Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de az lesz, ne aggódj. minden osztálytalálkozó szar. legalább a mizujs milyenazegyetem milyenpesten kérdésekre erősen készülj fel és próbálj meg visszaemlékezni minden szar középiskolás vicces dologra, még akkor is ha nem volt vicces. 😀F.Schleck
én már a volt osztályfőnök lakásán tartandó osztálytalit várom. a Tanár a maga 140 kg-jával inkább kinézett egy O. Guardnak, vagy DT-nek, mint matek-fizika szakos tanárnak, és tavaly is olyan kibebaszott fasza gulyást főzött, hogy már itt az ideje hogy írjon egy e-mailt hogy pontosan mikor is menjünk 😀

ha sportolásról van szó, jelentkezz backup QB-nek valahova. Térdelj hogy ne a kezdő QB statja rongálódjon 😀 ha körlingeztek írjatok PM-et úgyis több ember kell egy csapatba 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
sportolj 😊Joci
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛tenorx
fuss 😊Stez
Dongaláb, nem lehet 😛 Vagy lehet, csak akkor nagyon fáj 😀
Schleck: Körlingben benne vagyok 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊Joci
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛tenorx
fuss 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊Joci
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛tenorx
egyszer el kell mennünk körlingezni télen.
valóban megérte krva "osztálytalálkozóra" mennem.
1. kértem két nagyfröccsöt. a fogalmatlan pultos adott 1040 ft-ért két boroskólát.
2. az egyetlen emberrel, aki miatt mentem, beszéltem kb. 2 percet összvissz.
3. még a rohadt skicselendzsről is lemaradtam, mert valami részegek a buszon hazafelé 10 percig szálltak fel.F.Schleck
nekem jövőhéten lesz. Remélem jobban sikerül mint neked. :/
Mondjuk ha mással nem, tesómmal elbeszélgetek, ha nem jönnek a jó arcok. 😊 Legalább vele azóta is tartom a szoros kapcsolatot, amióta elballagtunk 😂 Bár rohadt jó osztály volt, csak nem lesz rossz...eaglesmcnabb
de az lesz, ne aggódj. minden osztálytalálkozó szar. legalább a mizujs milyenazegyetem milyenpesten kérdésekre erősen készülj fel és próbálj meg visszaemlékezni minden szar középiskolás vicces dologra, még akkor is ha nem volt vicces. 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valóban megérte krva "osztálytalálkozóra" mennem.
1. kértem két nagyfröccsöt. a fogalmatlan pultos adott 1040 ft-ért két boroskólát.
2. az egyetlen emberrel, aki miatt mentem, beszéltem kb. 2 percet összvissz.
3. még a rohadt skicselendzsről is lemaradtam, mert valami részegek a buszon hazafelé 10 percig szálltak fel.F.Schleck
nekem jövőhéten lesz. Remélem jobban sikerül mint neked. :/
Mondjuk ha mással nem, tesómmal elbeszélgetek, ha nem jönnek a jó arcok. 😊 Legalább vele azóta is tartom a szoros kapcsolatot, amióta elballagtunk 😂 Bár rohadt jó osztály volt, csak nem lesz rossz...
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛tenorx
Jó kifogás 😛 nem Michael Jordaneket, és nem Todd Herremansokat nevelünk, hanem egyszerűen csak jól érezzük magunkat 😊 ezért jó a hobbisport...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊Joci
Not my thing 😛
Nem találtam még olyan sportot amiben nem vagyok szar, így annyira nem fun 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
valóban megérte krva "osztálytalálkozóra" mennem.
1. kértem két nagyfröccsöt. a fogalmatlan pultos adott 1040 ft-ért két boroskólát.
2. az egyetlen emberrel, aki miatt mentem, beszéltem kb. 2 percet összvissz.
3. még a rohadt skicselendzsről is lemaradtam, mert valami részegek a buszon hazafelé 10 percig szálltak fel.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀tenorx
sportolj 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
tojásfehérjéből ajánlott 5-6-ot megenni egy nap, a sárgáját nem szabad túlzásba vinni, abból bőven elég 2-3


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sima egyszerű protein kell, mondjuk fehérjeturmix formájában

a zsírnak akkor sincs amúgy semmi köze az izmokhoz, szóval ezt a tévképzetet mihamarabb felejtsd el...JJ Tiller
ezt tudom. de a tojásról én úgy tudom hogy fehérjebomba. És minden reggel betolok 3-at, többet nem, mert szar a májnak.
Egyébként lehet kiröhögtök, de egy dolog volt amitől híztam ,az a súlyos betegeknek készített folyékony tápszer --> http://www.pirulapatika.hu/nagykep/0031002059154.jpg volt több ízesítésben és rohadt finom is, 200 milliliterben van 400 kalória, minden étkezés után betoltam 1-et, csak hát nagyon drága volt, és 3 hónap után abbahagytam a szedését.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg akármit eszek csak hízok, szóval szívesen cserélnék veled 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....szaba
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.eaglesmcnabb
De. Van akinek máshogy nem megy. És amit olvastam, te ebbe a kategóriába esel.szaba
hát ez elég szarul hangzik, mmint én is hasonló típus vagyok a napi 6-7 kaját sajna egyből lemozgom így soha semmit nem hízok..
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
sima egyszerű protein kell, mondjuk fehérjeturmix formájában

a zsírnak akkor sincs amúgy semmi köze az izmokhoz, szóval ezt a tévképzetet mihamarabb felejtsd el...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....szaba
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.eaglesmcnabb
De. Van akinek máshogy nem megy. És amit olvastam, te ebbe a kategóriába esel.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....szaba
lehet hogy hülyén fogalmaztam. de ha híznék 10 kg-ot, ki tudnék szálkásodni. De szvsz ha nincs amire gyúrni akkor fölösleges csinálni. Viszont azt se gondolhatod te ha sem komolyan, hogy csak porral lehet hízni.

Egyébként meg nem érdekel hogy izom vagy zsírpárna. 1.: 75 kg-osan kurvára nem tudnék akkora zsírpárnákkal rendelkezni, másrészt tök mindegy csak legyek vastagabb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
ha ez nem aranyköpés, akkor semmi 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
doppingoljálHöri
nem akarok semmilyen port szedni... de ez nem állapot... :/eaglesmcnabb
Akkor maradj 66 kg. Mást nem tudok mondani sajnos.


a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod.
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?JJ Tiller
Zsirpárnából lehet izmot formálni.eaglesmcnabb
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, mert ha igen, akkor ban gyanús vagy....
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod.
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?JJ Tiller
az mindegy. Zsirpárnából lehet izmot formálni. Kismillió fogyókúrát reklámoznak szinte mindenhol, Tv-től elkezdve, Internetig, de a hízókúrákról kb. semmit nem hallani az idegel fel. A célom hogy Madárral egy súlycsoportban legyek 😀 ami olyan 77-78 kg. Tavaly híztam 59-ről 66-ra kb 3 hónap alatt mert intenzíven gyúrtam tesómmal, amióta feljöttem Pestre azóta semmi. nagy hiba hogy egy órás foci alatt 3-4 kg-t fogyok folyadék formájában, mondjuk azt rá 2 órára felszedem. De ha nem mozgok még szarabb. Fogalmam nincs mit kéne jobban csinálnom. Azt se mondanám hogy stresszes az életem, egyszerűen fosok a génjeim.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
mert ezzel az étrenddel és életmóddal kb. azt éred el, hogy ami zsírt felszedsz a héten, azt sportolás közben szépen le is adod
tömeget akarsz amúgy növelni vagy zsírpárnákat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
doppingoljálHöri
nem akarok semmilyen port szedni... de ez nem állapot... :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/eaglesmcnabb
doppingoljál

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 270 — Vikings fan
Utálom ezt az időt. Hihetetlen, hogy nem tudok még a boltba se lemenni úgy, hogy ne legyen tiszta víz a cipőm meg a gatyám. Félre értés ne essék nem a hó ellen vagyok, de ha leesik akkor maradjon már meg ne legyen belőle egy óra múlva víz.FViktor93
Hacsak víz lenne belőle... De ez a sáros latyak engem is kikészít...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a tököm kezd kilenni hogy zabálok össze-vissza, heti 3 rúd kolbász, szinte mindennap rántott hús (disznóból ám), heti 15 tojás minimum, zabálom a kenyeret mindenhez szinte, napi 4-5-szöri zabálás, rendszeresen sportolok, és nem akar az a szutyok mérleg 66 kg-nál többet mutatni. Kurva messze van így Herremans :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Utálom ezt az időt. Hihetetlen, hogy nem tudok még a boltba se lemenni úgy, hogy ne legyen tiszta víz a cipőm meg a gatyám. Félre értés ne essék nem a hó ellen vagyok, de ha leesik akkor maradjon már meg ne legyen belőle egy óra múlva víz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De tegyük hozzá, hogy a latin nyelvek nekem all in nem jönnek be, nagyon messze állnak tőlem, már ránézésre "viszolygok" tőlük, hogy olvassam, vagy tanuljam őket. 😀 😂Vrijbloed
nekem ebből a szempontból szerencsém van, mivel egy évig tanultam rendes latint, bár durván utáltam de itt azért hasznát veszem 😊