Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
ráadásul nem pár óra elteltével, hanem, majdhogynem pár nap elteltévelJC6arra nem gondolsz, hogy nem olvassa minden nap a fórumot?
több mint 15 éve
(10+1)x(10-1)adam8😂
(természetesen az ötletes megoldásnak szólt 😊)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
catattack: ne haragudj, nem szeretnék személyeskedni, de értetted egyáltalán, hogy mit írtam? öcsém, itt mindenki vette a lapot, csak te nem. ráadásul nem pár óra elteltével, hanem, majdhogynem pár nap elteltével. nem értem én ezt. senki nem kötekedett, csak te.szerintem indokolatlanul.
de nem baj, elnézem a fiatal korodra való tekintettel.
szerk.: egyébként ismerem fetomy-t, és úgy gondolom nem szorul mások védelmére...
több mint 15 éve
catattack
3 520
Sobri: Gyerekkoromban láttam, hogy egy parkban, pórázon lévő kiskutyát hasba rúgott egy fasz, mert "sokat" ugatott.A póráz tényleg alap, de egy kiegyensúlyozott, nyugodt, szófogadó kutyát nyugodtan el lehet engedni parkba, utcán, semmilyen veszélyt nem fog jelenteni senkire és ehhez, hogy ezt lásd nem kell érteni a kutyákhoz.
Nagyvárosban én sem engedném el, mert sok a paraszt.
JC6: Tudtommal nincs limitálva, hogy egy témát hány hozzászóláson keresztül lehet kommentálni. Ha zavar a téma, akkor ugord át Fetomy mondatait.
több mint 15 éve
sajtreszelővel rejszolni.Sebii"... enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas."
Amúgy meg nem értem minek kell bedőlni ilyen nyilvánvaló trollkodásnak. 😛
Moral of the story:
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
ó bazz milyen szar már, 3 hónappal szakítás után most elkezdett kurvára hiányozni volt bnő... kiröhögném magamat legszívesebben, de wháá. felejtős randik meg csajok nem jöttek be, szánalmasnak is érzem ezt az egészet... jó azért ide leírni 😂.brkkitartás bró',sajnos vágom miről beszélsz,de hallgass Hall of Green-re,szard le és rúgj be mint az albán szamár 😉
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
ó bazz milyen szar már, 3 hónappal szakítás után most elkezdett kurvára hiányozni volt bnő... kiröhögném magamat legszívesebben, de wháá. felejtős randik meg csajok nem jöttek be, szánalmasnak is érzem ezt az egészet... jó azért ide leírni 😂.brkez jó indok egy bebaszásra. én kihasználnám 😀
több mint 15 éve
Na most kivételesen gyűlölöm az esőt.Egyszer kelek fel éjjel 2-kor Sox-meccset nézni, azt is félbeszakítják mert leesik az ég.
:mad:
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 15 éve
ó bazz milyen szar már, 3 hónappal szakítás után most elkezdett kurvára hiányozni volt bnő... kiröhögném magamat legszívesebben, de wháá. felejtős randik meg csajok nem jöttek be, szánalmasnak is érzem ezt az egészet... jó azért ide leírni 😂
több mint 15 éve
őt nemhiszem hogy látjuk ebben a topicben egy ideig 😀remélem azért nem én vagyok az első aki magát szidja ebben a topicban 😛Hall Of Greennem, de ha véletlenül fetomy-nak néz valaki, ne lepődj megJJ
több mint 15 éve
remélem azért nem én vagyok az első aki magát szidja ebben a topicban 😛Hall Of Greennem, de ha véletlenül fetomy-nak néz valaki, ne lepődj meg

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
mi a faszt érdekel engem hogy az a csaj aki már egy párszor lekoptatott kivel kavar meg kivel nem? röhögök magamon 😒' szóval igazábol kurva anyámat 😀remélem azért nem én vagyok az első aki magát szidja ebben a topicban 😛
több mint 15 éve
...fetomyjó kis last.fm-es emlékek most feltörtek
több mint 15 éve
😀 😀 😀Tegyük hozzá teljesen jogosan. De inkább nem is írok semmit, mert csak egy újabb parttalan 3 oldalas vita lenne, amire rengeteg időt pocsékolnék.
Szerintem fetomy most tört össze valamit a szobájában 😀JC6
Sobrival vitázni olyan mint sajtreszelővel rejszolni. Először izgalmas és érdekes, de utána inkább csak fájdalmas.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
😀 😀 😀Szerintem fetomy most tört össze valamit a szobájában 😀
több mint 15 éve
...
több mint 15 éve
A témát lezártam.Oké, lezárva.
más:
Kibaszottul gyűlölöm, hogy nem lehet ezt a szarrábaszott topicot használni arra, amire ki lett találva. Visszasírom azokat az időket, amikor még kiírhattam magamból ide ami épp idegesít, és valamennyire levezettem vele a dühömet, nem jött senki, hogy mégjobban felbassza az agyamat.....szuper.fetomy
Más:
Vedd úgy, hogy én meg azt írtam, hogy én meg a póráz nélküli kutyákat, és a felelőtlen gazdáikat utálom.
És bár ez az én gyűlölködésem kimaradt, de technikailag ebből alakult ki ez a beszélgetés.
több mint 15 éve
A témát lezártam.más:
Kibaszottul gyűlölöm, hogy nem lehet ezt a szarrábaszott topicot használni arra, amire ki lett találva. Visszasírom azokat az időket, amikor még kiírhattam magamból ide ami épp idegesít, és valamennyire levezettem vele a dühömet, nem jött senki, hogy mégjobban felbassza az agyamat.....szuper.
több mint 15 éve
Nem érzem így.mindenki ellened van...briareosEgy köcsög kutyáról vitatkozni 2 oldalon keresztül, amikor nem is csinált semmit... Óriási 😀 Ráadásul nem is egy véreb 😀JC6Nem konkrétan a kutya a lényeg, hanem a szituáció.
Én a belvárosban sokszor találkozom póráz nélküli kutyákkal, és mikor szólok a gazdájuknak, akkor a legtöbbször csak néznek hülyén. Ha meg konkrétan konfrontálódok is, akkor meg még nekik áll feljebb.Sobri Jóska
És meg is lepne, ha így lenne.
több mint 15 éve
mindenki ellened van...Egy köcsög kutyáról vitatkozni 2 oldalon keresztül, amikor nem is csinált semmit... Óriási 😀 Ráadásul nem is egy véreb 😀JC6Nem konkrétan a kutya a lényeg, hanem a szituáció.
Én a belvárosban sokszor találkozom póráz nélküli kutyákkal, és mikor szólok a gazdájuknak, akkor a legtöbbször csak néznek hülyén. Ha meg konkrétan konfrontálódok is, akkor meg még nekik áll feljebb.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Egy köcsög kutyáról vitatkozni 2 oldalon keresztül, amikor nem is csinált semmit... Óriási 😀 Ráadásul nem is egy véreb 😀JC6Nem konkrétan a kutya a lényeg, hanem a szituáció.
Én a belvárosban sokszor találkozom póráz nélküli kutyákkal, és mikor szólok a gazdájuknak, akkor a legtöbbször csak néznek hülyén. Ha meg konkrétan konfrontálódok is, akkor meg még nekik áll feljebb.
több mint 15 éve
Azt mondasz amit akarsz, pont ez a lényege a jogrendszernek.De nem én leszek a bíró.Ahamm, és ha én azt mondom, hogy véletlenül épp arra jártam, és a 8 kutya egyszerre nekem támadt, vérben forgó szemekkel, és szerencse, hogy szeretem a Chuck Norris filmeket, és megtanultam onnan a körbepörgőrúgást? Mert hát én sem úgy terveztem, hogy azt mondom, hogy odamentem kutyát ölni, hanem hogy a gyilkos vérebek, mármár Rommeli taktikával támadtak rám.
És itt egyértelmű, hogy te ártó szándékkal mentél, és így felmentve se leszel.
De ha valakire rátámad egy kutya, akkor neki ijedtségében nem kell optimális helyzetelemzést készítenie, és megint csak félelmében, ha önvédelmi reakcióra ragadtatja magát, ami a kutya épségét veszélyezteti, akkor őt jó eséllyel felmentik. És a felelős a kutya gazdája lesz. Mintahogy számos kutyatámadásos esetben, perben a kutya tulajdonosa, gazdája volt a felelős. Kutyát tartani felelősség.Sobri Jóska
A húgom abban volt hibás, hogy nem számított rá, hogy egy elmebeteg gondnok szögesdróttal fogja verni a kutyáját, csak mert az mellette játszik egy másik kutyával. Valóban egy felelőtlen barom a húgom, hisz ki ne gondolna erre, elvégre két, egymással játszó kiskutya egyértelműen vehető agresszív támadásnak is.fetomy
Aztán majd a bíró a hatályos törvények, jogszabályok alapján szétválogatja.
AÉrtem, hogy elfogult vagy, és a hugodról van szó, de a kutyát közterületen, és lakott területen belül (kivéve az erre kijelölt területeket) pórázon kell tartani.
Értem, hogy a ti kutyátok kicsi, és nem veszélyes, de a törvény nem szelektál méret és veszélyesség szerint, mivel te is tudod, hogy a kutya valós veszélyessége a neveltetésén múlik.
Vagyis lehet egy rotweiler is szelíd, és senkit nem bánt, és lehet vad, agró, idegileg labilis, veszélyes. Egy kivülálló nem tudhatja melyik, ezért kell a póráz, biztos ami biztos alapon.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Egy köcsög kutyáról vitatkozni 2 oldalon keresztül, amikor nem is csinált semmit... Óriási 😀 Ráadásul nem is egy véreb 😀
több mint 15 éve
De nem én leszek a bíró.Ahamm, és ha én azt mondom, hogy véletlenül épp arra jártam, és a 8 kutya egyszerre nekem támadt, vérben forgó szemekkel, és szerencse, hogy szeretem a Chuck Norris filmeket, és megtanultam onnan a körbepörgőrúgást? Mert hát én sem úgy terveztem, hogy azt mondom, hogy odamentem kutyát ölni, hanem hogy a gyilkos vérebek, mármár Rommeli taktikával támadtak rám.
És itt egyértelmű, hogy te ártó szándékkal mentél, és így felmentve se leszel.
De ha valakire rátámad egy kutya, akkor neki ijedtségében nem kell optimális helyzetelemzést készítenie, és megint csak félelmében, ha önvédelmi reakcióra ragadtatja magát, ami a kutya épségét veszélyezteti, akkor őt jó eséllyel felmentik. És a felelős a kutya gazdája lesz. Mintahogy számos kutyatámadásos esetben, perben a kutya tulajdonosa, gazdája volt a felelős. Kutyát tartani felelősség.Sobri Jóska
A húgom abban volt hibás, hogy nem számított rá, hogy egy elmebeteg gondnok szögesdróttal fogja verni a kutyáját, csak mert az mellette játszik egy másik kutyával. Valóban egy felelőtlen barom a húgom, hisz ki ne gondolna erre, elvégre két, egymással játszó kiskutya egyértelműen vehető agresszív támadásnak is.

