Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
gravitációt annyira istenítik pedig azt a filmet nem bírtam végignézni bealvás nélkül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nekem meg a Martian 😊

Ha csak a látvány miatt mész, az teljesen oké.. bár nem Gravitáció/Interstellar-szintü ingerorgia, de vannak benne szép snittek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nekem Sicario csalodas volt,tobbet vartam joval
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
az elsőre

akkor marad a sicario

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Mars mentőakcio vagy sicario?
Moziban neznem ma hajlok a scifire a nagy vaszon miatt,de ki mit mond?
Janek
Most a Mentoexpediciora gondolsz vagy a Mars mentoakciora? Mert ugye mindketto letezo film. Nekem az elobbi nem igazan jott be, egyszernezos kategoria. Viszont az utobbi elegge tetszett annak idejen.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor most 1-1 😊
mad max nekem inkább szenvedés volt

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mad Max ha valami csoda folytán még adják. Nagy tévé, jó tvé van otthon, de majd leszakadt a pofám így is. Hát még moziban milyen lehet...brutális királyság!
peach
szerencsére láttam 1 hónapja kb a sugárban, moziünnepen adták, nem véletlenül akartam megnézni, eszméletlen nagyot ütött.

Mars mentőakcio vagy sicario?
Moziban neznem ma hajlok a scifire a nagy vaszon miatt,de ki mit mond?
Janek
marsi szerintem nem egy nagy cucc, egyszer érdemes megnézni (a könyv jobb 😊), a sicario-ról eddig csak jót hallottam, én ma nézem meg 😀

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Mad Max ha valami csoda folytán még adják. Nagy tévé, jó tvé van otthon, de majd leszakadt a pofám így is. Hát még moziban milyen lehet...brutális királyság!
peach
nem találja fel a spanyol viaszt a film
de tényleg brutális élmény volt moziban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Mad Max ha valami csoda folytán még adják. Nagy tévé, jó tvé van otthon, de majd leszakadt a pofám így is. Hát még moziban milyen lehet...brutális királyság!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Mentőexpedíció nekem nagoyn adta a moziban

Sicariot még nem láttam, de eléggé más téma, úgyhogy amelyik jobban vonz azt javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mars mentőakcio vagy sicario?
Moziban neznem ma hajlok a scifire a nagy vaszon miatt,de ki mit mond?

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Az új Csillagok Háborúja-film új előzetesét egy nap alatt többen látták, mint máskor egy hollywoodi mozit.
 24.hu/kultura/2015/10/24/elkepeszto-nezettsegi-szamokat-produkal-a-star-wars-vii-elozetese/
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Legend - Tom Hardy jó, nagyon jó, viszont a film nekem kevés. Néhol feleslegesen hosszú és részletes, néhol meg érthetetlenül kevés magyarázat van az eseményekre. | Mitől lesz a nagy szerelmesől, pár perc alatt egy erőszakoló bunkó. Vagy a egyik, vagy a másik állapot túlzó. |
zinedine5
sajnos saját tapasztalat is | de ugye az alkohol kihozza ezt a fajta embert |
Negritis
| ok lehet, de ez nem volt kellően érzékeltetve. A film kb. 5. percétől a kb. 100-ig teljesen oda van érte, utána meg egy perc múlva egy fél üveg gin után megerőszakolja és le sem szarja. Komolytalan és hihetetlen. |
zinedine5
| nem mondom hogy megfelelően ki van bontva, de azért már előtte is folyamat ment tönkre a kapcsolatuk |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Legend - Tom Hardy jó, nagyon jó, viszont a film nekem kevés. Néhol feleslegesen hosszú és részletes, néhol meg érthetetlenül kevés magyarázat van az eseményekre. | Mitől lesz a nagy szerelmesől, pár perc alatt egy erőszakoló bunkó. Vagy a egyik, vagy a másik állapot túlzó. |
zinedine5
sajnos saját tapasztalat is | de ugye az alkohol kihozza ezt a fajta embert |
Negritis
| ok lehet, de ez nem volt kellően érzékeltetve. A film kb. 5. percétől a kb. 100-ig teljesen oda van érte, utána meg egy perc múlva egy fél üveg gin után megerőszakolja és le sem szarja. Komolytalan és hihetetlen. |
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Legend - Tom Hardy jó, nagyon jó, viszont a film nekem kevés. Néhol feleslegesen hosszú és részletes, néhol meg érthetetlenül kevés magyarázat van az eseményekre. | Mitől lesz a nagy szerelmesől, pár perc alatt egy erőszakoló bunkó. Vagy a egyik, vagy a másik állapot túlzó. |
zinedine5
sajnos saját tapasztalat is | de ugye az alkohol kihozza ezt a fajta embert |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Legend - Tom Hardy jó, nagyon jó, viszont a film nekem kevés. Néhol feleslegesen hosszú és részletes, néhol meg érthetetlenül kevés magyarázat van az eseményekre. | Mitől lesz a nagy szerelmesől, pár perc alatt egy erőszakoló bunkó. Vagy a egyik, vagy a másik állapot túlzó. |
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Beszekgetes: mi életed filmje?
Mikor rlhangzik az avatar megyek aludni,
Ők
Diplomasok en proli

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nah végre eljutottam a Mentőexpedícióra
nekem mocskosul tesztett, kivéve a vasemberes hülyeséget
nem volt benne semmi extra de jól van összerakva
mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy | mikor mutatják a csontsoványra fogyott Matt Damont az dublőr vagy ő maga |
a mozijegyet simán megérte
8/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
600 milliot gondolnak első hetre

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ráadásul így a trailer alapján, hogy Kylo bámulja a sisakot és ott fogadkozikHanni
Semmi sem új a nap alatt.. nekem egyébként ez a jelenet kifejezetten bejött, másodperc töredéke alatt jött a Hamlet-asszociáció pl 😊
Kulcsjelenet lehet, és hatalmas potenciál van benne, egy jól odarakott nagymonológgal pl... de tudom, ne legyenek nagy elvárásaim.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Amúgy az Ep I-nél nagyobb volt a hype...

Minden idök legtúlértékeltebb filmprodukciója - pls, challenge accepted.

A remény rabjai
Igor
az csak egy jó film, ekkora megabiznisz meg felhajtás közel nincs mögötte.
mert erre a felszopásra nem tudom az SW mivel szolgált rá. a hetvenes-nyolcvanas évek harry pottere kb. űrOPERA vazz...
gabtsi
Persze, minden idök legjobban értékelt filmje, egy ilyen munkának nem felszopás kategória? Ugyanmár.
A felhajtás a biznisz miatt van - kell a dohány a Disneynek..

Sorry, de ez nem a Star Wars hibája.

Ez a Disney-marketingstratégiája.
Az hogy ezt nem a Düne vagy Honor Harrington mögé tették oda... c'est la vie.
Ettöl a filmek értéke nem változott (Episode IV/V)

Az hogy ez a stratégia honnan jön.. jó kérdés de szvsz ennél azért Lucas is jobb volt.. ez sztem Kathleen Kennedy, és a Disney felsö vezetése irányából jön. És a Marvel-mintára épitkeznek, szidd öket.. amúgy ez mindegyik valamirevaló XXI. századi franchisenál ott van, csak a Disney kimaxolta.

És tudod mit, szerintem is túltolják.
Ez az ami az egyik fö aggodalom, pont a hardcore-faneknél (pláne a deus ex kinyilatkoztatás után), hogy mi kánon, és mi nem, ami nekem fél-laikusként se tetszett igazán. Pedig 0 db regényt olvastam (végig.. még Zahnt se, bár ezt pótoljuk majd..), animáció elvétve, inkabb csak játékok voltak meg (X-Wing vs Tie Fighter, Kotor, Battlefront PS2-n, pici SWTOR) - de elég inkorrektnek érzem, és lehetett volna elegánsabban intézni.

Ettöl függetlenül egyszerü a képlet - odaraknak egy erös filmet, utólag elcsendesülnek a hangok. Ha közepes/szar lesz, az ég irgalmazzon Abramsnak, Kennedynek és Boyegának 😛

PS: operával mi a bajod? 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(off)
Amúgy az Ep I-nél nagyobb volt a hype...

Minden idök legtúlértékeltebb filmprodukciója - pls, challenge accepted.

A remény rabjai
Igor
az csak egy jó film, ekkora megabiznisz meg felhajtás közel nincs mögötte.
mert erre a felszopásra nem tudom az SW mivel szolgált rá. a hetvenes-nyolcvanas évek harry pottere kb. űrOPERA vazz...
gabtsi
Bombák földjén
(on)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A star wars ( IV-VI ) még 100 év múlva is megkerülhetetlen lesz, egy ilyen kultuszt ill. filmtörténelmet túlértékeltnek titulálni rgyszerűen nevetséges szvsz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Én az a korosztály vagyok akinek az új részek voltak meg először és utána pótolta a régieket. A Bajlós Árnyak 8 éves olyan szinten ütött be nálam és minden korombelinél hogy arra szavak nincsenek. A matciás albumnak és a pc játéknak éltünk konkrétan. Életem első és egyetlen lopását 8 évesen követtem amikor az ápiszban 1 maticás tasakot fizettem de kettőt emeltem el mert egyszerűen kellett a színes JarJar Bings matrica. Ezt hozta ki akkor belőlünk ez a film 8 évesen. Iszonyatosan hosszú idő után néztem meg pár éve moziban, a szöveget még mindig kívülről tudtam de rádöbbentem hogy ez a film irtó gyenge. De a régi részek sem adják már azt a katarzist mint gyerekként, pedig ezt a sorozatot nem a gyerekek tartják fent ilyen magasan. Nem számolom a napokat a premierig de azért persze megnézem, szeretem én a Star Wars-t de a túlértékeltségét én is érzem.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
emlékszem, hogy kivolt mindenki, mikor kiderült h a Disney megvette a Lucasfilmet meg valamennyi kapcsolódó jogot, hogy micsoda szar és mindenkinek a kurvaanyját, aki tönkreteszi ezt az életművet.

most meg ugyanúgy mindenki nyálcsorgatva várja, hogy folytatódjon minden idők legtúlértékeltebb filmprodukciója, és ugyanúgy köpködve jöjjön ki a moziból, mint a 3 prológ résznél. hogy aztán majd persze sorban álljon újra a spinoffra meg a többi folytatásra megint.

funny
gabtsi
Nem mindenki (: