Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Nyilván hiába mondom, hogy a sok rossz mellett azért volt több jó tapasztalatom is ügyfélszolgálatokkal kapcsolatban 😊
több mint 15 éve
Igen, mindhárommal. Különben honnan tudnám?És egy rossz élmény után egyből váltottál, vagy mi indokolta a váltást?
Sajnos nincs kivétel, mert az ügyintézők lehetnek kedvesek, együttműködőek -és a legtöbb ilyen- de maguk az ügyfélszolgálatok úgy vannak felépítve -tehát így alakították ki őket, nem pedig így születtek meg a semmiből- hogy semmit nem lehet elintézni normális ügymenetben. Ilyen a Pannon is, a Vodafone is, és még sok ilyen gigacég.Sobri Jóska
Miért lennének így felépítve az ügyfélszolgálatok? Mindenkinek az a legjobb ha az ügyfél problémája gyorsan megoldódik, hisz akkor boldog és fizet, a cég pedig kapja a pénzét. Miért ne lehetne elintézni normális ügymenetben? Nekem, hogy sikerült ez többször több céggel is? Ne haragudj, hogy ezt feltételezem, de nem lehet, hogy Miattad nem sikerült megoldani a problémát? De mutathatnál valami pontos kimutatást, miszerint a gigacégek szopatják az embereket, érdekelne.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Igen, mindhárommal. Különben honnan tudnám?Mire fel ez a nagy általánosítás? Talán mindhárom céggel rossz tapasztalataid voltak? Ne légy buta, lehet, hogy csak rossz ügyintézőt fogtál ki, én pl ismerek egyet aki az egekbe magasztalja a saját munkaadóját, biztos nem véletlenül. 😉kristofBeveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Sajnos nincs kivétel, mert az ügyintézők lehetnek kedvesek, együttműködőek -és a legtöbb ilyen- de maguk az ügyfélszolgálatok úgy vannak felépítve -tehát így alakították ki őket, nem pedig így születtek meg a semmiből- hogy semmit nem lehet elintézni normális ügymenetben. Ilyen a Pannon is, a Vodafone is, és még sok ilyen gigacég.
Na ez a különbség az általánosítás, és a tapasztalat között.Csúnya dolog az általánosítás. Attól, hogy neked rossz tapasztalatod volt velük, még nem szemét mind. Bár azt hittem ezt nem neked kell majd magyarázni.FViktor93Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Nekem mindhárom céggel volt személyes tapasztalatom, nem is egyszer, és mindháromról (valamint a még megemlített kettőről) megalapozott, alátámasztható véleményem van. De nem mondanám azt, hogy minden egyes szolgáltatónál ez a helyzet, de akinél ez, annál kénytelen vagyok ezt mondani.
Vagyis ez nem általánosítás, hanem konkrét tényállítás.
Az élet bizony ilyen apró finomságokból áll össze, tisztában vagyok vele, hogy nehéz szétválasztani, de majd belejössz, aggodalomra semmi ok.
több mint 15 éve
Csúnya dolog az általánosítás. Attól, hogy neked rossz tapasztalatod volt velük, még nem szemét mind. Bár azt hittem ezt nem neked kell majd magyarázni.Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Mire fel ez a nagy általánosítás? Talán mindhárom céggel rossz tapasztalataid voltak? Ne légy buta, lehet, hogy csak rossz ügyintézőt fogtál ki, én pl ismerek egyet aki az egekbe magasztalja a saját munkaadóját, biztos nem véletlenül. 😉Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.Sobri Jóska
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.Matthew99És az a durva, hogy ugyanez van a Digitévénél és a UPCnél is. Szarházi bürokrata brigád mind.
több mint 15 éve
Beveheti a T-Home... Háromnegyed óra és 6 ügyintéző után ugyanott tartok ahol elkezdtem.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Rohadt életbe, RAJ-zás van.
több mint 15 éve
Szar ez a semmilyen idő, így a "nyulak ünnepén", bezzeg Colorado-ban tegnap még havazott, ott van ám az élet. 😀
több mint 15 éve
Bassza már meg a kurva élet, hogy egy retkes napom nincsen, amikor ne basznák el teljesen az egész napra a kedvemet....
több mint 15 éve
remélem egyszer a földközi tenger a Brenner hágóig fog érniharomt😂 Úgy legyen! 😀
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
de bírom, mikor valaki "fogyni akar", és inkább kockáztatja az egészségét szaros gyógyszerekkel, minthogy figyelne a kajára, és mozogna eleget...
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
remélem egyszer a földközi tenger a Brenner hágóig fog érni
több mint 15 éve
nem sok pénzről van szó de felbasz hogy rohangálnom kell utána.az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.Hall Of Green+1
Mondjuk én már egy pár éve megtanultam hogy egyáltalán nem kell hogy én legyek Mr.Nice Guy a legszűkebb ismerős körömet leszámítva.Cowboykarcsi
több mint 15 éve
Kisebbik fiam nyitotta a napot 39,7C láz, tüszős mandulagyulladás, 11-kor lányom széttörte a könyökét, megoperálták, olaszok nyertek. Kurva jó napom volt! :o

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 15 éve
melyik fajtát? 😀 Mert egyébként korábban használtam Senso C+ vagy mi fenét, de az ilyen töményebb édességre akkor is érzékeny volt...A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyPróbáld ki a Sensodyne-t talán neked is segít.Zolika
Mondjuk azt nem értem, hogy gond nélkül megehetek bármilyen sütit, krémest, marcipánnal, mittudomén mit, semmitől nincs gond, de egy lekváros kenyeret, vagy egy linzert, vagy egy tömör csokitojást már nem tudok fájdalom nélkül megenni, csak ha szépen megvárom míg elolvad a számban.... (már a csoki)
több mint 15 éve
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyPróbáld ki a Sensodyne-t talán neked is segít.
több mint 15 éve
az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.Hall Of Green+1
Mondjuk én már egy pár éve megtanultam hogy egyáltalán nem kell hogy én legyek Mr.Nice Guy a legszűkebb ismerős körömet leszámítva.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyNekem csokiba tört bele, le is tört majdnem a fele, de már megcsinálták hála az égnek, mert igen szar volt az a majdnem 2 hét...
Nekem ilyen a gumicukorral volt anno...
több mint 15 éve
az kurvaélet hogy többet nem adok kölcsön senkinek..kibaszott irritáló hogy jófej vagyok kölcsönadok erre geci amikor kéne vissza megy a kifogás és a végén én szopom meg.
több mint 15 éve
Ha nem gyökér a fogorvosod, akkor speciális kezelés nélkül sem fog fájdalmat okozni 😀De viccet félretéve, tényleg, ha normális a fogorvos, akkor nem lesz gond 😊
több mint 15 éve
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyÉn most állok előtte.
Egy picit parázok tőle.
Nem mellesleg mi a fasznak veszek összeszerelős bútort? :mad:
Több mint két órát baszakodtam vele...
több mint 15 éve
De jó lesz 😂A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyHa műanyagból lesz, akkor majd nem fáj.... 😛apeszos
több mint 15 éve
A kurva életbe, hogy megcsináltatom a fogaimat, 1 v 2 maradt még, nem érzékeny se melegre se hidegre, de bazmeg, ha csokit, vagy lekvárt eszek,akkor fáj mint fasz a satuban...fetomyHa műanyagból lesz, akkor majd nem fáj.... 😛

