Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Értem. Sajnos az ilyen pályázatoknál, projekteknél sokszor tudják előre ki lesz a nyertes, és a többi pályázó csak a látszat miatt kell.

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesenBlack_Adder
Amennyire nem titok. 😊
Csak elég a tág téma: építőipar, informatika, kommunikáció, ilyesmi 😊Sobri Jóska
informatika, és bankok számára készült volna. Jó darabig hitegettek, meg minden aztán mégse...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesenBlack_Adder
Amennyire nem titok. 😊
Csak elég a tág téma: építőipar, informatika, kommunikáció, ilyesmi 😊

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?Sobri Jóska
Igazából valamilyen szinten céges titok, attól függ mennyire érdekel részletesen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...Black_Adder
Ez milyen témakör volt, ha nem titok?

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Buktuk a projectet. 153 munkaórám a kukába...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Sztem egész MO-n ezen a héten van waiver. Hihetetlen népvándorlás van.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Pont ma van lomtalanítás az utcában is, ráadásul a tv-m is úgy gondolta megajándékoz az elektromos tűz örömeivel így bekapcsolás után, szóval most azon gondolkozom hogy kidobom a g*ciknek a tv-t hátha agyon vág legalább egyet...Hanni
ahhoz bedugva kell kidobni nem? 😛 és akkor már a kábellel együtt viszik a házat is, mert az is lomnak számít, mert össze van kötve a TV-vel 😛
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Pont ma van lomtalanítás az utcában is, ráadásul a tv-m is úgy gondolta megajándékoz az elektromos tűz örömeivel így bekapcsolás után, szóval most azon gondolkozom hogy kidobom a g*ciknek a tv-t hátha agyon vág legalább egyet...
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem igaz hogy itt kell Halló!!-zni baszdmeg,még annyira sem telik ezektől hogy megnyomják azt a kurva csengőt és ne ordibáljanak másfél órán keresztül.Egyébként is olyan szarul vagyok hiányzik még hallgatni egész nap az acsarkodásukat.Hogy dögölne meg mind!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.haromt
a meccs után konkrétan nem tudtunk rá felszállni, annyira tele volt hétközben a munkában megfáradt, és szombat este a heti feszültséget levezetni kívánó norvégokkal... mondjuk az öltöző feltörése után nem biztos, hogy hagytam volna szó nélkül, ha belém kötnek...

több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Reméltem, hogy veszed a lapot.GRAFI
Vette is a maga módján 😊
több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Reméltem, hogy veszed a lapot.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Nem veszünk Sobrinak egy bérletet rá? 😀😀GRAFI
Ha eljössz velem, tőlem mehetünk egy kört.
Bár alapból nem utazom buszon, nem szeretem, de a "móka" kedvéért mehetünk egy kört, ha tudsz viselkedni. 😊

több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem veszünk Sobrinak egy bérletet rá? 😀😀
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.haromt
a 99es blahától második megállójától laktam 10 méterre, gyakran utaztam vele haveromhoz a Határ útra, sosem történt velem semmi "érdekes"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀
több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Práter egy részét ismeem. Heti egyszer 2 éven át oda jártam a fotós suliba. Az volt az egyetlen kultúrált épület azon a szakaszon. 😀
több mint 15 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊eaglesmcnabb
azt tudtam h közel lakunk, de hogy egy utcában az azért erős 😀
mondjuk én itt az elején lakom, úgyh ez teljesen jó környék, beljebb tényleg húzósabb kicsit.
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊eaglesmcnabb
http://www.youtube.com/watch?v=z86R6B9m0FE

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
99 problems hungarian style

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedet