Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Marsi trailer


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chappie!
Nagyon jó film lett, elérhető mától a "szokott helyen". Aki teheti, nézze meg 😊JC6
Nekem nem tetszett.
A vége jó volt, és maga a téma is érdekes, hogy | egy gépbe vajon át lehet-e menteni az emberi tudatot, meg ez az egész mesterséges értelem jó téma | , de a film felénél majdnem elaludtam. Szerintem baromi sok fölösleges jelenet volt, ami által sokszor átment unalmasba a film, néhol elvesztette a lényegét az egész, és átment Zs-kategóriába.

A színészi játék kritikán aluli volt, mondjuk oké, a főszereplők nem színészek, ez meg is látszott. Jackman nyilván oké, de nem kapott túl nagy szerepet, még ő sem tudta elvinni a hátán a filmet szvsz. Az első percek meg egy az egyben a Disctrict 9-t idézték.

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
ex machina.
én azt nem értettem, hogy: | a végén, mikor rájön, hogy a robot átbaszta gyorsan beül a főnöke a számítógépéhez, hogy hackeljen vmit. erre mint az áramkimaradásoknál, minden leáll és bejön az infra vörös fény. elvileg viszont ő előző este átprogramozta a rendszert azért, hogy a Al kiszabadulhasson áramszünet esetén. szóval akkor ott is egy áramszünet volt, aminek hatására ki kellett volna nyílnia az ajtóknak ő meg szépen csak kisétálhatott volna ha minden igaz | peach
Tele van következetlenséggel, logikátlansággal, belső ellentmondással a film.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Chappie!
Nagyon jó film lett, elérhető mától a "szokott helyen". Aki teheti, nézze meg 😊
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
ex machina.
én azt nem értettem, hogy: | a végén, mikor rájön, hogy a robot átbaszta gyorsan beül a főnöke a számítógépéhez, hogy hackeljen vmit. erre mint az áramkimaradásoknál, minden leáll és bejön az infra vörös fény. elvileg viszont ő előző este átprogramozta a rendszert azért, hogy a Al kiszabadulhasson áramszünet esetén. szóval akkor ott is egy áramszünet volt, aminek hatására ki kellett volna nyílnia az ajtóknak ő meg szépen csak kisétálhatott volna ha minden igaz |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Az Air America, az Aeon Flux, a Get Carter vagy a Runaway Bride szerintem határozottan jó filmek, 6 pont alatti átlaggal.
Sobri Jóska
az Aeon Flux már csak Theron kisasszony miatt alsóhangon hetes 😀😀eaglesmcnabb
Ha másért nem, akkor a félmagyar főszereplője miatt😊 _Csókás Marci forever
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Az Air America, az Aeon Flux, a Get Carter vagy a Runaway Bride szerintem határozottan jó filmek, 6 pont alatti átlaggal.
Sobri Jóska
az Aeon Flux már csak Theron kisasszony miatt alsóhangon hetes 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
TRUE DETECTIVE S2 promó vasárnap délelőttre?

 www.youtube.com/watch?v=pFC3ec1tI0Qozibozi
Egyre várósabb nekem.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
TRUE DETECTIVE S2 promó vasárnap délelőttre?

több mint 8 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Wild Card (Joker): Na találtam a Blackheadnél is rosszabbat. Olyannyira sz.rkupac az egész, hogy inkább a hackeres filmből csapnék egy maratont, minthogy még egyszer meg kelljen néznem Jason Statham eme remekművét. Olyan, mintha összegyúrták volna a Blackheadet és a Jupiter felemelkedését. Előbbi adta az akció "izgalmait", utóbbi pedig a karakterek "mélységét" és a filmbéli "jelentőségüket" és a jelenetek logikáját.
Csak olyanoknak javallott, akik szeretik, ha fáj nekik.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Jobb is, mert a Sharknado3 spoilere volt.laccoo74
jaa azt tudom hogy jön
legalább Dancsónak lesz videója 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Jobb is, mert a Sharknado3 spoilere volt.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=HIhH4nSK-t
Na neeeeeeeeeeeeeeeeelaccoo74
Ez a videó nem létezik.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=HIhH4nSK-t
Na neeeeeeeeeeeeeeeee
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Dögkeselyű (1982)dugo1993
Ezt én is csak ajánlani tudom mindenkinek! 😊
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Dögkeselyű (1982): Voltak kételyeim a filmmel kapcsolatban, de hatalmas pozitív csalódás volt. Már maga a hangulata is odaszögez a képernyőhöz. Autóból csak trabik es zsigulik. Visszaadja a kommunizmus képét. (Meg is nézetem faterral 😀)

Ezen kívül is megállja a helyét. Maga a története és a megvalósítás is profi munka. Erre büszkék lehetünk.dugo1993
a kommunizmus képét? 1982 ? mesélj...ozibozi
Úristen, még azt a nyilvánvaló dolgot is beleírtam a mondatomba, hogy "film" 😕

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Dögkeselyű (1982): Voltak kételyeim a filmmel kapcsolatban, de hatalmas pozitív csalódás volt. Már maga a hangulata is odaszögez a képernyőhöz. Autóból csak trabik es zsigulik. Visszaadja a kommunizmus képét. (Meg is nézetem faterral 😀)

Ezen kívül is megállja a helyét. Maga a története és a megvalósítás is profi munka. Erre büszkék lehetünk.dugo1993
a kommunizmus képét? 1982 ? mesélj...
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Dögkeselyű (1982): Voltak kételyeim a filmmel kapcsolatban, de hatalmas pozitív csalódás volt. Már maga a hangulata is odaszögez a képernyőhöz. Autóból csak trabik es zsigulik. Visszaadja a kommunizmus képét. (Meg is nézetem faterral 😀)

Ezen kívül is megállja a helyét. Maga a története és a megvalósítás is profi munka. Erre büszkék lehetünk.

több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...ozibozi
 www.imdb.com/title/tt0126765/

ez film szintén ezt a témát járja körül, csak a németeknél. valós történet alapján készült ez is. egy megnézést megér.deyell
kicsit más, de a Halt and Catch Fire - CTRL nélkül S02E01 Második évad ma indult itthon...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...ozibozi
 www.imdb.com/title/tt0126765/

ez film szintén ezt a témát járja körül, csak a németeknél. valós történet alapján készült ez is. egy megnézést megér.

choose life
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Underground: The Julian Assange Story ... igazából azt nem értettem, hogy amíg én a Hunchback meg az Impossible Mission bűvöletében éltem a Commodore 64 világában( flopis 😊 ) ugyanakkor/ugyanazzal mások az internet előtt "miikre" voltak képesek... a gépi kód világában...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Engem a rekviem sokadszorra is megráz.
Erős film kedvenc a témában.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Valahogy a Hatodik érzék vagy a Puszta formalitás se olyan erős másodjára nézve.
Egyedül a Bud Spencer filmek azok, melyek alkalomról alkalomra jobbak lesznek.Sobri Jóska
akkor azt hiszem az RTL Klub a legnagyobb jóarc, hogy minden Karácsonykor/Húsvétkor leadja az összeset 😀
(mellesleg én személy szerint tényleg nagyon bírom a Bud Spencer & Terence Hill filmeket, gyerekkoromban mindig néztem őket, manapság idő/érdeklődés hiányában egyre ritkábban)Borbinho
én pl ha olyat csinálok akkor tableten youtube-n rákeresek és had szóljon 😀
látni már úgyse nagyon kell mert annyiszor láttam őket hogy a hang alapján tudom mi történik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valahogy a Hatodik érzék vagy a Puszta formalitás se olyan erős másodjára nézve.
Egyedül a Bud Spencer filmek azok, melyek alkalomról alkalomra jobbak lesznek.Sobri Jóska
akkor azt hiszem az RTL Klub a legnagyobb jóarc, hogy minden Karácsonykor/Húsvétkor leadja az összeset 😀
(mellesleg én személy szerint tényleg nagyon bírom a Bud Spencer & Terence Hill filmeket, gyerekkoromban mindig néztem őket, manapság idő/érdeklődés hiányában egyre ritkábban)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."