Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
ott nem egy távoli földrész sztorijait beszéljük meg hanem a saját "mocskunkat" cápa77
Azért lehet azt is kulturált keretek között véghezvinni. És azért be kell látni, hogy ez nem mindig sikerül/t megfelelő módon. Mindezek mellett nem értek egyet egy topik kitörlésével (vagy csak szüneteltetésével), elegendő lenne a renitenseket eltávolítani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ismét egy alkalom amikor megvalósult a NER... érdekes hogy a másik a költségtérítés megmaradása csak átnevezése volt...
http://index.hu/belfold/2010/12/07/megsem_csokkentik_a_partok_tamogatasat/
hánynom kell
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
MI folyik itt ? Erre kell visszajönnöm ? 😀 😀 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
szerintem általánosítasz
volt ott jó beszélgetés is, sőt mind jól indult csak időben kell közbelépni
és még egyszer elmondom ott a napi saját focinkkal kapcsolatos dolgokról van szó amik elég érzékenyen érintik az embereket, lehet talán ezért "harsányabb" az a topic
ott nem egy távoli földrész sztorijait beszéljük meg hanem a saját "mocskunkat"
Ez így mind szép és jó Kishaszi amit leírsz, részben igazad is van. Ha beleolvastál néha a fent említett topikba, akkor értened kellene, hogy mi volt a gond. Nem a vitázásokkal van a baj, hanem azok milkéntjével. Egy falusi késdobálóban kultúráltabb és értelmesebb társalgás folyik, mint ahogy ott történt sokszor.GRAFI


több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez így mind szép és jó Kishaszi amit leírsz, részben igazad is van. Ha beleolvastál néha a fent említett topikba, akkor értened kellene, hogy mi volt a gond. Nem a vitázásokkal van a baj, hanem azok milkéntjével. Egy falusi késdobálóban kultúráltabb és értelmesebb társalgás folyik, mint ahogy ott történt sokszor.GRAFI
Azért mondom, hoyg a sztorit nem tudom, ahhoz a részhez nem is szóltam hozzá, ergo azok következményeit és jogosságát nem vitatom. Csupán rávilágítottam, hogy nem attól lesz egy fórum színvonalas, hogy nincs szükség moderációra, mert ilyen nincs. Továbbá ha szimplán topiktörlést nézünk, ilyen okból meglépni ezt, nem megoldás. Ki lehet vele küszöbölni további anyázást, a témában. Attól még a résztvevők nem fognak változni, és a fórum színvonala maga sem fog nőni. (amúgy a focitopikot szoktam olvasni, de én ezen a fórumon elég sok helyen csak azért nem szólok hozzá, mert itt olyan sok és mindentudó emberke írkál, hogy inkább nem merek szólni)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez így mind szép és jó Kishaszi amit leírsz, részben igazad is van. Ha beleolvastál néha a fent említett topikba, akkor értened kellene, hogy mi volt a gond. Nem a vitázásokkal van a baj, hanem azok milkéntjével. Egy falusi késdobálóban kultúráltabb és értelmesebb társalgás folyik, mint ahogy ott történt sokszor.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnakcápa77
Attól lesz igényes egy fórum, ha a moderátornak semmi dolga nincs, mert az emberek szellemi szintje van olyan, hogy felfogják, hogy mit engedhetnek meg maguknak egy ország-világ előtt nyitott helyen. Ha nem sikerül felfogni, hogy nemcsak a bowl.hut járatják le az ilyen emberek, hanem saját magukat is, a csapatukat is, és a magyarországi sportot is, azon nem lehet segíteni... Egy potenciális támogató megnézi a magyar foci fórumot, és rögtön messze elkerüli az egészet. Nem a moderátorokat, meg a fórum szerkesztőit kellene neked sem célba venned, hanem figyelmeztetni az általad ismert olyan embereket, akik csak anyázásra használják a fórumot, és lejáratják az egész magyar amerikaifoci közeget.gsn
Nem tudom a sztorit, de ez így kedves gsn naív és utópisztikus. Ez olyan, mintha azt várnád, hogy ne legyen bűnözés, háború, hisz értelmes felnőtt emberek vannak. Olyan fórumot ne várj, ahol nem kell moderálni, mert ilyen sose lesz, csak egy rózsaszínű, truymós álomban maximum. Ez itt az élet nevezetű számítógépes játék, de hús-vér emberekkel😊
A színvonalat meg nem az határozza meg, hogy mennyire kell, vagy nem kell moderálni, mert attól még lehet valami igen alacsony színvonalú, ha a nyomdafestéket elbírja, de tömény baromság.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
milyen jó, hogy ilyen magasra teszitek a mércét legalább van hová fejlődnöm
szerintem ezt a kirúgás dolgot rosszul látod
A tiéd ha nem is egy bejegyzésből, de az ide írt párból könnyen leszűrhető. Tudom, hogy direkt módon a kirúgásra játszol, én azonban sajnos nem adom meg neked ezt az örömötJJ Tiller


több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
az, hogy kinek milyen a szellemi szintje nem hiszem, hogy leszűrhető egy fórum bejegyzésből
cápa77
Rosszul hiszed. Aláírás: Mester

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
A tiéd ha nem is egy bejegyzésből, de az ide írt párból könnyen leszűrhető. Tudom, hogy direkt módon a kirúgásra játszol, én azonban sajnos nem adom meg neked ezt az örömöt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
az, hogy kinek milyen a szellemi szintje nem hiszem, hogy leszűrhető egy fórum bejegyzésből
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnakcápa77
Attól lesz igényes egy fórum, ha a moderátornak semmi dolga nincs, mert az emberek szellemi szintje van olyan, hogy felfogják, hogy mit engedhetnek meg maguknak egy ország-világ előtt nyitott helyen. Ha nem sikerül felfogni, hogy nemcsak a bowl.hut járatják le az ilyen emberek, hanem saját magukat is, a csapatukat is, és a magyarországi sportot is, azon nem lehet segíteni... Egy potenciális támogató megnézi a magyar foci fórumot, és rögtön messze elkerüli az egészet. Nem a moderátorokat, meg a fórum szerkesztőit kellene neked sem célba venned, hanem figyelmeztetni az általad ismert olyan embereket, akik csak anyázásra használják a fórumot, és lejáratják az egész magyar amerikaifoci közeget.gsn


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
köszönöm, hogy megírtad mit kell tennem, hogy magasabb szintre emelkedjen a vitakultúrám
megígérem, hogy tanulok a leckéből, mester
és ha már itt tartunk, nem tartom összehasonlíthatónak a magyart a többi topickal, mert ott olyan kérdések merülnek fel amelyek a mindennapi életünket érintik és ezért mindenki érzékenyen reagál
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnakcápa77
Persze, lehet anyázni, de nem úgy, hogy "anyád", hanem úgy, hogy "azért nincs igazad, mert". Vitakultúráért nézz be a fórum többi részébe.Dzsokijuing


több mint 13 éve
gsn 3 548
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnakcápa77
Attól lesz igényes egy fórum, ha a moderátornak semmi dolga nincs, mert az emberek szellemi szintje van olyan, hogy felfogják, hogy mit engedhetnek meg maguknak egy ország-világ előtt nyitott helyen. Ha nem sikerül felfogni, hogy nemcsak a bowl.hut járatják le az ilyen emberek, hanem saját magukat is, a csapatukat is, és a magyarországi sportot is, azon nem lehet segíteni... Egy potenciális támogató megnézi a magyar foci fórumot, és rögtön messze elkerüli az egészet. Nem a moderátorokat, meg a fórum szerkesztőit kellene neked sem célba venned, hanem figyelmeztetni az általad ismert olyan embereket, akik csak anyázásra használják a fórumot, és lejáratják az egész magyar amerikaifoci közeget.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnakcápa77
Persze, lehet anyázni, de nem úgy, hogy "anyád", hanem úgy, hogy "azért nincs igazad, mert". Vitakultúráért nézz be a fórum többi részébe.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
igenis
Ha több minden eszedbe jut később, akkor inkább szerkeszd bele az első hozzászólásba 😉Matthew99


több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Ha több minden eszedbe jut később, akkor inkább szerkeszd bele az első hozzászólásba 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ja és nem attól lesz igényes egy fórum, mert nem lehet anyázni, hanem azért mert a moderátorok jól moderálnak


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én nem kampányolok senkiért
az, hogy valaki mindent fikáz az nem indok arra, hogy kitegyék
ha személyeskedsz neked is, nekem is menni kell
Szerintem az én banolásomért kampányol 😛 😊Bruce


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha úgy érzed, hogy olyasmit írtam akkor akár azért is
mitől lennék én különb?
te most komolyan a saját banolásodért kampányolsz?JJ Tiller


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Egyébként tegnap leírtam Csepinek is, hogy nem tudok normális hangnemben nyilatkozni az ottani dolgokról, mert nem normálisak, így én ezt a módját választottam a figyelemfelhívásnak! Egyébként meg soha nem személyeskedek senkivel, addig amíg nem személyeskednek velem! Akkor viszont nem hagyom magam!

Más módon nem tudok besegíteni a munkába, csak ötletekkel és a hiányosságokra való rávilágítással, mivel van polgári foglalkozásom és van a saját amfoci csapatunk és van az edzőképző és van magánéletem is! Tehát erre "fussa" tőlem!

De annyi önigazolásom van, hogy azért mindig beletalálok a dolgokba, mert mindig háborog valaki! 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Szerintem az én banolásomért kampányol 😛 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
te most komolyan a saját banolásodért kampányolsz?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
még mindig nem értem, miért nem a renitenseket szankcionáljátok
elég nagy baj ha máshol tudnak normálisan írni ott meg nem
én pl. mindenhol ugyanakkora paraszt vagyok
Csak az a baj, hogy a többi topicban alapvetően normális társalgás folyik néha némi anyázással megszakítva, míg a magyar focinál sok anyázás között van néha normális eszmecsere. Sokkal egyszerűbb lenne megpróbálni civilizáltan fórumozni, nekünk sem jó szórakozás fórumrendőrt játszani. De egyébként eddig sem voltunk gyávák kivágni bárkit is, ezután is meg fogjuk tenni, csak a jelek szerint naív idealisták vagyunk, amikor felnőtt emberekről azt feltételezzük, hogy képesek értelmes, emberi párbeszédre.somoskovig


több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
nem töröltük még a részleget, egyelőre csak láthatatlanná tettük


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
(csendben, zárójelben jegyezném meg, hogy azért az adok-veszek topik maradhatott volna, de ha hulljon a férgese, hát hulljon)