Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tessék, kicsit oldom a hangulatot 😀
http://www.youtube.com/watch?v=uugt9oBl9B4&feature=player_embedded
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Gyűlölködjünk topicba sztem inkább Sobri védőbeszédei nem illenek, függetlenül attól, h igaza van-e vagy sem 😊
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Rendben, megértettem.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Őt diszkrimináljavalóban. De olyan szinten megértem, hogy ebbe a topicba azért jön az ember, hogy kicsit kiadja a döhét, nem azért, hogy még idegesebb legyen.. És mivel tényleg rengetegszer jött ez már elő, és mindig ugyanaz történik, nem hangzik el semmi új, senki nem kerül közelebb a másik álláspontjához, ráadásul kb. ugyanazok az emberek is vitáznak róla, semmi értelme nincsen.
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tudom, illetve sejtem hogyan értette TTT, de ez a legritkább esetben ilyen egyszerű. És más nem is mondhat véleményt, nem kapcsolódhat bele egy vitába. Azt azért tudom, és tudomásul is veszem, hogy azt a bizonyos Gordiuszi csomót valahogy oldani kell.. 😊 Nagyjából ez inkább Sobrit diszkriminálná, látva az alaphangulatot. Nagyon 22-es csapdájának tűnik ez....
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Apeszos: Nem így értette Tibi 😊

Józsi: Kurva cigányok!
Sobri: Nem mind az.
vége.

Nincs tiltva senki.

Józsi: Kurva cigányok!
Sobri: Nem mind az.
Józsi: De igen..
666 oldallal később:
Sobri: De nem.
Józsi, Feri, Laci, Géza, Pityu: De igen.

Mindenki tiltva van. 😊
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
....Továbbra is be lehet írni gyűlölködni, hogy ezt meg azt csinálták a cigányok, de több ilyen sobri vs. mindenki vita nem lesz mert az összes résztvevője egy hetes bant kap.haromt
Nem igazán értem a logikát. Én ebből azt szűröm le (biztos bennem van a hiba), hogy mégsem lehet cigányozni a gyűlölködjünk topicban (sem). Hiszen ha valaki felvet egy ilyen témát (mondjuk én 😀) és válaszolnak rá (mondjuk Sobri 😀), mindketten ki lesznek tiltva, mert az egyik provokatőr, a másik hagyta magát provokálni. Ezt egy kicsit -bár nem szorul rá- Sobri védelmében írom, mert igaz nem vagyunk odáig egymásért, de vitázunk és ez még nem csapott át soha személyeskedésbe. Lehet hogy parttalan ez a vita, de ilyen az egész roma helyzet is.... A véleményét írja, mint ahogy mindenki más.... És ezzel közvetve ki van tiltva a cigányozás innen (is), mert senki nem meri leírni a véleményét, mert előbb-utóbb ki lesz tiltva. Ez kicsit hasonlít az országos roma helyzethez: a szőnyeg alá söpörjük. Ha nem beszélünk róla nincs is.
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyébként az is hozzá tartozik a dologhoz, h a normálisan élő, rendesen viselkedő, nehéz körülményeikből kitörni próbáló cigányok (akiket Sobri annyira véd) legalább annyira utálják és szídják (a sajnos elsöprő többségben lévő) alja társaikat, mint mi.Szesze
És az általánosítás (sic.) miattuk van.
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Egyébként az is hozzá tartozik a dologhoz, h a normálisan élő, rendesen viselkedő, nehéz körülményeikből kitörni próbáló cigányok (akiket Sobri annyira véd) legalább annyira utálják és szídják (a sajnos elsöprő többségben lévő) alja társaikat, mint mi.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sobri általánosítós hőzöngéseire és a cigány probléma megoldására egy klasszikust idéznék.

1. "Ahol fűrészelnek ott hullik a forgács"

2. "Ha mind a 60 millió német hozná a saját egy szem tisztességes zsidóját, akkor nem jutnánk sehova"

Persze itt most nem a két mondat gazdájáról van szó, akit gondolom mindenki ismer, hanem a mondani valóval.

Egy csoport dolgait nem lehet minden egyes emberre lebontva megoldani. Igen, ha a megoldáshoz az kell, hogy pár tiszességes is megszopja akkor bizony meg kell tenni. Nem lehet azzal jönni, hogy de én ismerek ennyi meg annyi rendes cigányt. Mindenki ismer ilyet de ettől még a tények és a számok makacs dolgok a kriminológiában.

Az meg, egy totális eltorzítása mindennek, hogy azt nem jegyzi meg senki, amikor a cigány normálisan viselkedik vele. Persze hogy nem jegyzi meg, mert egy társadalomban annak kell a természetesnek lennie, hogy az emberek normálisan viselkednek egymással. Ha kirabolnak, megfenyegetnek, megvernek akkor annak hangot kell adni. És ha csak itt a fórumon összesítenénk, hogy kit hányszor ért sérelem, fizikai vagy anyagi és hányszor volt az elkövetője cigány akkor bizony legalább 95% lenne a skandinávok aránya.

És mellesleg ez volt az utolsó eset hogy egy ilyen vitát engedtem. Továbbra is be lehet írni gyűlölködni, hogy ezt meg azt csinálták a cigányok, de több ilyen sobri vs. mindenki vita nem lesz mert az összes résztvevője egy hetes bant kap.
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hiszen ha 1 db kivétel is van, márpedig még számodra is van, akkor már nem jó az általánosítás. A "minden"-nel kezdődő mondatok értelmüket vesztik, ha csak 1 kivétel is akad.
...
Akiket ismerek, ott nem az 1 norális 19 szarházigeci az arány.
De feltéve, ha így is lenne, már akkor se írhatnám le, hogy "minden cigány szarházigeci". Amiatt az 1 miatt.
Sobri Jóska
Asszem erre mondják hogy "a kivétel erősíti a szabályt" 😊Rataxes
Nem, nem erre mondják. 😊Sobri Jóska
Pedig de...Nem hiszem, hogy a kokerókat kellene védeni. Ha úgy viselkednének ahogyan kellene, semmi gond nem lenne. Nem csoda, hogy járjon akárhol az ember zsigerből utálják őket...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
Hiszen ha 1 db kivétel is van, márpedig még számodra is van, akkor már nem jó az általánosítás. A "minden"-nel kezdődő mondatok értelmüket vesztik, ha csak 1 kivétel is akad.
...
Akiket ismerek, ott nem az 1 norális 19 szarházigeci az arány.
De feltéve, ha így is lenne, már akkor se írhatnám le, hogy "minden cigány szarházigeci". Amiatt az 1 miatt.
Sobri Jóska
Asszem erre mondják hogy "a kivétel erősíti a szabályt" 😊Rataxes
Nem, nem erre mondják. 😊

több mint 15 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Hiszen ha 1 db kivétel is van, márpedig még számodra is van, akkor már nem jó az általánosítás. A "minden"-nel kezdődő mondatok értelmüket vesztik, ha csak 1 kivétel is akad.
...
Akiket ismerek, ott nem az 1 norális 19 szarházigeci az arány.
De feltéve, ha így is lenne, már akkor se írhatnám le, hogy "minden cigány szarházigeci". Amiatt az 1 miatt.
Sobri Jóska
Asszem erre mondják hogy "a kivétel erősíti a szabályt" 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Rohadt Windows meg a Ws-management. Nem igaz, h 4 különböző virtuális gépen + a saját gépemen mindegyiken más-más hiba miatt nem megy. Áh túl hülye vagyok ehhez.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
De nem véletlen, h a cigányokkal azonosítjuk ezt a viselkedésformát.Black_Adder
Nem, nem véletlen. Hanem előítélet, és hibás általánosítás.
Hiszen ha 1 db kivétel is van, márpedig még számodra is van, akkor már nem jó az általánosítás. A "minden"-nel kezdődő mondatok értelmüket vesztik, ha csak 1 kivétel is akad.

kristófnak meg:
Ha helyes lenne amit leírtál, igazad is lenne.
De csak beleesel abba a hibába, hogy téves adatokból bármit le lehet vezetni, be lehet bizonyítani.
Én nem ismerek kevesebb cigányt, mint te, vagy a legtöbbünk, aki effektíve nem feszt cigányok közt él.
Akiket ismerek, ott nem az 1 norális 19 szarházigeci az arány.
De feltéve, ha így is lenne, már akkor se írhatnám le, hogy "minden cigány szarházigeci". Amiatt az 1 miatt.
Mivel van szókincsem, olvastam is 1-2 könyvet, írhatnám, hogy jelentős hányaduk, vagy nagy részük, esetleg többségük, meghatározó, meglepő, megdöbbentő vagy számottevő mennyiségben szarházigecik. de nem mindenezhetnék. Ha valóban 20ból 1 normális lenne.
Valamint te is válaszolj 2 kérdésre:
A 20ezer köcsög belga miatt miért utálnád a 205 jófejt is?
Most a te logikád szerint nekem minden németet utálnom kéne, mert 70 éve családom egyik ágát megpróbálták faji alapon kiírtani?
Ezért én utáljak olyan embereket akiknek semmi közük nem volt ehhez? Csak mert pár elmeháborodott -és nem is kevés- szerint az embej különböző fajokba oszlik szét?

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Black, nekem szerencsém volt, mert itt a környéken volt 10 roma gyerek, gyerekkoromban, abból 7 normális volt, 3 köcsög. Korán összehaverkodtam pár normálissal, aztán a későbbi években sose volt gondom velük. De az én esetem tényleg olyan, mint a "fehér holló"...JC6
Persze, h vannak normális cigányok, őket nem is utálom, és úgy általában a többség se, csak nagyon kevesen vannak. Amikor a cigányokat gyűlöljük elsősorban a cigány viselkedést gyűlöljük. Ez pedig jellemző majdnem minden cigányra és egyre több fehérre is, akiket ugyanúgy gyűlölök...

De nem véletlen, h a cigányokkal azonosítjuk ezt a viselkedésformát.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Black, nekem szerencsém volt, mert itt a környéken volt 10 roma gyerek, gyerekkoromban, abból 7 normális volt, 3 köcsög. Korán összehaverkodtam pár normálissal, aztán a későbbi években sose volt gondom velük. De az én esetem tényleg olyan, mint a "fehér holló"...
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Na látod ez a nagy és lényeges tévedés.
Mert nem azt írja be, hogy geci cigány, ami érthető egy személyes sérelem után.
Hanem azt, hogy geci cigányok, mindet gettóba, kiírtani, villamosszékbe, stb.
Ezt nem nyelem be századjára sem.
Ha engem beszopat egy belga, mert nem fizeti ki a számláját -ami ugyanolyan lopás, rablás, akármi, csak nagyobb értékben- akkor nem fogom azt mondani, hogy minden belgát kiírtani, szarházi tetű mind, hanem azt mondom, hogy ez a belga mekkora egy köcsög volt.
De én nem belgáknak állítok ki számlát, hanem magyaroknak. És ha egy magyarral járok így, se fogom azt mondani, hogy mocskos geci magyarok, mindet a Dunába, mert akkor mehetnék én is ugyebár.
Azt nem értem, miért a cigányoknál kell pont általánosítani?
Logikailag semmi ok nincs rá.
De az emberi butaság, általánoítás, előítéletek ugyebár elég erősek.
Én meg remélem erősebb vagyok, még ha tudom is, hogy nem.
Hát ezért nem tudok se az élőbeszédben, se itt a fórumon elmenni emellett.
Elnézést érte.Sobri Jóska
pár kérdés, ez után nem kívánok ezzel a témával semmilyen formában foglalkozni
ha téged beszopat egy belga akkor azt mondod köcsög az a belga. de mi van ha 20 belga szopat be? akkor köcsög az a 20 belga? és mivan ha találkozol 100 belgával 99 beszopat egy meg csak úgy megver? akkor az a 100 belga köcsög de az összes többi király? v téged beszopat 20 belga 5 viszont spanod lesz majd itt a fórumon 1000 embert beszopat fejenként 30 külön belga, de mondjuk minden ötödik talál egy havert köztük magának. ezután te ismersz 20 köcsög belgát 5 jóarcot meg a fórum 30ezer másik köcsögöt és 200 másik jófejet, de te akkor amiatt az 205 miatt azt gondolod h a belgák jók?
mert h én ezután csúnyán utálnám a belgákat, és bizony az összeset

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
a faszomat a:
negyedéves bevallási időszakba
a strykerbe és minden dolgozójába de úgy rendesen tövig
és amúgyis mindenkibe.
meghalni sincs időm

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
DE ez a GYŰLÖLKÖDJÜNK topic, ITT lehet gyűlölni őket, azért van.Black_Adder
Persze.
Egy beírásomban se szerepel, hogy bárkit is arra kértm volna, hogy ne tegye.
Vedd úgy, hogy én meg gyűlölködök a rasszizmuson, általánosításon, előítéleteken.

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amúgy ennek tényleg nem sok értelme van szerintem se,valaki beírja hogy geci cigány,sobri erre bevédi,aztán erről megy a hsz lavina 3 oldalon keresztül,egymást úgysem győzitek meg,az elején poén volt de két naponta ezt olvasni már kicsit unalmas.Cowboykarcsi
Na látod ez a nagy és lényeges tévedés.
Mert nem azt írja be, hogy geci cigány, ami érthető egy személyes sérelem után.
Hanem azt, hogy geci cigányok, mindet gettóba, kiírtani, villamosszékbe, stb.
Ezt nem nyelem be századjára sem.
Ha engem beszopat egy belga, mert nem fizeti ki a számláját -ami ugyanolyan lopás, rablás, akármi, csak nagyobb értékben- akkor nem fogom azt mondani, hogy minden belgát kiírtani, szarházi tetű mind, hanem azt mondom, hogy ez a belga mekkora egy köcsög volt.
De én nem belgáknak állítok ki számlát, hanem magyaroknak. És ha egy magyarral járok így, se fogom azt mondani, hogy mocskos geci magyarok, mindet a Dunába, mert akkor mehetnék én is ugyebár.
Azt nem értem, miért a cigányoknál kell pont általánosítani?
Logikailag semmi ok nincs rá.
De az emberi butaság, általánoítás, előítéletek ugyebár elég erősek.
Én meg remélem erősebb vagyok, még ha tudom is, hogy nem.
Hát ezért nem tudok se az élőbeszédben, se itt a fórumon elmenni emellett.
Elnézést érte.Sobri Jóska
Akkor helyesbítek"valaki beírja hogy geci az összes cigány,Sobri erre fellép a gaz általánosítás ellen,aztán erről megy a hsz lavina 3 oldalon keresztül,egymást úgysem győzitek meg,az elején poén volt de két naponta ezt olvasni már kicsit unalmas." Bár a hszem mondani valójának szempontjából lényegtelen de átjavítottam akkor.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
DE ez a GYŰLÖLKÖDJÜNK topic, ITT lehet gyűlölni őket, azért van.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
Amúgy ennek tényleg nem sok értelme van szerintem se,valaki beírja hogy geci cigány,sobri erre bevédi,aztán erről megy a hsz lavina 3 oldalon keresztül,egymást úgysem győzitek meg,az elején poén volt de két naponta ezt olvasni már kicsit unalmas.Cowboykarcsi
Na látod ez a nagy és lényeges tévedés.
Mert nem azt írja be, hogy geci cigány, ami érthető egy személyes sérelem után.
Hanem azt, hogy geci cigányok, mindet gettóba, kiírtani, villamosszékbe, stb.
Ezt nem nyelem be századjára sem.
Ha engem beszopat egy belga, mert nem fizeti ki a számláját -ami ugyanolyan lopás, rablás, akármi, csak nagyobb értékben- akkor nem fogom azt mondani, hogy minden belgát kiírtani, szarházi tetű mind, hanem azt mondom, hogy ez a belga mekkora egy köcsög volt.
De én nem belgáknak állítok ki számlát, hanem magyaroknak. És ha egy magyarral járok így, se fogom azt mondani, hogy mocskos geci magyarok, mindet a Dunába, mert akkor mehetnék én is ugyebár.
Azt nem értem, miért a cigányoknál kell pont általánosítani?
Logikailag semmi ok nincs rá.
De az emberi butaság, általánoítás, előítéletek ugyebár elég erősek.
Én meg remélem erősebb vagyok, még ha tudom is, hogy nem.
Hát ezért nem tudok se az élőbeszédben, se itt a fórumon elmenni emellett.
Elnézést érte.

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
szerintem ez nem ettől függ... mondjuk utoljára nekem atrocitásom dzsipszikkel még általánosban lehetett, pedig egy évig józsefváros közepén is laktam 😊JJ
tavaly nyáron olyan jól lebarnultam a horvát nyaraláson, hogy ki se néznek a 99es buszon 😊 mondjuk lehet a DT testméret is számít 😉JSanyo
Az a busz bazzeg 😂 2x utaztam eddig rajta, másodjára már vittem elemlámpát.
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Amúgy ennek tényleg nem sok értelme van szerintem se,valaki beírja hogy geci cigány,sobri erre bevédi,aztán erről megy a hsz lavina 3 oldalon keresztül,egymást úgysem győzitek meg,az elején poén volt de két naponta ezt olvasni már kicsit unalmas.Cowboykarcsi
akkor szólni kéne a svédeknek hogy álljanak le,és akkor nem lenne ez a téma minden nap 😉


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/