Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Nem látja bizonyítottnak.Ha most te tényleg feltételezésnek véled a cigánybűnözést akkor asszem nincs miről beszélni.Bazzanipedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.DivatÍgy van. Tehát ez nem volt jó ötlet.
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.Sobri Jóska
több mint 15 éve
LOL
több mint 15 éve
Ha most te tényleg feltételezésnek véled a cigánybűnözést akkor asszem nincs miről beszélni.Így van. Tehát ez nem volt jó ötlet.Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.Divat
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.Bazzani
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Így van. Tehát ez nem volt jó ötlet.Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.Divat
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.Bazzani
Valami okosabbat igazán olvasnék azért.
És könnyebb ha a tényekből indulsz ki, ahogy Divat is írja, és nem a feltételezéseidből, előítéleteidből.
több mint 15 éve
Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.pedig mo-n nincs cigánybűnözés...bezzeg cigányüldözés.
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.Bazzani
|
több mint 15 éve
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznekLáttam elég cigányt is, nácit is, szkinhedet is, hogy adekvátan használjam rájuk a megfelelő terminusokat.
akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???
ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.Fake
Teljesen függetlenül az indextől, kurucinfotól, egyéb médiumoktól.
Ha majd úgy érzem az általam használt szavak nem fedik le a jelölni kívánt fogalmakat, akkor korrigálok.
Valamint én nem vagyok semmilyen irányba liberális, ez a te torznak sejlő világfelfogásodból fakadó viselkedésdefiníció, amit viszont nem akarok -igaz nem is tudnék- kijavítani, a te dolgod. Ha így akarsz rám gondolni, tedd azt. csak így akkor ilyen feloldhatatlan ellentmondásokba ütközöl, amelyek irreleváns kérdéseket generálnak. De csak nyugodtan.
több mint 15 éve
Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.
több mint 15 éve
Ha a cigányok nem csinálnak semmit csak otthon kertet kapálnak, akkor miért zavarja őket ha mások csoportosan az utcán járkálnak? Hozzájuk nyúlt valaki? Megverték őket?

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznek akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???
ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.
több mint 15 éve
Még mindig nem tudom a következőket:- honnan lehet tudni, hogy a vélelmezett bűncselekményeket cigányok követték el, ha nincs gyanusított, se vádemelés, stb
- honnan lehet tudni, hogy 90%-al viszaesik a bűnözés ott, ahol a nácik tobzódnak, mikor semmilyen erre utaló statisztika sehol nem elérhető. Se olyan, hogy mennyi volt a bűnözés elötte, se olyan, hogy mennyi lett a felbukkanásuk után. Hogy jön így ki a 90%? És ha megemelkedik 50%-al? Vagy 15%-al csökken? Honnan veszi bárki is a 90%-ot?
- miért hiszi bárki azt, ráadásul egy deklaráltan keresztény országban, hogy az erőszakra az erőszak a megoldás? A törvénytelenségre a törvénytelenség?
- ha valakinek bármilyen problémája van, millió szervezet működik ezek megoldása érdekében. Ha a bűnözők megjelenésekor a cigányok ki tudnak menekülni nagy csinnadratta közepette, akkor a nemcigányok mit lúzerkednek, ráadásul 10-szer akkora bűnözés közepette, ha igaz a 90%-os visszaesésről szóló teória?
- azzal tisztában vagyok, hogy sok a sérelem, meg divatos dolog utálni a cigányokat, aki ebben leli örömét, hát lelje, de komolyan van aki azt hiszi, hogy pár agyhalott szkinhed militáris szervezete és ezek buzgárkodása a megoldás egy országos problémára? Mert számomra úgy tűnik, hogy ez nem a megoldást hozza közelebb, hanem a problémát eszkalálja csak.
több mint 15 éve
Tegnap a felzárkóztatás allatt lévő népcsoport 4 tagja (6-8 éves kislányok) kispályás focimeccs közben zsebelés céljából megközelítette a cuccunkat. Mivel műveletük megzavarásra került így csak egy telefont sikerült ellopni.Ejj de csúnya rasszistákok vagytok. Szegények az állandó üldöztetéstől még pszichológiai kezelésre is szorulnak, sőt tulajdonképpen ti tehettek arról is, hogy eltűnt a telefon. Szegény ártatlanok csak meg akarták nézni, de úgy megilyedtek, hogy félelmükben el kellett szaladniuk és puszta véletlenségből náluk maradt a telefon. 😀 A szegény öregek is, akiket megöltek, biztos provokálták jólelkű romáinkat. De az is lehetséges, hogy magukat verték agyon.
Mikor a csapat meccs után észlelte az esetet utánaeredtünk elkapdostuk őket. Mire sikerült összeterelni a 4ből 3at,természetesen megjelent a bő család, nem éppen baráti szándékkal. egyből mi lettünk a szemetek, miattunk kell pszichológust hívni a kislányhoz. Kevésen múlt,hogy nem lett nagyobb balhé. Szerencsére 3rendőr játszik a csapatomban,amikor ezt megtudták a színesbőrűek azonnal stílust váltottak és hogy hogynem a telefont egy kislány időközben visszavitte a létesítmény büféjébe. Taláta szegény ugyebár ott ahol aznap a srác (a telefon tulaja) nem is járt...Bazzani
Komolyra fordítva nem értem mi a problémátok, hogy a Véderő, a Szebb Jövőértt vagy mittudomén milyen egyesület mászkál, járőrözik. Miért, nem lehet csoportoson sétálni közterületen? Követtek el törvénysértést? Vagy már csoportba verődni is csak nekik lehet?
több mint 15 éve
Tegnap a felzárkóztatás allatt lévő népcsoport 4 tagja (6-8 éves kislányok) kispályás focimeccs közben zsebelés céljából megközelítette a cuccunkat. Mivel műveletük megzavarásra került így csak egy telefont sikerült ellopni.Mikor a csapat meccs után észlelte az esetet utánaeredtünk elkapdostuk őket. Mire sikerült összeterelni a 4ből 3at,természetesen megjelent a bő család, nem éppen baráti szándékkal. egyből mi lettünk a szemetek, miattunk kell pszichológust hívni a kislányhoz. Kevésen múlt,hogy nem lett nagyobb balhé. Szerencsére 3rendőr játszik a csapatomban,amikor ezt megtudták a színesbőrűek azonnal stílust váltottak és hogy hogynem a telefont egy kislány időközben visszavitte a létesítmény büféjébe. Taláta szegény ugyebár ott ahol aznap a srác (a telefon tulaja) nem is járt...
több mint 15 éve
Upsz, megjött az angol. Mennem kell jópofizni... 😕
több mint 15 éve
Azért, ha a nemzetközi média felkapja a témát és az indexhez hasonló stílusban tálalja,akkor az eléggé páriaországot tud belünk csinálni. Úgy tűnik nagyon megszervezték,hogy legyen széleskörű sajtónyilvánossága az esetnek.vadibandiEnnek az országnak már mindegy minek nézik.
több mint 15 éve
Azért, ha a nemzetközi média felkapja a témát és az indexhez hasonló stílusban tálalja,akkor az eléggé páriaországot tud belünk csinálni. Úgy tűnik nagyon megszervezték,hogy legyen széleskörű sajtónyilvánossága az esetnek.



több mint 15 éve
Kitalálják, ne aggódj.... Különben is a világ egy része kényszert érez, hogy megmentse a katasztrófa sújtotta övezeteket
több mint 15 éve
A következő lomtalanításkor én is kérvényezem az elutaztatásomat.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
arra kiváncsi vagyok hogy jössz vissza onnan 😛Egyrészt hideg nekik (még visszajönnének), másrészt kicsi....apeszosCsak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszosén pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island
ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.haromt
az igényeiket meg nem kérdeztem.
több mint 15 éve
Egyrészt hideg nekik (még visszajönnének), másrészt kicsi....Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszosén pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island
ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.haromt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszosén pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.
http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island
ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.
több mint 15 éve
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.
több mint 15 éve
ezért mondtam h első lépés.én örülök h elkezdik őket összeszedni meg tömegesen szállítani.és szerinted a csillebérci tábor melletti villák tulajdonosai is ennyire lelkesek? 😛
első lépés megvanbriareos
vagy a buszosok akik szállították őket? megkérdezném azért hogy maradt-e valami a járműből a cirka 100km-es út alatt...
ha már gyűjtöd őket akkor ki kell fejleszteni a betonbuszt/vonatot. azt még ők sem tudják ellopniharomt
már csak a szállítás módját és a végállomást kell csiszolni
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
én örülök h elkezdik őket összeszedni meg tömegesen szállítani.és szerinted a csillebérci tábor melletti villák tulajdonosai is ennyire lelkesek? 😛
első lépés megvanbriareos
vagy a buszosok akik szállították őket? megkérdezném azért hogy maradt-e valami a járműből a cirka 100km-es út alatt...
ha már gyűjtöd őket akkor ki kell fejleszteni a betonbuszt/vonatot. azt még ők sem tudják ellopni