Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként az úgy érdekelne, hogy aki mondjuk végignézte nemtomhány órán át ezt a dolgot, az tulajdonképpen miért tette? Mert azért egy sportesemény, vagy pl. a bányászok kimentése vonzza az embereket, hiszen azok érdekes dolgok, de most ez egy szimpla esküvő. Vagy mindenki arra számít, hogy megéri végignézni az X órát, hátha lesz valami terrortámadás, vagy hasonló izgalom??

Egyébként akkor röhögtem fel, mikor a tvt kapcsolgatva éppen arra kapcsoltam oda, hogy "1 óra 25 perckor lesz az integetés, amikoris a pár kiáll az erkélyre és integet a közönségnek." 😂 Szóval tudomén, hogy egy esküvő szervezése bonyolult meg minden, és benne vannak, hogy mikor vonulnak itt-ott, stb, de hogy egy integetést is meg kell ilyen szinten tervezni... 😂
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Ez is egy nagy meddő vita, de az sokat elmond, hogy még JJ is belátja, vagy tudja, hogy bizonyos dolgokra -amiket pl. írt- igenis hasznos/érdekes lehet az a műsor 😊 Nem kell mindenre, amit nem szeretünk, azonnal ráhúzni a lepedőt, nehogy még valami pozitívat is lássunk rajta 😊

Egyébként a királyi esküvő ilyen szintű felhajtása nevetséges. Oké, hogy világceleb, meg minden, de olyanból is van már millió, akiknek habár a felhajtás nagy, azért közel sem ilyen szintű. Érdekes hír, mivel a királyi családdal kapcsolatos házasság mindig az, de az, hogy kb. akkora a felhajtás, mint mikor meghalt a pápa...fetomy
nem, nagyobb
facebookon már írtam

6. Az Apollo-11 holdraszállása (1969) - 600 millió néző
5. Olaszország-Franciaország soccer VB-döntő (2006) - 715 millió
4. Károly herceg és Diana hercegnő esküvője (1981) - 750 millió
3. A pekingi olimpiai játékok megnyitója (2008) - 1 milliárd
3. A chilei bányászok kimentése (2010) - 1 milliárd
2. Vilmos herceg esküvője (2011) - 2 milliárd
1. Diana hercegnő temetése (1997) - 2,5 milliárd

és akkor csodálkozik jc6 mikor kiröhögöm azon érvelését pl. a remény rabjai film értékelésénél, hogy "ennyi ember nem tévedhet"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez is egy nagy meddő vita, de az sokat elmond, hogy még JJ is belátja, vagy tudja, hogy bizonyos dolgokra -amiket pl. írt- igenis hasznos/érdekes lehet az a műsor 😊 Nem kell mindenre, amit nem szeretünk, azonnal ráhúzni a lepedőt, nehogy még valami pozitívat is lássunk rajta 😊

Egyébként a királyi esküvő ilyen szintű felhajtása nevetséges. Oké, hogy világceleb, meg minden, de olyanból is van már millió, akiknek habár a felhajtás nagy, azért közel sem ilyen szintű. Érdekes hír, mivel a királyi családdal kapcsolatos házasság mindig az, de az, hogy kb. akkora a felhajtás, mint mikor meghalt a pápa...
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmeg

ez a világ 2011-ben
JJ
Ez a Való Világ 2011-ben..apeszos
szégyenkezve mondom, de ennél még az is jobb, ha nagyon bele akarok látni értéket, akkor pszichológiai és szociális megfigyelésre akár még el is mehetJJ
Szerintem ne akarj. Az csak egy "szórakoztató" sor. Egynémely lakótelepen is van hasonló.... és azt el sem lehet kapcsolni.
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmeg

ez a világ 2011-ben
JJ
Ez a Való Világ 2011-ben..apeszos
szégyenkezve mondom, de ennél még az is jobb, ha nagyon bele akarok látni értéket, akkor pszichológiai és szociális megfigyelésre akár még el is mehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmeg

ez a világ 2011-ben
JJ
Ez a Való Világ 2011-ben..
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
művilág műmosolya, két milliárd nézővel bazdmeg

ez a világ 2011-ben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De hát vicces volt 😀
több mint 15 éve
catattack 3 520
Höri 😀 +1JC6
Ne Nyalj!
( törlesztés)
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
JJ, gyanús vagy nekem.... 😛 😀 Meg a fél fórum... 😀 Ki írta ezt?

Antibarnamedvizmus

Ennyit a "véderőről":
Vizelés miatt tört ki a balhé Gyöngyöspatán

Gyöngyöspata: ki hazudik?
"Itt valaki hazudik. Vagy a rendőrség (és a térfigyelő kamerák), vagy a cigányok"
😀 😀
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFI
Ezt ismered?

gyeek
Nem tudom mi ez, de nekem az Avast morci rá.Schleck
Troll-face 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Höri 😀 +1
több mint 15 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gyűlölöm a UPC-t. Az még ok, hogy nincs magyar fogható csatorna a BL meccsre, de okosan átforgattaták pár hónapja a tányérokat, hogy nehogy a SAT1-on megnézhessem a meccset. 2 éves hűségnyilatkozatom van, cseszhetem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meg nem erősített források szerint haromt tűnt fel a véderő tagjai között 😂JC6
pedig nem Vader ő

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Meg nem erősített források szerint haromt tűnt fel a véderő tagjai között 😂
több mint 15 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFI
Ezt ismered?

gyeek
Nem tudom mi ez, de nekem az Avast morci rá.

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is azGRAFI
Ezt ismered?


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt nem értem, ha 500+ évig nem sikerült integrálni, miért pont most sikerülne, illetve miért erőltetik ami láthatóan nem megy?
több mint 15 éve
catattack 3 520
jó hát nem véletlen zárt be ózd, meg a sok gyár. MO nem a vas és acél országa. Piacgazdaságban senki nem fog megtartani olyan gyárakat amik lófasz hasznot termelnek. Márpedig világszinten kurva kevés gyárunk ért egy fillért is. De ez egy másik történet.haromt
Arra kíváncsi lennék, hogy termel-e annyi mínuszt egy ilyen gyár, amennyit elvisz a segíj!
több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszos
ez merő rasszizmus és általánosításharomt
Pontosan.apeszos
Mjad mindjárt jön soBri, és megmagyarázza miért is az
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
jó hát nem véletlen zárt be ózd, meg a sok gyár. MO nem a vas és acél országa. Piacgazdaságban senki nem fog megtartani olyan gyárakat amik lófasz hasznot termelnek. Márpedig világszinten kurva kevés gyárunk ért egy fillért is. De ez egy másik történet.
több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszos
ez merő rasszizmus és általánosításharomt
Pontosan.apeszos
Az azért ne felejtse el senki, hogy akkor kezdett belecsapni a csoki a ventillátorba, mikor a rendszerváltás után szinte az összes gyárat bezárták. Gyöngyösön (Ózdon stb.) is hirtelen mindenki ott maradt meló nélkül. Aztán aki megtehette, elhúzott onnan a vérbe. Aki nem, azok maradtak. A cigók mindig is olyanok voltak, amilyenek, de ugathatjuk nekik, hogy mennyetek dógozni, ha nincs hova menni. Aztán lehet szörnyűlködni, hogy mennyi pénz megy el az integrációjukra, de például a felnőttoktatásból, ami egy kibaszottul rossz vicc, rengeteg helyi képviselő úr kurvára meggazdagodott. A közmunka is egy pofon a szarnak. Na mindegy, megint kezdek epeömlést kapni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszos
ez merő rasszizmus és általánosításharomt
Pontosan.
több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez a véderős-betyáros fegyencjárat vajon miből él, hogy meló nélkül kempingeznek a faluban? Bújtatott Jobbik-finanszírozás? Igazolt betegszabadság? Arra gondolni sem merek, hogy egy kis polgárháborúért cserébe a helyiek etetik-itatják őket. Hülye a magyar, de ennyire nem lehet.Dzsokijuing
Csak nem ebből a "zseniális" cikkből van ez a gondolatmenet?Schleck
Nem nyert. Egyszerűen beugrott, hogy munkaidőben mit keresnek ott. Gondolom, nem kéregetni mentek a cigánysorra.Dzsokijuing
Ők oltáriszentséggel táplálkoznak. Meg fizetésnélküli szabit vettek ki. Vagy rokkantnyugdíjasok, a fasztuggya.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Megdöbbentő levél a Gyöngyöspatán uralkodó valódi állapotokrólapeszos
ez merő rasszizmus és általánosítás