Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)JC6
Legalább te voltál a "hibás"?szaba
Hát ez úgy történt, hogy egy kisebb kereszteződés volt előttem 40-50 méterre. Visszadobtam kettesbe, lassultam. A hó persze esett. És nem láttam, hogy a frissen esett hó alatt, megfagyott az előző 2-3 napi "égi áldás", ami nem volt sózva. Index jobbra, lassú fordulás, hátsó kerekek hopp, esélyed sincs bátya, jön az oszlop vigyázz, bumm. Telibe. Lökhárító cserétől kezdve tököm tudja mi... és kell a kocsi nem csak holnap, de egész jövőhéten... ráadásul jövőhét fizu. Beszarok, hogy mennyit csűr le belőle...Na de ez az én kínom, csak nem tudtam hol kiereszteni a gőzt. Bocsesz.

u.i.: ja, és biztos páran örülnek itt a fórumon, hogy most JC6 jól megkapta 😀 Látom nem volt elég az a sok bocsánatkérés, vissza is adtátok gondolatban 😀 Poén.. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)JC6
Legalább te voltál a "hibás"?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 940 — we almost always almost win
c++, openGL, grafika, bme

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rasszista vagy 😛

Egyébként gyönyörű megoldás volt 😀
Mondjuk aki lecsapja az is cigány szerintemharomt
Ebben a formában vállalom... 😛
Mondjuk van is bajom belőle elég, hiszen köztük élek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A viccek topic-ban volt, de átírtam ide, mivel a véleményemet nem viccnek szánom...
http://www.facebook.com/video/video.php?v=179704272055562&commentseaglesmcnabb
Csak gratulálni tudok neki. Ezt pl. nálunk nem lehetne megtenni, mert:
1: Nem egyedül lenne... (kistesó, nagytesó, sógor, koma hegedű....)
2: Itt rögvest ugrana a szöveg, hogy nem a zaj zavart, hanem rasszista vagy...
3: Néhány ál-liberalista fasz azonnal új törvény után kiabálna mert "bánccsák a szögény megélhetési romát"
Nemrég majdnem megismétlődött a Szögi eset, pár napra rá késsel mentek az intézkedő rendőröknek.
Magyarországon elég sok a bezárt bánya. Azt gondolom az ilyen, és ehhez hasonló bűnözőknek lenne ott helyük (és ide tenném a sok pedofil-gyerekharapdálós-verős-gyilkos stb...), az energia helyzet is javulna, nem kéne luxusbörtönöket fent tartani az adópénzekből. Dolgozzon meg a kajáért, termeljen azokért az emberekért akiket szabadlábon kifoszt-megver-megöl. És kevesebb segélyt is kellene szétosztani....apeszos
Rasszista vagy 😛

Egyébként gyönyörű megoldás volt 😀
Mondjuk aki lecsapja az is cigány szerintem
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A viccek topic-ban volt, de átírtam ide, mivel a véleményemet nem viccnek szánom...
http://www.facebook.com/video/video.php?v=179704272055562&commentseaglesmcnabb
Csak gratulálni tudok neki. Ezt pl. nálunk nem lehetne megtenni, mert:
1: Nem egyedül lenne... (kistesó, nagytesó, sógor, koma hegedű....)
2: Itt rögvest ugrana a szöveg, hogy nem a zaj zavart, hanem rasszista vagy...
3: Néhány ál-liberalista fasz azonnal új törvény után kiabálna mert "bánccsák a szögény megélhetési romát"
Nemrég majdnem megismétlődött a Szögi eset, pár napra rá késsel mentek az intézkedő rendőröknek.
Magyarországon elég sok a bezárt bánya. Azt gondolom az ilyen, és ehhez hasonló bűnözőknek lenne ott helyük (és ide tenném a sok pedofil-gyerekharapdálós-verős-gyilkos stb...), az energia helyzet is javulna, nem kéne luxusbörtönöket fent tartani az adópénzekből. Dolgozzon meg a kajáért, termeljen azokért az emberekért akiket szabadlábon kifoszt-megver-megöl. És kevesebb segélyt is kellene szétosztani....
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Száradjon le az unokája pénisze, aki legalizálja a lopott milliárdjait az "off-shore milliárdok hazahozatala" című aljas húzáson keresztül! Oktassanak tudást, és ne információt, akkor talán kevesebb lesz a hülye, aki beveszi az ilyen maszlagot.

"Adjanak pénz, engedjenek ki, felejtsenek el!" :mad:
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hát most ki a túrót szidjak, hogy nem felelek meg vadászpilótának??? Vagyis megfelelek, de mégsem, mert 190 centi vagyok... ezen elbukni vazze... pedig a Katonák voltunkban van egy 2 méteres - igaz helikopter - pilóta 😀

A fenébe...JC6
Akkor nem sokáig vizsgálgattak (a katapultpróba még mindíg a ROB 1.napján van a belgyógy 1.-en?). Fel a fejjel, talán még mindíg az exminiszter lányát nyomizzák, hogy belőle legyen az első magyar női vadászpilóta. 😂 Meg az ezredes szomszédjának fiát. Aztán majd reklamál az NFTS, hogy "mijezaszarmármegintamitküldtetek(whatisthisshityousendedtousagain)", és akkor 1-2 nem puncsos beférhet oda is. Most gondolj bele! Ha az USA-ba születsz, akkor most - talán - Hornetten csücsülsz, vagy ha a ruszkikhoz, akkor MIG33-on 😀 . Ilyen ez.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van egy olyan osztálytársam,aki kajak hülye,de a szó minden értelmében
kibírhatatlan...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyulolom h az emberek nagy resze az ido tulnyomo reszeben egyszeruen funkcionalis analfabeta
mert csak a sajat mondokajara kivancsi

ki a faszom fikazta a karacsonyt ?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Gyűlölöm az anti karácsonyosokat 😛 jóaz..JayB
Azért a karácsony - elvileg - nem - csak - az ajándékozásról kéne, hogy szóljon. Más kérdés, hogy a lényeg mindenütt - főleg kis hazánkban - azon van, hogy most jól beszedjük az ajándékokat.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Gyűlölöm az anti karácsonyosokat 😛 jóaz..
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Ha lenne ötletem vagy tudnám mit vegyek, akkor én is utat vágnék magamnak. De a kedves női családtagjaim nem hajlandóak elmondani mi kell nekik. Én meg nem fogok találgatni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en elmaszok ajandekert mert elore kiszoktam gondolni h mit szeretnek adni
ugy meg azt az 1-1.5 orat kibirom amit ajandek intezessel baszok el
de plenyoba vagy nagyobb boltba menni ilyenkor csak soretessel lennek hajlando enis
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Évről évre jobban utálom ezt a rohadt ajándékkeresős, bevásárló zombis gyökérséget.Matthew99
akkor ne ajandekozzatok
problema megoldvaFake
Én már ezt alkalmazom 3. éve. Bejött 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Évről évre jobban utálom ezt a rohadt ajándékkeresős, bevásárló zombis gyökérséget.Matthew99
akkor ne ajandekozzatok
problema megoldvaFake
Amiket netről rendeltem azok maradnak a többit leszarom. Pedig csak pár apróságot akartam még beszerezni meg a barátnőmnek valamit de embertelen mi tömeg van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Évről évre jobban utálom ezt a rohadt ajándékkeresős, bevásárló zombis gyökérséget.Matthew99
akkor ne ajandekozzatok
problema megoldva
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Évről évre jobban utálom ezt a rohadt ajándékkeresős, bevásárló zombis gyökérséget.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
szombati munkanap: broáf!gabtsi
az bazm*g 😕

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szombati munkanap: broáf!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nemtom, nekem tökéletes a UPC Direct meg a net is. Directen még nem ment el adás, net meg még nem szakadt meg amióta BPn élek.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kötsög u.p.c.Höri
Az egész országban szórakozik? Nálunk(7. ker) is baszakodik mostanában.F.Schleck
nem, nálunk kikapcsolták a tévét szerdán, ma befizettük de mivel hétvége van így majd jövő héten nyomják csak vissza.Höri
Jaah, értem. Nekünk érdekes a net. Kb. 2 hete van, hogy letelt a kezdeti ingyenes időszak és mióta fizetünk érte elmegy óránként/félóránként.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kötsög u.p.c.Höri
Az egész országban szórakozik? Nálunk(7. ker) is baszakodik mostanában.F.Schleck
nem, nálunk kikapcsolták a tévét szerdán, ma befizettük de mivel hétvége van így majd jövő héten nyomják csak vissza.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kötsög u.p.c.Höri
Az egész országban szórakozik? Nálunk(7. ker) is baszakodik mostanában.