Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesse Owens életéről is lesz hamarosan (több) film. Itt a Race előzetese.

Úgy tűnik némi NCAA is lesz benne.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
A 44. gyeemek - ejj bassza meg de kár ezért a filmért. Az első 50 perc egészen zseniális, izgatott voltam, hogy itt megint sikerült egy ütős kis thrillert összehozni. Aztán....aztán a rebdező elkúrta. Nagyon. Látvábyosan nem tudott mit kezdeni a több szállal, a karakterek motivációi ( kiv. Hardyét ) kidolgozatlanok, néhol értelmetlenek maradtak a dramaturg meg el is vérzett ezáltal. Ráadásul full olyan érzésem volt, hogy érezhette, hogy vmi gáz van mert kapkodóvá is vált aminek a végén egy B kategória súlyával csapódott a földbe. Hardy viszont ismét zseni. Kár érte, sokkal több volt ebben.... ( a regényt nem olvastam )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Mélyütés elvileg már van ncore-n + azt hallottam hogy egy kicsit gyengébb Rocky film
sztem én ezt kivételesen nem moziban nézemNegritis
A Rocky filmek színvonala mondjuk elég nagy skálán mozog 😊 én úgy értékelném, hogy nem bántam meg a rá szánt időt, de nem is nagyon értem, hogy egyáltalán mi szükség van még egy ilyen kőegyszerű boxolós mozira. Többet vártam azért annál, amit kaptam, ez ilyen "unatkozom, nézzünk valamit" kategória


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Legenda
hát nekem kurva jó élmény volt a film, ízig vérig gengszter film, Tom Hardy-nak pedig sztem jár a szobrocska
nem vágtam előtte a sztorit így engem meglepett például, hogy | a csaj meghal, végig azt vártam hogy ő tálalt ki a scottland yardnak |
külön érdekes volt "tökit" kis buziként látni 😀

jah igen, ez nem Scorsese féle gengszter film
sőt a gengszter felütés itt csak háttérsztori a karakterek viselkedéséhez, nincs túl sok akció se
viszont mikor van az odacsap | kalapácsocs "leszámolás" a kocsmában nagyon epic, vagy mikor saját magával verekszik Tom Hardy |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mélyütés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
számomra a Legenda, "maffiafilm" + jó színészek ma meg is nézem 😀

bár valszeg a Martian az amihez a mozi a legtöbbet hozzáad
van aki szereti van aki nem, remélem a gravitációnál jobb élmény lesz mer az a film egy hordó fos

Mélyütés elvileg már van ncore-n + azt hallottam hogy egy kicsit gyengébb Rocky film
sztem én ezt kivételesen nem moziban nézem

az utolsót nem vágom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mit választanátok ezekből, ha csak egyet tudnátok megnézni és szeretitek az összes témáját:
Legenda, Mentőexpedíió, Mélyütés, A (sz)ex az oka mindennek


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én hétvégén megnéztem a Martiant. Őszintén szólva többet vártam volna tőle, pedig az egyik kedvenc műfajom az űr sci-fi.
dugo93
Én nem vártam sokat töle, de a második mondat miatt elmentem én is.

Sajnos elég középszerü volt..
Az elsö nagyobb gondom az volt, hogy a színészek miscastja miatt, egyszerüen nem tudtam komolyan venni a szereplök nagy részét mint ürhajósokat. Még Damont se mindig... és innentöl elég nagy a baj.

Biztos, hogy a film túlságosan lájtos hangvétele is belejátszott ebbe, vagy még inkább ráerösitett erre. Túl kevés a sci-fi, és túl sok a humor a filmben.

Ejiofor még mindig boss (as usual), és volt egy-két nice touch a geekeknek | gondolom, ez az ahol a regény találkozik a filmmel, pl Ascii-kód, Elrond meg egy-két régi sci-fis referencia | , de ez eléggé limonádé minöség volt, és az alapján amit a regényröl hallottam, ez nekem kevés volt most.

PS: érdemes a Lurdyban nézni, aki közel lakik 😉 (bár nem tudom jó szivvel megtekintésre ajánlani)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Az előzményfilmekkel nekem a legfőbb bajaim:
| - Jobban is ki lehetett volna emelni Anakin lelki átváltozását, mert az gáz lett, hogy 5 perc alatt átállt a sötét oldalra.

- A részek közti időugrásoknak köszönhetően kissé "zavarosak", nem jól kidolgozottak a dolgok. Egyik részben cuki kisfiú Anakin, a következő részben már felnőtt és olyan kijelentéseket tesz jobban bánik a fénykarddal, mint Yoda (mire fel?). A harmadik részben meg már Palpatin csicskája. Plusz egyik részben még Dooku gróf az ellen, a következőben meg már egy köhécselő droid (ami amúgy is WTF kategória).

- Némely karakter egyszerűen röhejes, gyerekes és komolytalanná teszik az egészet, látszik rajtuk csak a családok miatt kerültek bele a filmbe, hogy a legkisebbeket is be lehessen vinni a moziba.

- Olyan logikai buktatókat hagytak a Sithek bosszúja és a New Hope között, hogy az valami borzalom. Ilyen, hogy oké Anakinból Darth Vader lett, de ez memóriatörléssel is járt? Csak mert el kell rejteni Luke Skywalkert, hogy az apja ne érezze meg, ehhez képest elviszik az apja szülőbolygójára, az apja mostohatestvéréhez és Luke Skywalker néven nevelik ott, ahol az apja Anakin Skywalkerként élt és tevékenykedett, de a sithek persze nem találnak rá vagy 20 évig.
|

30 év után sokkal többet ki kellett volna hozni ezekből az előzményfilmekből.

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Darth Maul meg szintén gyök minusz 1.
Igor
Ajánlom a Vadászó árnyék című könyvet. Simán jobb karekter akármelyik ugri-bugris jedinél. Filmben sajnos ebből semmit sem adtak vissza. Mondjuk könyvekben is van f*szság: | Miután Obi-van kettészeli, robotlábakon még tovább tevékenykedik. |
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
You kidding?

Tattoine dögunalom az egyben.. túl hosszú, túl lassú és too much CGI. A Naboos csata meh (Jarjar bohóckodása nélkül elmenne), de a kettöben szvsz jobb a Colosseumos jelenet..

Én azért utálom az Ep I-t még jobban talán, mert tiszta lapról indultak.
Bármit rakhattak volna bele, bármilyen új bolygót, fajokat, stb - és ezt kaptuk. 1 vanilla Naboot, rasszista óriásbékakat, és.... TUDJUKKIT.

(A kettönek a világa jobb, azt Christensen színészi játéka és a borzalmas párbeszédek ölték meg.)

Darth Maul meg szintén gyök minusz 1.

Egy Sith karakter megtervezésénél, ne a potenciális játékfiguraeladások száma legyen a legföbb célpont. Fuck, man.

PS: Jar-Jart az átlagnál kevésbé utálom -> csak 10 percig ütném péklapáttal annak a fejét aki kitalálta.

PS2: mikor lehet már elörendelni?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 www.nooooooooooooooo.com/

😕
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a kettő tényleg fos, de az egy szerintem bőven szórakoztató. a tatooine kiváló, a naboos csata fun, jar-jar sosem zavart különösebben, maul meg badass volt. buta, de badass. 😀
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem, nem.

V 10/10

IV 8.5/10
III 8/10

VI 5/10 (az ewokok miatt - ez a Disney, nem az EP IV)

I/II √-1 -> értékelhetetlen

Uff.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Birodalom
Sithek
Jedi

Remény




Klónok - Árnyak

és persze, sőt a Remény önmagában lezárt dolog, csak a végén lévő csöpögős rész utána folytatás kicsit szarul veszi ki magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nekem a Jedit az Ewokok nagyon elrontják
a "4" pedig túlságosan "disney" számomra
Negritis
hát a 4 nélkül nem lenne semmi se, én azt nagyon szeretem.

Birodalom
Remény
Sithek
Jedi
Árnyak
Klónok

nekem ez a sorrend.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
nekem a Jedit az Ewokok nagyon elrontják
a "4" pedig túlságosan "disney" számomra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
számomra a 2. legjobb SW film egyébként a Birodalom után
Negritis
nem egy kreatív film, de az erős jelenetek a helyükön vannak. mint például az előző 😕
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
számomra a 2. legjobb SW film egyébként a Birodalom után

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
Végre megnéztem volna én is, ha nem tűnt volna el megint az AXN... UPC Direct, én így szeretlek!
gdavid
mindigtv app telefonra/tabletre, van rajta axn
shawnka
Köszi! Így legalább a végét látom 😊
gdavid
áh, még a felénél se vagyunk. 66-os parancs jön a reklám után, twitteren nyomom az eredménykövetést. 😀
shawnka
Muhaha, megy földi szórásún is. Csak jobb, mint a kis képernyőt nézni 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
Végre megnéztem volna én is, ha nem tűnt volna el megint az AXN... UPC Direct, én így szeretlek!
gdavid
mindigtv app telefonra/tabletre, van rajta axn
shawnka
Köszi! Így legalább a végét látom 😊
gdavid
áh, még a felénél se vagyunk. 66-os parancs jön a reklám után, twitteren nyomom az eredménykövetést. 😀
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
Végre megnéztem volna én is, ha nem tűnt volna el megint az AXN... UPC Direct, én így szeretlek!
gdavid
mindigtv app telefonra/tabletre, van rajta axn
shawnka
Köszi! Így legalább a végét látom 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
Végre megnéztem volna én is, ha nem tűnt volna el megint az AXN... UPC Direct, én így szeretlek!
gdavid
mindigtv app telefonra/tabletre, van rajta axn
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja
shawnka
Végre megnéztem volna én is, ha nem tűnt volna el megint az AXN... UPC Direct, én így szeretlek!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AXN-en Sithek bosszúja. Továbbra is az előzménytrilógia legjobb darabja