Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Amerikában napra pontosan 40, Magyarországon pedig 30 éve mutatták be ezen a napon az első nyári blockbustert, a Cápát!iktriad
Ma megy az 1-2 a paramounton. Ezekszerint nem véletlen 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amerikában napra pontosan 40, Magyarországon pedig 30 éve mutatták be ezen a napon az első nyári blockbustert, a Cápát!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs kedvem sokat írni, úgyhogy olyan jc6osan: Starred up - börtön életbe bújtatott személyes, ill. családi dráma a jobbik fajtából. Sajnos vannak benne kicsit zagyvásított felesleges dolgok ezért csak 10/7. Sztem nézős 😊peach
Nincs kedved sokat írni, de hatszor annyit írtál így is, mint CJ6. 😀

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nincs kedvem sokat írni, úgyhogy olyan jc6osan: Starred up - börtön életbe bújtatott személyes, ill. családi dráma a jobbik fajtából. Sajnos vannak benne kicsit zagyvásított felesleges dolgok ezért csak 10/7. Sztem nézős 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
A kém

A cím és nagyjából minden más adott hozzá hogy egy c kategóriás akció vígjátékot várjon az ember de ez sokkal sokkal jobb annál, iszonyat sokat röhögtem rajta 😀 A magyar helyszínek nekünk különösen kedvesek, a végén még van benne egy elég ütös Balatonos poén is 😀 Ajánlom mindenkinek, jó szórakozás.
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
kicsit megcsúszva de ma megnéztük a Mad Maxet! teljesen hozta amit vártam !végletekig kidolgozott látvány
és karakterek,"jelmezek " stb!semmi lazulás!ezután kicsit mást jelent majd az akciófilm fogalma is 😊
hazafelé kedvem is lett volna egy kicsit vadulni a Hungária körúton, de hát nem egy 1000 lovas hadivas hanem egy 10 éves Renault Megane volt alattam!bár egy kis nitrótól ez is meglódulna azért még! 😊
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jurassic World kb minden létező (bevételi) rekordot megdöntött az első héten 😊 Avatar + a Bosszúállók rekordja is megdőlt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
ránéztem a bosszuállok első részére ott vannak utalások az előzményre mik ezek?
amerika kapitány? thor?Janek
Ezek a filmek előzik meg, amelyek azonos univerzumban játszódnak:
Iron Man (2008)
The Incredible Hulk (2008)
Iron Man 2 (2010)
Thor (2011)
Captain America: The First Avenger (2011)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
ránéztem a bosszuállok első részére ott vannak utalások az előzményre mik ezek?
amerika kapitány? thor?

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Megvolt a jurassic world és rohadtul megérte. Persze sok benne a klisé meg egyéb más amit a blockbusterek számlájára szoktak írni, de mégis egy baromi kellemes nosztalgikus élvezetes kikapcsolódás volt egy olyan ember számára aki imádja a mai napig az első és második részt. Egy olyan folytatást ( remaket ) sikerült csinálni ami megállja a helyét az elődök mellett és ez sztem nagy szó a mai világban 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415
Visszajátszás (Tape) - 2001

nem hétköznapi film. három (jól játszó) színész egy motelszobában végig kézikamerával felvéve. az eleje hagy némi kívánnivalót maga után, de amint beindul, egészen izgalmas lesz. tudom ajánlani, aki még nem látta.

choose life
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A mindent csak és kizárólag a Bud Spencer&Terence Hill-filmek jelenthetik. 😀

több mint 8 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Jurassic World: LEGJOBB FILM A VILÁGON! (számomra)

Kiskoromban imádtam a dinókat, a Jurassic Parkok voltak a kedvenc filmjeim, máig azok. Borbinho
Gyerekkorunkba nagy spanok lettünk volna 😀
Mi tegnap néztük és nekünk is kurvára bejött. Az tuti, hogy számomra (ritkán járok moziba) székbeszögező élményt adott. (Rendesen paráztam én is itt ott ) 😀 Bár az 1. szintjét nálam nem üti meg, a nosztalgia faktor megvolt. Illetve ami szemet szúrt, hogy ... őőő ... hogy is mondjam, véresebb,kegyetlenebb lett sokkal. Az elején ez a Raptor-idomítás annyira nem jött be, kicsit úgy éreztem,hogy az 1. rész félelmetes raptorait semmissé teszik, de megnyugtattam magam azzal,hogy dínók ma nem élnek+ vannak akik oroszlánokat ölelgetnek, vegyük úgy,hogy oké 😀 Illetve az epic fináléhoz szükséges is volt 😀

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
 www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20150611-ember-es-dino-baratsaga-menti-meg-a-jurassic-world-ot-chris-pratt-bryce-dallas-howard-vincent.html
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
A büszkeség és bányászélethez van e valakinek infója melyik sufniból lehetne feliratot szerezni? Vicc, hogy nincsen hozzá magyar...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
én is 7/10et adok rá
rendbe volt a film, de sajnos az 1-2 szintjét nem éri el
viszont a 3.nál jobbNegritis
Meg az ötödiknél is. 😉

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
én is 7/10et adok rá
rendbe volt a film, de sajnos az 1-2 szintjét nem éri el
viszont a 3.nál jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jurassic World: LEGJOBB FILM A VILÁGON! (számomra)

Kiskoromban imádtam a dinókat, a Jurassic Parkok voltak a kedvenc filmjeim, máig azok. Elképesztő a film, mindenkinek ajánlom, főleg IMAX 3D-ben. Tnap este voltunk premieren, szerintem nem volt olyan, akinek nem tetszett 😀 egyszerűen leírhatatlan ,kurvajó, nem hittem volna, de teljesen az az érzés fogott el, mint amikor először láttam a régi filmeket, csak mindezt 2015ben. Ráadásul félelmetes, 4-5-6x kajak befostam, nagyon jól meg lett csinálva, sokat dob a 3D pár jeleneten. Van benne minimális humor is, szerintem pont elég. Chris Pratt meg lényegesen kisebb szerepet visz mint a Guardians of The Galaxyban, de a Jurassic filmekben mindig is a dinók voltak a főszereplők.

| az indominus rex meg szerintem kibaszott király lett. félelmetes, hátborzongató, amilyennek akarták is. változtatja a színét, testhőkibocsátást szabályozza, ráadásul kurva nagy 😀 A moszaszaurusz mondjuk szétbaszta a végén 😀😀
|

Elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, de kb a 10. percben tudtam, hogy itt nincs mitől félni, ez egyszerűen tökéletes élmény lesz.
Amit gondoltok róla, hogy mennyire király, azt szorozzátok meg 100al.
#évfilmjeBorbinho
Húúúú, ezt azért rendesen túlhypeoltad 😀

Nem volt rossz, sőt kifejezetten tetszett a látvány, ami nálam mindig sokad rendű. Sőt, maga a film is rendben volt a maga nemében. Én azt kaptam amit vártam 7/10dugo1993
nekem a mindent jelentik a Jurassic Parkok. Másnak a Star Warsok vagy a Gyűrűk urák az ilyenek, nekem a Jurassic Parkok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Jurassic World: LEGJOBB FILM A VILÁGON! (számomra)

Kiskoromban imádtam a dinókat, a Jurassic Parkok voltak a kedvenc filmjeim, máig azok. Elképesztő a film, mindenkinek ajánlom, főleg IMAX 3D-ben. Tnap este voltunk premieren, szerintem nem volt olyan, akinek nem tetszett 😀 egyszerűen leírhatatlan ,kurvajó, nem hittem volna, de teljesen az az érzés fogott el, mint amikor először láttam a régi filmeket, csak mindezt 2015ben. Ráadásul félelmetes, 4-5-6x kajak befostam, nagyon jól meg lett csinálva, sokat dob a 3D pár jeleneten. Van benne minimális humor is, szerintem pont elég. Chris Pratt meg lényegesen kisebb szerepet visz mint a Guardians of The Galaxyban, de a Jurassic filmekben mindig is a dinók voltak a főszereplők.

| az indominus rex meg szerintem kibaszott király lett. félelmetes, hátborzongató, amilyennek akarták is. változtatja a színét, testhőkibocsátást szabályozza, ráadásul kurva nagy 😀 A moszaszaurusz mondjuk szétbaszta a végén 😀😀
|

Elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, de kb a 10. percben tudtam, hogy itt nincs mitől félni, ez egyszerűen tökéletes élmény lesz.
Amit gondoltok róla, hogy mennyire király, azt szorozzátok meg 100al.
#évfilmjeBorbinho
Húúúú, ezt azért rendesen túlhypeoltad 😀

Nem volt rossz, sőt kifejezetten tetszett a látvány, ami nálam mindig sokad rendű. Sőt, maga a film is rendben volt a maga nemében. Én azt kaptam amit vártam 7/10

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Time Lapse – Kíváncsi voltam rá nagyon, sok jót hallottam róla. Alapvetően ez az időutazásos-feeling nekem bejön, szeretem az ilyen témájú filmeket, de ez valamiért nem kötött le. Volt benne pár jó jelenet, érdekes gondolat, de összességében szerintem sokkal többet ki lehetett volna hozni a filmből.

Persze gondolom nem egy nagy költségvetésű mű, hiszen konkrétan egy lakásban, vagyis inkább egy szobában játszódik kb. az egész, meg összesen van benne hét szereplő kb., de akkor is többet ki lehetett volna hozni belőle szerintem.

Amiben viszont pozitívan csalódtam, az a Kingsman. Igazából a sztori semmi extra, sőt, a milliárd kémfilm után plusz egy, de valahogy mégis elveztem. Jó harcjelenetek voltak, végig pörgött, és még a csodás „mindenfilmbenottvagyok” Samuel L. Jackson is jól adta a gyökér főgonoszt. A filmen érezni lehetett, hogy a komolyság mellett volt egy apró paródia beütése is, olykor jókat mosolyogtam, és így összességében pozitív csalódás volt. Egyszer mindenképpen nézhető.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Hnap este kiderül, remélem nem csaptál be 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jurassic World: LEGJOBB FILM A VILÁGON! (számomra)

Kiskoromban imádtam a dinókat, a Jurassic Parkok voltak a kedvenc filmjeim, máig azok. Elképesztő a film, mindenkinek ajánlom, főleg IMAX 3D-ben. Tnap este voltunk premieren, szerintem nem volt olyan, akinek nem tetszett 😀 egyszerűen leírhatatlan ,kurvajó, nem hittem volna, de teljesen az az érzés fogott el, mint amikor először láttam a régi filmeket, csak mindezt 2015ben. Ráadásul félelmetes, 4-5-6x kajak befostam, nagyon jól meg lett csinálva, sokat dob a 3D pár jeleneten. Van benne minimális humor is, szerintem pont elég. Chris Pratt meg lényegesen kisebb szerepet visz mint a Guardians of The Galaxyban, de a Jurassic filmekben mindig is a dinók voltak a főszereplők.

| az indominus rex meg szerintem kibaszott király lett. félelmetes, hátborzongató, amilyennek akarták is. változtatja a színét, testhőkibocsátást szabályozza, ráadásul kurva nagy 😀 A moszaszaurusz mondjuk szétbaszta a végén 😀😀
|

Elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban, de kb a 10. percben tudtam, hogy itt nincs mitől félni, ez egyszerűen tökéletes élmény lesz.
Amit gondoltok róla, hogy mennyire király, azt szorozzátok meg 100al.
#évfilmje

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Chappie!
Nagyon jó film lett, elérhető mától a "szokott helyen". Aki teheti, nézze meg 😊JC6
Nekem nem tetszett.
A vége jó volt, és maga a téma is érdekes, hogy | egy gépbe vajon át lehet-e menteni az emberi tudatot, meg ez az egész mesterséges értelem jó téma | , de a film felénél majdnem elaludtam. Szerintem baromi sok fölösleges jelenet volt, ami által sokszor átment unalmasba a film, néhol elvesztette a lényegét az egész, és átment Zs-kategóriába.

A színészi játék kritikán aluli volt, mondjuk oké, a főszereplők nem színészek, ez meg is látszott. Jackman nyilván oké, de nem kapott túl nagy szerepet, még ő sem tudta elvinni a hátán a filmet szvsz. Az első percek meg egy az egyben a Disctrict 9-t idézték.Stez
++

Nekem egy esetben nincs problémám a filmmel: ha valójában nyolc éveseknek készült. Mert mesefilmnek nagyon jó, de felnőtt fejjel még a téma ellenére is borzasztó.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nah az esti program hogy hazavágjam gyerekkorom egyik kedvenc film sagáját
7től jöhet a Jurassic World

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.telegraph.co.uk/news/celebritynews/11666316/christopher-lee-dies-live.html