Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Engem soha nem zavart ez a dolog sőt. Olyan embereknek, akikkel együtt töltöttem heti sok órát, szívesen tettem meg. Nálunk szokás volt verset írni, és a végére valahogy mégis mindenki összehozta, attól függetlenül, hogy ki kit húzott. Persze semmilyen közösségnek nem muszáj, hogy a tagja legyél..Szobi22
Nálunk nincs közösség,csoportokra bomlottunk
Úgy gondolom,hogy én megteszek mindent az ilyen rendezvényeken,mert örülök,ha más embernek egy kis örömöt tudok okozni.Az most ne az én hibám legyen,hogy pár ember beleszarik és tönkre teszik az egészet,így az én kedvemet is elveszik az egésztől.Newman
leginkább Mikeynak írtam, meg arra a mondatodra, hogy oszt.társaknak nem tartozol semmivel. és igen, úgy tényleg nem viccesek ezek a dolgok, ha a többiek szarnak beleSzobi22
Hülyén fogalmaztam,bizonyos osztálytársaknak nem tartozok semmivel (elsősorban a felsőbbrendűségi érzéssel rendelkezőknek nem),de szerencsére az osztály nagy része nem tartozik ebbe a kategóriába.Csak 1-2 ember,ami elég sajnos....

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Engem soha nem zavart ez a dolog sőt. Olyan embereknek, akikkel együtt töltöttem heti sok órát, szívesen tettem meg. Nálunk szokás volt verset írni, és a végére valahogy mégis mindenki összehozta, attól függetlenül, hogy ki kit húzott. Persze semmilyen közösségnek nem muszáj, hogy a tagja legyél..Szobi22
Nálunk nincs közösség,csoportokra bomlottunk
Úgy gondolom,hogy én megteszek mindent az ilyen rendezvényeken,mert örülök,ha más embernek egy kis örömöt tudok okozni.Az most ne az én hibám legyen,hogy pár ember beleszarik és tönkre teszik az egészet,így az én kedvemet is elveszik az egésztől.Newman
leginkább Mikeynak írtam, meg arra a mondatodra, hogy oszt.társaknak nem tartozol semmivel. és igen, úgy tényleg nem viccesek ezek a dolgok, ha a többiek szarnak bele

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Engem soha nem zavart ez a dolog sőt. Olyan embereknek, akikkel együtt töltöttem heti sok órát, szívesen tettem meg. Nálunk szokás volt verset írni, és a végére valahogy mégis mindenki összehozta, attól függetlenül, hogy ki kit húzott. Persze semmilyen közösségnek nem muszáj, hogy a tagja legyél..Szobi22
Nálunk nincs közösség,csoportokra bomlottunk
Úgy gondolom,hogy én megteszek mindent az ilyen rendezvényeken,mert örülök,ha más embernek egy kis örömöt tudok okozni.Az most ne az én hibám legyen,hogy pár ember beleszarik és tönkre teszik az egészet,így az én kedvemet is elveszik az egésztől.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Engem soha nem zavart ez a dolog sőt. Olyan embereknek, akikkel együtt töltöttem heti sok órát, szívesen tettem meg. Nálunk szokás volt verset írni, és a végére valahogy mégis mindenki összehozta, attól függetlenül, hogy ki kit húzott. Persze semmilyen közösségnek nem muszáj, hogy a tagja legyél..Szobi22
Nagyon nagy plusz ehhez. Vicces, hogy nálunk is volt versezés, de emellett teljes mértékig egyetértek veled. Szomorú lehet olyan embernek lenni, akinek fáj, ha ajándékot ad másnak.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Engem soha nem zavart ez a dolog sőt. Olyan embereknek, akikkel együtt töltöttem heti sok órát, szívesen tettem meg. Nálunk szokás volt verset írni, és a végére valahogy mégis mindenki összehozta, attól függetlenül, hogy ki kit húzott. Persze semmilyen közösségnek nem muszáj, hogy a tagja legyél..

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
hanem mert csak indokokra nem tudok alapozni,ebből látszik,hogy értelmetlen az egész 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Nem is azért kell adnod valamit, mert tartozol nekik, hanem mert csak.

Én meg pont abba a csomó emberbe tartoztam, aki nem tudta magát megerőltetni... 😛

Álszent dolog ez az egész szvsz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még egy komoly dolog,mikulás csomag ajándékozás (cetlis húzás 1500ért lehet venni random dolgokat,általában csokit...mindenki ismeri),mi a büdös lófasz értelme van ennek?Newman
Mint általában minden ünnepnek. Adni KELL valamit, mert különben köcsög vagy. 😊Mikey
osztálytársaknak én nem tartozok semmivel
ennek ellenére mindig túllépem az előírt keretet (mert hozzám közel álló embereket húzok általában),persze én járok szarul ezt mondani se kell (jobb adni,mint kapni ugye...ezzel nem is lenne baj,de hogy egy csomó ember meg se tudja magát eröltetni...így nincs semmi értelme az egésznek)

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
még egy komoly dolog,mikulás csomag ajándékozás (cetlis húzás 1500ért lehet venni random dolgokat,általában csokit...mindenki ismeri),mi a büdös lófasz értelme van ennek?Newman
Mint általában minden ünnepnek. Adni KELL valamit, mert különben köcsög vagy. 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
még egy komoly dolog,mikulás csomag ajándékozás (cetlis húzás 1500ért lehet venni random dolgokat,általában csokit...mindenki ismeri),mi a büdös lófasz értelme van ennek?

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A büdös k.rva életbe hogy nem tudok úgy összerakni egy kib.szott angol mondatot hogy ne lenne benne nyelvtani hiba... :mad: :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
A WikiLeaks-főnök lekapcsolása után már csak hab a tortán, hogy az amerikai földgázlobbi terroristaváddal próbál elhallgattatni egy tényfeltáró dokufilmet népszerűsítő színészt.

http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2010/12/08/terrorista-listan_a_zodiakus_sztarja/

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.facebook.com/kisteso
igen, amit leírok azt vállalom
ráadásul szerintem mindenki tudja kit takar a nick
cápa77
http://www.sharks.hu/index.php/a-csapat/roster/10-huelbert-adam.html
?vadibandi
cápa77
Ja persze! Most már tudom. Találkoztunk is már párszor.




több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
http://www.facebook.com/kisteso
igen, amit leírok azt vállalom
ráadásul szerintem mindenki tudja kit takar a nick
cápa77
http://www.sharks.hu/index.php/a-csapat/roster/10-huelbert-adam.html
?vadibandi


több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Persze, egyértelmű ez a céljuk. Mivel nem érdekel nem is nézem. Aki akarja, nézze. A hangsúly inkább azon volt. hogy végig azt szajkózzák, hogy a néző irányítja a dolgokat, közben minden előre meg van írva, és a szerint mennek a dolgok.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Én kérek elnézést. Biztos az én értékrendemmel van a bajm hogy nem lelkesedem az ilyen előre nem megírt forgatókönyvű remek "szórakoztató" műsorokért. 😊GRAFI
Egyébként annyi, hogy ha megy a tévében, akkor elkapcsolod, ha látsz egy hírt, akkor nem olvasod el és máris nem kell vele foglalkozni! De ezek a műsorok pont erről szólnak, hogy valakit megbotránkoztassanak, valakit vidámságra serkentenek, valaki szánalmasnak tartja és így tovább! Beszélsz róla te is, így te is a részese vagy! Ez volt a céljuk! 😊

Én is nézem néha, meg elolvasok ezt azt róluk, ha úgy van kedvem, de még nem lettem függő 😀
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Én kérek elnézést. Biztos az én értékrendemmel van a bajm hogy nem lelkesedem az ilyen előre nem megírt forgatókönyvű remek "szórakoztató" műsorokért. 😊GRAFI
Egyébként igazad van, az ilyen műsorok real-time nézése kidobott idő, hiszen más emberek hétköznapi dolgait bámulod ahelyett, hogy a saját valóvilágos dolgaidat csinálnád.

De az összefoglalók mókásak.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én kérek elnézést. Biztos az én értékrendemmel van a bajm hogy nem lelkesedem az ilyen előre nem megírt forgatókönyvű remek "szórakoztató" műsorokért. 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Tudom, hogy itt tabu téma kissé, de nem tudom szó nélkül hagyni. Van ettől még lejjebb egy csatorna számára????
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/07/soron_kivul_kerult_be_a_bamulatosan_jol_apolt_jerzy_a_valo_vilagba/
Nagyon kiváncsi lennék, h hány olyan hülye van, aki képes sms-t küldeni erre a szarra. Mondjuk a cikk alapján világos, hogy nem sok, ha 2 telefonról annyi hívás/sms érkezhetett, hogy kétszer annyi szavazata gyűlt össze a fasznak, mint a másiknak.GRAFI
Neked ettől rosszabb napod lesz vagy miért zavar? 😀

Én szoktam nézni a VV-t, minden nap el lehet kapni 1-2 szép beszólást.
"Éva, neked nem a villában lenne a helyed, hanem egy klinikán" 😀

Ez csak egy szórakoztató műsor, nem kell túlértékelni a szerepét.
Az másik kérdés, hogy ha kijönnek az emberek akkor mekkora celebként tekintenek majd rájuk, mondjuk az valóban kurva gáz szokott lenni.Höri
http://subba.blog.hu/2010/12/08/szexi_csevej_a_villaban

Én is jól szórakozom rajtuk az asszonnyal együtt.vadibandi
Mondjuk ha csak a fele igaz annak, amit ez a Béci mond, járványveszély miatt karantént rendel el a villában az ÁNTSZ.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tudom, hogy itt tabu téma kissé, de nem tudom szó nélkül hagyni. Van ettől még lejjebb egy csatorna számára????
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/07/soron_kivul_kerult_be_a_bamulatosan_jol_apolt_jerzy_a_valo_vilagba/
Nagyon kiváncsi lennék, h hány olyan hülye van, aki képes sms-t küldeni erre a szarra. Mondjuk a cikk alapján világos, hogy nem sok, ha 2 telefonról annyi hívás/sms érkezhetett, hogy kétszer annyi szavazata gyűlt össze a fasznak, mint a másiknak.GRAFI
Neked ettől rosszabb napod lesz vagy miért zavar? 😀

Én szoktam nézni a VV-t, minden nap el lehet kapni 1-2 szép beszólást.
"Éva, neked nem a villában lenne a helyed, hanem egy klinikán" 😀

Ez csak egy szórakoztató műsor, nem kell túlértékelni a szerepét.
Az másik kérdés, hogy ha kijönnek az emberek akkor mekkora celebként tekintenek majd rájuk, mondjuk az valóban kurva gáz szokott lenni.Höri
http://subba.blog.hu/2010/12/08/szexi_csevej_a_villaban

Én is jól szórakozom rajtuk az asszonnyal együtt.




több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom, hogy itt tabu téma kissé, de nem tudom szó nélkül hagyni. Van ettől még lejjebb egy csatorna számára????
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/07/soron_kivul_kerult_be_a_bamulatosan_jol_apolt_jerzy_a_valo_vilagba/
Nagyon kiváncsi lennék, h hány olyan hülye van, aki képes sms-t küldeni erre a szarra. Mondjuk a cikk alapján világos, hogy nem sok, ha 2 telefonról annyi hívás/sms érkezhetett, hogy kétszer annyi szavazata gyűlt össze a fasznak, mint a másiknak.GRAFI
Neked ettől rosszabb napod lesz vagy miért zavar? 😀

Én szoktam nézni a VV-t, minden nap el lehet kapni 1-2 szép beszólást.
"Éva, neked nem a villában lenne a helyed, hanem egy klinikán" 😀

Ez csak egy szórakoztató műsor, nem kell túlértékelni a szerepét.
Az másik kérdés, hogy ha kijönnek az emberek akkor mekkora celebként tekintenek majd rájuk, mondjuk az valóban kurva gáz szokott lenni.

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tudom, hogy itt tabu téma kissé, de nem tudom szó nélkül hagyni. Van ettől még lejjebb egy csatorna számára????
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/12/07/soron_kivul_kerult_be_a_bamulatosan_jol_apolt_jerzy_a_valo_vilagba/
Nagyon kiváncsi lennék, h hány olyan hülye van, aki képes sms-t küldeni erre a szarra. Mondjuk a cikk alapján világos, hogy nem sok, ha 2 telefonról annyi hívás/sms érkezhetett, hogy kétszer annyi szavazata gyűlt össze a fasznak, mint a másiknak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs!
http://index.hu/belfold/2010/12/07/rendori_ellenorzes_egy_szekesfehervari_szakiskolaban/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Szerintem ezt túlzás nyugatellenességnek hívni. Ám kétségtelen, hogy az ilyen beszólásoktól nem fognak minket jobban szeretni a hitelminősítők.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Ettol fuggetlenul van a valaszanak igazsagtartalma... megha csak akkora meretu is, mint dinnyemag a gorogdinnyeben. Valoban, a Fitch-nek/S&P-nek az a feladata, hogy (objektiven) ertekeljen.. es ha lehuz egy orszagot, es rombadonti tobb tizezer csalad svajci frankhitelet, akkor lehet oklot razni... csakhogy epp ez a feladata a Moody-s emberkenek, hogy realison ertekeljen -> hogy elkeruljuk a gorog/argentin/stb valsagokat.
Igor
függetlenül attól, hogy Kósa mekkora hülyeségeket képes mondani, a hitelminősítőket a válság előtti tevékenységük miatt egyáltalán nem tudom komolyan venni.atapapa
Persze, ezt meg en adom.. egyreszt fajankok mindenhol vannak (ettol fuggetlenul nem jo, ha a szakertoknek(?)/a financtokenek(😛) minden egyes alkalommal beszolnak, ami mostanaban sikk lett..) , masreszt meg a, khm "objektivizmus", ugye..
Boven elofordul ebben a szakmaban, hogy van ahol kisse jobban fog a tinta; van ahol meg kevesbe. (A legjobb mindig a reszvenyajanlokat, es a BUY/SELL(/HOLD) indikator szazalekos eloszlasat nezni 😊)

Ugye a szent tehenet, az USA credit ratingjet nem merik bizdergalni.. kiveve, amit a Dagong megcsinalt egy honapja - de ebben ugyanigy volt politika... (igaz, persze boven voltak tenyek/adatok is, amik alatamasztottak - es a ketto ugyesen volt vegyitve.)
http://www.bloomberg.com/news/2010-11-09/china-s-dagong-downgrades-u-s-to-a-on-quantitative-easing-xinhua-says.html

De azert nehogy mar Magyarorszag leertekelesen hisztizzunk... megha politikai jatszma is (amit erosen ketlek - inkabb csak jelzes) az megint csak azt bizonyitja, hogy szarul lobbiz(t)unk.
Es engem a szokasos 1) nyugatellenes 2) szakmailag pocsek kommunikacio zavar, sokadszorra. (De ezt mar atbeszeltuk nehanyszor...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)