Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tegnap volt a film cafén a VAN valami... Ez a film tavaly (idén?) miért kapott ekkora hypeot? Ok, egy tisztességes kis alkotás látszik, hogy pici pénzből amatőrök hozták össze. Lehet mert nem vagyok pesti vagy azért mert ilyen szintű szerencsétlenkedést sose mutatram be nő miatt de engem egyáltalán nem szólított meg. Olyan feelingem volt, higy a rendező a saját csóró kis egyetemista éveit próbálta szerethetően eladni. Ráadásul abszolút vicces sem volt. Szóval értékelem a miből mit a filmben meg egyszer elment, de még egyszer: mire volt az a nagy hype?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt egy ilyen, hogy Superfast.
Ez elvileg a Halálos iramban-filmek parodizálása, de hogy őszinte legyek, tíz perc után ki akartam kapcsolni. Ez nem paródia volt, hanem konkrétan szar. Unalmas film, gyenge poénok és annyira, de annyira rossz színészek, hogy ez már egy paródiafilmből is kilóg. Kilencven percre jutott két jó poén. A végére már ott voltam, hogy idegesített.

Maze Runner 2.
Nem olvastam a könyve(ke)t, így nem tudom, hogy a film mennyire igazodik ahhoz. Az első rész igazából tetszett, bajom ezzel sem volt, bár számomra nagy ugrás volt ez a posztapokaliptikus világ. Nekem mondjuk ez a lényeg, hogy egy film lekössön, élvezni tudjam, ezt megtette. A végére szerintem kissé ellaposodott a film, meg voltak benne szokásos klisék, de alapvetően nem volt rossz.

American Ultra.
Na ez szörnyű volt. Valami rossz Bourne-paródia? Nem tudom, igazából nem tudtam eldönteni, hogy az akar-e lenni a film, vagy nem, de szerintem összesen öt percét nem tudtam élvezni. A történet elcsépelt, gagyi, a megvalósítás szintén. Kristen Stewart pedig még mindig rohadt idegesítő.

Ant-Man.
Képregénybuziként nem tudom azt mondani, hogy rossz volt, de talán korábban felülve a nagy hype-nak azért azt mondom, többet vártam volna. A karakterek, az akciójelenetek nem tudtak magukkal ragadni, ez a film olyan semmilyen volt. A főgonoszt igazából egy percig sem tudtam komolyan venni, plusz szerintem elég hamar sikerült pontot tenni úgy az egész hacacérá végére. A post-scene jeleneteket látva arra jó volt, hogy az új Captain America-nak előkészítse a terepet, és azt még jobban várjam, de egyébként némileg csalódás volt.

The man from UNCLE.
Tetszett. Tipikus Guy Ritchie-film, úgy is vágtam bele. A szokásos poénok, de ezek mellett haladt valamerre a film, megvoltak a csattanók is. Nem unatkoztam rajta, kellően pörgött. Nem bántam meg, hogy megnéztem, megérte.

Fantastic four.
Most komolyan, van, aki szerint ez a film jó? Oké, storno az előző Fantasztikus négyesek, akartak egy újat csinálni a nulláról, de ennek mi értelme volt? Akció nulla volt, a film nagy részében semmi sem történt, a karaktereket egyáltalán nem mutatták be, mindenkire volt egy-egy utalás és jelenet, amire a néző hagyatkozhatott, de így ennyi. Persze sok mindent elmond az egészről, hogy még a film rendezője is azt mondta, hogy ez az alkotás egy szar és ő ezt ilyen formában nem is akarta, hogy moziba kerüljön. Teljesen összefüggéstelen volt az egész, gyenge párbeszédek, fölösleges jelenetek tömkelege. Nem gondolom, hogy a néhány évvel ezelőtti Fantasztikus négyes-filmek annyira jók lennének, de ehhez képest 10-es osztályzatot érdemelnek.

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
A rém (The Monster 2003) kegyetlen és kegyetlenül jó film. Charlize Theron meg elképesztően zseniálisan hozza Wuornos karakterét szerintem. (a saját gyermekkorát ismerve meg még félelmetesebb az egész).

Megfelelő lelkiállapot kell hozzá, de nagyon ajánlom, aki szereti az erősebb drámákat.
Vrij6
Megnéztem.
Kerestem a szavakat a végén,kegyetlen kemény film,már már dokumentarista elemekkel tolja bele a képedbe milyen könyörtelen és embertelen világ amiben élnek ezek a lányok.

C T megérdemelten kapott szobrot,ez a film szerintem élete legjobb alakítása.
Janek
Szerintem is a legjobb alakítása. Már-már tökéletesen hozza Wuornos karakterét.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
A rém (The Monster 2003) kegyetlen és kegyetlenül jó film. Charlize Theron meg elképesztően zseniálisan hozza Wuornos karakterét szerintem. (a saját gyermekkorát ismerve meg még félelmetesebb az egész).

Megfelelő lelkiállapot kell hozzá, de nagyon ajánlom, aki szereti az erősebb drámákat.
Vrij6
Megnéztem.
Kerestem a szavakat a végén,kegyetlen kemény film,már már dokumentarista elemekkel tolja bele a képedbe milyen könyörtelen és embertelen világ amiben élnek ezek a lányok.

C T megérdemelten kapott szobrot,ez a film szerintem élete legjobb alakítása.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Liza pont tegnap latott film nekem.
Vicces volt kicsit hajaz a csinibabara de azert jobb film .

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sztem meg a foxcatcher az egyik leginkább túlhypolt film volt idén amit a dögunalom mellett csak a parádés színészi játék tudott megmenteni.
peach
jaja, szerintem is hihetetlen vontatott volt, pocsék volt a rendezés 😕

a napokban láttam a Saul fiát, a Szcientológia, avagy a hit börtönét és a Liza, a rókatündért, mindhármat szívből ajánlom, a maga kategóriájában mindegyik kiváló film


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Sztem meg a foxcatcher az egyik leginkább túlhypolt film volt idén amit a dögunalom mellett csak a parádés színészi játék tudott megmenteni.
peach
Fura, engem totál lekötött. Jobban mint a filmek nagyrésze.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Sztem meg a foxcatcher az egyik leginkább túlhypolt film volt idén amit a dögunalom mellett csak a parádés színészi játék tudott megmenteni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Foxcatcher:

Nagyon bejött! Az idén megnézett filmek közül mindenképp top3-ban van. Remek történet, remek alakításokkal.

Megtörtént eseményeken alapul és sportfilm is egyben. Mind a két kategóriát nagyon szeretem, de a durva benne az, hogy nem is az utóbbira épít, mégis egy remek alkotás.

Nem túl pörgős, sőt egyáltalán nem az, mégis végig odakötött a tv elé, pedig több, mint 2 óra. Bátran ajánlom bárkinek.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
nah megvolt a Ted 2, 6/10

ha nem Amanda Seyfried lenne benne megérné a 7et is talán
szeretem az ilyen humort, tudom hogy ez az én szegénységi bizonyítványom, de én pl Shaq miatt a Grown Ups 2t is szeretem

kiváncsian várom mikor jön a Ted 3


ez a trailer viszont megvett klióra:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Spectre.

Egyáltalán nem volt rossz, söt jó volt! Jól megcsinált film, "tipikusabb" Bond-film, mint a Skyfall, sok nosztalgikus elemmel (60/70-es évek filmjeiböl), és jól adagolt humorral, néhol jó zenével.

Pedig tartottam az elég vegyes kritikák miatt, de hiba volt.. ez egy jó film és egyben jó Bond-film. Nem kiváló, de jó. (A Skyfall kiváló film, és nem rossz, de gyengébb mint Bond-film..)
Elöre szólok, ezzel szerintem a kisebbségbe tartozok, más nézök véleménye (akikét hallottam), inkább nagyrészt az volt, hogy túl hosszú és helyenként lapos... nem értek vele egyet. 😛

Nincs olyan jó mint a CR (ami nàlam TOP 3/5), de nem kell szégyenkeznie. A régebbi filmeket kedvelöknek/lassúbb filmeket pártoló Bond-rajongóknak ajánlom.

PS: trailerek - Hateful Eight jónak tünik, eddig elég szkeptikus voltam (kicsit még mindig), de benne van a pakliban hogy odarak egy Kutyaszoritoban Part II-t Quentin bá, Star Wars (ez magyar hanggal elég ótvar..), Revenant - jól néz ki, pici susmorgás is volt utána.. meg volt valamilyen extrémsportos bankrablós baromság....
Igor
Én ma láttam,tetszett nekem is,hogy nem az a egymillió lövedék és Bond simán élrevasalt zakóban megússza a dolgot,hanem szép lassú kidolgozott.
Persze van benne sok túlzás,de ez már ugye a Bond filmek klisséje (a szép nők,kocsik)de ezzel is a régi kor előtt tiszteleg talán a film

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Springbreakers

 www.port.hu/spring_breakers_-_csajok_szabadon_spring_breakers/pls/w/films.film_page?i_film_id=134467

Èletem legrosszabb filmje , elsőnek 15? Perc utan kapcsoltam ki aztan meg eljutottam 3 adagban kb egy oraig.
Mint egy rossz reper klipp , idegesitő vágás, ertelmetlen ismetlesek idősikokban,pocsek színészek? ...

Ha kamu fegyverekeket,olcso ribiket es kőbunkó piti bunozőket akarsz latni akkor jo ez a film....

-5/10 kb de inkább egy villát kéne a halántékomba szurni sem mint ezt megnézni.

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én bírtam az első részt.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam
Negritis
Én a Minyonokat néztem tegnap és nyugodtan mondhatom rég nevettem ennyit.
Matthew99
kár hogy a trailerben ellőtték a poénok jó részét, a vége felé kicsit ellaposodott, de én is bírtam őket.
JC6
Most ez komoly? 😀 en elmentem a baratnommel (akkor igertem meg be neki amikor nem voltunk egyutt 😀) de valami borzasztoan untam. Nem gyoztem, hogy helyezkedni az alvashoz. De ami alatamasztott, hogy a sok kisgyerek is nema csendben ulte vegig a filmet. (mar amikor ebren voltam 😀😀)
dugo93
én vonaton néztem meg, arra jó volt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam
Negritis
Én a Minyonokat néztem tegnap és nyugodtan mondhatom rég nevettem ennyit.
Matthew99
kár hogy a trailerben ellőtték a poénok jó részét, a vége felé kicsit ellaposodott, de én is bírtam őket.
JC6
Most ez komoly? 😀 en elmentem a baratnommel (akkor igertem meg be neki amikor nem voltunk egyutt 😀) de valami borzasztoan untam. Nem gyoztem, hogy helyezkedni az alvashoz. De ami alatamasztott, hogy a sok kisgyerek is nema csendben ulte vegig a filmet. (mar amikor ebren voltam 😀😀)

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam
Negritis
Én a Minyonokat néztem tegnap és nyugodtan mondhatom rég nevettem ennyit.
Matthew99
kár hogy a trailerben ellőtték a poénok jó részét, a vége felé kicsit ellaposodott, de én is bírtam őket.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam
Negritis
Én a Minyonokat néztem tegnap és nyugodtan mondhatom rég nevettem ennyit.
Matthew99
azzal se volt gond
kihozza a "gyereket" az emberből annyira elég

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam
Negritis
Én a Minyonokat néztem tegnap és nyugodtan mondhatom rég nevettem ennyit.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Nem emlékszem, ki említette a Big Fish-t, talán baggio. Köszönet érte.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
vasárnap eljutottam odáig hogy Pixels:
HA az ember elvonatkoztat attól hogy 100.jára tolja ugyanazt a szeretem edem, akkor a film 6/10
megvannak a hülyeségei, de 1-2 dolgon én jót mosolyogtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
én nagyon élveztem régi kung fu filmek és a pofonok földjén vegyülésének éreztem
kellően nagy blődségekkel hogy jó legyen

nekem nagoyn tetszett, és aki szereti Chow 2 jobb filmjét annak javaslom
azt nem is tudtam hogy Prequel, akkor meg kéne nézni hogy mi a sequel 😀
Negritis
A "sequel" az maga az elég terjedelmes "regény".. mint a Kalevala mondjuk vagy a 77 magyar népmese 😊 (nem tudom van-e magyar fordítása, nem olvastam még én se)
 en.wikipedia.org/wiki/Journey_to_the_West

De olyan szempontból érdekes, hogy ki merített onnan/ki másolja a sztorit.. pl. Into the Badlands, vagy a Dragon Ball sorozat két elég érdekes példa.
(Mivel csinál épp folytatást Chow, fene tudja, hány része lesz és hogy mennek bele.... nem kellene.)

Én jobban szerettem a kínai/HK filmeknél
- a drámai vonalon a jól megcsinált triád-filmeket: ergo azt a 2-3 korai John Woo-filmet+ Infernal Affairs (sorry Martin, still better than the Departed (a zenét kivéve)), illetve
- az érzelmesebb, komolyabb történeteket.. (Raise the Red Lantern/Farewell my Concubine/Chungking Express)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
én nagyon élveztem régi kung fu filmek és a pofonok földjén vegyülésének éreztem
kellően nagy blődségekkel hogy jó legyen

nekem nagoyn tetszett, és aki szereti Chow 2 jobb filmjét annak javaslom
azt nem is tudtam hogy Prequel, akkor meg kéne nézni hogy mi a sequel 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igor

a Journey to the Westet láttad már tőle?
Negritis
Nem.
Ha utamba kerül, megnézem.. de őszintén elég szkeptikus vagyok (nemcsak Chow miatt, hanem hogy ez filmben működik-e, nagyon kell tömöríteni)
Na ahogy olvasom a film egy pre-quel.. akkor no worries. Amikor rendez, általában jobb munkákat csinál, mint amikor (25 éve) színész volt, bár a CJ7 nem tűnt túl lenyűgözőnek... de erre lehet ránézek.

De a Dragon Ballt láttam: a sorozatot is, ami ugye ezen a sztorin is alapszik 😉, meg azt a förmedvény Evolution filmet, ahol Mr. Chow producerkedett... :broaf:
Maradjon csak a rendezésnél.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Igor

a Journey to the Westet láttad már tőle?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!