Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Annyi az álláspontom, hogy egy hiba van benne, méghozzá ez az arizonai csapat. A többit a nemzetközi hírügynökségekből vette a szerző. Földrajzból valóban egyes, de emberek vagyunk, így hibázunk.Soldados
Nos, nézzük csak pontosabban: az első pletyka volt az, amit a cikkben leírtak, ez jött ki itteni idő szerint szombat délután. Erre még aznap, azaz itteni idő szerint szombaton, jött a cáfolat, egy olyan sajtótájékoztató formájában, amin nem csak JMD és a Broncos vezetés volt jelen, hanem egy telefonos kapcsolat révén a liga egyik illetékese is. Az NFL.com-os cikknek, melyben a helyzetet pontosan leírják, megjelenési időpontja ottani idő szerint november 27 11:15 am, ami itteni idő szerint szombat délután 17:15, ezt még másnap 9:33-kor update-elték, azaz nálunk vasárnap délután 15:33-kor.

Ezek után hétfőn reggel 7:30-kor kijön egy cikk az első pletyka alapján. Ez magyarázható szerinted? Bocs, de szerintem trehányságon és szenzációhajhászáson kívül semmivel...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem magyarországra nem az ateizmus, hanem az egyház elítélése az igaz.
Ez mondjuk saját és ismerősi kör alapján is mondom. Én is azt vallom, hogy hívő vagyok, de mindenféle, a hit terjesztésére szakosodott valamit elvetek.
Pedig meg is vagyok keresztelve sőt még első áldozó is voltam. igaz abban az időben még kevés beleszólásom volt a dolgokba illetve nem igazán érdekelt senkit a véleményem erről 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
Ez speciel már nem igaz. Magyarországon már 2010-ben nem a kereszténység a többség világnézetét jelentő gondolkodás, hanem a vallástalanság, mondhatni ateizmus.
Persze a vallásos emberek között még mindig a keresztény egyházak vezetnek, de a többség nem vallásos, nem keresztény.Sobri Jóska
Ha a templomba járókat figyeled ez egész biztosan így van, de ha népszámlálásnál körbemész és megkérded, még a kisebbség mondja, hogy ateista. A legtöbbe megkeresztelik a gyereküket, ez már bőven elég a katolicizmushoz.Rajna
Kereszténységről volt szó, nem katolicizmusról.
Szerintem a jövő évi népszámláláskor már a "felekezeten kívüliek" lesznek a legtöbben, ez tükrözné a valós viszonyokat.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nekem ma ez a kedvenc 😊
hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".Igor
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
Ez speciel már nem igaz. Magyarországon már 2010-ben nem a kereszténység a többség világnézetét jelentő gondolkodás, hanem a vallástalanság, mondhatni ateizmus.
Persze a vallásos emberek között még mindig a keresztény egyházak vezetnek, de a többség nem vallásos, nem keresztény.Sobri Jóska
Ha a templomba járókat figyeled ez egész biztosan így van, de ha népszámlálásnál körbemész és megkérded, még a kisebbség mondja, hogy ateista. A legtöbbe megkeresztelik a gyereküket, ez már bőven elég a katolicizmushoz.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a FASZ hatására már 212 felett CHF/HUF árfolyam ..!.DiamondsHead44
túl a 216-on... .!.. ..!.DiamondsHead44
most ez neked mér baj? megvédik tőleg a svájci frankotharomt
sajnos a termelőeszközökre felvett hitel svájci frank alapú, így szép csendesen bedől a vállalkozás

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Nekem ma ez a kedvenc 😊
hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".Igor
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
Ez speciel már nem igaz. Magyarországon már 2010-ben nem a kereszténység a többség világnézetét jelentő gondolkodás, hanem a vallástalanság, mondhatni ateizmus.
Persze a vallásos emberek között még mindig a keresztény egyházak vezetnek, de a többség nem vallásos, nem keresztény.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a FASZ hatására már 212 felett CHF/HUF árfolyam ..!.DiamondsHead44
túl a 216-on... .!.. ..!.DiamondsHead44
most ez neked mér baj? megvédik tőleg a svájci frankot
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a FASZ hatására már 212 felett CHF/HUF árfolyam ..!.DiamondsHead44
túl a 216-on... .!.. ..!.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
biztos így van jól. én már nem akarok érteni a gurulós focihoz...
http://index.hu/video/2010/11/29/nyugdij/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
En elegge egyhaz/keresztenyellenes vagyok, de ennek semmi koze most ehhez.. itt az elso es utolso mondat kozti ellentetre probaltam ramutatni, hogy sikerult onmaganak ellemondania fel percen belul.
Vagy csak megint szerencsetlenul fejezte ki magat a honatya.. :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
attól még, hogy több a keresztény az alkotmánynak mindenkiének kellene lennie, az államnak, az alkotmánynak pedig világinak lenni, nem egyházinak, ez itt a probléma vele.
plusz hogy eltelt már "pár év" azóta, mikor még a hatalom Istentől származottneuw
Kíváncsi lennék egy olyan kimutatásra, hogy hány alkotmány emeli ki a kereszténységet, mint legfőbb egyházt. Sajnos nem nagyon tudok erről semmit, de szerintem nem lennénk egyedi eset ezzel.F.Schleck
Lengyelek, spanyolok, olaszok. a tradicionális hitbuzgó országok.
Az amcsiban Isten van, de szó nincs egyházról. És a magyarba se legyen. Isten lehet benne, de nem mint a hatalom forrása, az egyházak meg ne. Csak hát az egyházakon keresztűl királyul lehet kilapátolni a pénzt. Főleg Semmilyen Zsoltika jár majd benne az élen, Harrach "tartsd szárazon a puskaport" elvtárssal és Pállfy "és soha nem iszom csak túl jó az orrom vérkeringése" Istvánnal.
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
nem azt mondtam, hogy egyedi eset lennénk, csak azt, hogy az amit Igor kiemelt az egy az államhoz és a hatalomhoz való hozzáállást tükröz.
amúgy pl a sokat emlegetett lengyel alkotmány tartalmaz nagyon keresztény mondatokat, viszont ők sokkal keresztényebbek is, mint a magyarok

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem ma ez a kedvenc 😊
hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".Igor
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
attól még, hogy több a keresztény az alkotmánynak mindenkiének kellene lennie, az államnak, az alkotmánynak pedig világinak lenni, nem egyházinak, ez itt a probléma vele.
plusz hogy eltelt már "pár év" azóta, mikor még a hatalom Istentől származottneuw
Kíváncsi lennék egy olyan kimutatásra, hogy hány alkotmány emeli ki a kereszténységet, mint legfőbb egyházt. Sajnos nem nagyon tudok erről semmit, de szerintem nem lennénk egyedi eset ezzel.

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Nekem ma ez a kedvenc 😊
hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".Igor
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊sapka
attól még, hogy több a keresztény az alkotmánynak mindenkiének kellene lennie, az államnak, az alkotmánynak pedig világinak lenni, nem egyházinak, ez itt a probléma vele.
plusz hogy eltelt már "pár év" azóta, mikor még a hatalom Istentől származott

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Nekem ma ez a kedvenc 😊
hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".Igor
ezt nem tudom miért emelted ki, ez tényleg így van Mo-n, bár értem hoyg arra utaltál hogy bizonyos egyházak/személyek a rezsim alatt kicsit meg lesznek segítve, de attól ez még igaz 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Annyi az álláspontom, hogy egy hiba van benne, méghozzá ez az arizonai csapat. A többit a nemzetközi hírügynökségekből vette a szerző. Földrajzból valóban egyes, de emberek vagyunk, így hibázunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
de ata. Most az felmenti őket, hogy a gyúrcsány is ezt csinálta?
haromt
hol írtam ezt?
Próbáltam képet adni arról, hogy a rendszerváltás óta állandóan ütötte egymást az MNB elnöke és a kormány, ha éppen nem egy politikai palettáról érkeztek. Hornnak ezzel még sikerült is lemondásra kényszeríteni az akkori MNB elnököt.
valóban már nem úgy csinálják, hanem sokkal de sokkal gusztustalanabbul és gátlástalanabbul
haromt
ugyanúgy csinálják, csak kevésbé adnak a keretekre. ami majd jól vissza fog ütni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annak idején mindenki hőzöngött amikor gyf bevallotta hogy hazudnak, haromt
mit csinalt ?
ha vki megbukik mint az allat a hazugsagaival es utana nem tagadja le h o mondott ilyeneket
az miota bevallas ?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Nekem ma ez a kedvenc 😊

"Az új alkotmány nem a többség, hanem a magyar nemzet alkotmánya lesz" - kezdte felszólalását Harrach Péter. Ezért is lesz része az új alkotmánynak a közösség. Harrach szerint az összetartozáshoz tartozik a szülőföld is, ami szerinte a magyaroknak nem Magyarország, hanem a Kárpát-medence, "a haza az a terület, ahol élünk, és ahol a nemzet jelen van".
A kereszténydemokrata frakcióvezető szeretné, ha a magyarság gyökereiről és a kereszténységről is szó lenne az alkotmányban, hiszen a kereszténység "a többség világnézetét jelentő gondolkodás".

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ata. Most az felmenti őket, hogy a gyúrcsány is ezt csinálta?
Amikor pont amiatt kaptak 2/3adot, hogy ne úgy csinálják mint ők...

valóban már nem úgy csinálják, hanem sokkal de sokkal gusztustalanabbul és gátlástalanabbul

amit kiflitolvajgabika lenyomott a manyupról az olyan szinten volt felháborító, hogy jobb helyeken már rég lógna valami lámpavasról.

annak idején mindenki hőzöngött amikor gyf bevallotta hogy hazudnak, de OVéknek simán elnézik hogy nyíltan a szemükbe hazundnak a TV-ből. Szánalomország
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/Szobi22
erről írok már hónapok óta. A fidesz nem szorít meg, csak gerjeszt egy kis inflációt, miközben a kiadási oldalt nem indexálja a növekedéshez.

A cikk annyiban fals, hogy ez az eurós céloktól olyan nagyon nem fog eltávolítani minket, mert az igazi szakadékot ott az államadósság jelenti.
Az inflációnk csak néhány százalékkal haladja meg a maastrichti követelményt, míg a GDP-arányos államadósságunk több mint hússzal.
Nem nehéz kitalálni, hogy melyik jelenti a nagyobb akadályt az euróhoz vezető útonatapapa
Nem az euró miatt zavar, nyilván ott a kisebb különbség, még 3,5-el is (ugyebár 2% alatti inflációról ír a cikk az eurózónában, tehát a 3,5 tényleg nem kiugró ilyen szempontból). Tudom, hogy te ezt írod, és nyilvánvaló, hogy ezért csinálják. Ami miatt én aggódok, az sokkal inkább a forint. (bár csak tanulom a témát, tehát nyilván nem vagyok teljesen képben). Ami még jobban zavar, az az MNB függetlensége. Mert amellett, hogy rendbe kell rakni az államadósságot, nem árt figyelni a külföldre (megítélés-befektetések..)Szobi22
a lényeg itt az hogy a kormánynak sok beleszólása nem lenne. ez az MNB dolga. Csak hát a Viktatúraharomt
nos, az MNB függetlensége szép jelszó, de eddig szigorúan senki se vette figyelembe. Gyurcsányék is úgy módosították anno a jegybanktörvényt, hogy a monetáris tanácsot a saját embereikkel tudják teleültetni, ez most sem változott.
Az viszont említésre méltó, hogy ugyanazt csinálja most a Fidesz, amiért a szocikat Medgyessy óta ütötték. Azzal a különbséggel, hogy Orbánék ebben eredményesebbek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/Szobi22
erről írok már hónapok óta. A fidesz nem szorít meg, csak gerjeszt egy kis inflációt, miközben a kiadási oldalt nem indexálja a növekedéshez.

A cikk annyiban fals, hogy ez az eurós céloktól olyan nagyon nem fog eltávolítani minket, mert az igazi szakadékot ott az államadósság jelenti.
Az inflációnk csak néhány százalékkal haladja meg a maastrichti követelményt, míg a GDP-arányos államadósságunk több mint hússzal.
Nem nehéz kitalálni, hogy melyik jelenti a nagyobb akadályt az euróhoz vezető útonatapapa
a lényeg itt az hogy a kormánynak sok beleszólása nem lenne. ez az MNB dolga. Csak hát a Viktatúra
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/Szobi22
erről írok már hónapok óta. A fidesz nem szorít meg, csak gerjeszt egy kis inflációt, miközben a kiadási oldalt nem indexálja a növekedéshez.

A cikk annyiban fals, hogy ez az eurós céloktól olyan nagyon nem fog eltávolítani minket, mert az igazi szakadékot ott az államadósság jelenti.
Az inflációnk csak néhány százalékkal haladja meg a maastrichti követelményt, míg a GDP-arányos államadósságunk több mint hússzal.
Nem nehéz kitalálni, hogy melyik jelenti a nagyobb akadályt az euróhoz vezető útonatapapa
Nem az euró miatt zavar, nyilván ott a kisebb különbség, még 3,5-el is (ugyebár 2% alatti inflációról ír a cikk az eurózónában, tehát a 3,5 tényleg nem kiugró ilyen szempontból). Tudom, hogy te ezt írod, és nyilvánvaló, hogy ezért csinálják. Ami miatt én aggódok, az sokkal inkább a forint. (bár csak tanulom a témát, tehát nyilván nem vagyok teljesen képben). Ami még jobban zavar, az az MNB függetlensége. Mert amellett, hogy rendbe kell rakni az államadósságot, nem árt figyelni a külföldre (megítélés-befektetések..)

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/Szobi22
erről írok már hónapok óta. A fidesz nem szorít meg, csak gerjeszt egy kis inflációt, miközben a kiadási oldalt nem indexálja a növekedéshez.

A cikk annyiban fals, hogy ez az eurós céloktól olyan nagyon nem fog eltávolítani minket, mert az igazi szakadékot ott az államadósság jelenti.
Az inflációnk csak néhány százalékkal haladja meg a maastrichti követelményt, míg a GDP-arányos államadósságunk több mint hússzal.
Nem nehéz kitalálni, hogy melyik jelenti a nagyobb akadályt az euróhoz vezető úton

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/Szobi22
Kivégzés.