NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mechanikus narancs vagy 2 év után újra. Még mindig üt, de valami kegyetlenül. Egyre aktuálisabb...
Az Űrodüsszeia és eközött nem tudok különbséget tenni, ha Kubrickról van szó. Mind a kettő ott van a személyes top 10-ben. 😀 Aztán szorosan követi ezt a kettőt a Tágra zárt szemek (Tom Cruise ellenére)/Ragyogás kettős.

Most tűnt fel, hogy Alex apja játszik a Ragyogásban is. 😀
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Üzlet bármi áron.
Csak én vagyok képtelen végignézni egy olyan filmet, ami tele van káromkodással és obszcenitással? Rohadt unalmas már...
Nem beszélve a forgatókönyvről...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a hozzám hasonló laikusok szinte biztosan élvezni fogják, de még a műszakisoknak is tartogathat érdekes, izgalmas dolgokat



mostanában még a Rekviem egy álomért filmet néztem újra, de közel sem ütött akkorát, mint arra számítottam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Volt a Rambo.

több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
amc Cliffhanger ! Az old school akció film kategóriában simán a legjobbak között!
Nincs mese Stallonenak azért voltak tényleg jó filmjei!
Nálam még megkockáztatom az első helyre is esélyes ( mondjuk Lithgow alakítása is sokat dob 😊 ) de azért a Die Hard 2. , a Tengo &Cash , Kommando, etc. persze nagyon ott vannak a nyomában...!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyebkent igen, mert Metacritic >>> imdb 😊Igor
egyébként tudtad hogy fizimiskára kiköpött Nemes Jeles László vagy! 😊yooker
Ja, szerintem is hasonlít rá Igor. 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :
Greengo
Kijött a teljes verzió:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? ...Jughead
Szerintem BP-n az egyik Cinema City-ben majdnem biztos, hogy van feliratos verzió. Mi is megtaláltuk, igaz, hogy este 10-től volt de az már részletkérdés.

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?

Ja és a Mad Max... Letépi az arcodat és hiába fáj mégis élvezed. Nem lehet nem imádni ezt a darálást.

Oh what a film, what a lovely film!!Jughead
érdekes mert pl a Szegedi Cinema City nem hoz be minden normálisabb filmet feliratosan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?Jughead
Én ezért nem néztem a Gone Girlt moziban, pedig pesti vagyok. Amúgy lehet benne valami. Attól függ mennyi rá a kereslet. Itt Pesten pl. általában a MOM Parkban mennek feliratosan vagy a művész mozikban. De néha, igaz ritkán, még ott sem. A forgalmazót kell ilyenkor okolni.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Igor írta, hogy nem talált feliratos verziót, ilyen hogy lehet? Én sokat járok moziban havonta egyszer legalább, de ha úgy van akkor akár hetente is, de kb. 2 éve nem voltam szinkronos filmen. Minden fontosabb filmet adnak feliratosan itt Debrecenben a Cinema Cityben ez máshol nem így van? Vagy mi csak azért vagyunk ilye kitüntetett helyzetben mert az egyetem miatt a város tele van külföldi diákokkal?

Ja és a Mad Max... Letépi az arcodat és hiába fáj mégis élvezed. Nem lehet nem imádni ezt a darálást.

Oh what a film, what a lovely film!!
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :
 www.youtube.com/watch?v=72RqpItxd8M
Na és persze a soundtrack is alapmű :  www.youtube.com/watch?v=ZTidn2dBYbYGreengo
Én bírom az ilyet. Nyilvánvaló paródia, egyben amolyan nosztalgia a régi akciófilmekre. Kicstarteren dobták össze rá a pénzt, szerintem megérdemelték. Blood Dragon filmes megvalósításban.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Shaun, the Sheep movie a virágboltban! Ez kötelező, az új Kurt Cobain dokufilmet viszont csak a témára fogékonyaknak ajánlom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
nah Mad MAx megnézve
egész korrekt kis film, nem kiemelkedő de végig a székbe szögez
kikapcsolódásnak ajánlom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 414
amerikai mesterlövész
Engem annyira nem fogott meg hosszú volt és sokszor unalmas nem ismertem a történetet a vége meglepő de addig elég kiszámítható.
A szokásos amerikai hős maszlag már nem is érdekel nem tudom ,hogy ezt mennyire eszik meg kint,hogy minden arab egy vérengző állat az usa katonái pedig faszagyerekek....Janek
A társai szerint a filmmel ellentétben mikor csóri lelövöldözte a gyerekeket, pont nem tudta utólag, hogy volt-e náluk valami vagy nem. Bárki bekattant volna...vlsz még egy érzékeny texasi is...
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem tudom volt -e már , de sztem mindent visz :

Na és persze a soundtrack is alapmű :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Egyebkent igen, mert Metacritic >>> imdb 😊Igor
egyébként tudtad hogy fizimiskára kiköpött Nemes Jeles László vagy! 😊
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Eddig kimaradt az életemből a 127 óra, de valami oltári jó ez a film. Danny Boyle most sem okozott csalódást.

több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Egyebkent igen, mert Metacritic >>> imdb 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Komolyan nem akar senki ingyenmoziba menni? 😀Rataxes
Én hibám, hogy felhoztam az imdb-t. 😕

Egyébként érdekes válaszok születtek, a Sobri által listázott között tényleg van olyan, ami nekem sincs ellenemre. Szóval megkövetem magam.

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Komolyan nem akar senki ingyenmoziba menni? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
19:00-ra nyertem két jegyem a Poltergeist 3d-s vetítésére, de úgy tűnik hogy partner híján nem fogok felmenni rá Tatabányáról (persze pont ma vagyok szabin), úgyhogy elképzelhető hogy felajánlom... Érdekelne valakit?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
amerikai mesterlövész
Engem annyira nem fogott meg hosszú volt és sokszor unalmas nem ismertem a történetet a vége meglepő de addig elég kiszámítható.
A szokásos amerikai hős maszlag már nem is érdekel nem tudom ,hogy ezt mennyire eszik meg kint,hogy minden arab egy vérengző állat az usa katonái pedig faszagyerekek....

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
És érdekességképpen pár top250-es film, ami szerintem egyáltalán nem kiemelkedő, még csak nem is jó:
Harry Potter 2. (8.0), The Princess Bride (8.1), Into the Wild (8.1).Sobri Jóska
A Princess Bride angol kulturkorben joval nepszerubb/ismertebb, reszben a csomo hires idezete miatt..
Ettol fuggetlenul szerintem remek kombinacioja a tundermeseknek, es ugyanakkor sajat/a mufaj szatirajanak is egyben.Igor
a könyv miatt is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
És érdekességképpen pár top250-es film, ami szerintem egyáltalán nem kiemelkedő, még csak nem is jó:
Harry Potter 2. (8.0), The Princess Bride (8.1), Into the Wild (8.1).Sobri Jóska
A Princess Bride angol kulturkorben joval nepszerubb/ismertebb, reszben a csomo hires idezete miatt..
Ettol fuggetlenul szerintem remek kombinacioja a tundermeseknek, es ugyanakkor sajat/a mufaj szatirajanak is egyben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)