Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt a vitát már egyszer lejátszottuk, a 300 a maga nemében korszakalkotó film volt,
baggio
ezt nálunk szarnak ejtik.
gabtsi
Zsánerfilm, és a saját müfajában igenis kiemelkedö. Nem kapsz Day-Lewis-szintü színészi játékot, de a látvány és akció terén ez 10/10.

Onnan indultunk, hogy az a gond, hogy Michael Baynek még ez sem megy, hogy legalább azoban a kategóriákban jó legyen a film, amiben kéne.

A Watchmenröl pedig nagyon hosszú vitát nyithatnánk.. mert sztem az évtized legjobb USA filmjei közt van (mondjuk TOP50) és nagyon sokan nem léptek túl a "comic book-film" cimkén, pedig ez sokkal több annál, nagyon komoly szocio-dráma/szatira is.Ha az urak/hölgy foglalkozàsa mondjuk rendör v. katona lenne, "szuperhös" helyett...oh wait.
Also, pls compare to Bombák földjén, Crash.....

Tény, hogy borzasztóan erös alapanyaggal dolgozik.. de ugye elötte azt mondták, megfilmesithetetlen..

PS: Janek v bárki más is, mondjatok már jó képregényfilmeket akkor korábbról, mert szvsz ilyen nem nagyon volt... söt igazából azóta se, bár ez inkább az X-Men filmek/Marvel hibája...
(kiv Sin City, de az megint ugyanez a Miller-féle iskola, és az is más irányba ment el, inkább dráma/krimi az is mint akció.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
afilmmintvizuálisművészet...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
a film komolysága a 0 felé konvergál jelentősége nem tudom miért lenne olyan nagy.
Már előtte is léteztek képregény adaptációk.

Ami új volt benne,hogy soha ennyi kigyúrt költő nem kardozott hosszú percekig sérülés nélkül,szuperlassítva.
Ja meg voltak benne gonoszok (perzsák-természetesen) akik jól megbűnhődtek a végén.

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
Ezt a vitát már egyszer lejátszottuk, a 300 a maga nemében korszakalkotó film volt,
baggio
ezt nálunk szarnak ejtik.
gabtsi
Egy szar korszakot alkotott meg az tény, de ettől még (mozgókép) történeti jelentősége elvitathatatlan, mint a dadaisták piszoárja.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ezt a vitát már egyszer lejátszottuk, a 300 a maga nemében korszakalkotó film volt,
baggio
ezt nálunk szarnak ejtik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
 index.hu/kultur/cinematrix/2015/12/09/az_univerzum_legtobb_penzt_termelo_filmje_lehet_a_star_wars_vii/

meg is lesz neki ha nem lesz nézhetetlen, márpedig biztosan nem lesz az mert az összes dolgot átvették amit ebben a franchise-ban kötelező.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 242 — a new hope (again)
A watchmennel a leggyakrabban elhangzott kritika az, hogy szinte teljesen hű mása a képregénynek, minimális hozzáadott értékkel bír. Sztem meg éppen ezt is kell díjazni mert sok másik képregény adaptációval pont az problémája a rajongóknak, hogy sok mindenben eltér az olvasottaktól, az ott már megírt történetektől. Nekem ez egy kicsit a miért nincsen rajtad sapka esete. Illetve az olyanoknak, mint pl. nekem ez semmit nem jelent ( a többi képregény filmnél is így van ) mivel nem olvasta a történetet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
Ezt a vitát már egyszer lejátszottuk, a 300 a maga nemében korszakalkotó film volt, ami megágyazott a későbbi képregény-adaptációk sikereinek egyedi stílusával. A Watchment a Director's cut visszanézése és a képregény többszöri elolvasása után már nem tartom akkora durranásnak, mint elsőre, bár ennél az intrónál kevés jobb montázsjelenet van a filmtörténelemben.

 vimeo.com/28234910


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Az hogy komoly film es 300 mit keres egy mondatban?
Mi benne értékes?

több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Hmm.Azért csak lesz benne valami karakter felvezetés....
Aquamen és állítólag Flash cameo is lesz.
Szóval szépen felvezet majd az Igazság Ligájának.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 959 — The Mathematician
hoppá, netflix original kung fu film
mondjuk a trailerbe volt kicsit tré cgi harc, remélem nem lesz nagyon illuzió romboló 😀
 www.imdb.com/title/tt2652118/?ref_=vi_tt_t_hm_hp

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 959 — The Mathematician
nem mondom hogy mindenképp rossz lesz a film, de nekem ez nem ér mozit
főleg a man of steel csalódása után

megnézem itthon és maximum kicsit szomorkás lesz a hangulatom, hogy mégse moziba néztem

engem a Star Wars láz se kapott el annyira, mondjuk azt megnézem moziban, de nem elsőnap hanem utána hétfő/kedden felirattal addigra ott úgyis lesz hely

december9én végre jön az argo 2 dvd 😀
remélem ncore-n is fent lesz, de ha jó akkor sztem meg is veszem majd
 argo2.hu/page/dvd

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 242 — a new hope (again)
Michael Bay az elmúlt tíz évet
peach
Nem tiz év, egész karriert.
Igor
Na igen, itt jön képbe az ízlés kérdése 😊 nekem a bad boys az egyik etalon akció filmeknél, sőt az egyik kedvencem. Lehet mert annó gyerek koromban rongyossá néztem vhs-en és kb fejből tudom a film szövegét 😊 a sziklát is nagyon szeretem, az armageddon meg szintén kult státuszban van. A bad boys kettő szintén zenész, csak a kubai befejezés ne lett volna...A sziget is elmegy még, a pearl harbor meg az a kivétel mint a transformersel elkezdőtt borzalom időszakában a pain&gain. Szóval nálam ezért az elmúlt 10 év és nem az egész karrierje volt cáfolatnak felhozva, bár a színészekkel kapcs. egyet értek, kiv. annyiban, hogy smithből és lawrenceből a bad boys csinált sztárt...

Amúgy snyder előzetesen azon bukhat el, hogy batmanhez túl korán nyúlt hozzá a nolan filmek után és ha nem hoz le egy legalább megközelítő színvonalat akkor sokak által el is lesz kapálva jó időre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Michael Bay az elmúlt tíz évet
peach
Nem tiz év, egész karriert.

A Szikla egy egész jó akciófilm, ezt leszámitva 0 a karrierje (szvsz a Bad Boys se nagy durranás) - A-listás színészek karizmájának köszöngeti a karrierjét.

Snyder két elég komoly filmet odarakott (300, Watchmen), amik szvsz a 2005-2010 közti idöszak kulcsfilmjei (söt Watchmen nálam egyes Best of listákra is ráfér)

A tendencia persze érdekes, és lehet h jogos.. de sztem inkább az a gond, hogy Snyder szarul választott projekteket... nem kellett volna képregényfilmek felé el/visszamenni, hiába nem jött be a Bagolyfilm v a Sucker Punch.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 959 — The Mathematician
Sucker Punch, Man of Steel és ez a trailer is számomra a cgi recskázásról szólt, minimális/elbaszott történettel és 0 karakterrel

nem mondom, hogy lesüjjedt már teljesen de sajnos számomra nagyon azonos pályán van a 2 arc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 242 — a new hope (again)
Michael Bay az elmúlt tíz évet csak a cgi orgia és a robbanjon minél nagyobbat minél hangosabban világában töltötte, a story és a karakter ábrázolás 20ad rangú kérdés volt nála. ( kiv. az izomagyak az nemtudom h szaladt be a képbe ) zack snyder esetében ezt nem érzem, így az összehasonlítás is csak annyiból áll meg, hogy mindketten rendeznek blockbustereket...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 959 — The Mathematician
ezután a trailer után 80% h nem moziban nézem
Negritis
Miért?:o
ZoliZoltán
nem vagyok kiváncsi Zac Snyderre
már a man of steelt is utáltam és úgy érzem itt is superman lesz a központban

kicsit micheal bay érzésm van a csávótól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
ezután a trailer után 80% h nem moziban nézem
Negritis
Miért?:o
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 828 — No es importante
Krampus című csodát látta már valaki? Vélemény?
mustaine
 aeonflux.blog.hu/2015/12/02/kritika_krampusz_krampus


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Krampus című csodát látta már valaki? Vélemény?

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 755 — Слава Україні! Героям слава!
nagy Nolan fan vagyok, de a Memento csak tegnap volt meg. hát ez is egy kikurt jó film.
még egszer a közeljövőben meg kell nézni h minen összeálljon
de vmi hatalmas ötlet amugy a film koncepciója, meg a megvalósítás, a rendezés, "végén" a csavar.
áá nagyon jó.
braxa88
Megunhatatlan kedvenc, akármikor újranézhető! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagy Nolan fan vagyok, de a Memento csak tegnap volt meg. hát ez is egy kikurt jó film.
még egszer a közeljövőben meg kell nézni h minen összeálljon
de vmi hatalmas ötlet amugy a film koncepciója, meg a megvalósítás, a rendezés, "végén" a csavar.
áá nagyon jó.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 vimeo.com/148026900


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Empty hegyezd a füled:
Pavel Khvaleev III.
brilliáns főleg a fényképezés meg az operatőr, de jó, jókis ruszki horror
sutianap
OK, felírtam a bakancslistámra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Empty hegyezd a füled:
Pavel Khvaleev III.
brilliáns főleg a fényképezés meg az operatőr, de jó, jókis ruszki horror


Aki nem hiszi, annak utánajárnak