Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
Csak az a baj, hogy a többi topicban alapvetően normális társalgás folyik néha némi anyázással megszakítva, míg a magyar focinál sok anyázás között van néha normális eszmecsere. Sokkal egyszerűbb lenne megpróbálni civilizáltan fórumozni, nekünk sem jó szórakozás fórumrendőrt játszani. De egyébként eddig sem voltunk gyávák kivágni bárkit is, ezután is meg fogjuk tenni, csak a jelek szerint naív idealisták vagyunk, amikor felnőtt emberekről azt feltételezzük, hogy képesek értelmes, emberi párbeszédre.

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
miért kell folyamatosan bezárni a magyar topicot?
talán gyávaságból?
szerintem az sokkal jobb lenne ha az "anyázókat" kivágnák az összes fórumról
ez így elég nevetséges, hogy bezárjátok a topicot de az ott ugatók másik topicban tovább írhatnak
ki kell őket (engem) először hetekre majd hónapokra végül örökre tiltani és akkor a többiek majd odafigyelnek
ennél sokkal komolyabb témákban sikerül máshol a moderáció úgy, hogy nem zárnak be fórumokat
ez így elég szánalmas
Jééé, nem vagyok egy délután, aztán eltűnik a magyar foci topic! Mondjuk lehet jobb is így, mert mindig basztattak már ott engem! 😊Bruce
Mi történt?
Amúgy az volt az a topic, hogy bármikor néztem be oda mindig anyázták egymást elég sokan 😀tenorx
Én sem tudom, valami személyeskedés lehetett, mert már délelőtt is ránk szólt haromt, hogy hagyjuk abba, de úgy látszik nem hagyták...Bruce


több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
A WikiLeaks szerint a külföldi magyar katonai bevetések minősége a kalandozások óta sokat romlott 😊

http://www.origo.hu/nagyvilag/20101207-wikileaks-ujzelandi-katonak-avatkoztak-be-a-magyarok-helyett-afganisztanban.html

Mondjuk ha nem dugjuk a fejünket nyakig az USA seggébe, nem is kéne tálibokkal fogócskáznunk.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Jééé, nem vagyok egy délután, aztán eltűnik a magyar foci topic! Mondjuk lehet jobb is így, mert mindig basztattak már ott engem! 😊Bruce
Mi történt?
Amúgy az volt az a topic, hogy bármikor néztem be oda mindig anyázták egymást elég sokan 😀tenorx
Én sem tudom, valami személyeskedés lehetett, mert már délelőtt is ránk szólt haromt, hogy hagyjuk abba, de úgy látszik nem hagyták...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jééé, nem vagyok egy délután, aztán eltűnik a magyar foci topic! Mondjuk lehet jobb is így, mert mindig basztattak már ott engem! 😊Bruce
Mi történt?
Amúgy az volt az a topic, hogy bármikor néztem be oda mindig anyázták egymást elég sokan 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Jééé, nem vagyok egy délután, aztán eltűnik a magyar foci topic! Mondjuk lehet jobb is így, mert mindig basztattak már ott engem! 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
oktvt jövőre tervezek 10.ben még nem látom értelmét
am a civitas egyesület által szervezett "Polgár az Európai Demokráciában" c. verseny volt, amivel nincs is gond mert egész érdekes téma lenne, csak félre voltunk tájékoztatva így kb az egészet fejből csináltukkristof
jövőre ilyen már nem lesz.
az új téma: Plebejusok az ázsiai diktatúrákbanharomt
A nyertes díja: Schmitt Pali előtt száz fekvenyomás, közben tárogatózás.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Meg lehet azt úgy is oldani h a szabválakra előbb lehet jelentkezni mint az összes többire.empty taxi
és aztán a felvett szabválok mellett maradt helyek alapján felveszitek a kötelezőeket, vagy hogy? 😂

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Nálunk ma kezdődne a vizsgafelvétel, erre nincs neptun már éjfél óta, és most írtak ki gey ilyet a HÖK twitterén:

"Vezetékátvágás miatt nincs áram, nincs szerver. A Neptun Iroda tájékoztatása szerint holnap reggel 8-tól lehet felvenni a vizsgákat"

Terroristák szabotálják a vizsgajelentkezést 😀Rajna
De tök hülyeség az egész 😡 egy napon kell tartani a G,T,K karnak. nehogy véletlenül ne omoljon össze az egész szar.
de komolyan miért nem lehet, külön napra rakni :SMattMiller
Gondolom a szabvál tárgyak miatt, amiket bármelyik kar felvehet, és ha egy karnak hamarabb van felvétel, akkor csak nekik lenne esélyük az 'ingyen-kreditekre'...

Több szerver kéne oda (is), meg a neptun helyett valami...Black_Adder
Meg lehet azt úgy is oldani h a szabválakra előbb lehet jelentkezni mint az összes többire.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
oktvt jövőre tervezek 10.ben még nem látom értelmét
am a civitas egyesület által szervezett "Polgár az Európai Demokráciában" c. verseny volt, amivel nincs is gond mert egész érdekes téma lenne, csak félre voltunk tájékoztatva így kb az egészet fejből csináltukkristof
jövőre ilyen már nem lesz.
az új téma: Plebejusok az ázsiai diktatúrákban
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Civitas az hatalmas kamu, minden évben radnótisok nyerik a hülyébbik fajtából 😀 vagy legalábbis dobogósok. Semmi köze a törihez, vagy legalábbis kevés.Rajna
hát ja inkább állampolgári ismeretek voltak, ilyen eu-s dolgokkal fűszerezve
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
oktvt jövőre tervezek 10.ben még nem látom értelmét
am a civitas egyesület által szervezett "Polgár az Európai Demokráciában" c. verseny volt, amivel nincs is gond mert egész érdekes téma lenne, csak félre voltunk tájékoztatva így kb az egészet fejből csináltukkristof
Civitas az hatalmas kamu, minden évben radnótisok nyerik a hülyébbik fajtából 😀 vagy legalábbis dobogósok. Semmi köze a törihez, vagy legalábbis kevés.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mekkora átbaszás volt ez a töri verseny, hihetetlenkristof
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
oktvt jövőre tervezek 10.ben még nem látom értelmét
am a civitas egyesület által szervezett "Polgár az Európai Demokráciában" c. verseny volt, amivel nincs is gond mert egész érdekes téma lenne, csak félre voltunk tájékoztatva így kb az egészet fejből csináltuk
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 940 — we almost always almost win
(L) Neptun (L)JasW
Nálunk ma kezdődne a vizsgafelvétel, erre nincs neptun már éjfél óta, és most írtak ki gey ilyet a HÖK twitterén:

"Vezetékátvágás miatt nincs áram, nincs szerver. A Neptun Iroda tájékoztatása szerint holnap reggel 8-tól lehet felvenni a vizsgákat"

Terroristák szabotálják a vizsgajelentkezést 😀Rajna
De tök hülyeség az egész 😡 egy napon kell tartani a G,T,K karnak. nehogy véletlenül ne omoljon össze az egész szar.
de komolyan miért nem lehet, külön napra rakni :SMattMiller
Gondolom a szabvál tárgyak miatt, amiket bármelyik kar felvehet, és ha egy karnak hamarabb van felvétel, akkor csak nekik lenne esélyük az 'ingyen-kreditekre'...

Több szerver kéne oda (is), meg a neptun helyett valami...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
öö, egész BME-nek is egyszerre van, és ott több is az ember. és ahogy látom, itt most nem is a rendszer omlott össze, hanem volt egy "kis" fizikai hibaSzobi22
mióta idejárok mindig van vmi vizsga/tárgy felvételkor.most épp nem a neptun volt a gáz, az majd holnap reggel lesz.
de ne legyen igazam

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
(L) Neptun (L)JasW
Nálunk ma kezdődne a vizsgafelvétel, erre nincs neptun már éjfél óta, és most írtak ki gey ilyet a HÖK twitterén:

"Vezetékátvágás miatt nincs áram, nincs szerver. A Neptun Iroda tájékoztatása szerint holnap reggel 8-tól lehet felvenni a vizsgákat"

Terroristák szabotálják a vizsgajelentkezést 😀Rajna
De tök hülyeség az egész 😡 egy napon kell tartani a G,T,K karnak. nehogy véletlenül ne omoljon össze az egész szar.
de komolyan miért nem lehet, külön napra rakni :SMattMiller
öö, egész BME-nek is egyszerre van, és ott több is az ember. és ahogy látom, itt most nem is a rendszer omlott össze, hanem volt egy "kis" fizikai hiba

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
(L) Neptun (L)JasW
Nálunk ma kezdődne a vizsgafelvétel, erre nincs neptun már éjfél óta, és most írtak ki gey ilyet a HÖK twitterén:

"Vezetékátvágás miatt nincs áram, nincs szerver. A Neptun Iroda tájékoztatása szerint holnap reggel 8-tól lehet felvenni a vizsgákat"

Terroristák szabotálják a vizsgajelentkezést 😀Rajna
De tök hülyeség az egész 😡 egy napon kell tartani a G,T,K karnak. nehogy véletlenül ne omoljon össze az egész szar.
de komolyan miért nem lehet, külön napra rakni :S

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
lol lol lol
idézni kellett szó szerint a NENYI-t? 😀haromt
A második kérdés meg OV életútja volt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
lol lol lol
idézni kellett szó szerint a NENYI-t? 😀haromt
Dicsőséges Magyar Múltunk verseny, király a név 😀 ahogy nézem az idei források alig különböznek a pesti Anjou versenyétől, ami 2 éve volt. Hát ott azért elég pontosan kérdeztek mindent, és még annál is többet 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mekkora átbaszás volt ez a töri verseny, hihetetlenkristof
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀F.Schleck
lol lol lol
idézni kellett szó szerint a NENYI-t? 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mekkora átbaszás volt ez a töri verseny, hihetetlenkristof
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊Rajna
Én arra a fidelitas szervezésűre tippelek, amint tavaly voltak páran az osztályunkból. Arról is vicceseket meséltek. 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
mekkora átbaszás volt ez a töri verseny, hihetetlenkristof
Miféle? OKTV már volt egy ideje 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mekkora átbaszás volt ez a töri verseny, hihetetlen
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Most már nyugodtan kijelenthetem, hogy szar év volt nekem a 2010-es.Matthew99
Én még várok két hetet, akkor fejeződnek be a vizsgáim. Hátha nem végződik olyan szarul, mint amilyen volt.....
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Most már nyugodtan kijelenthetem, hogy szar év volt nekem a 2010-es.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.