Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Hála Istennek, nem lett volna most kedvem itt sarat dobálgatni valakivel megint 😀
23 vagyok 😛
fetomy
Akkor nem😊)
Egyfajta szemlélet kell a hallóhoz, de lehet, hogy én is csak a 2 tyúk miatt nézem:oP

Amúgy pl. Csengetett Mylord még örök.kishaszi
Waczak szálló 😉

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hála Istennek, nem lett volna most kedvem itt sarat dobálgatni valakivel megint 😀
23 vagyok 😛
fetomy
Akkor nem😊)
Egyfajta szemlélet kell a hallóhoz, de lehet, hogy én is csak a 2 tyúk miatt nézem:oP

Amúgy pl. Csengetett Mylord még örök.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem állt szándékomban okosítani😊, amúgy szerintem idősebb vagy nálam, legalábbis ez a tippem.
Én kis családom szerintem is jó, Beanből sajnos már kinőttem, Életem értelmei is jó, bár elfogult vagyok Wayans miatt - meg akármenynire vicces, ha lenne gyerekem nem engedném nézni neki, emrt humor ide vagy oda, elég sok a kekszuális utalás benne, igazából nem is utalás😛 - Fekete Vipera alap, meg a Fry cuccok. Házi barkács is alap.
Reba az érdekes, jópofa, csak tele van irritáló karakterrel, Jim szerint a világ is jópofa, CCS és Belushi jó fejek.
Mindenkinek más az ízlése, nekem a Halló, halló is klasszikus - nem mondom, hogy überjó, de pl. a karakterek mókásak (szembevetve az említett Rebával), viszont a himim szerintem egy fostartály lenne úgy ahogy van Barney nélkül, az örl és málkolm az ilyen ovis szint nekem, nem tudk rajta szórakozni - lehet túl öreg vagyok hozzákishaszi
Hála Istennek, nem lett volna most kedvem itt sarat dobálgatni valakivel megint 😀
23 vagyok 😛
Hát igen, az Életem értelmei egy fokkal "alpáribb", mint más hasonló sorozatok, ezért van benne valami, de idősebb korban azért elmegy 😀
Hát kétségkívül a himymből kivéve Barneyt, rengeteget zuhanna az "értéke", de igazából nekem a Jóbarátok ilyen szempontból az etalon. Szóval azért ott inkább mondom azt, hogy nincs 1 húzó karakter (bár kétségkívül Joey durvább, mint a többiek 😀), és nem nagyon lehetne kivenni senkit, mert mind a hatuk hiánya sok lenne. Viszont ettől eltekintve szerintem nagyon jó sorozat a himym is 😊
Earl igazából so-so, nem mondom, hogy etalon sorozat, de én igazából szeretem. Mondjuk nekem tipikusan az a dolog, aminél mindenképpen azt mondom, hogy feliratosan kell nézni. Malcolm az valóban óvodás, nem rajongok érte, időnként idegesít is, de szívesebben elnézem, mint a Hallo-t.
Nem tudom miért van, mert tényleg, imádom az angol humort is, de ez valahogy nem vicces nekem.
Most is ez volt pl.:
- Ellopták a virágos képet a falamról. HAHAHAHAHAHA
- Örüljön, hogy nem az ezüstöt vitték el. HAHAHAHAHAHA
- Egy német katonától kaptam, aki belém volt esve. HAHAHAHAHA
Nemtom, én egyik mondaton sem röhögtem. De kétségkívül bennem van a baj, hiszen ha valamin sokan röhögnek (nem a műröhögésre gondolok), de valaki nem, akkor nyilván nem a viccel volt a baj 😊

Igazából én annak örülnék nagyon, ha lenne egy sitcom tv, ahol csak sitcomok vannak, mert abból még nem találkoztam olyannal, ami ne tetszett volna 😀 (mármint leszámítva 1-2ilyen régi angolt, ha ez is sitcomnak számít 😊 )

Igen, nekem is ő a kedvencem a dokikból 😀 Legnagyobb arc 😊

Ja, amúgy ha már comedyc és gyűlölködjünk... Utálom,hogy kb. egy éve, mikor kitalálták ezt az -egyébként sztem nagyon nagy- ötletet, hogy vicc eleje a reklám előtt, a poén utána dolgot, azóta nem cserélték a kb. 15-20 viccből álló repertoárt, ezért ha nézed 2-3 napig a csatornát, már unalmas.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, a dokik jópofa, csak egy idő után unalmassá válik. Nálam e úgy jelentkezik, hoyg gyakorlatilag minden egyes résznél eljön ez az időpont, de még mindig vállalható, ha olyan hangulatban vagyok, meg amúgy kedvenc az idősebb doki benne, aki a Szakaszban volt O'Neill őrmester, már ha ez mond valamit😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Utálom a szaros Halló halló című sorozatot, és hogy állandóan akkor adják, mikor kedvem lenne nézni valami normális, poénos sorozatot. :mad:fetomy
Na, meséld el, melyik a humoros sorozat?😊kishaszi
CC-sek közül: Himym, Scrubs, Jim szerint a világ, Életem értelmei, Házi barkács, Mr. Bean, My name is Earl, IHM, Reba amiket kifejezetten szeretek. Ezeken kívül még elnézem ha muszáj a DésG-t, Malcolm-ot, a Felpolcolvát, és mivel Stand up fan vagyok, még egy-két comedy-s arcot is elnézek. A régi angol sorozatokkal, angol humorral sem lenne bajom, kifejezetten szeretem a Fry és Laurie-t, Mr.Beant, meg Atkinsonnak volt egy sorozata máshol régebben, nemtom, hogy a Vipera vagy más volt-e, azt is elnézegettem, -meg régebben volt az Én kis családom, az is angol humor, azt is nagyon szerettem) de a Hallohallo-ban a műröhögések 90%-ánál egyáltalán semmin nincs mit röhögni, vagy már hatezerszer hallottam(ami nem a sorozat hibája, tekintve, hogy idősebb mint én), ráadásul nekem zavaros is, pedig aránylag sok részt láttam belőle (igaz tököm tudja, lehet, hogy a comedy adja össze-vissza a részeket).

De nem igénylem a kioktatást, hogy a Hallohallo k.vaigényes sorozat, és aki művelt meg igényes, meg nem gyökéridiótakvaanyjátparaszt, az halálosan oda van érte, és megveti amiket én soroltam fel és blablabla... Én imádom a sitcomokat, akkoris ha igénytelenek, és felőlem leírhatod, hogy igénytelen paraszt vagyok, de leszarom, nem örülök, hogy állandóan akkor érek rá leülni és nézni azt a csatornát, amikor épp olyan megy, amin nem tudok szórakozni. Ráadásul most két órán át azt adják... (Ha nem ezért kérdezted, akkor nyilván nem neked szól 😉 csak kezd elegem lenni, hogy állandóan mindenki kurvaokos és meg akarja mondani, min kell szórakoznom, és mit kell megvetnem mélységesen.)
Inkább megyek, olvasok valamit, vagy hallgatok zenét...fetomy
Nem állt szándékomban okosítani😊, amúgy szerintem idősebb vagy nálam, legalábbis ez a tippem.
Én kis családom szerintem is jó, Beanből sajnos már kinőttem, Életem értelmei is jó, bár elfogult vagyok Wayans miatt - meg akármenynire vicces, ha lenne gyerekem nem engedném nézni neki, emrt humor ide vagy oda, elég sok a kekszuális utalás benne, igazából nem is utalás😛 - Fekete Vipera alap, meg a Fry cuccok. Házi barkács is alap.
Reba az érdekes, jópofa, csak tele van irritáló karakterrel, Jim szerint a világ is jópofa, CCS és Belushi jó fejek.
Mindenkinek más az ízlése, nekem a Halló, halló is klasszikus - nem mondom, hogy überjó, de pl. a karakterek mókásak (szembevetve az említett Rebával), viszont a himim szerintem egy fostartály lenne úgy ahogy van Barney nélkül, az örl és málkolm az ilyen ovis szint nekem, nem tudk rajta szórakozni - lehet túl öreg vagyok hozzá

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Utálom a szaros Halló halló című sorozatot, és hogy állandóan akkor adják, mikor kedvem lenne nézni valami normális, poénos sorozatot. :mad:fetomy
Na, meséld el, melyik a humoros sorozat?😊kishaszi
CC-sek közül: Himym, Scrubs, Jim szerint a világ, Életem értelmei, Házi barkács, Mr. Bean, My name is Earl, IHM, Reba amiket kifejezetten szeretek. Ezeken kívül még elnézem ha muszáj a DésG-t, Malcolm-ot, a Felpolcolvát, és mivel Stand up fan vagyok, még egy-két comedy-s arcot is elnézek. A régi angol sorozatokkal, angol humorral sem lenne bajom, kifejezetten szeretem a Fry és Laurie-t, Mr.Beant, meg Atkinsonnak volt egy sorozata máshol régebben, nemtom, hogy a Vipera vagy más volt-e, azt is elnézegettem, -meg régebben volt az Én kis családom, az is angol humor, azt is nagyon szerettem) de a Hallohallo-ban a műröhögések 90%-ánál egyáltalán semmin nincs mit röhögni, vagy már hatezerszer hallottam(ami nem a sorozat hibája, tekintve, hogy idősebb mint én), ráadásul nekem zavaros is, pedig aránylag sok részt láttam belőle (igaz tököm tudja, lehet, hogy a comedy adja össze-vissza a részeket).

De nem igénylem a kioktatást, hogy a Hallohallo k.vaigényes sorozat, és aki művelt meg igényes, meg nem gyökéridiótakvaanyjátparaszt, az halálosan oda van érte, és megveti amiket én soroltam fel és blablabla... Én imádom a sitcomokat, akkoris ha igénytelenek, és felőlem leírhatod, hogy igénytelen paraszt vagyok, de leszarom, nem örülök, hogy állandóan akkor érek rá leülni és nézni azt a csatornát, amikor épp olyan megy, amin nem tudok szórakozni. Ráadásul most két órán át azt adják... (Ha nem ezért kérdezted, akkor nyilván nem neked szól 😉 csak kezd elegem lenni, hogy állandóan mindenki kurvaokos és meg akarja mondani, min kell szórakoznom, és mit kell megvetnem mélységesen.)
Inkább megyek, olvasok valamit, vagy hallgatok zenét...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Utálom a szaros Halló halló című sorozatot, és hogy állandóan akkor adják, mikor kedvem lenne nézni valami normális, poénos sorozatot. :mad:fetomy
Na, meséld el, melyik a humoros sorozat?😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Utálom a szaros Halló halló című sorozatot, és hogy állandóan akkor adják, mikor kedvem lenne nézni valami normális, poénos sorozatot. :mad:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
"Az ifjú Dzsörzé - akkoriban még Dzsörzike - már óvodás korában is a kisfiúk haját húzogatta, és alvás közben is fiútársai mellé akart feküdni. Az általános iskolában szexualitása tovább fejlődött, a tornaórák előtt és után mindig meztelenre vetkőzött, és erőszeretettel kacsintgatott társaira. Középiskolába érkezvén belépett az iskola amerikaifoci csapatába, ahol futót játszott, azonban hamar kikerült a csapatból, mivel mindig arra futott, amerre legtöbben voltak, és már az érintés előtt lefeküdt, hogy minél tovább fekhessenek rajta a többiek."fetomy
nem QB volt? ott lehet seggekben turkálni

persze ha nem shotgun only spread option 😛konqueror
franc tényleg :/ Akkor legyen az, hogy irányító lett, de hamar kirúgták, mert mindig simogatta a center seggét, ráadásul sosem passzolta el a labdát, hogy rárepülhessenek a védelem -hím-tagjai 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
"Az ifjú Dzsörzé - akkoriban még Dzsörzike - már óvodás korában is a kisfiúk haját húzogatta, és alvás közben is fiútársai mellé akart feküdni. Az általános iskolában szexualitása tovább fejlődött, a tornaórák előtt és után mindig meztelenre vetkőzött, és erőszeretettel kacsintgatott társaira. Középiskolába érkezvén belépett az iskola amerikaifoci csapatába, ahol futót játszott, azonban hamar kikerült a csapatból, mivel mindig arra futott, amerre legtöbben voltak, és már az érintés előtt lefeküdt, hogy minél tovább fekhessenek rajta a többiek."fetomy
nem QB volt? ott lehet seggekben turkálni

persze ha nem shotgun only spread option 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
"Az ifjú Dzsörzé - akkoriban még Dzsörzike - már óvodás korában is a kisfiúk haját húzogatta, és alvás közben is fiútársai mellé akart feküdni. Az általános iskolában szexualitása tovább fejlődött, a tornaórák előtt és után mindig meztelenre vetkőzött, és erőszeretettel kacsintgatott társaira. Középiskolába érkezvén belépett az iskola amerikaifoci csapatába, ahol irányító lett, de hamar kirúgták, mert mindig simogatta a center seggét, ráadásul sosem passzolta el a labdát, hogy rárepülhessenek a védelem -hím-tagjai."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
húh bazmeg milyent fog ma itt aratni mr.ban... 😛haromt
őt kéne beküldeni, lenne nézettség 😛

(már ha te is Brigadérosra gondoltál)konqueror
Nem itt most magamra gondoltam, megszemélyesítve a ban gombon lévő ujjamat. 😛

Szerintem egyébként Bria a VV-be ment, azért tűnt el. Gabo dettó.

Az egyikük a "macsó nőverő" a másikuk az "alkoholista suckerkapus" kategóriában lesz majd beszavazható.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
húh bazmeg milyent fog ma itt aratni mr.ban... 😛haromt
őt kéne beküldeni, lenne nézettség 😛

(már ha te is Brigadérosra gondoltál)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
húh bazmeg milyent fog ma itt aratni mr.ban... 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Jersey Shore elképesztő buta, múltkor néztem, Ronnie kajak leütött valami random idegent, majd büszkén kiabálta "egy ütés, ennyi vagy öcsi, egy ütés!"

konqueror
Csávókám megérdemelte mondjuk. Különben ez volt az évad csúcspontja 😀JayB
jókor kapcsoltam oda. ennél jobban csak Pauly Díí idegbeteg rajongó csaja érdemelte volna meg a pofont. "A szituáció" igazi faszkalap. mondjuk ennyi cságecit és partikurvát nehéz lehetett összeválogatni, Snooki epic szereplő 😂 South Parkban is jól kifigurázták. it's a Jersey thing
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Jersey Shore elképesztő buta, múltkor néztem, Ronnie kajak leütött valami random idegent, majd büszkén kiabálta "egy ütés, ennyi vagy öcsi, egy ütés!"

konqueror
Csávókám megérdemelte mondjuk. Különben ez volt az évad csúcspontja 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
szerintem ez nyolcadikos korában még nem volt nyilvánvaló 😀Höri
ki tudja, lehet Maxnak is mindig "véletlenül" leverte a tolltartóját, hogy neki szeme láttára kelljen lehajolnia érte
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Jersey Shore elképesztő buta, múltkor néztem, Ronnie kajak leütött valami random idegent, majd büszkén kiabálta "egy ütés, ennyi vagy öcsi, egy ütés!"

VV szereplők és a butaság? ma egyikük lárvának, petének, ikrának nevezte a másikat 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
szerintem ez nyolcadikos korában még nem volt nyilvánvaló 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Nem nagyon nézem a VV-t, párat láttam csak de eddig mintha valamivel kultúráltabb emberek lennének bent nem?JayB
1. ÓÓÓÓhogyafaszomat a JELENT gombba 😀
2. Hát, én épp ma hallottam, hogy az egyébként nagyon faszán megoldott élő stream-et (nézheted ahogy alszanak) tegnap lezárták, mert annyira bebasztak, hogy valamelyikük már kutyákat fojtogatott vagy mi, meg találtam egy jó kis összefoglalót is róla, hogy mi volt tegnap este, amikor zárolták a stream-et:

"Zsófi:béci mellett üldögélt,hallgatta a cigánygyerek gusztustalanságaitelkerekedett szemmel aztán benyögte h ő már megevett egy banános kotont. Gigi:elmondta h nem dugott a villa elött de gondolt rá,hogy a villában,idézem,"szétbaszatja magát".később elmesélte anikónak hogy egyszer belefingottak a szájába szex közben. Anikó:halgatta egész este béci gusztustalanságait és róla is kiderült hogy egyszer amig dugták fingott .egész este mikroport nélkül dumált. Béci:gusztustalanságait ecsetelte,minőségi szex számára az ha menszeszelő véres pinát nyalhat,illetve szaros seggű és férges nőt is kinyalt.gigi elmondása szerint béci őt is megakarta dugni. Gombi:hamar befordult és elment aludni.éva később egy beszélgetés alatt melegnek nevezte. Éva:eláztatta a barátját,kiderült h nem szerelmes és a csávója egy puhapöcs.olivér éva fasziját lebuzizta.Éva később lezsidózta olivért és ekkor levették az adást. olivér bebaszott és elszólta magát giginek:Gigi én ismerem jerzyt,együtt dolgoztunk ez egy nagyon rendes MELEG srác.itt ekkor levették az adást.olivér korábban lebuzzta éva kinti pasiját is. Szandika:beleugrott jerzy nykába amikor az bejött majd meztelenül jakuzzizott leonifasszal és jerzyvel.egész este tolta jerzy elé a mellét de az oda se nézett,szandikának mikor leesett h jerzy nem fog rá beindulni mert meleg,elsirta magát és lefeküdt aludni. Leonifasz egész este nyalt jerzynek. Jerzy semmit se csinált,leonifasszal jakuzzizott lés egyszer sem nézett a csupasz csöcsökre,később olivér leMELEGEZTE. Laci miután felmérte h milyen aljas módon nyomták be jerzyz,inkább lefeküdt. Alekosz bebaszott de kiállt Gombi mellett miután felfogta milyen aljas módon jutott be jerzy. a kutyák jófejek. ennyi volt."fetomy
ide azt a streamet! 😀



(csak vicc, ha ennek a tíz százaléka igaz már tökéletes választ kaptam a kérdésemre)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De én a műveletlen parasztok közé tartozok, akik nem tudják, hogy maximilien és PC padtársak voltak 😕tenorx
Én nagy hirtelen maximillient sem tudtam, hogy kicsoda, nemhogy ki a padtársa 😀
De hát hiába, elavult a memóriám 😕
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem nagyon nézem a VV-t, párat láttam csak de eddig mintha valamivel kultúráltabb emberek lennének bent nem?JayB
1. ÓÓÓÓhogyafaszomat a JELENT gombba 😀
2. Hát, én épp ma hallottam, hogy az egyébként nagyon faszán megoldott élő stream-et (nézheted ahogy alszanak) tegnap lezárták, mert annyira bebasztak, hogy valamelyikük már kutyákat fojtogatott vagy mi, meg találtam egy jó kis összefoglalót is róla, hogy mi volt tegnap este, amikor zárolták a stream-et:

"Zsófi:béci mellett üldögélt,hallgatta a cigánygyerek gusztustalanságaitelkerekedett szemmel aztán benyögte h ő már megevett egy banános kotont. Gigi:elmondta h nem dugott a villa elött de gondolt rá,hogy a villában,idézem,"szétbaszatja magát".később elmesélte anikónak hogy egyszer belefingottak a szájába szex közben. Anikó:halgatta egész este béci gusztustalanságait és róla is kiderült hogy egyszer amig dugták fingott .egész este mikroport nélkül dumált. Béci:gusztustalanságait ecsetelte,minőségi szex számára az ha menszeszelő véres pinát nyalhat,illetve szaros seggű és férges nőt is kinyalt.gigi elmondása szerint béci őt is megakarta dugni. Gombi:hamar befordult és elment aludni.éva később egy beszélgetés alatt melegnek nevezte. Éva:eláztatta a barátját,kiderült h nem szerelmes és a csávója egy puhapöcs.olivér éva fasziját lebuzizta.Éva később lezsidózta olivért és ekkor levették az adást. olivér bebaszott és elszólta magát giginek:Gigi én ismerem jerzyt,együtt dolgoztunk ez egy nagyon rendes MELEG srác.itt ekkor levették az adást.olivér korábban lebuzzta éva kinti pasiját is. Szandika:beleugrott jerzy nykába amikor az bejött majd meztelenül jakuzzizott leonifasszal és jerzyvel.egész este tolta jerzy elé a mellét de az oda se nézett,szandikának mikor leesett h jerzy nem fog rá beindulni mert meleg,elsirta magát és lefeküdt aludni. Leonifasz egész este nyalt jerzynek. Jerzy semmit se csinált,leonifasszal jakuzzizott lés egyszer sem nézett a csupasz csöcsökre,később olivér leMELEGEZTE. Laci miután felmérte h milyen aljas módon nyomták be jerzyz,inkább lefeküdt. Alekosz bebaszott de kiállt Gombi mellett miután felfogta milyen aljas módon jutott be jerzy. a kutyák jófejek. ennyi volt."
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
ha a Jersey Shore-hoz vagy szokva akkor talán, de amúgy nem 😀Höri
Jersey shoret nem szidni 😛 az a műsor egy istenJayB
ebben az esetben lehet, hogy kulturáltak 😉Szobi22
Gyökér parasztok de tudnak élni 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem nagyon nézem a VV-t, párat láttam csak de eddig mintha valamivel kultúráltabb emberek lennének bent nem?JayB
ha a Jersey Shore-hoz vagy szokva akkor talán, de amúgy nem 😀Höri
Jersey shoret nem szidni 😛 az a műsor egy istenJayB
ebben az esetben lehet, hogy kulturáltak 😉