Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván hiába mondom, hogy a sok rossz mellett azért volt több jó tapasztalatom is ügyfélszolgálatokkal kapcsolatban 😊
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Igen, mindhárommal. Különben honnan tudnám?
Sajnos nincs kivétel, mert az ügyintézők lehetnek kedvesek, együttműködőek -és a legtöbb ilyen- de maguk az ügyfélszolgálatok úgy vannak felépítve -tehát így alakították ki őket, nem pedig így születtek meg a semmiből- hogy semmit nem lehet elintézni normális ügymenetben. Ilyen a Pannon is, a Vodafone is, és még sok ilyen gigacég.Sobri Jóska
És egy rossz élmény után egyből váltottál, vagy mi indokolta a váltást?
Miért lennének így felépítve az ügyfélszolgálatok? Mindenkinek az a legjobb ha az ügyfél problémája gyorsan megoldódik, hisz akkor boldog és fizet, a cég pedig kapja a pénzét. Miért ne lehetne elintézni normális ügymenetben? Nekem, hogy sikerült ez többször több céggel is? Ne haragudj, hogy ezt feltételezem, de nem lehet, hogy Miattad nem sikerült megoldani a problémát? De mutathatnál valami pontos kimutatást, miszerint a gigacégek szopatják az embereket, érdekelne.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99
És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Mire fel ez a nagy általánosítás? Talán mindhárom céggel rossz tapasztalataid voltak? Ne légy buta, lehet, hogy csak rossz ügyintézőt fogtál ki, én pl ismerek egyet aki az egekbe magasztalja a saját munkaadóját, biztos nem véletlenül. 😉kristof
Igen, mindhárommal. Különben honnan tudnám?
Sajnos nincs kivétel, mert az ügyintézők lehetnek kedvesek, együttműködőek -és a legtöbb ilyen- de maguk az ügyfélszolgálatok úgy vannak felépítve -tehát így alakították ki őket, nem pedig így születtek meg a semmiből- hogy semmit nem lehet elintézni normális ügymenetben. Ilyen a Pannon is, a Vodafone is, és még sok ilyen gigacég.


Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99
És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Csúnya dolog az általánosítás. Attól, hogy neked rossz tapasztalatod volt velük, még nem szemét mind. Bár azt hittem ezt nem neked kell majd magyarázni.FViktor93
Na ez a különbség az általánosítás, és a tapasztalat között.
Nekem mindhárom céggel volt személyes tapasztalatom, nem is egyszer, és mindháromról (valamint a még megemlített kettőről) megalapozott, alátámasztható véleményem van. De nem mondanám azt, hogy minden egyes szolgáltatónál ez a helyzet, de akinél ez, annál kénytelen vagyok ezt mondani.
Vagyis ez nem általánosítás, hanem konkrét tényállítás.
Az élet bizony ilyen apró finomságokból áll össze, tisztában vagyok vele, hogy nehéz szétválasztani, de majd belejössz, aggodalomra semmi ok.

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99
És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Csúnya dolog az általánosítás. Attól, hogy neked rossz tapasztalatod volt velük, még nem szemét mind. Bár azt hittem ezt nem neked kell majd magyarázni.
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99
És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Mire fel ez a nagy általánosítás? Talán mindhárom céggel rossz tapasztalataid voltak? Ne légy buta, lehet, hogy csak rossz ügyintézőt fogtál ki, én pl ismerek egyet aki az egekbe magasztalja a saját munkaadóját, biztos nem véletlenül. 😉

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99
És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.

több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rohadt életbe, RAJ-zás van.
több mint 15 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szar ez a semmilyen idő, így a "nyulak ünnepén", bezzeg Colorado-ban tegnap még havazott, ott van ám az élet. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 15 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bassza meg, hogy berohadt az egerem...

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza már meg a kurva élet, hogy egy retkes napom nincsen, amikor ne basznák el teljesen az egész napra a kedvemet....
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
remélem egyszer a földközi tenger a Brenner hágóig fog érniharomt
😂 Úgy legyen! 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
de bírom, mikor valaki "fogyni akar", és inkább kockáztatja az egészségét szaros gyógyszerekkel, minthogy figyelne a kajára, és mozogna eleget...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
remélem egyszer a földközi tenger a Brenner hágóig fog érni
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.Hall Of Green
+1
Mondjuk én már egy pár éve megtanultam hogy egyáltalán nem kell hogy én legyek Mr.Nice Guy a legszűkebb ismerős körömet leszámítva.Cowboykarcsi
nem sok pénzről van szó de felbasz hogy rohangálnom kell utána.

több mint 15 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kisebbik fiam nyitotta a napot 39,7C láz, tüszős mandulagyulladás, 11-kor lányom széttörte a könyökét, megoperálták, olaszok nyertek. Kurva jó napom volt! :o


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Próbáld ki a Sensodyne-t talán neked is segít.Zolika
melyik fajtát? 😀 Mert egyébként korábban használtam Senso C+ vagy mi fenét, de az ilyen töményebb édességre akkor is érzékeny volt...

Mondjuk azt nem értem, hogy gond nélkül megehetek bármilyen sütit, krémest, marcipánnal, mittudomén mit, semmitől nincs gond, de egy lekváros kenyeret, vagy egy linzert, vagy egy tömör csokitojást már nem tudok fájdalom nélkül megenni, csak ha szépen megvárom míg elolvad a számban.... (már a csoki)
több mint 15 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Próbáld ki a Sensodyne-t talán neked is segít.

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.Hall Of Green
+1
Mondjuk én már egy pár éve megtanultam hogy egyáltalán nem kell hogy én legyek Mr.Nice Guy a legszűkebb ismerős körömet leszámítva.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Nekem csokiba tört bele, le is tört majdnem a fele, de már megcsinálták hála az égnek, mert igen szar volt az a majdnem 2 hét...

Nekem ilyen a gumicukorral volt anno...
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha nem gyökér a fogorvosod, akkor speciális kezelés nélkül sem fog fájdalmat okozni 😀
De viccet félretéve, tényleg, ha normális a fogorvos, akkor nem lesz gond 😊
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Én most állok előtte.
Egy picit parázok tőle.

Nem mellesleg mi a fasznak veszek összeszerelős bútort? :mad:
Több mint két órát baszakodtam vele...

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Ha műanyagból lesz, akkor majd nem fáj.... 😛apeszos
De jó lesz 😂
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomy
Ha műanyagból lesz, akkor majd nem fáj.... 😛