Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Krampus című csodát látta már valaki? Vélemény?
mustaine
 aeonflux.blog.hu/2015/12/02/kritika_krampusz_krampus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Krampus című csodát látta már valaki? Vélemény?

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
nagy Nolan fan vagyok, de a Memento csak tegnap volt meg. hát ez is egy kikurt jó film.
még egszer a közeljövőben meg kell nézni h minen összeálljon
de vmi hatalmas ötlet amugy a film koncepciója, meg a megvalósítás, a rendezés, "végén" a csavar.
áá nagyon jó.
braxa88
Megunhatatlan kedvenc, akármikor újranézhető! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagy Nolan fan vagyok, de a Memento csak tegnap volt meg. hát ez is egy kikurt jó film.
még egszer a közeljövőben meg kell nézni h minen összeálljon
de vmi hatalmas ötlet amugy a film koncepciója, meg a megvalósítás, a rendezés, "végén" a csavar.
áá nagyon jó.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 vimeo.com/148026900


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Empty hegyezd a füled:
Pavel Khvaleev III.
brilliáns főleg a fényképezés meg az operatőr, de jó, jókis ruszki horror
sutianap
OK, felírtam a bakancslistámra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Empty hegyezd a füled:
Pavel Khvaleev III.
brilliáns főleg a fényképezés meg az operatőr, de jó, jókis ruszki horror


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?
diverdoc
sehun, magyar filmek be vannak védve, így vagyok az Argo2vel is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Bad Movieson is volt róla szó, egyre jobban emelkedik a magyar filmek színvonala
aminek ha jelölik a Saul Fiát csak még jobbat fog tenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 150 — Lucas Scott
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?
diverdoc
Nem túl vidám amúgyse. 😉
Sobri Jóska
nem is nevetgélni akarok rajta.
diverdoc
én is lekéstem itt róla sajnos. amúgy a kairói filmfesztiválon a Szerdai gyerek volt, mint magyar film, kaptunk is rá tiszteletbeli jegyet. megnéztük. előtte beszélgettem pár fiatal egyiptomi sráccal, és nagyon várták a filmet, kifejezetten arra jöttek aznap. összességében tetszett nekem a film, talán a végét túlságosan nyitottan hagyta. első filmnek nem volt ez rossz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?
diverdoc
Nem túl vidám amúgyse. 😉
Sobri Jóska
nem is nevetgélni akarok rajta.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?
diverdoc
Nem túl vidám amúgyse. 😉

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?
diverdoc
amíg nem jön ki DVD-n addig sztem nem nagyon lesz rendes torrent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Saul fiat nem tudom sehonnan letölteni. Valakinek esetleg ötlete?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
megnéztem az Inside Out-t

a felhajtás után kicsit csalódtam, nem volt rossz de én az utolsó 15-20 perc kivételével kicsit untam
és azt is előre ki lehetett számítani
az alap szitu jó, de nem ragadott magával a film

6/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Wow, a Disney lefoglalta Észak-Amerikában az összes!!! Imax mozivásznat 3!!! hónapra : D
már csak 13 nap... és elő jő a sötét oldal

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 413 — The Mathematician
ezután a trailer után 80% h nem moziban nézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Lex,hát mennyire jó már az öreg Eisenberg 😀

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Betúlzás ON


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Egy jobb világ-Haevnen

Egy igazán remek film,mely sok érdekes kérdést vet fel benned ha megnézed.
Mi a jóság,a bátorság,mi az igazi erkölcsi értéked?

Megmutatja mennyire el tudnak szakadni egymástól a családok,mennyire tele vagyunk megfelelési kényszerekkel,milyen nehéz helytállni az életben ha nincs meg a családi harmónia.

Igazán remek színészekkel a két kis fiú is pompás főleg Christian-t alakító.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Én kifejezetten gyűlöltem azt a filmet, nagyjából a feléig bírtam, de ha moziban nézem, akkor is tuti, hogy kimegyek a vetitésről.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Tegnap volt a film cafén a VAN valami... Ez a film tavaly (idén?) miért kapott ekkora hypeot? Ok, egy tisztességes kis alkotás látszik, hogy pici pénzből amatőrök hozták össze. Lehet mert nem vagyok pesti vagy azért mert ilyen szintű szerencsétlenkedést sose mutatram be nő miatt de engem egyáltalán nem szólított meg. Olyan feelingem volt, higy a rendező a saját csóró kis egyetemista éveit próbálta szerethetően eladni. Ráadásul abszolút vicces sem volt. Szóval értékelem a miből mit a filmben meg egyszer elment, de még egyszer: mire volt az a nagy hype?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt egy ilyen, hogy Superfast.
Ez elvileg a Halálos iramban-filmek parodizálása, de hogy őszinte legyek, tíz perc után ki akartam kapcsolni. Ez nem paródia volt, hanem konkrétan szar. Unalmas film, gyenge poénok és annyira, de annyira rossz színészek, hogy ez már egy paródiafilmből is kilóg. Kilencven percre jutott két jó poén. A végére már ott voltam, hogy idegesített.

Maze Runner 2.
Nem olvastam a könyve(ke)t, így nem tudom, hogy a film mennyire igazodik ahhoz. Az első rész igazából tetszett, bajom ezzel sem volt, bár számomra nagy ugrás volt ez a posztapokaliptikus világ. Nekem mondjuk ez a lényeg, hogy egy film lekössön, élvezni tudjam, ezt megtette. A végére szerintem kissé ellaposodott a film, meg voltak benne szokásos klisék, de alapvetően nem volt rossz.

American Ultra.
Na ez szörnyű volt. Valami rossz Bourne-paródia? Nem tudom, igazából nem tudtam eldönteni, hogy az akar-e lenni a film, vagy nem, de szerintem összesen öt percét nem tudtam élvezni. A történet elcsépelt, gagyi, a megvalósítás szintén. Kristen Stewart pedig még mindig rohadt idegesítő.

Ant-Man.
Képregénybuziként nem tudom azt mondani, hogy rossz volt, de talán korábban felülve a nagy hype-nak azért azt mondom, többet vártam volna. A karakterek, az akciójelenetek nem tudtak magukkal ragadni, ez a film olyan semmilyen volt. A főgonoszt igazából egy percig sem tudtam komolyan venni, plusz szerintem elég hamar sikerült pontot tenni úgy az egész hacacérá végére. A post-scene jeleneteket látva arra jó volt, hogy az új Captain America-nak előkészítse a terepet, és azt még jobban várjam, de egyébként némileg csalódás volt.

The man from UNCLE.
Tetszett. Tipikus Guy Ritchie-film, úgy is vágtam bele. A szokásos poénok, de ezek mellett haladt valamerre a film, megvoltak a csattanók is. Nem unatkoztam rajta, kellően pörgött. Nem bántam meg, hogy megnéztem, megérte.

Fantastic four.
Most komolyan, van, aki szerint ez a film jó? Oké, storno az előző Fantasztikus négyesek, akartak egy újat csinálni a nulláról, de ennek mi értelme volt? Akció nulla volt, a film nagy részében semmi sem történt, a karaktereket egyáltalán nem mutatták be, mindenkire volt egy-egy utalás és jelenet, amire a néző hagyatkozhatott, de így ennyi. Persze sok mindent elmond az egészről, hogy még a film rendezője is azt mondta, hogy ez az alkotás egy szar és ő ezt ilyen formában nem is akarta, hogy moziba kerüljön. Teljesen összefüggéstelen volt az egész, gyenge párbeszédek, fölösleges jelenetek tömkelege. Nem gondolom, hogy a néhány évvel ezelőtti Fantasztikus négyes-filmek annyira jók lennének, de ehhez képest 10-es osztályzatot érdemelnek.

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
A rém (The Monster 2003) kegyetlen és kegyetlenül jó film. Charlize Theron meg elképesztően zseniálisan hozza Wuornos karakterét szerintem. (a saját gyermekkorát ismerve meg még félelmetesebb az egész).

Megfelelő lelkiállapot kell hozzá, de nagyon ajánlom, aki szereti az erősebb drámákat.
Vrij6
Megnéztem.
Kerestem a szavakat a végén,kegyetlen kemény film,már már dokumentarista elemekkel tolja bele a képedbe milyen könyörtelen és embertelen világ amiben élnek ezek a lányok.

C T megérdemelten kapott szobrot,ez a film szerintem élete legjobb alakítása.
Janek
Szerintem is a legjobb alakítása. Már-már tökéletesen hozza Wuornos karakterét.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
A rém (The Monster 2003) kegyetlen és kegyetlenül jó film. Charlize Theron meg elképesztően zseniálisan hozza Wuornos karakterét szerintem. (a saját gyermekkorát ismerve meg még félelmetesebb az egész).

Megfelelő lelkiállapot kell hozzá, de nagyon ajánlom, aki szereti az erősebb drámákat.
Vrij6
Megnéztem.
Kerestem a szavakat a végén,kegyetlen kemény film,már már dokumentarista elemekkel tolja bele a képedbe milyen könyörtelen és embertelen világ amiben élnek ezek a lányok.

C T megérdemelten kapott szobrot,ez a film szerintem élete legjobb alakítása.