Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
-alternativ trojai haboru (kikapnak/hazamennek a gorogok.. es innentol "antik Game of Thrones" )Igor
Mondjuk ezt azonnal megnézném !

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
szerintem a Gyalog Galopp mindent kihozott ami benne van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Ha már hiánypótló filmek a téma, én a középkori lovagi tornákról, várjátékokról, arról a világról néznék szívesen jó filmeket. Hirtelen ami beugrik az a lovagregény, ami nem szar de nem is jó, meg most a trónok harca de annak csak egy szeletét teszi ki ez a téma. Nemtudom hogyan, de sztem ebben is több kraft van mint amit eddig kihoztak belőle...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Epp az a baj, hogy tul sok lett az ocskasag..

De mivel a legjobb sztorikat elbarmoltak (Heraklesz, Perszeusz, Troja), innentol nehez..

Alternativ otletek
-Black Orpheus
-Oh Brother where are thou?
-'63-as Argonautak.

Ennyi 😊

Amit meg nem nagyon erintettek, mint teruletet es szerintem esetleg megerne egy probat, bar inkabb sorozat formaban legtobbnel:

- Zeusz kalandozasai
- Teiresziasz (egyik kedvenc karakterem)
-Atalanta (bar kb a Xena sorozat ezt is kinyirta...)
-alternativ trojai haboru (kikapnak/hazamennek a gorogok.. es innentol "antik Game of Thrones" )Igor
Én az Anabaziszról néznék egy filmet.
Egyik legnagyobb ókori sztori.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
az a baj hogy nem a "szandálos" rész miatt érdekel
hanem az isten/félisten/ember konfliktusok miatt

amire pl az Odüsszeie tökéletes példa volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nézem a Titánok Harcát, mer épp olvasom másodjára a Percy Jackson könyveket és imádom a világot (+ skyforge-t játszok)
és rá kell döbbennem hogy nincs rendes görög mitológiás film
ez is jó esetben középszar az elmúlt 2 évben ugye kijött 3 herkules ebből a Rock félét még nem láttam de a másik 2 szar, pár éve volt az immortals az is kuka
az első Percy Jackson film még hozott egy középszert de a 2. az kritikán aluli

pedig lenne ebben kraft bőven, de valahogy nem használják ki
mondjuk sorozat vagy játék sem igazán van belőle (kb a god of war ami kiemelkedik)Negritis
Xéna, Herkules kalandjai.
Armand Assante-s Odüsszeuszbriareos
a Xéna és a Herkules azért messze nem voltak jó sorozatok csak a nosztalgia azzá teszi

viszont az az Odüsszeusz jó volt, de az is mennyi idős már? most néztem meg nagykorú

a Trója van még ami nem volt rossz de az is 2004
a 300akat nem veszem ide, egyrészt azok képregény adaptációk másrészt az "isteni" szálat kihagyják ugye

mondjuk valószínűleg a háttérben az áll hogy most épp a szuperhős franchise-k a menők (amiket szeretek btw)Negritis
farrell féle nagy sándor? sokan fikázták de nekem bejött.
Gladiátor után rövid ideig feléledt a szandálos műfaj de akkora igény nem volt rá

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
nézem a Titánok Harcát, mer épp olvasom másodjára a Percy Jackson könyveket és imádom a világot (+ skyforge-t játszok)
és rá kell döbbennem hogy nincs rendes görög mitológiás film
ez is jó esetben középszar az elmúlt 2 évben ugye kijött 3 herkules ebből a Rock félét még nem láttam de a másik 2 szar, pár éve volt az immortals az is kuka
az első Percy Jackson film még hozott egy középszert de a 2. az kritikán aluli

pedig lenne ebben kraft bőven, de valahogy nem használják ki
mondjuk sorozat vagy játék sem igazán van belőle (kb a god of war ami kiemelkedik)Negritis
Xéna, Herkules kalandjai.
Armand Assante-s Odüsszeuszbriareos
a Xéna és a Herkules azért messze nem voltak jó sorozatok csak a nosztalgia azzá teszi

viszont az az Odüsszeusz jó volt, de az is mennyi idős már? most néztem meg nagykorú

a Trója van még ami nem volt rossz de az is 2004
a 300akat nem veszem ide, egyrészt azok képregény adaptációk másrészt az "isteni" szálat kihagyják ugye

mondjuk valószínűleg a háttérben az áll hogy most épp a szuperhős franchise-k a menők (amiket szeretek btw)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Epp az a baj, hogy tul sok lett az ocskasag..

De mivel a legjobb sztorikat elbarmoltak (Heraklesz, Perszeusz, Troja), innentol nehez..

Alternativ otletek
-Black Orpheus
-Oh Brother where are thou?
-'63-as Argonautak.

Ennyi 😊

Amit meg nem nagyon erintettek, mint teruletet es szerintem esetleg megerne egy probat, bar inkabb sorozat formaban legtobbnel:

- Zeusz kalandozasai
- Teiresziasz (egyik kedvenc karakterem)
-Atalanta (bar kb a Xena sorozat ezt is kinyirta...)
-alternativ trojai haboru (kikapnak/hazamennek a gorogok.. es innentol "antik Game of Thrones" )

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nézem a Titánok Harcát, mer épp olvasom másodjára a Percy Jackson könyveket és imádom a világot (+ skyforge-t játszok)
és rá kell döbbennem hogy nincs rendes görög mitológiás film
ez is jó esetben középszar az elmúlt 2 évben ugye kijött 3 herkules ebből a Rock félét még nem láttam de a másik 2 szar, pár éve volt az immortals az is kuka
az első Percy Jackson film még hozott egy középszert de a 2. az kritikán aluli

pedig lenne ebben kraft bőven, de valahogy nem használják ki
mondjuk sorozat vagy játék sem igazán van belőle (kb a god of war ami kiemelkedik)Negritis
Xéna, Herkules kalandjai.
Armand Assante-s Odüsszeusz

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
nézem a Titánok Harcát, mer épp olvasom másodjára a Percy Jackson könyveket és imádom a világot (+ skyforge-t játszok)
és rá kell döbbennem hogy nincs rendes görög mitológiás film
ez is jó esetben középszar az elmúlt 2 évben ugye kijött 3 herkules ebből a Rock félét még nem láttam de a másik 2 szar, pár éve volt az immortals az is kuka
az első Percy Jackson film még hozott egy középszert de a 2. az kritikán aluli

pedig lenne ebben kraft bőven, de valahogy nem használják ki
mondjuk sorozat vagy játék sem igazán van belőle (kb a god of war ami kiemelkedik)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
tegnap láttam az F4 trailerét és háát ez nem az a kategória mint az Antmannél hogy félek tőle hanem egyszerűen egy agyatlan marhaságnak tűnik, teljesen
viszont feltűnt hogy a csaj ismerős valahonnan, utána néztem és már szerepelt a Zoom(szupersuli) című filmben ami nem volt jó de tv-ben elfér
persze ott is telekinetikus ereje volt 😀 nameg persze Courtney Cox kidobta amije van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ted 2: ne higgyetek a neten olvasható kritikáknak. Nagyon-nagyon jó 😊
Sokkal több FG stílusú marhaság, mint az elsőben!

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Éjszakai hajsza - az utóbbi idők egyik legjobb akciófilmje! Lett volna, ha a 2/3ánál nem rakna bele egy full kretén semmire sem való részt egy nick nolte cameoval. Ebből jött, hogy az egyik fő konfliktus forrás lerendezése is igen összecsapott lett meg amúgy is kicsit wtf?! Kár ezért a 15 percért mert tényleg egy pörgős, izgis filmet sikerült összerakni. Pedig semmi extra, semmi új nincs benne, egyszerűen csak jó 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
amennyire szarok voltak a Hangya előzetesei annyira jól szórakoztam a filmen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 351
Èn az első rèsz òta a hatàsa alatt vagyok😛
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Jöttök itt az Avatárral, a SW7-tel meg a legújabb dinós filmmel, amikor most ért véget a Film! Sharknado 3!!! Szavakkal leírhatatlan, mindenki nézze meg!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Es ezzel is csak az Avatar bevetelenek 54.6%-nal tart 😉Igor
Várjuk meg a SW7-et és ha azt is lenyomja, akkor igazad volt és kész, addig meg kár Avatarozni folyton. 😀
Tán egyedül az SW univerzum képes legyőzni a modern Pocahontast ööö vagyis az Avatart, addig kár bármit is hasonlítgatni hozzá. 😊Tony
Szerintem nem kár.
Pont az ilyen filmek mutatják meg, hogy az Avatar kb 2.8 milliárdja mennyire brutális, és megdönthetetlennek tűnő rekord. És mennyire kiugró, egyedi, ritka dolog, hogy egy film ennyit hozzon.
És pont ettől lesz durva, hogy a Star Wars 7 agyonvágja, Igor meg egy hétig (na jó, egy napig) azért dolgozik, mert ezt nem hitte el nekem. :p

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Es ezzel is csak az Avatar bevetelenek 54.6%-nal tart 😉Igor
Várjuk meg a SW7-et és ha azt is lenyomja, akkor igazad volt és kész, addig meg kár Avatarozni folyton. 😀
Tán egyedül az SW univerzum képes legyőzni a modern Pocahontast ööö vagyis az Avatart, addig kár bármit is hasonlítgatni hozzá. 😊
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Es ezzel is csak az Avatar bevetelenek 54.6%-nal tart 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 351
 index.hu/kultur/cinematrix/2015/07/23/a_jurassic_world_maris_a_vilag_harmadik_legtobb_penzt_hozo_filmje/
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az Ant-Man viccesebb lett a guardiansnél. A winter soldier és a gotg mellett simán odaér a phase2 legjobbjai közé.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
baszogattam távkapcsot, és belefutottam a cinemaxon egy kisstúdiós görög nagyon erősen szimbolista filmbe Xenia (Görög vendégszeretet) címmel
érdekes volt, kicsit megdöbbentem, hogy ilyen művészfilmeket ledobnak tévében

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Tenyleg jok!

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legutóbbi 3 filmélmény: Összeomlás, Egy kosaras naplója, Játsz/Ma

Hmmm, mind a 3-at ajánlom, aki esetleg még nem látta. 😀