Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Sikerült, MOM midnight screening 😊

Aztán lehet elkiabáltam, és kifagyott... elég instabil a dolog még mindig.

szerk2: csak az utalasrol jott email, jegyet nem kaptam.. 😕 kivancsi leszek mi lesz igy, bar van egy tippem... valszeg bukta.
Aki tud/akar venni, menjen eloben... Magyarorszag, 2015 - :rolleyes:
Igor
nekem most sikerült és tegnap nem (ugyanez a mozi, csak nem midnight hanem 1 perccel később), bár normális helyre már nem volt 😊
gondoltam szólok

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Na akkor a legújabb SW trailer :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az új Vakáció elég gyengére sikeredett.
Eléggé szexcentrikus, ami a poénokat illeti, de ezzel bajom egyáltalán nem lenne, csak baromira nem volt vicces a legtöbb dolog. Akadt persze egy-egy jó jelenet, de összességében óriási csalódás. Még Chevy Chase-ék felbukkanása sem dobott semmit rajta.

Emlékszem, a régieken még nagyon jól szórakoztam pedig.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
számomra a Legenda az csak Tom Hardy 2 karakteréről szólt, és emiatt tetszett nagyon
minden más csak "körítés"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem nem jött be annyira ez a Legenda.
Unalmas volt, a szerelmi szál sem volt bonyolult,a bandak közti háború többet érdemelt volna pl.
Hardy nem volt rossz bár azért a zsenisziréna meg nem kapcsolt be nálam.
Láttam én már E Nortont zavart elméjűt játszani az azértmás volt...

Tetszett az ikrek érzelmi függése,hogy totál más karakterek és valahol jól kiegészitik egymást.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😍

 scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/12120132_1041973019187632_2105846703986571812_o.jpg
berger90
Ezek a Birodalmiak olyanok, mint Kőmíves Kelemenék...
Kétszer felrobbantották már azt a k..va Halálcsillagot, na de miért is ne építenék meg harmadszorra is. 😀
Tony
Három a magyar igazság, ugyebár.
Tudják ezt a sötét oldal nagykutyái. Egyébként ez most nem Halálcsillag lesz, hanem Szeretetsziget, így tutira nem robbantják fel a Szkájvókerek.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sikerült, MOM midnight screening 😊

Aztán lehet elkiabáltam, és kifagyott... elég instabil a dolog még mindig.

szerk2: csak az utalasrol jott email, jegyet nem kaptam.. 😕 kivancsi leszek mi lesz igy, bar van egy tippem... valszeg bukta.
Aki tud/akar venni, menjen eloben... Magyarorszag, 2015 - :rolleyes:

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
😍

 scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/12120132_1041973019187632_2105846703986571812_o.jpg
berger90
Ezek a Birodalmiak olyanok, mint Kőmíves Kelemenék...
Kétszer felrobbantották már azt a k..va Halálcsillagot, na de miért is ne építenék meg harmadszorra is. 😀

Szerkesztette: Tony
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
Sugárba már biztos h lehet vásárolni előre, de vmi olyasmit mondott haver h foglalás nincs
úgyhogy nem vágom h lesz-ez 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Neten 😊

Néztem több mozit is, mindenhol ugyanaz.. majd próbálkozgatok tovább, pláne hogy csak 1 kell nekem, hátha szerencsém lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
SW 7 jegyelövétel ma reggel 9 óta - természetesen esélytelen egyelöre...
Igor
Hol vagy? Három után érek pestre, akkor terveztem megpróbálni valahol, bár előre esélytelennek látom a dolgot.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
SW 7 jegyelövétel ma reggel 9 óta - természetesen esélytelen egyelöre...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Maze Runner2: az elsőt próba cseresznye alapján néztem meg, és az tetszett. második rész elég durva látványorgiát nyomott 3D-ben, nem volt rossz film, bár kiszámítható. nem tudom, hogy mennyit vesz el a könyvből, majd egyszer vszeg elolvasom.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
😍

 scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/12120132_1041973019187632_2105846703986571812_o.jpg

Szerkesztette: bergerdani

Mindig jövőre
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 679 — Amerikai sportok rajongója
Legenda nagyon jo film,Tom Hardy zsenialis benne!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Knock Knock – azon kívül, hogy a szerelmes lettem a szöszke ribancba – olyan félelmetesen szar film volt, hogy elmondani nem tudom. Miután megnéztem, azon gondolkoztam, Keanu Reeves hogy vállalhatott el egy ilyen borzadályt.

Oké-oké, ő is egyre lejjebb adja, de azért na. Erre a filmre azt mondom, még ezt a másfél órát sem érte meg az életemből. Mindenesetre tipikus Eli Roth-féle agyament elmebeteg csoda.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak ajánlani tudom:
Me and Earl and the dying girl: marha egyszerű játék a képi világgal, tök ötletes a kamera elforgatása, semmiből nem tart és még fel is dobja a filmet. A színészek nem befutott sztárok sőt, az egész film kis költségvetésűnek tűnik (nem tudom az adatokat, lehet baromságot írok), mégis élvezhetővé teszik. Érdekes módon szinte az egész film során (számomra) fokozódott a hangulat, egyre pozitívabb és pozitívabb lett. A befejezés szvsz várható volt.
Nagyon tetszett még Earl szerepe, | aki igazából "i don't give a fuck" módban is jobban ért az emberekhez mint a szerencsétlen, végig magát sajnáltató főszereplő. Bár ő is kikupálódik a végére, ez tény. Rachel szerepe meg picit el is varázsolt, nagyon tetszett a színésznő játéka is. Viszont amikor "feladta", azt a részt picit jobban kifejthették volna. + lehet, romantikus lélek vagyok, de nekem hiányzott, hogy nem lett még csak egy csók sem köztük. Bár belegondolva elég awkward lenne, ugye a srác is kivolt, hogy mindenki azt hitte a barátnője, aztán amíg az anyja nem nyaggatta, életében nem beszélt előtte vele...Közben meg ahogy megismerte, meg is nyílt felé, elfogadta valaki kattantnak, amilyen volt. Szvsz legalább akkora segítség volt Rachel Greg számára, mint fordítva...😊 |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesse Owens életéről is lesz hamarosan (több) film. Itt a Race előzetese.

Úgy tűnik némi NCAA is lesz benne.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
A 44. gyeemek - ejj bassza meg de kár ezért a filmért. Az első 50 perc egészen zseniális, izgatott voltam, hogy itt megint sikerült egy ütős kis thrillert összehozni. Aztán....aztán a rebdező elkúrta. Nagyon. Látvábyosan nem tudott mit kezdeni a több szállal, a karakterek motivációi ( kiv. Hardyét ) kidolgozatlanok, néhol értelmetlenek maradtak a dramaturg meg el is vérzett ezáltal. Ráadásul full olyan érzésem volt, hogy érezhette, hogy vmi gáz van mert kapkodóvá is vált aminek a végén egy B kategória súlyával csapódott a földbe. Hardy viszont ismét zseni. Kár érte, sokkal több volt ebben.... ( a regényt nem olvastam )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Mélyütés elvileg már van ncore-n + azt hallottam hogy egy kicsit gyengébb Rocky film
sztem én ezt kivételesen nem moziban nézemNegritis
A Rocky filmek színvonala mondjuk elég nagy skálán mozog 😊 én úgy értékelném, hogy nem bántam meg a rá szánt időt, de nem is nagyon értem, hogy egyáltalán mi szükség van még egy ilyen kőegyszerű boxolós mozira. Többet vártam azért annál, amit kaptam, ez ilyen "unatkozom, nézzünk valamit" kategória


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
Legenda
hát nekem kurva jó élmény volt a film, ízig vérig gengszter film, Tom Hardy-nak pedig sztem jár a szobrocska
nem vágtam előtte a sztorit így engem meglepett például, hogy | a csaj meghal, végig azt vártam hogy ő tálalt ki a scottland yardnak |
külön érdekes volt "tökit" kis buziként látni 😀

jah igen, ez nem Scorsese féle gengszter film
sőt a gengszter felütés itt csak háttérsztori a karakterek viselkedéséhez, nincs túl sok akció se
viszont mikor van az odacsap | kalapácsocs "leszámolás" a kocsmában nagyon epic, vagy mikor saját magával verekszik Tom Hardy |

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mélyütés.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
számomra a Legenda, "maffiafilm" + jó színészek ma meg is nézem 😀

bár valszeg a Martian az amihez a mozi a legtöbbet hozzáad
van aki szereti van aki nem, remélem a gravitációnál jobb élmény lesz mer az a film egy hordó fos

Mélyütés elvileg már van ncore-n + azt hallottam hogy egy kicsit gyengébb Rocky film
sztem én ezt kivételesen nem moziban nézem

az utolsót nem vágom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Mit választanátok ezekből, ha csak egyet tudnátok megnézni és szeretitek az összes témáját:
Legenda, Mentőexpedíió, Mélyütés, A (sz)ex az oka mindennek


JT Daniels fan
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én hétvégén megnéztem a Martiant. Őszintén szólva többet vártam volna tőle, pedig az egyik kedvenc műfajom az űr sci-fi.
dugo93
Én nem vártam sokat töle, de a második mondat miatt elmentem én is.

Sajnos elég középszerü volt..
Az elsö nagyobb gondom az volt, hogy a színészek miscastja miatt, egyszerüen nem tudtam komolyan venni a szereplök nagy részét mint ürhajósokat. Még Damont se mindig... és innentöl elég nagy a baj.

Biztos, hogy a film túlságosan lájtos hangvétele is belejátszott ebbe, vagy még inkább ráerösitett erre. Túl kevés a sci-fi, és túl sok a humor a filmben.

Ejiofor még mindig boss (as usual), és volt egy-két nice touch a geekeknek | gondolom, ez az ahol a regény találkozik a filmmel, pl Ascii-kód, Elrond meg egy-két régi sci-fis referencia | , de ez eléggé limonádé minöség volt, és az alapján amit a regényröl hallottam, ez nekem kevés volt most.

PS: érdemes a Lurdyban nézni, aki közel lakik 😉 (bár nem tudom jó szivvel megtekintésre ajánlani)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)