Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csináltatni kell valami kamu számlát javításről.
Azzal buksz a legkisebbet.Bazzani
Okés. Benézek a Peugeot-os haveromhoz 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyűlölöm a MOL-t.
Az hagyján, hogy a benzin már itt nálunk a 350-et verdesi, de amit 1 hónapja művelnek velünk, az vérlázító.

Történt, hogy siettem meccsre egyik szombaton. Le kellett mosni anyum kocsiját. Gyári spoiler van rajta, nem nagy cucc. Bevittem a gépi mosóba. Hát nem leszaggatta?

Jegyzőkönyv, anyámtyúkja, stb., minden megvolt. 2 hét múlva telefon: a javítást kifizetjük, a cserét nem. Szalonban a srác: nem lehet javítani, cserélni kell.


Na, adok én nekik...90 ezer ft...JC6
Csináltatni kell valami kamu számlát javításről.
Azzal buksz a legkisebbet.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyűlölöm a MOL-t.
Az hagyján, hogy a benzin már itt nálunk a 350-et verdesi, de amit 1 hónapja művelnek velünk, az vérlázító.

Történt, hogy siettem meccsre egyik szombaton. Le kellett mosni anyum kocsiját. Gyári spoiler van rajta, nem nagy cucc. Bevittem a gépi mosóba. Hát nem leszaggatta?

Jegyzőkönyv, anyámtyúkja, stb., minden megvolt. 2 hét múlva telefon: a javítást kifizetjük, a cserét nem. Szalonban a srác: nem lehet javítani, cserélni kell.


Na, adok én nekik...90 ezer ft...JC6
Ez a baj a spoilerrel. AZ csak optikai tuning, lószart se ér, viszont gond az lehet vele, sajnos ezt beszívtad.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyűlölöm a MOL-t.
Az hagyján, hogy a benzin már itt nálunk a 350-et verdesi, de amit 1 hónapja művelnek velünk, az vérlázító.

Történt, hogy siettem meccsre egyik szombaton. Le kellett mosni anyum kocsiját. Gyári spoiler van rajta, nem nagy cucc. Bevittem a gépi mosóba. Hát nem leszaggatta?

Jegyzőkönyv, anyámtyúkja, stb., minden megvolt. 2 hét múlva telefon: a javítást kifizetjük, a cserét nem. Szalonban a srác: nem lehet javítani, cserélni kell.


Na, adok én nekik...90 ezer ft...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 163 — Stromfeld Aurél fan
Az eredeti.
Az igazi! 😊

Láttam egy másik hasonló fost amikor az érzelmek úgy kavarogtak bennem, hogy szó szerint majdnem visszaböfiztem az ebédet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Rühellem ha velem egy szinten lévő munkatársam csesztet az én munkám miatt...Matthew99
az ilyet le kell oltani a faszba! nekem is ugatott valamelyik a héten, helyre raktam, felsoroltam az ő hibáit az elmúlt 3 hétből, és azóta megint csend! tuti, hogy ő is elbasz ezt-azt,nyomd az arcába, utána kuss van! 😊Geronimo
Ő a rangidős és nyal is a főnöknek, úgyhogy nem olyan egyszerű. Párszor már finoman leállítottam de mégse veszi észre.Matthew99
küldj rá egy andre johnsont

child please!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Rühellem ha velem egy szinten lévő munkatársam csesztet az én munkám miatt...Matthew99
az ilyet le kell oltani a faszba! nekem is ugatott valamelyik a héten, helyre raktam, felsoroltam az ő hibáit az elmúlt 3 hétből, és azóta megint csend! tuti, hogy ő is elbasz ezt-azt,nyomd az arcába, utána kuss van! 😊Geronimo
Ő a rangidős és nyal is a főnöknek, úgyhogy nem olyan egyszerű. Párszor már finoman leállítottam de mégse veszi észre.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Rühellem ha velem egy szinten lévő munkatársam csesztet az én munkám miatt...Matthew99
az ilyet le kell oltani a faszba! nekem is ugatott valamelyik a héten, helyre raktam, felsoroltam az ő hibáit az elmúlt 3 hétből, és azóta megint csend! tuti, hogy ő is elbasz ezt-azt,nyomd az arcába, utána kuss van! 😊

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
Rühellem ha velem egy szinten lévő munkatársam csesztet az én munkám miatt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gyűlölöm az olyan oldalakat, ahol ott a link egy letöltéshez, kattints rá, aztán elirányít, majd újra és újra, tovább és tovűbb,--- faszszopó aki ezt kitalálta

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
utálom h a magyar tanár mindent evidenciának vesz és h az ő álláspontját lehetetlen megváltoztatni (észérvekkel se) ellenben ő mindent megtesz azért h mindenki azt higgye h igaza van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ejnye soldi. Nem szarunk abba a tálba ahonnan eszünk 😛haromt
Mi nem is adtuk ki. 😉 Pontosabban fricskaként kiadtuk, hogy még el sem kezdődött az ülés. 😊Soldados
csak oltogatlak ha nem esett volna le 😛
De szerintem töröld ki a pár nappal ezelőtti HSZ-edet ebből a topikban, mert nem fogja jól kivenni magát, a Pravda-nál (ja bocs mti nem tudom van-e még különbség...) 😛haromt
Tudom, hogy csak oltogattál. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyar média...

Mindenhol lehozzák, hogy elhalasztották a 17. fordulót, holott még el sem kezdődött a versenybizottsági ülés. 😂

(Persze nyilván elhalasztják, de úgy lehozni, hogy már döntöttek, elég vicces, miközben még az ülés sem kezdődött el...)Soldados
ejnye soldi. Nem szarunk abba a tálba ahonnan eszünk 😛haromt
Mi nem is adtuk ki. 😉 Pontosabban fricskaként kiadtuk, hogy még el sem kezdődött az ülés. 😊Soldados
csak oltogatlak ha nem esett volna le 😛
De szerintem töröld ki a pár nappal ezelőtti HSZ-edet ebből a topikban, mert nem fogja jól kivenni magát, a Pravda-nál (ja bocs mti nem tudom van-e még különbség...) 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magyar média...

Mindenhol lehozzák, hogy elhalasztották a 17. fordulót, holott még el sem kezdődött a versenybizottsági ülés. 😂

(Persze nyilván elhalasztják, de úgy lehozni, hogy már döntöttek, elég vicces, miközben még az ülés sem kezdődött el...)Soldados
ejnye soldi. Nem szarunk abba a tálba ahonnan eszünk 😛haromt
Mi nem is adtuk ki. 😉 Pontosabban fricskaként kiadtuk, hogy még el sem kezdődött az ülés. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Magyar média...

Mindenhol lehozzák, hogy elhalasztották a 17. fordulót, holott még el sem kezdődött a versenybizottsági ülés. 😂

(Persze nyilván elhalasztják, de úgy lehozni, hogy már döntöttek, elég vicces, miközben még az ülés sem kezdődött el...)Soldados
ejnye soldi. Nem szarunk abba a tálba ahonnan eszünk 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magyar média...

Mindenhol lehozzák, hogy elhalasztották a 17. fordulót, holott még el sem kezdődött a versenybizottsági ülés. 😂

(Persze nyilván elhalasztják, de úgy lehozni, hogy már döntöttek, elég vicces, miközben még az ülés sem kezdődött el...)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gyűlölöm a fórumon előjövő "legalább 1 percet kell várnia két szavazat/hozzászólás között" szövegeket :mad:fetomy
engem csak eredménykövetőben zavar, ott viszont piszkosul.kishaszi
Csatlakozom....
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyűlölöm a fórumon előjövő "legalább 1 percet kell várnia két szavazat/hozzászólás között" szövegeket :mad:fetomy
engem csak eredménykövetőben zavar, ott viszont piszkosul.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 939 — we almost always almost win
Hát most meg kell osztanom hogy mennyire utálom a BMEt és a szorgalmi időszak utolsó 2 hetét ennyi szopást egyrakáson.Toca
Welcome in the club 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölöm a fórumon előjövő "legalább 1 percet kell várnia két szavazat/hozzászólás között" szövegeket :mad:
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 270 — Vikings fan
Hát most meg kell osztanom hogy mennyire utálom a BMEt és a szorgalmi időszak utolsó 2 hetét ennyi szopást egyrakáson.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

Feltétetelezem, ha a fogantatásnál kezdődik az élet, akkor onnan kéne számolni, az életkort. Ha onnan számítjuk az életkort, akkor elöbb éred el a felnöttkort. Kb. 36 héttel elöbb.zinedine5
Most mit is feltételezel,.. öö? 😊 Az odabent nem egy darab labda😀. Na szóval mi a felőttkor? Kitaláltuk, hogy 18 év... amcsiban meg 21... ez csak egy szám, nem olyan nagy horderejű probléma, hogy ezen agonizálni kellene😀kishaszi
Remélem a sok mosoly és nevetés jel beírása mellett, megpillantottad az első hozzászólásom utáni jelet.zinedine5
Nem, a fölött elsiklottam, egy szűrő az oka.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
A felnőttnek minősítést mennyiben befolyásolja, hogy a magzat mennyi ideig fejlődik odabent?😛kishaszi

Feltétetelezem, ha a fogantatásnál kezdődik az élet, akkor onnan kéne számolni, az életkort. Ha onnan számítjuk az életkort, akkor elöbb éred el a felnöttkort. Kb. 36 héttel elöbb.zinedine5
Most mit is feltételezel,.. öö? 😊 Az odabent nem egy darab labda😀. Na szóval mi a felőttkor? Kitaláltuk, hogy 18 év... amcsiban meg 21... ez csak egy szám, nem olyan nagy horderejű probléma, hogy ezen agonizálni kellene😀kishaszi
Remélem a sok mosoly és nevetés jel beírása mellett, megpillantottad az első hozzászólásom utáni jelet.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
És akkor mikortól lehet majd szavazni? Gyakorlati kérdés. 17 és 3 hónap? Mostani időszámítás szerint. 😀zinedine5
A felnőttnek minősítést mennyiben befolyásolja, hogy a magzat mennyi ideig fejlődik odabent?😛kishaszi

Feltétetelezem, ha a fogantatásnál kezdődik az élet, akkor onnan kéne számolni, az életkort. Ha onnan számítjuk az életkort, akkor elöbb éred el a felnöttkort. Kb. 36 héttel elöbb.zinedine5
Most mit is feltételezel,.. öö? 😊 Az odabent nem egy darab labda😀. Na szóval mi a felőttkor? Kitaláltuk, hogy 18 év... amcsiban meg 21... ez csak egy szám, nem olyan nagy horderejű probléma, hogy ezen agonizálni kellene😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
A felnőttnek minősítést mennyiben befolyásolja, hogy a magzat mennyi ideig fejlődik odabent?😛kishaszi

Feltétetelezem, ha a fogantatásnál kezdődik az élet, akkor onnan kéne számolni, az életkort. Ha onnan számítjuk az életkort, akkor elöbb éred el a felnöttkort. Kb. 36 héttel elöbb.zinedine5
ööö, SZÜLETÉSnap? 😀Szobi22
Eddigi tudásunk szerint.