Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Ezt te se gondolod komolyan 😛 Gerinctelen vagyok, mert olyan egyetemre jelentkeztem, amivel lesz lehetőségem ösztöndíjjal kimenni külföldre és elhelyezkedni?tenorx
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊F.Schleck
Nem a magyar "államot" húzzák le, hanem a magyar embereket, akiknek a pénzéből a taníttatásuk finanszírozódik.
Ezért vezették be pár éve azt, hogy NEM ingyenes a felsőoktatás. Viszont akkor lett emiatt akkora hőbörgés, hogy csak na, és így ingyenes az első diploma megszerzése. Ami szerintem is nonszensz, de a többség ezt akarta, el kell fogadni.
Vagy be kéne vezetni olyat, ami nálunk fejlettebb országokban van, hogy ha valaki mondjuk állami ösztöndíjas orvosit végzett el, akkor 5-6 évig a diploma megszerzése után állami korházakban kell dolgoznia, aztán mehet a nagyvilágba szerteszét.


Én is most először elgondolkodtam azon, hogy itthagyom ezt a szart. Undorító ami jelenleg most zajlik ebben az országban.Soldados
tudod hogy egy platformon vagyunk. Remélem jövő hét vasárnap jössz te is hőzöngeni 😊haromt
Én csak azt nem értem, hogy szerintetek a választások elött sem volt jobb. És azt sem értem, hogy mit hittetek, mi lesz itt ha Orbán megnyeri kétharmaddal a választásokat? Elvonul egy buddhista kolostorba, és mikor visszatért, a nép javát szem elött tartva ténykedik? Vagy hirtelen minden eddigi ismeretünk dacára demokratává válik, és úgy vezeti(k) az országot, hogy nyugodt, békés élet vár mindenkire?
Emlékszem pár beírásra a választások elöttről, melyben azt vízionálták egyesek, hogy "ennél csak jobb lehet". Na de mitől? A már frankón bizonyított Orbántól? Ehh.
Szerintem lehet most sok mindent érezni, gondolni, de meglepődni, megdöbbeni azt nem. Semmi meglepő, váratlan nem történik.
És bár Gyurcsánynál, és a brancsánál kevés dilettánsabb, lehangolóbb, és balfaszabb garnítúra vezette ezt az országot, de azért azt lehetett tudni, hogy ha valaki, akkor Orbán biztos nem lesz jobb még náluk sem. Úgyhogy ez az ország most szépen megeszi, amit főzött magának, mikor Orbánt választotta. És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt te se gondolod komolyan 😛 Gerinctelen vagyok, mert olyan egyetemre jelentkeztem, amivel lesz lehetőségem ösztöndíjjal kimenni külföldre és elhelyezkedni?tenorx
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊F.Schleck
Nem a magyar "államot" húzzák le, hanem a magyar embereket, akiknek a pénzéből a taníttatásuk finanszírozódik.
Ezért vezették be pár éve azt, hogy NEM ingyenes a felsőoktatás. Viszont akkor lett emiatt akkora hőbörgés, hogy csak na, és így ingyenes az első diploma megszerzése. Ami szerintem is nonszensz, de a többség ezt akarta, el kell fogadni.
Vagy be kéne vezetni olyat, ami nálunk fejlettebb országokban van, hogy ha valaki mondjuk állami ösztöndíjas orvosit végzett el, akkor 5-6 évig a diploma megszerzése után állami korházakban kell dolgoznia, aztán mehet a nagyvilágba szerteszét.Sobri Jóska
Igen, erre gondoltam én is. Azt hittem, hogy egyértelmű, hogy úgy értettem, hogy az állam lehúzása~emberek lehúzása.
De teljesen egyetértek veled most. Én sem származom az átlagnál gazdagabb családból, de mégis támogatnám a fizetős felsőoktatást teljes mértékben.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Most különösebben nem érdekel a dékán véleménye, bár ha ilyet mondott, akkor neki is gratulálok.
Egyébként téged mennyire érint az, hogy mit csinálnak a büfészakosok?
Ami érint az az, hogy te tökéletesen ingyen kapod a felsőoktatást és ezt tökéletesen ki is szeretnéd használni. Nyugodtan csináld, mert a saját dolgod, de hadd ne tartsalak már gerincesnek ez után...
El lehet menni külföldre is egyetemre most is. Jaj de ott fizetni kell? Ez van.F.Schleck
Ezt te se gondolod komolyan 😛 Gerinctelen vagyok, mert olyan egyetemre jelentkeztem, amivel lesz lehetőségem ösztöndíjjal kimenni külföldre és elhelyezkedni?tenorx
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊F.Schleck
Nem a magyar "államot" húzzák le, hanem a magyar embereket, akiknek a pénzéből a taníttatásuk finanszírozódik.
Ezért vezették be pár éve azt, hogy NEM ingyenes a felsőoktatás. Viszont akkor lett emiatt akkora hőbörgés, hogy csak na, és így ingyenes az első diploma megszerzése. Ami szerintem is nonszensz, de a többség ezt akarta, el kell fogadni.
Vagy be kéne vezetni olyat, ami nálunk fejlettebb országokban van, hogy ha valaki mondjuk állami ösztöndíjas orvosit végzett el, akkor 5-6 évig a diploma megszerzése után állami korházakban kell dolgoznia, aztán mehet a nagyvilágba szerteszét.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?F.Schleck
belehetne, de mi értelme lenne?, elvinnék máshova nem az EU-n belülre...
de mondok egy jobbat, az Usában a lakosok 80-85% szokott minden évben adakozni/segíteni a rászorulókon önzetlenül, akár különösebben telik rá akár nem (persze nem év/1re gondoltam) persze más szerkezet más tradíciók, szerinted ott felmerül valaha is a nagytöbbség fejében, hogy ne az államnak adózzon? 😊
vadibandi: ez mennyire igazsapka
Azt már sokan megmondták, hogy nálunk az a baj, hogy 50 évig az volt a faszagyerek, aki adót csalt, mert szembe ment a gonosz állammal. Csak az emberek még nem vették észre, hogy 20 éve nem ezt kéne csinálni... 😛StormST
mondjuk nálunk 1987-ig nem volt jövedelemadó. De az állam átverése nemzeti sport volt, amit az állam kicsiben el is nézett.
továbbá olyan adókörnyezet volt az elmúlt 20 évben, hogyha minden szabályt megtartottál és minden befizettél, akkor kis túlzással garantált volt a csőd. Fetomy is írt az ilyen jellegű személyes élményeiről nemrég.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?F.Schleck
belehetne, de mi értelme lenne?, elvinnék máshova nem az EU-n belülre...
de mondok egy jobbat, az Usában a lakosok 80-85% szokott minden évben adakozni/segíteni a rászorulókon önzetlenül, akár különösebben telik rá akár nem (persze nem év/1re gondoltam) persze más szerkezet más tradíciók, szerinted ott felmerül valaha is a nagytöbbség fejében, hogy ne az államnak adózzon? 😊
vadibandi: ez mennyire igazsapka
Azt már sokan megmondták, hogy nálunk az a baj, hogy 50 évig az volt a faszagyerek, aki adót csalt, mert szembe ment a gonosz állammal. Csak az emberek még nem vették észre, hogy 20 éve nem ezt kéne csinálni... 😛StormST
egy nullát lehagytál... Sőt. 1100+ éve az a faszagyerek aki nem fizet adót. Egy ideig mindenhol az volt a király, csak a kulturált országokban belátták hogy ez nem megy. MO pedig messze van a kultúrországtól
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?F.Schleck
belehetne, de mi értelme lenne?, elvinnék máshova nem az EU-n belülre...
de mondok egy jobbat, az Usában a lakosok 80-85% szokott minden évben adakozni/segíteni a rászorulókon önzetlenül, akár különösebben telik rá akár nem (persze nem év/1re gondoltam) persze más szerkezet más tradíciók, szerinted ott felmerül valaha is a nagytöbbség fejében, hogy ne az államnak adózzon? 😊
vadibandi: ez mennyire igazsapka
Azt már sokan megmondták, hogy nálunk az a baj, hogy 50 évig az volt a faszagyerek, aki adót csalt, mert szembe ment a gonosz állammal. Csak az emberek még nem vették észre, hogy 20 éve nem ezt kéne csinálni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?F.Schleck
belehetne, de mi értelme lenne?, elvinnék máshova nem az EU-n belülre...
de mondok egy jobbat, az Usában a lakosok 80-85% szokott minden évben adakozni/segíteni a rászorulókon önzetlenül, akár különösebben telik rá akár nem (persze nem év/1re gondoltam) persze más szerkezet más tradíciók, szerinted ott felmerül valaha is a nagytöbbség fejében, hogy ne az államnak adózzon? 😊
vadibandi: ez mennyire igaz

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én nem várok el az államtól, a kormánytól, a politikától semmit.
A komfort- vagy ha úgy tetszik a boldogságérzetem nem függ ezen intézmények vagy rendszerek döntéseitől.
Örülök, hogy lyuk van a seggemen! (tehát nincs a vastagbelem az oldalamon kivezetve)
Van fűtés, van mit enni, van család.
Az egyetlen életcélom, hogy előbb haljak meg, mint a gyerekeim. (nem mint, ha sürgős lenne)




több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?F.Schleck
elvileg az adózási kérdések zömében érvényesül a tagállamok szuverenitása, de több EU-s szerv is felvetette már az egyes adók minimumának (esetleg maximumának) meghatározását. Itt nem mi (magyarok) fogjuk kimondani a döntő szót, de több nagy tagállam érdekeit is sérti a mostani helyzet (a németeknél több nagy botrány is volt ebből az elmúlt években), így előbb-utóbb lesz valami.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊F.Schleck
Mindez szép és jó lenne, ha az állam nem húzná le a magyar embereket évek óta 😊fetomy
Igen, itt jön be a naivságom. 😊 Szerintem ha mi nem húznánk le mindenáron az államot, akkor fordítva sem lenne ilyen mértékű a folyamat.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊F.Schleck
Mindez szép és jó lenne, ha az állam nem húzná le a magyar embereket évek óta 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A nálam tanultabbaktól kérdezném, legalább az EU-n belüli az offshore biznisz ellen nem lehetne bevezetni egy minimális adókulcsot az egész Unióra kiterjedően?

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Ez mi a lófasz?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/30/a_fidesz_hazavonzana_az_offshore_vagyonokat/
Most esett le hogy ezek nem gecik, csak síkhülyék. Valószínűleg puszta hazaszeretből mindenki hazahozza az offshore pénzét hogy támogassa a NER-t...
Ezek totálisan zizik
haromt
Nem biztos. ha ilyen helyzetbe volnék, meggondolnám, miután tavasszal jön majd az adórendőrség.atapapa
na most az offshore nem illegális.
Főleg ha mondjuk ciprusi, tehát EU bejegyzésű a cégem.

de én magán a felvetésen rögöhtem el magam, hogy a két szép szemükért 3% helyett adóznék 16%-ot. Ezt hogy gondolja? ez csak akkor juthat valaki eszébe ha totálisan elmeroggyant.haromt
vagy ha a pénzzel nem csak az a baj, hogy adózatlan volt itthon. Teljesen így se lehet kimosni a pénzt, számviteli bűncselekményt nem érintene az "amnesztia", de mankónak ez se rossz.
Továbbá könnyen lehet, hogy olyan pénzt vittek ki korábban, amelyre nem a most felvetett 16%-t kellett volna leróni, hanem akár 40%-t (nem olyan nagyon régen még ennyi volt a felső adókulcs)

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igazából nem tudom, hogy voltál-e Magyar mérnök szakesten, ott a dékán mondta, hogy ha van lehetőség(és van) akkor mindenképp menjünk ki külföldre, és ha ott voltunk 3-4-5 évet, és úgy gondoljuk, akkor jöjjünk vissza.
Emellett ne az én oktatási költésgem legyen már a legnagyobb problémád, amikor az analfabéta idióták is bekerülhetnek bármelyik egyetemre baszni az idejüket 1-2 évig, vagy mehetnek a diplomagyárba 4 évig nemcsinálni semmit ingyen.tenorx
Most különösebben nem érdekel a dékán véleménye, bár ha ilyet mondott, akkor neki is gratulálok.
Egyébként téged mennyire érint az, hogy mit csinálnak a büfészakosok?
Ami érint az az, hogy te tökéletesen ingyen kapod a felsőoktatást és ezt tökéletesen ki is szeretnéd használni. Nyugodtan csináld, mert a saját dolgod, de hadd ne tartsalak már gerincesnek ez után...
El lehet menni külföldre is egyetemre most is. Jaj de ott fizetni kell? Ez van.F.Schleck
Ezt te se gondolod komolyan 😛 Gerinctelen vagyok, mert olyan egyetemre jelentkeztem, amivel lesz lehetőségem ösztöndíjjal kimenni külföldre és elhelyezkedni?tenorx
Hirtelen felindulásból írtam. 😛
De akkor sem tartom fairnek azt, hogy már úgy készülnek az emberek, és úgy jelentkeznek az ingyen felsőoktatásba, hogy amint elvégezték az állam pénzén az egyetemet, mennek is külföldre dolgozni, ezzel jól lehúzva a magyar államot. Tudom, hogy naiv vagyok meg ilyenek, de én ezt akkor sem tudnám megtenni. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez mi a lófasz?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/30/a_fidesz_hazavonzana_az_offshore_vagyonokat/
Most esett le hogy ezek nem gecik, csak síkhülyék. Valószínűleg puszta hazaszeretből mindenki hazahozza az offshore pénzét hogy támogassa a NER-t...
Ezek totálisan zizik
haromt
Nem biztos. ha ilyen helyzetbe volnék, meggondolnám, miután tavasszal jön majd az adórendőrség.atapapa
na most az offshore nem illegális.
Főleg ha mondjuk ciprusi, tehát EU bejegyzésű a cégem.

de én magán a felvetésen rögöhtem el magam, hogy a két szép szemükért 3% helyett adóznék 16%-ot. Ezt hogy gondolja? ez csak akkor juthat valaki eszébe ha totálisan elmeroggyant.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Ez mi a lófasz?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/30/a_fidesz_hazavonzana_az_offshore_vagyonokat/
Most esett le hogy ezek nem gecik, csak síkhülyék. Valószínűleg puszta hazaszeretből mindenki hazahozza az offshore pénzét hogy támogassa a NER-t...
Ezek totálisan zizik
haromt
Nem biztos. ha ilyen helyzetbe volnék, meggondolnám, miután tavasszal jön majd az adórendőrség.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 983 — Saturday Night Lights
Ez mi a lófasz?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/30/a_fidesz_hazavonzana_az_offshore_vagyonokat/
Most esett le hogy ezek nem gecik, csak síkhülyék. Valószínűleg puszta hazaszeretből mindenki hazahozza az offshore pénzét hogy támogassa a NER-t...
Ezek totálisan zizik

Ha lenne pénzem offshore cégben első dolgom lenne hazahozni, rögtön azután, hogy az olvadó acélba mártott kezemmel levágtam a saját farkamharomt
Per pillanat Tuvaluban nagyobb a jogbiztonság, mint nálunk, szóval én is meggondolnám.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Én is most először elgondolkodtam azon, hogy itthagyom ezt a szart. Undorító ami jelenleg most zajlik ebben az országban.Soldados
én akkor gondolkodtam el ezen, miután Medgyessy és Gyurcsány a tenyeréből etette a nyugdíjasokat, majd újra megválasztották őket, és ahelyett hogy azoktól vettek volna el, akiket előtte kitömtek, nekiálltak a vállalkozó-dolgozó réteget sarcolni, a gazdasági növekedést tönkrevágni, csakhogy megmaradjon a 13. havi nyugdíj.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Én meg így nem tudom támogatni. Előnyt jelentsen, de hátrányt ne jelentsen az ellenkezője. És aki nincs olyan helyzetben, hogy gyereket csináljon? Az szívjon? Fincsi hozzáállás... 😛
StormST
Ahogy írtam, én már azelőtt is támogattam ezt a rendszert, mielőtt jobban jártam volna vele, pontosan azért, mert össztársadalmi szempontból nagyobb hasznot hajt. Egyébként hogy jön ki neked az évi 60E mínusz? Amikor legutoljára néztem a kulcsok alapján végzett számításokat, a legrosszabb esetben évi 25 ezer mínuszt jelenthet az új rendszer. atapapa
225 a bruttóm, ez idén adójóváírással együtt 150 körülre jön ki, jövőre meg 145-re nettóban...

Ez egyébként pont az adójóváírás csökkentése miatt van, mert az szja csökentéssel csak 3000 körül nyerek, de 8000 körül bukok a jóváíráson...StormST
tényleg, igazad van, az adójóváírás visz el annyit

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez mi a lófasz?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/30/a_fidesz_hazavonzana_az_offshore_vagyonokat/
Most esett le hogy ezek nem gecik, csak síkhülyék. Valószínűleg puszta hazaszeretből mindenki hazahozza az offshore pénzét hogy támogassa a NER-t...
Ezek totálisan zizik

Ha lenne pénzem offshore cégben első dolgom lenne hazahozni, rögtön azután, hogy az olvadó acélba mártott kezemmel levágtam a saját farkam
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én azt nem vágom, hogy a technikusi bizonyítvány mellé miért nem adnak kapásból 2 év tapasztalatot.

MINDENHOL kérik, de így nekem honnan a szöszből lesz 2 év tapasztalatom??

Végelkeseredésemben már ilyen raktári kisegítős munkák között keresgélek, de még oda is elvárják, hogy legyen jártasságom benne.

Ezt nem értem én a mai világban.Mikey
Igen, ez a legnagyobb poén az első munkahely megtalálásában. Megkapod az első munkád, ha már 2 évet dolgoztál benne...

Ezt lehetne már gyerekkorunkban belénk nevelni, hogy felkészüljünk rá. Pl. "Kisfiam, akkor kapod meg a csokit, ha már megetted!" De az élet más területein is érdekesen lehetne alkalmazni, pl. a jogosítvány feltétele is lehetne 2 év vezetői tapasztalat, vagy a középiskolákhoz lehetne jelentkezési feltétel az érettségi, illetve mondjuk az amerikai fociban is lehetne, hogy a rookie-k csak akkor léphetnek pályára az NFL-ben, ha előtte már két évet lehúztak kezdőként ^^

Mondjuk a politikában máris ez működik, mert miniszterelnök csak olyan lehet, aki már minimum 2 évet eltöltött bűnözőként.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Én azt nem vágom, hogy a technikusi bizonyítvány mellé miért nem adnak kapásból 2 év tapasztalatot.

MINDENHOL kérik, de így nekem honnan a szöszből lesz 2 év tapasztalatom??

Végelkeseredésemben már ilyen raktári kisegítős munkák között keresgélek, de még oda is elvárják, hogy legyen jártasságom benne.

Ezt nem értem én a mai világban.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
(Amúgy érdekes, hogy a kormányváltások után van mindig a leginkább, hogy "elmegyek innen", "mostmár nekem is megfordult a fejemben", stb... és mindig az épp aktuális az, aminél szarabb sosem volt, stb... Most Orbánnál nagyobb geci nincs, nemrég még Gyurcsánynál nem volt nagyobb geci, meg Bajnainál meg a faszomnál. Meg azt sem értem, az emberek minek szavaznak egyáltalán? Orbán idején egy moslék az egész, Gyurcsány idején egy moslék az egész, Medgyessy idején egy moslék az egész, .... Minek szavaz az ember? Választ két moslék közül? Az lenne a legjobb megoldás, ha a választásokon senki nem szavazna, aztán úgy nyerjen bárki...)
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Én is most először elgondolkodtam azon, hogy itthagyom ezt a szart. Undorító ami jelenleg most zajlik ebben az országban.Soldados
...és akkor még nagyon finoman fogalmaztál. Te / mi hiába teszünk meg mindent, mi k..va kis halak vagyunk.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is most először elgondolkodtam azon, hogy itthagyom ezt a szart. Undorító ami jelenleg most zajlik ebben az országban.Soldados
tudod hogy egy platformon vagyunk. Remélem jövő hét vasárnap jössz te is hőzöngeni 😊