Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kötsög u.p.c.

több mint 13 éve
catattack 3 520
tegnap előtt volt asszem h salgótarjánba felszált a csóka a távolságibuszra a 16 éves fiával jegy nélkül, a sofőr meg mondta, h vagy vesz jegyet vagy leszáll erre ütni kezte a sofőrt a fia meg segített neki.
Vki odarohant segíteni azt is jól megverték. :/TDavid
Basszus! Hol élek én? Áldanám a Jóistent, ha egyszer belefutnék egy ilyenbe! Nem vagyok killer, de ha elborul az agyam, akkor baj lesz.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
istenem, hogy lehetek ekkora barom
:rolleyes:


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
lol 😀 Senki nem szólhat itt a valóvilágozásért, mert most ismétlik a colts-titans meccset, és az előbb olvastak be egy üzenetet, ami úgy kezdődött, hogy "Alekosz a villából írja..." 😀😀 Egyértelmű a kapcsolat a foci és a valkó világ között 😀fetomy
Sőt a Jersey shore is elhangzott 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
lol 😀 Senki nem szólhat itt a valóvilágozásért, mert most ismétlik a colts-titans meccset, és az előbb olvastak be egy üzenetet, ami úgy kezdődött, hogy "Alekosz a villából írja..." 😀😀 Egyértelmű a kapcsolat a foci és a valkó világ között 😀fetomy
Ezt hajnali 3 körül félálomban volt jó hallani. Majd lefordultam a székből 😀 Egyből fel is ébredtem 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol 😀 Senki nem szólhat itt a valóvilágozásért, mert most ismétlik a colts-titans meccset, és az előbb olvastak be egy üzenetet, ami úgy kezdődött, hogy "Alekosz a villából írja..." 😀😀 Egyértelmű a kapcsolat a foci és a valkó világ között 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
azt se felejtsük el, hogy a pilóták 6-10 millárdos gépekkel repkednek, és ha hazavágnak egyet, akkor azt nem olyan könnyű pótolni

JC te pedig egyszerűen túl nagyra nőttél


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezzel nincs semmi baj, hiszen hatalmas nyomás alatt kell teljesíteni, ráadásul óriási felelősségtudat is kell egy ilyen "melóhoz". Nincs azzal sem baj, ha 110%-osan kiismerik a pilóta jelöltet, és azzal sem, ha szinte lehetetlen vagy tényleg lehetetlen kérnek tőle.

Nekem csak az az egy bajom van ezzel, hogy titokban mindig is vadászpilóta szerettem volna lenni. Nem gyalogos, nem tankos, semmi más, csakis vadászpilóta. Szolgálni a hazám és repülni, amit nagyon szeretek.

Itt ugye csak az a gond, hogy hiába égek én a vágytól, ha nem felelek meg a követelményeknek.

Például, természetes az, hogy epilepsziás, gerincferdült, szívproblémás, stb., nem lehet pilóta. A nyomás óriási.

Na mindegy. Nagyon szerettem volna az lenni... A háziorvosom szerint minden okés velem, kivéve a magasság (165-185, míg én 190 vagyok...). Persze nem tudhatom, hogy mit mérnének még, de pl 12 tömött fognál több nem lehet. Ezek a feltételek egyszerű embereknek magasak, de tudni kell, hogy egy vadászpilóta kiképzése több millióba kerül, és az állam finanszírozza. Szóval, nem szabad zsákbamacskát a "kötelékbe" engedni....

Áááááá, lehoz... minél többet gondolok rá és írok róla, annál szarabb 😀
😕 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
meg nem árt ha azt pletykálják rólad, hogy Hende Csabus a nagybácsikád
😀Szegecs
Olvastam erröl a téméról mert egy időben nekem is megfordult a fejemben 😀 Kecskemétre kell menni első körben felmérőre, ott a 90%-ok ki is szórják gyorsan frissen mindenféle fizikai indok miatt mint pl tömött fög, minimális gerincferdülés lúdtalp stb. Aztán van egy többtíz oldalas felmérő teszt idiótábbnál idiótább kérdésekkel ilyenek hogy "Ön szerint gyorsabban hugyozik-e mint az átlag emberek", nem vicc állítólag volt ilyen. Csávókám kitöltötte és kihozták belőle hogy nem elég parancskövető jellem. És még rengeteg rosta volt hátra amin ha átmész talán egyszer a jövőben beülhetsz egy lélekvesztő JAK akárhanyasba 😊JayB
most komolyan ezzel mi a baj?sapka
Nincs itt semmi baj.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
180 asszem. De iszonyat oda bekerülni, hatalmas a rosta.JayB
meg nem árt ha azt pletykálják rólad, hogy Hende Csabus a nagybácsikád
😀Szegecs
Olvastam erröl a téméról mert egy időben nekem is megfordult a fejemben 😀 Kecskemétre kell menni első körben felmérőre, ott a 90%-ok ki is szórják gyorsan frissen mindenféle fizikai indok miatt mint pl tömött fög, minimális gerincferdülés lúdtalp stb. Aztán van egy többtíz oldalas felmérő teszt idiótábbnál idiótább kérdésekkel ilyenek hogy "Ön szerint gyorsabban hugyozik-e mint az átlag emberek", nem vicc állítólag volt ilyen. Csávókám kitöltötte és kihozták belőle hogy nem elég parancskövető jellem. És még rengeteg rosta volt hátra amin ha átmész talán egyszer a jövőben beülhetsz egy lélekvesztő JAK akárhanyasba 😊JayB
most komolyan ezzel mi a baj?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
És 190-nel nem férnél bele a Gripenbe? Mi a felső határ?Döme
180 asszem. De iszonyat oda bekerülni, hatalmas a rosta.JayB
meg nem árt ha azt pletykálják rólad, hogy Hende Csabus a nagybácsikád
😀Szegecs
Olvastam erröl a téméról mert egy időben nekem is megfordult a fejemben 😀 Kecskemétre kell menni első körben felmérőre, ott a 90%-ok ki is szórják gyorsan frissen mindenféle fizikai indok miatt mint pl tömött fög, minimális gerincferdülés lúdtalp stb. Aztán van egy többtíz oldalas felmérő teszt idiótábbnál idiótább kérdésekkel ilyenek hogy "Ön szerint gyorsabban hugyozik-e mint az átlag emberek", nem vicc állítólag volt ilyen. Csávókám kitöltötte és kihozták belőle hogy nem elég parancskövető jellem. És még rengeteg rosta volt hátra amin ha átmész talán egyszer a jövőben beülhetsz egy lélekvesztő JAK akárhanyasba 😊
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Hát most ki a túrót szidjak, hogy nem felelek meg vadászpilótának??? Vagyis megfelelek, de mégsem, mert 190 centi vagyok... ezen elbukni vazze... pedig a Katonák voltunkban van egy 2 méteres - igaz helikopter - pilóta 😀

A fenébe...JC6
És 190-nel nem férnél bele a Gripenbe? Mi a felső határ?Döme
180 asszem. De iszonyat oda bekerülni, hatalmas a rosta.JayB
meg nem árt ha azt pletykálják rólad, hogy Hende Csabus a nagybácsikád
😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Hát most ki a túrót szidjak, hogy nem felelek meg vadászpilótának??? Vagyis megfelelek, de mégsem, mert 190 centi vagyok... ezen elbukni vazze... pedig a Katonák voltunkban van egy 2 méteres - igaz helikopter - pilóta 😀

A fenébe...JC6
És 190-nel nem férnél bele a Gripenbe? Mi a felső határ?Döme
180 asszem. De iszonyat oda bekerülni, hatalmas a rosta.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát most ki a túrót szidjak, hogy nem felelek meg vadászpilótának??? Vagyis megfelelek, de mégsem, mert 190 centi vagyok... ezen elbukni vazze... pedig a Katonák voltunkban van egy 2 méteres - igaz helikopter - pilóta 😀

A fenébe...JC6
És 190-nel nem férnél bele a Gripenbe? Mi a felső határ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát most ki a túrót szidjak, hogy nem felelek meg vadászpilótának??? Vagyis megfelelek, de mégsem, mert 190 centi vagyok... ezen elbukni vazze... pedig a Katonák voltunkban van egy 2 méteres - igaz helikopter - pilóta 😀

A fenébe...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
:cool:kishaszi
na igen, ez a sorozat nekem is bejött, anno a Dunán néztem, most melyik csatornán megy?eaglesmcnabb
Komédia Központ
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
:cool:kishaszi
na igen, ez a sorozat nekem is bejött, anno a Dunán néztem, most melyik csatornán megy?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez most már mindennapos lesz? Szeretnék szabad fegyverviselési jogot....Buszsofőrt akartak lincselni Ibrányban
Ezért meg pláne.... Pedofilok.....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
t-mobile..brk
Na igen.... Csak azt nem értem, hogy én jó guglizónak tartom magam, mégis, hiába írtam be, hogy "baszd meg a retkes kurva anyád tripperes kurva valagát te szájbabaszott fasszopó t-mobile geci már megint", nem adott ki semmit arról, hogy mi lehet a baj :/
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
t-mobile.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Asszem 13 font learazva az amazonon az egesz Yes Minister+Yes Prime Minister kollekcio.. lehet meglepem magam vele karacsonyra (meg akkor is burzsujnak lenni/filmert fizetni nem meno 😛)Igor
le van töltve az egész ha szeretnéd ingyé 😛haromt
Booo.. a YES, PM is? (bar az annyira nem meno)
En is eleg sokat lattam mar belole.. es kedvelem, de annyira azert nem.. meglatom majd meg.Igor
csak a minisztert szedtem le eddig. kb a felét megnéztem. De a "tudja miért vezet egyszerre 6 autópálya oxfordba?" résznél feladtam mert már az én pofám égett 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
az Igenis miniszter úr nem angol sorozat a 80as években, hanem a Magyar valóság 1990-től napjainkig 😛 Úgy kell nézni 😊haromt
Asszem 13 font learazva az amazonon az egesz Yes Minister+Yes Prime Minister kollekcio.. lehet meglepem magam vele karacsonyra (meg akkor is burzsujnak lenni/filmert fizetni nem meno 😛)Igor
le van töltve az egész ha szeretnéd ingyé 😛haromt
Booo.. a YES, PM is? (bar az annyira nem meno)
En is eleg sokat lattam mar belole.. es kedvelem, de annyira azert nem.. meglatom majd meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na meg a franciákat is 😀
Egyébként én utálom az angolokat sőt minden britet, de az angol humoros sorozatok nagyon bejönnek. monty python-tól a Yes Ministeren (Igenis Miniszer Úr) át a Rowan Atkinson sorozatokig, melyek közül még a Mr. Bean a leggyengébb...
Van mondjuk 1-2 ami nagyon nem, de a legtöbb királyBlack_Adder
az Igenis miniszter úr nem angol sorozat a 80as években, hanem a Magyar valóság 1990-től napjainkig 😛 Úgy kell nézni 😊haromt
Asszem 13 font learazva az amazonon az egesz Yes Minister+Yes Prime Minister kollekcio.. lehet meglepem magam vele karacsonyra (meg akkor is burzsujnak lenni/filmert fizetni nem meno 😛)Igor
le van töltve az egész ha szeretnéd ingyé 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
Na meg a franciákat is 😀
Egyébként én utálom az angolokat sőt minden britet, de az angol humoros sorozatok nagyon bejönnek. monty python-tól a Yes Ministeren (Igenis Miniszer Úr) át a Rowan Atkinson sorozatokig, melyek közül még a Mr. Bean a leggyengébb...
Van mondjuk 1-2 ami nagyon nem, de a legtöbb királyBlack_Adder
az Igenis miniszter úr nem angol sorozat a 80as években, hanem a Magyar valóság 1990-től napjainkig 😛 Úgy kell nézni 😊haromt
Asszem 13 font learazva az amazonon az egesz Yes Minister+Yes Prime Minister kollekcio.. lehet meglepem magam vele karacsonyra (meg akkor is burzsujnak lenni/filmert fizetni nem meno 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem legyen külön VV topik erre a félévre!vadibandi
ajánlanám topiknyitó videonak, classic shit:
http://www.youtube.com/watch?v=GhaRgQ8aXUM

ami nem hajlik, az törik!