Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...a leggázabb az, hogy most már nem Kate Middletonnak mondják a magyarok a rádióban, hanem Katalin hercegnőnek 😂
Valamint azt is megtudtam, hogy brit fogadóirodáknál sokat nyerhetett az, aki arra tippelt, hogy a királynő sárga kalapban lesz.......fetomy
ez kész, már csak szegény Harry-re kéne kitalálni valamit. ki van rekesztve, van ugye Vilmos, Károly, Katalin, Erzsébet, Diána, Margit, András, Fülöp, szegény csóringer Harry-t hagyták ki, nem igazságos 😕
több mint 15 éve
hát sajnos már velem megutáltatták a tanáraim szóval nagyon nem tudok úgy hozzá állni 😊de kurvára utálom a német nyelvet..de lehet csak azért mert tanulnom kell..najó amúgy is undorító. :oHall Of GreenKét gondolat a szerelemről közel 300 év különbséggel
Ich ging im Walde so für mich hin,
Und nichts zu suchen das war mein Sinn,
Im Schatten sah ich ein Blümchen stehn
Wie Sterne leuchtend, wie Auglein schön.....(Goethe)
vagy:
Rein, raus! Ich fühle mich wohl in deiner Haut, und tausend Elefanten brechen aus.......(Rammstein)
Tanuld csak szorgalmasan és majd rájössz, nem is annyira undorító 😊 és mire képes ez a nyelv!diverdoc
több mint 15 éve
de kurvára utálom a német nyelvet..de lehet csak azért mert tanulnom kell..najó amúgy is undorító. :oHall Of GreenKét gondolat a szerelemről közel 300 év különbséggel
Ich ging im Walde so für mich hin,
Und nichts zu suchen das war mein Sinn,
Im Schatten sah ich ein Blümchen stehn
Wie Sterne leuchtend, wie Auglein schön.....(Goethe)
vagy:
Rein, raus! Ich fühle mich wohl in deiner Haut, und tausend Elefanten brechen aus.......(Rammstein)
Tanuld csak szorgalmasan és majd rájössz, nem is annyira undorító 😊 és mire képes ez a nyelv!

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
de kurvára utálom a német nyelvet..de lehet csak azért mert tanulnom kell..najó amúgy is undorító. :o
több mint 15 éve
http://www.youtube.com/watch?v=u4NQPeSfEoIte tényleg olyasmiken gondolkodsz h miképp tennél, ha william herceg elvenne?Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...És ha eszik mi lesz? Lecsukatják? Ezt annyira nem értem. Mondjuk a helyébe tuti az első családi vacsin kibasznék az asztalra egy adag kagylót 😛FViktor93
.fetomy
kemény
😀briareos

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
te tényleg olyasmiken gondolkodsz h miképp tennél, ha william herceg elvenne?Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...És ha eszik mi lesz? Lecsukatják? Ezt annyira nem értem. Mondjuk a helyébe tuti az első családi vacsin kibasznék az asztalra egy adag kagylót 😛FViktor93
.fetomy
kemény
😀
több mint 15 éve
Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...És ha eszik mi lesz? Lecsukatják? Ezt annyira nem értem. Mondjuk a helyébe tuti az első családi vacsin kibasznék az asztalra egy adag kagylót 😛
.fetomy
több mint 15 éve
Ki lehet szopkodni a k**va lockout f***át :mad: :mad:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...Nem nyerhetett sokat, mert erre volt a legkisebb az odds. 😀
Valamint azt is megtudtam, hogy brit fogadóirodáknál sokat nyerhetett az, aki arra tippelt, hogy a királynő sárga kalapban lesz.......fetomy
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem is az, érted. Jól van, sok birka kimegy. De aki szart se lát, mert 10 kilométerré pakolt le a parkban, ahogy a linkelt kép is mutatja, és ott van a miniTV, telefon meg tökömtudja mi..na az a beteges...Nézze otthon, többet lát, ha már annyira izgatja.Na, meg ezen az integetésen behaltam..aszittem a csaj keze leesik, annyit mozgatta. Csóri Vilmos, nemtom mi lesz így vele az ágyban...
több mint 15 éve
Egyébként ma láttam a híradóban, hogy szegény Kate, most, hogy bekerült a királyi családba, többé nem ehet kagylót...Valamint azt is megtudtam, hogy brit fogadóirodáknál sokat nyerhetett az, aki arra tippelt, hogy a királynő sárga kalapban lesz.......
több mint 15 éve
A Vilmos féle esküvőhöz:Amikor meghalt Zámbó Jimmy, elmentünk egy barátommal forgatni a ravatalához. Mai napig nem hiszem el amit láttam: kilométeres sor kígyózott ki a templomból, megkerült egy focipályát, az emberek meg álltak sorban, mint a birkák, sőt, lehetett venni műsorfüzetet, a mai napig megvan, mint a világ morbiditásának tárgyi bizonyítéka. Műsorfüzet a semmiről, egy ravatalnál!!
És fogalmam sincs, miért ment el több tízezer ember Jimmy ravatalához, pedig erről próbáltunk forgatni, de elzavartak hamar. 😊
Vannak ilyen megmagyarázhatatlan dolgok.
Egy királyi esküvő az talán olyan mesebéli dolog, a meg nem valósuló álmokról, vagy reményekről szól, tán ezért nézik sokan, de a 2 milliárd néző az szintén a teljesen beteg és irreális kategória, unbelievable.
több mint 15 éve
Úgyértettem, hogy 1 on 10 😀Miért egyszemélyes? Rossz vagy! 😀 A kórházakban elég sok aranyos, kedves, esetenként kiéhezett nővérke található... 😛apeszosÉn pont úgy vagyok vele, mint minden más TV műsorral ami nem érdekel: elkapcsolom. Legyen az Vili bácsi, VV4..123, hercegi esküvő, vagy kórház a farkam szélén. Nem is igen kommentálom, ez most kivételes eset volt. Elnézést érte.apeszosEz vmi egyszemélyes pornós bevetés amúgy? 😀szaba
Feto -> most te.
több mint 15 éve
Miért egyszemélyes? Rossz vagy! 😀 A kórházakban elég sok aranyos, kedves, esetenként kiéhezett nővérke található... 😛Én pont úgy vagyok vele, mint minden más TV műsorral ami nem érdekel: elkapcsolom. Legyen az Vili bácsi, VV4..123, hercegi esküvő, vagy kórház a farkam szélén. Nem is igen kommentálom, ez most kivételes eset volt. Elnézést érte.apeszosEz vmi egyszemélyes pornós bevetés amúgy? 😀szaba
több mint 15 éve
Szaba, nézz pmet 😛
több mint 15 éve
Én pont úgy vagyok vele, mint minden más TV műsorral ami nem érdekel: elkapcsolom. Legyen az Vili bácsi, VV4..123, hercegi esküvő, vagy kórház a farkam szélén. Nem is igen kommentálom, ez most kivételes eset volt. Elnézést érte.apeszosEz vmi egyszemélyes pornós bevetés amúgy? 😀
több mint 15 éve
Én pont úgy vagyok vele, mint minden más TV műsorral ami nem érdekel: elkapcsolom. Legyen az Vili bácsi, VV4..123, hercegi esküvő, vagy kórház a farkam szélén. Nem is igen kommentálom, ez most kivételes eset volt. Elnézést érte.
több mint 15 éve
Beszarok JJ, hogy állandóan, minden 2. hsz-edben a filmes hozzászólásom miatt említesz meg.Sex jibe husband murders wife
Engem hidegen hagy az esküvő, bár nagyon ki vagyok erre a buzi felhajtásra, ami körülötte van. Milyen menü lesz, ki van ott, ki nincs ott, ki mit vesz fel, ki mit nem vesz fel, ááááááááá... szarok rá! Míg emberek halnak meg, földindulások vannak, tornádók pusztítanak, polgárháború küszöbén van sok ország, és akkor ezek 30 mp-ben el vannak intézve, míg az esküvőről fél óra van...kapják be!JC6
Bomb blast victim fights for life
Girl thirteen attacked with knife
Princess Di is wearing a new dress
Jet airliner shot from sky
Famine horror millions die
Earthquake terror figures rise
Princess Di is wearing a new dress
1986, Depeche Mode New dress, csak akkor még Diana, most Kate, de a mondanivaló ugyanaz

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Beszarok JJ, hogy állandóan, minden 2. hsz-edben a filmes hozzászólásom miatt említesz meg.Engem hidegen hagy az esküvő, bár nagyon ki vagyok erre a buzi felhajtásra, ami körülötte van. Milyen menü lesz, ki van ott, ki nincs ott, ki mit vesz fel, ki mit nem vesz fel, ááááááááá... szarok rá! Míg emberek halnak meg, földindulások vannak, tornádók pusztítanak, polgárháború küszöbén van sok ország, és akkor ezek 30 mp-ben el vannak intézve, míg az esküvőről fél óra van...kapják be!
több mint 15 éve
Gogo: A magyar szolgáltatásban, akár eladó, akár valamilyen ügyintéző-asszisztens esetén egyértelmű, hogy a vásárló-ügyfél sokadlagos. Hányszor volt már, hogy ott állok/ülök, és hallgatom, hogy Segíthetek Julcsi éppen Nemsegítek Marival társalog arról, hogy mit főzött a barátok köztben vili bá magdi néni halotti torán Gézának...fetomyMost azért általánosítasz megint, mert szar, szemét rasszista vagy mi?
DS!
DS!
http://jenkikhaza.blogspot.hu/
If you don't know where you are going, you might wind up someplace else./Yogi Berra/
több mint 15 éve
Hmm, a 3-ast és 5-öst megnéztem a listából.. most szégyellem magam 😕 (diplomatikus terelés, erről a dögunalmas esküvői bizbazról 😛)
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 15 éve
Lyézusoom 😀 Hát Sarka Kata nem véletlen HP nője...Én valahogy nem sajnálom, hogy lecsúsztam 😛 Sőt, én saaajnos erről is lecsúsztam 😛😀
Hogyne hallottam volna, meg hát azt én értem teljesen, hogy minden tökéletes legyen, csak azért ez komikus volt 😊 Jóhogy azt nem vették pontba, hogy hánykor köszörülheti meg a torkát, és hány tizedmásodpercen át Villy.
Egyébként hogyne, azt aláírom, hogy megnézni egy összefoglalót, vagy ilyesmi, az nem gáz, hiszen ennyi értéke egyértelműen van. Nekem az a sok, hogy ultrasok ember végignézi a több órás közvetítést...
Egyébként Sarka Kata miféle látványelemre gondolt? Tudtommal az esküvőnek nem az a lényege, hogy mindenfelé figyeljél csak a lényegre nem 😊 De pont itt fogta meg SK a lényeget: Egy esküvő, órákon keresztül: UNALMAS!!! 😀
Gogo: A magyar szolgáltatásban, akár eladó, akár valamilyen ügyintéző-asszisztens esetén egyértelmű, hogy a vásárló-ügyfél sokadlagos. Hányszor volt már, hogy ott állok/ülök, és hallgatom, hogy Segíthetek Julcsi éppen Nemsegítek Marival társalog arról, hogy mit főzött a barátok köztben vili bá magdi néni halotti torán Gézának...
több mint 15 éve
Magyar kereskedelem...Bemegyek a boltba, köszönök, udvariasan megkérdezem a pult mögött álló "sales executive" (mert hogy nem egy mezei eladó a munkája megnevezése, abban biztos vagyok) hölgyet, hogy vannak-e térképeik és merre keresgéljek. Válaszként elmond egy fél mondatot: "ott szemben az újságoktól..." majd jobbról megérkezik férfi kollégája, innentől a hölgy teljes és osztatlan figyelme az övé, aminek meg is van az eredménye, egy darab teszkó gazdaságos túrórudi-utánzat képében. A válaszreakció azonnali: "jaaaaj de ééééédi vaaaagy...".
Arra, hogy ezalatt én ott ácsorgok a pult előtt, magasról tesznek.
Mindegy, nekem annyira nem fontos. Majd megveszem máshol.
(Nem reprezentatív, de igen gyors felmérésemből azt a következtetést vonhatjuk le, hogy kis hazánk kiesebb városaiban nagyobb érdeklődésre tart számot Párizs turistatérképe, mint a Karancs-Medvesé...)
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Egyébként az úgy érdekelne, hogy aki mondjuk végignézte nemtomhány órán át ezt a dolgot, az tulajdonképpen miért tette? Mert azért egy sportesemény, vagy pl. a bányászok kimentése vonzza az embereket, hiszen azok érdekes dolgok, de most ez egy szimpla esküvő. Vagy mindenki arra számít, hogy megéri végignézni az X órát, hátha lesz valami terrortámadás, vagy hasonló izgalom??"egy esküvőn mindennek tökéletesnek kell lennie", szerintem ezt még a közeli hölgyismerőseidtől is hallottad párszor
Egyébként akkor röhögtem fel, mikor a tvt kapcsolgatva éppen arra kapcsoltam oda, hogy "1 óra 25 perckor lesz az integetés, amikoris a pár kiáll az erkélyre és integet a közönségnek." 😂 Szóval tudomén, hogy egy esküvő szervezése bonyolult meg minden, és benne vannak, hogy mikor vonulnak itt-ott, stb, de hogy egy integetést is meg kell ilyen szinten tervezni... 😂fetomy
nekem az arányokkal van a nagy bajom, mert azt még el is tudnám fogadni, ha pár romantikus, álmodozó fiatal tini belenéz pár percre az egészbe, de a kétmilliárd ember kígyózó sorokkal meg minden más szarral leírhatatlanul durva és szörnyű
mondjuk csak azt tudom mondani, mint a soccerre, azért kell ez az embereknek, mert ezt fogják fel, még sarka kata is szakértő lehet pár perc erejéig:
Szerencsések vagyunk, hogy egyáltalán megélhettük a királyi esküvőt, hiszen Diana és Károly '81-es ceremóniájáról sokan lecsúsztunk, képekben pedig nem olyan. Egy picit talán többet vártam, nagyobb felhajtást. Úgy éreztem, hogy nem kalkulálták bele eléggé az élő közvetítést, kevés volt a látványos elem, ezért nekünk, tévénézőknek egy kicsit vontatott volt. A ruhában egy kicsit csalódtam, de Kate-ben nem, most is gyönyörű volt. Vilmost továbbra sem tartom jó pasinak, ráadásul a közvetítésben a legelőnytelenebb szögekből - például felülről - mutatták, a helyükben erre is odafigyeltem volna, mert így nagyon feltűnő volt, hogy mennyire kopaszodik.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Egyébként az úgy érdekelne, hogy aki mondjuk végignézte nemtomhány órán át ezt a dolgot, az tulajdonképpen miért tette? Mert azért egy sportesemény, vagy pl. a bányászok kimentése vonzza az embereket, hiszen azok érdekes dolgok, de most ez egy szimpla esküvő. Vagy mindenki arra számít, hogy megéri végignézni az X órát, hátha lesz valami terrortámadás, vagy hasonló izgalom??én sem tudom felfogni de erre van igény.
Egyébként akkor röhögtem fel, mikor a tvt kapcsolgatva éppen arra kapcsoltam oda, hogy "1 óra 25 perckor lesz az integetés, amikoris a pár kiáll az erkélyre és integet a közönségnek." 😂 Szóval tudomén, hogy egy esküvő szervezése bonyolult meg minden, és benne vannak, hogy mikor vonulnak itt-ott, stb, de hogy egy integetést is meg kell ilyen szinten tervezni... 😂fetomy
