Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Egyébként az úgy érdekelne, hogy aki mondjuk végignézte nemtomhány órán át ezt a dolgot, az tulajdonképpen miért tette? Mert azért egy sportesemény, vagy pl. a bányászok kimentése vonzza az embereket, hiszen azok érdekes dolgok, de most ez egy szimpla esküvő. Vagy mindenki arra számít, hogy megéri végignézni az X órát, hátha lesz valami terrortámadás, vagy hasonló izgalom??Egyébként akkor röhögtem fel, mikor a tvt kapcsolgatva éppen arra kapcsoltam oda, hogy "1 óra 25 perckor lesz az integetés, amikoris a pár kiáll az erkélyre és integet a közönségnek." 😂 Szóval tudomén, hogy egy esküvő szervezése bonyolult meg minden, és benne vannak, hogy mikor vonulnak itt-ott, stb, de hogy egy integetést is meg kell ilyen szinten tervezni... 😂
több mint 15 éve
Ez is egy nagy meddő vita, de az sokat elmond, hogy még JJ is belátja, vagy tudja, hogy bizonyos dolgokra -amiket pl. írt- igenis hasznos/érdekes lehet az a műsor 😊 Nem kell mindenre, amit nem szeretünk, azonnal ráhúzni a lepedőt, nehogy még valami pozitívat is lássunk rajta 😊nem, nagyobb
Egyébként a királyi esküvő ilyen szintű felhajtása nevetséges. Oké, hogy világceleb, meg minden, de olyanból is van már millió, akiknek habár a felhajtás nagy, azért közel sem ilyen szintű. Érdekes hír, mivel a királyi családdal kapcsolatos házasság mindig az, de az, hogy kb. akkora a felhajtás, mint mikor meghalt a pápa...fetomy
facebookon már írtam
6. Az Apollo-11 holdraszállása (1969) - 600 millió néző
5. Olaszország-Franciaország soccer VB-döntő (2006) - 715 millió
4. Károly herceg és Diana hercegnő esküvője (1981) - 750 millió
3. A pekingi olimpiai játékok megnyitója (2008) - 1 milliárd
3. A chilei bányászok kimentése (2010) - 1 milliárd
2. Vilmos herceg esküvője (2011) - 2 milliárd
1. Diana hercegnő temetése (1997) - 2,5 milliárd
és akkor csodálkozik jc6 mikor kiröhögöm azon érvelését pl. a remény rabjai film értékelésénél, hogy "ennyi ember nem tévedhet"

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Ez is egy nagy meddő vita, de az sokat elmond, hogy még JJ is belátja, vagy tudja, hogy bizonyos dolgokra -amiket pl. írt- igenis hasznos/érdekes lehet az a műsor 😊 Nem kell mindenre, amit nem szeretünk, azonnal ráhúzni a lepedőt, nehogy még valami pozitívat is lássunk rajta 😊Egyébként a királyi esküvő ilyen szintű felhajtása nevetséges. Oké, hogy világceleb, meg minden, de olyanból is van már millió, akiknek habár a felhajtás nagy, azért közel sem ilyen szintű. Érdekes hír, mivel a királyi családdal kapcsolatos házasság mindig az, de az, hogy kb. akkora a felhajtás, mint mikor meghalt a pápa...
több mint 15 éve
Szerintem ne akarj. Az csak egy "szórakoztató" műsor. Egynémely lakótelepen is van hasonló.... és azt el sem lehet kapcsolni.szégyenkezve mondom, de ennél még az is jobb, ha nagyon bele akarok látni értéket, akkor pszichológiai és szociális megfigyelésre akár még el is mehetJJművilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmegEz a Való Világ 2011-ben..apeszos
ez a világ 2011-ben
JJ
több mint 15 éve
szégyenkezve mondom, de ennél még az is jobb, ha nagyon bele akarok látni értéket, akkor pszichológiai és szociális megfigyelésre akár még el is mehetművilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmegEz a Való Világ 2011-ben..apeszos
ez a világ 2011-ben
JJ

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmegEz a Való Világ 2011-ben..
ez a világ 2011-ben
JJ
több mint 15 éve
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmegez a világ 2011-ben

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De hát vicces volt 😀
több mint 15 éve
JJ, gyanús vagy nekem.... 😛 😀 Meg a fél fórum... 😀 Ki írta ezt?Antibarnamedvizmus
Ennyit a "véderőről":
Vizelés miatt tört ki a balhé Gyöngyöspatán
Gyöngyöspata: ki hazudik?
"Itt valaki hazudik. Vagy a rendőrség (és a térfigyelő kamerák), vagy a cigányok"😀 😀
több mint 15 éve
Troll-face 😀Nem tudom mi ez, de nekem az Avast morci rá.SchleckMjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFIEzt ismered?
gyeek
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Höri 😀 +1
több mint 15 éve
Gyűlölöm a UPC-t. Az még ok, hogy nincs magyar fogható csatorna a BL meccsre, de okosan átforgattaták pár hónapja a tányérokat, hogy nehogy a SAT1-on megnézhessem a meccset. 2 éves hűségnyilatkozatom van, cseszhetem.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
Meg nem erősített források szerint haromt tűnt fel a véderő tagjai között 😂JC6pedig nem Vader ő
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Meg nem erősített források szerint haromt tűnt fel a véderő tagjai között 😂
több mint 15 éve
Nem tudom mi ez, de nekem az Avast morci rá.Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFIEzt ismered?
gyeek
több mint 15 éve
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFIEzt ismered?
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Azt nem értem, ha 500+ évig nem sikerült integrálni, miért pont most sikerülne, illetve miért erőltetik ami láthatóan nem megy?
több mint 15 éve
catattack
3 520
jó hát nem véletlen zárt be ózd, meg a sok gyár. MO nem a vas és acél országa. Piacgazdaságban senki nem fog megtartani olyan gyárakat amik lófasz hasznot termelnek. Márpedig világszinten kurva kevés gyárunk ért egy fillért is. De ez egy másik történet.haromtArra kíváncsi lennék, hogy termel-e annyi mínuszt egy ilyen gyár, amennyit elvisz a segíj!
több mint 15 éve
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azPontosan.apeszosMegdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszosez merő rasszizmus és általánosításharomt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
jó hát nem véletlen zárt be ózd, meg a sok gyár. MO nem a vas és acél országa. Piacgazdaságban senki nem fog megtartani olyan gyárakat amik lófasz hasznot termelnek. Márpedig világszinten kurva kevés gyárunk ért egy fillért is. De ez egy másik történet.
több mint 15 éve
Az azért ne felejtse el senki, hogy akkor kezdett belecsapni a csoki a ventillátorba, mikor a rendszerváltás után szinte az összes gyárat bezárták. Gyöngyösön (Ózdon stb.) is hirtelen mindenki ott maradt meló nélkül. Aztán aki megtehette, elhúzott onnan a vérbe. Aki nem, azok maradtak. A cigók mindig is olyanok voltak, amilyenek, de ugathatjuk nekik, hogy mennyetek dógozni, ha nincs hova menni. Aztán lehet szörnyűlködni, hogy mennyi pénz megy el az integrációjukra, de például a felnőttoktatásból, ami egy kibaszottul rossz vicc, rengeteg helyi képviselő úr kurvára meggazdagodott. A közmunka is egy pofon a szarnak. Na mindegy, megint kezdek epeömlést kapni.Pontosan.apeszosMegdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszosez merő rasszizmus és általánosításharomt
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 15 éve
Pontosan.Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszosez merő rasszizmus és általánosításharomt
több mint 15 éve
Ők oltáriszentséggel táplálkoznak. Meg fizetésnélküli szabit vettek ki. Vagy rokkantnyugdíjasok, a fasztuggya.Nem nyert. Egyszerűen beugrott, hogy munkaidőben mit keresnek ott. Gondolom, nem kéregetni mentek a cigánysorra.DzsokijuingEz a véderős-betyáros fegyencjárat vajon miből él, hogy meló nélkül kempingeznek a faluban? Bújtatott Jobbik-finanszírozás? Igazolt betegszabadság? Arra gondolni sem merek, hogy egy kis polgárháborúért cserébe a helyiek etetik-itatják őket. Hülye a magyar, de ennyire nem lehet.DzsokijuingCsak nem ebből a "zseniális" cikkből van ez a gondolatmenet?Schleck
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszosez merő rasszizmus és általánosítás
