Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
Beszélj JJ-el, ő évek óta küzd ezzel a problémával 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Anno a templomosokat (és a keresztény közgazdasági etikát) tönkretették a kamattal, most Cantona tönkreteszi őket a kipucolt bankomattal 😊

http://index.hu/gazdasag/vilag/2010/12/05/eric_cantona_forradalmat_hirdetett_a_bankok_ellen/

Vesszenek a bankok!

http://www.youtube.com/watch?v=JPrNwwK29hQ

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Gyűlölöm ha úgy fáj a fejem h nem ittam előző nap


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Gyűlölöm, hogy a 2010-es szezonban az összes fasztestű zebra átment idióta csaló faszba. Nevetséges, dilettáns banda. Legalább tudnának nem feltűnően csalni, ha már nekiállnak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most hallom a híradóban hogy a norvégok megint majdnem lincseltek..Joci
nem ők voltak. ez gyalázatos rasszista feltételezés. az autós direkt felhajtott a szánkódombra, majd belekötött 30 cigánybaharomt
Már csak harminc? Délután még ötven volt. Amúgy a jogsiját is elvenném. Nem elég hogy nő, még hegyet is akar mászni autóstól, vizesárkon keresztül....apeszos
Óriási 😀
Persze, hogy a mi megyénkben történik ilyen 😀
Ki az a bolond, aki a főút melletti dombon szánkózik, ahol se egy szalagkorlát, se semmi más, ami megvédene bárkit is bármitől? 😀 Jóhogy csóri gyerekek kicsúsznak a kocsi elé....

Aztán a nyilatkozat, hát beszartam 😀

"gyün le a hegyrő a kölök, osztan elüti az állatja, hát embör az ilyen? utána meg engöm akórnak megverni a fehírek..." (a közelben csak romát látsz....)

LOL Nógrád megye
több mint 13 éve
JasW New Orleans Saints 53
(L) Neptun (L)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
most hallom a híradóban hogy a norvégok megint majdnem lincseltek..Joci
nem ők voltak. ez gyalázatos rasszista feltételezés. az autós direkt felhajtott a szánkódombra, majd belekötött 30 cigánybaharomt
Már csak harminc? Délután még ötven volt. Amúgy a jogsiját is elvenném. Nem elég hogy nő, még hegyet is akar mászni autóstól, vizesárkon keresztül....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most hallom a híradóban hogy a norvégok megint majdnem lincseltek..Joci
nem ők voltak. ez gyalázatos rasszista feltételezés. az autós direkt felhajtott a szánkódombra, majd belekötött 30 cigányba
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
most hallom a híradóban hogy a norvégok megint majdnem lincseltek..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Utálok takarítaniBlack_Adder
én az összes házimunkát utálom... De magad uram ha szolgád nincsen. 😀 :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 940 — we almost always almost win
Utálok takarítani

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
http://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAcJJ Tiller
Napi 8 perccel max izmos lesz a hasa, de csak a zsír alatt... 35-40 perc mozgás alatt nincs zsírégetés 😉pc_x
Alatta úgyis izmos mindenkinek😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Kiakaszt mikor valakinek sorozatos mákja van. 6 fős társasággal járunk csocsózni és én vagyok a leggyengébb köztük, de tegnap jól ment a védés. Erre elkezdenek jönni a rúdról bepattanó, a falhoz kihúzott védőmről becsorgó és a szögletzászlóról becsavaradó labdák :mad:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 496 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De utálom mikor egy 7 meccses tippmix kombó 1 rohadt meccsen megy el....Nagyon idegesítő tud lenni.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
http://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAcJJ Tiller
Napi 8 perccel max izmos lesz a hasa, de csak a zsír alatt... 35-40 perc mozgás alatt nincs zsírégetés 😉


több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szívesen megismernélek. Nem személyesen, hanem csak úgy a távolból figyelve!catattack
milehighcity-t a valóvilágba!Höri
izgalmas lehetne nézni egy ember aki csak a számítógép előtt ül, fórumozik és néha felüvölt, hogy KURVA ZEBRÁK vagy Geci Red Wings., mocskos Kings. Illetve minden üvöltésre húz egyet a JD üvegbőlharomt
Na, de mindeközben szorgosan jegyzetelem a feladatokat, hogy mi mindent kell megvalósítanom, amikor megszereztem a világhatalmat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
catattack 3 520
izgalmas lehetne nézni egy ember aki csak a számítógép előtt ül, fórumozik és néha felüvölt, hogy KURVA ZEBRÁK vagy Geci Red Wings., mocskos Kings. Illetve minden üvöltésre húz egyet a JD üvegbőlharomt
A válogatóra se engednének be egy ilyen kiforrott egyéniséget!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.TheMileHighCity
Szívesen megismernélek. Nem személyesen, hanem csak úgy a távolból figyelve!catattack
milehighcity-t a valóvilágba!Höri
izgalmas lehetne nézni egy ember aki csak a számítógép előtt ül, fórumozik és néha felüvölt, hogy KURVA ZEBRÁK vagy Geci Red Wings., mocskos Kings. Illetve minden üvöltésre húz egyet a JD üvegből
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 272 — Tyrone Creek
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.TheMileHighCity
Szívesen megismernélek. Nem személyesen, hanem csak úgy a távolból figyelve!catattack
milehighcity-t a valóvilágba!Höri
legalább nem csak alvó embereket lehetne látni az élő streamben. érthetetlen számomra, hogy miért csak éjféltől reggel 10ig adja az RTL, szvsz ennek a műfajnak pont ez lenne a lényege.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
http://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAcJJ Tiller
vagy: http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=lee-haney-az-igazi-body-building&ID=13564

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.TheMileHighCity
Szívesen megismernélek. Nem személyesen, hanem csak úgy a távolból figyelve!catattack
milehighcity-t a valóvilágba!

több mint 13 éve
catattack 3 520
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.TheMileHighCity
Szívesen megismernélek. Nem személyesen, hanem csak úgy a távolból figyelve!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.TheMileHighCity
Miből gondolod ezt? 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
Én annyit piálok, hogy jó ha egyáltalán naponta egyszer van étvágyam enni éjjelente. 😀
Persze, gondolom ez sem egészséges.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 032 — no es importante
Nem tudom, mi történt, de az utóbbi 3-4 napban folyton éhes vagyok. Ma dupla annyit ettem ebédre, mint szoktam és éhes maradtam! Enni viszont nem akartam többet, mert mostanában jönnek fel a kilók.
Off: Az oldalamon kis hurka kezd kialakulni, amitől szabadulni akarok. Tipp?catattack
http://www.youtube.com/watch?v=pc_pvnDEXAc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal