Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 052 — The Mathematician
én se szeretem a filmjeit alapvetően, de nem nagyon tudok olyanról ahol az alakítása nem hozta volna az elvárt szintet (sőt)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 254 — a new hope (again)
Tom Hanks szerepválasztásaira valóban nem lehet azt mondani, hogy izgalmasak lennénnek, de azt állítani, hogy kevés jó alakítása van sztem kicsit meredek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Kárhozat útja:

Attól függetlenül hogy a nagyobb "fordulatok" eléggé kiszámíthatóak azért ez egy jó kis film!
A hangulat , az apróbb részletek nagyon magával ragadóak és a színészek(kivéve talán a fiát alakító srác) is igen jók!Paul Newman különösen tetszett !
A gengszter és a dráma műfajt kedvelőinek is tudom ajánlani!yooker
bizony jó kis movie, Tom Hanks (talán kevés) jó alakításai közé tartozik.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Most neztem meg a "Something the Lord made" c. filmet. Reg lattam ilyen jot. Aki szereti a megtortent sztorikat, mindenkepp potolja.ulpianus
Egynek jó. Aranykezű sebész megvan? Na az már valami 😊
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
Kárhozat útja:

Attól függetlenül hogy a nagyobb "fordulatok" eléggé kiszámíthatóak azért ez egy jó kis film!
A hangulat , az apróbb részletek nagyon magával ragadóak és a színészek(kivéve talán a fiát alakító srác) is igen jók!Paul Newman különösen tetszett !
A gengszter és a dráma műfajt kedvelőinek is tudom ajánlani!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Elég jóra sikeredett trailer alapján suicide squad.Kenny
aztán kiderül, de Will Smith? 😊 remélem Margot hozza a zakkant Harley Quinnt és nem egy sima ribit kreáltak belőle

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Scorsese: Lidérces órák

Nem nagyon ismert filmje, illetve legalábbis megeszem a kalapom, ha sokan ismernék, de érdemes megnézni, nekem nagyon tetszett. 😀 Nem egy megszokott film.Vrijbloed
beteg egy film, de imádom.

több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 279 — Omar's Coming Yo!
Elég jóra sikeredett trailer alapján suicide squad.

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Scorsese: Lidérces órák

Nem nagyon ismert filmje, illetve legalábbis megeszem a kalapom, ha sokan ismernék, de érdemes megnézni, nekem nagyon tetszett. 😀 Nem egy megszokott film.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Most neztem meg a "Something the Lord made" c. filmet. Reg lattam ilyen jot. Aki szereti a megtortent sztorikat, mindenkepp potolja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk így hirtelen nem is nagyon jut eszembe egyetlen másik klasszikus, aminek a folytatása ekkora tábort mozgatna meg világszerte, mint a SW.
Ha kap egy brutális hype-ot, akkor simán meglehet ez, aztán majd az Avatar 2 megdöntheti. 😀
Mondjuk az új Acélemberre is kíváncsi leszek, már most a fél világ arra nyálaz, hogy Batman nekimegy Supermannek.

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Sobrival értek egyet. Szerintem is simán új rekordot fog állítani.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Ha akarsz dupla vagy semmit fogadni, 3 milliárddal... én benne vagyok 😊
Ha 2.788-on fogadtam, és a véleményem nem változott, akkor miért szálljak ki?

A JW már a harmadik hétvégén is bukott az Avatarral szemben (54 vs 68), a negyediken még jobban (29 vs 50), az ötödiken dettó ez lesz (kb. 20 vs 42)

Valszeg 2-2.5 között végez.. de ez még mindig nem elég. És az Episode 7 sem lesz elég 😊Igor
Ha nem, nem. Én adtam sanszot.
Nem a JW-re fogadtunk, a Star Wars agyonvág mindent, egyre biztosabb vagyok benne.
Olyan hype-ot fog kapni, amit még soha, egy film se, meglátod, és lesznek olyan rajongók, akik 10-20-szor is megnézik moziban. Nem is kevesen.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Jön a klónok támadása, és mindegyik caminói köztársasági rohamosztagos beül legalább 10× megnézni a filmet? 😀😀

Amúgy az filmecske tényleg nagyon rendben van. Remélem Abrams tényleg méltó folytatás készít a az eredeti trilógiához?
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.Sobri Jóska
Ha akarsz dupla vagy semmit fogadni, 3 milliárddal... én benne vagyok 😊
Ha 2.788-on fogadtam, és a véleményem nem változott, akkor miért szálljak ki?

A JW már a harmadik hétvégén is bukott az Avatarral szemben (54 vs 68), a negyediken még jobban (29 vs 50), az ötödiken dettó ez lesz (kb. 20 vs 42)

Valszeg 2-2.5 között végez.. de ez még mindig nem elég. És az Episode 7 sem lesz elég 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Respect.
 www.youtube.com/watch?v=CTNJ51ghzdYGreengo
Igor, utolsó sansz, hogy 65%-on kivásárold magad a fogadásból. 😊
Lesz ez 3 milliárdos bevétel is, kezdek arra hajlani.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Respect.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
meghalt omar sharif. RIP

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 254 — a new hope (again)
Letudtam tegnap egy régi klasszikust, a das bootot. Nem mondom, hogy ne tetszett volna mert jó kis film, de összességében ahhoz képest, hogy ezt tartják az ilyen típusú filmek atyjának csalódás volt. A 3,5 órás játékidő indokolatlanul hosszúnak tűnik és valahogy nekem az a nagy feszültség sem jött át mint aminek kellett volna pedig szvsz ez elég fontos a film értékelésénél. Lehet nekem voltak túl magy elvárásaim, de 10/7nél többet nem adnék rá.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Inside out.
Újabb Pixar klasszikus. Ezért is nem értem, hogy miért a folytatásokat erőltetik, mikor ilyen eredeti ötletekre képesek és látva a box office adatokat, nem is járnak vele rosszul. Szerintem nagyon jól összerakott film, és a mondanivalója sem csak a szokásos klisé. Nem is tudom, hogy gyerekek számára mennyire érthető, én mindenesetre nagyon élveztem.
Csak azt a rettenetes film előtti kisfilmet tudnám elfelejteni. 😀Schleck
Ezt kivételesen a gyerekeim nélkül néztem meg, nagyon nem is bánom. A kisebbik (6 éves) nem értette volna és még a nagyobbikban sem vagyok biztos.
Az a k.... vulkán duett meg...
Be is paráztam, hogy egyáltalán jó terembe ültünk-e be, kétszer is megnéztem a jegyem. 😀
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Inside out.
Újabb Pixar klasszikus. Ezért is nem értem, hogy miért a folytatásokat erőltetik, mikor ilyen eredeti ötletekre képesek és látva a box office adatokat, nem is járnak vele rosszul. Szerintem nagyon jól összerakott film, és a mondanivalója sem csak a szokásos klisé. Nem is tudom, hogy gyerekek számára mennyire érthető, én mindenesetre nagyon élveztem.
Csak azt a rettenetes film előtti kisfilmet tudnám elfelejteni. 😀

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
23 Blast.
Valaki látta esetleg? Vélemény?JC6
Jó.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
23 Blast.
Valaki látta esetleg? Vélemény?
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Entourage
Aki ismeri és szerette a sorozatot, nem fog csalódni. Olyan, mint egy hosszú epizód. Aki nem ismeri, annak értelmetlen megnéznie, inkább nyomja be az 1. évadot.
+ fasza NFL cameók: | Tom Brady, Gronk, Russell Wilson |
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mad Max Fury Road pipa.
Szamomra elkepesztoen szorakoztato volt. Az az erdekes, hogy ez alapvetoen ugye kapcsolodik a regiekhez, es azert ha valaki latta a regi filmeket, akkor eleg sok jelenetet, utalast felfedezhet benne a regi reszekre, ezek kulon feldobjak a dolgot. Viszont ha csak fuggetlen popcorn mozikent neznem, es nem lattam volna a regi filmeket, meg akkor is maximalisan elegedett lennek. Vegig porgott, noha osszesen ket-harom helyszinen jatszodik az egesz, megis elvezheto volt, es ezzel egyutt is fantasztikusan meg lett csinalva velemenyem szerint ez az egesz posztapokaliptikus vilag. Persze-persze, voltak szokasos klisek benne, de meg ezzel egyutt is hozta azt, amit elvarok egy filmtol.

Nem vagyok, es soha nem is voltam nagy Mad Max-rajongo, igy mondhatnam, hogy sikerult osszehozni egy agybeteg, ketoras popcorn mozit, amiben vegig oldokles, porges es uldozes van, ez igy igaz is, de megis rohadtul tetszett. Ezt a latvanyert, akcioert kell megnezni mindenkeppen, nem azert, mint az Interstellart, ahol egy nappal a film utan is a reszleteken agyalsz.

Nekem betalalt nagyon, pedig nem vartam tole nagyon sokat.

Megneztem egy nem annyira hype-olt scifi-horror feleseget, Itt Follows cimmel. Egy-ket jo jelenettol eltekintve az elso egy ora baromira unalmas volt, maga az alapsztori nulla volt, az otlet nem lett volna rossz, de semmi hattere sem volt, meg sem lett magyarazva, mi, hogyan miert, megsem tudom lehuzni a filmet. Az elmult evek szokasos horrojaihoz kepest igazabol nem volt annyira rossz. Egy kis Carpenteres beutese volt, bar teny, hogy akadt par nagyon gagyi jelenet is. Egyszer azert erdemes megnezni.

Amit viszont szerintem nem, az a Lazarus Effect. Itt az alap tema nem volt rossz, de valahogy tobb lehetett volna a filmben. Gondolom nem lehetett tul nagy koltsegvetesu, sorozatszineszekkel megspekelve, mondhatjuk B-kategorias takolmanynak is. A film osszesen 80 perces, de en igazabol mar a harmadatol kezdve vartam, mikor lesz vege. Raadasul tok egyertelmu volt, mikor mi tortenik majd. 😀