Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
pff, ez mi?
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/29/egy_uj_inflacios_celt_is_ateroszakolnak/

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szakadjon le a rohadt ég hogy nincs meg a telefonom. Biztos hogy meg van valahol, de már 2 órája keresem és sehol :/eaglesmcnabb
hát csörgesd meg 😊Divat
rég lemerült :/ igazából vasárnap itt hagytam albiban, kiértem utcára és észrevettem hogy nincs nálam, de lusta voltam visszamenni érte, tegnap feljöttem, és sehol sincs. :/eaglesmcnabb
ja az úgy elég cink

|
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szakadjon le a rohadt ég hogy nincs meg a telefonom. Biztos hogy meg van valahol, de már 2 órája keresem és sehol :/eaglesmcnabb
hát csörgesd meg 😊Divat
rég lemerült :/ igazából vasárnap itt hagytam albiban, kiértem utcára és észrevettem hogy nincs nálam, de lusta voltam visszamenni érte, tegnap feljöttem, és sehol sincs. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛StormST
Kétségkívül annyit megtehetnének minimum, de akkoris, szerintem ez így nagyon szar. Direkt szoktam keresgetni, hátha valahol bővebben írnak 1-1 dologról, de amikor már 6odszor találkozom tökugyanazzal a szöveggel... Ennek nem tudom mi értelme van.fetomy
Én úgy érzem, hogy úgy vannak vele : az amerikai foci olyan sportág, ami keveseket érdekel (szerintük) és ezért csak annyit foglalkoznak vele, amennyit kell, esetleg a trendi dolgokkal kicsit többet (pl. Vick dolgai, Brady és neje, stb...), viszont ha az MTI lehoz valamit, azt gyorsan lehozzák, így letudva a dolgot (a kötelezőt), energiát és időt spórolva...

Undorító újságírói hozzáállás, de elég tipikusan magyar...StormST
nem csak amerikaifocira értettem én, hanem bármilyen hírre. Akármi történik, mindig mindenhol egy szöveget kopiznak át 65 helyre..
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Szakadjon le a rohadt ég hogy nincs meg a telefonom. Biztos hogy meg van valahol, de már 2 órája keresem és sehol :/eaglesmcnabb
hát csörgesd meg 😊

|
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛StormST
Kétségkívül annyit megtehetnének minimum, de akkoris, szerintem ez így nagyon szar. Direkt szoktam keresgetni, hátha valahol bővebben írnak 1-1 dologról, de amikor már 6odszor találkozom tökugyanazzal a szöveggel... Ennek nem tudom mi értelme van.fetomy
Én úgy érzem, hogy úgy vannak vele : az amerikai foci olyan sportág, ami keveseket érdekel (szerintük) és ezért csak annyit foglalkoznak vele, amennyit kell, esetleg a trendi dolgokkal kicsit többet (pl. Vick dolgai, Brady és neje, stb...), viszont ha az MTI lehoz valamit, azt gyorsan lehozzák, így letudva a dolgot (a kötelezőt), energiát és időt spórolva...

Undorító újságírói hozzáállás, de elég tipikusan magyar...StormST
De ez nem csak a külföldi hírekkel van így. A két legnagyobb hírportál híreinek legalább a harmada MTI-s, a másik harmadát szponzorok fizetik, cikként eladott reklámok, és jó esetben a maradékot alkotják teljes egészében saját munkatársak.
Ezen nincs mit siránkozni, viszonylag kicsi a magyar piac, ezek az oldalak pénzt se kérnek a tartalomért, a hirdetésekből befolyt összegekből pedig nem lehet eltartani a komolyabb igények kielégítésére alkalmas létszámot.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szakadjon le a rohadt ég hogy nincs meg a telefonom. Biztos hogy meg van valahol, de már 2 órája keresem és sehol :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, egyébként tök jó, hogy ne csak egy forrásból tudjuk meg a híreket, meg satöbbi, de tényleg az van, hogy van 45 híroldal, és egyiken sem tesznek hozzá semmit sem az alap hírhez...fetomy
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛StormST
Kétségkívül annyit megtehetnének minimum, de akkoris, szerintem ez így nagyon szar. Direkt szoktam keresgetni, hátha valahol bővebben írnak 1-1 dologról, de amikor már 6odszor találkozom tökugyanazzal a szöveggel... Ennek nem tudom mi értelme van.fetomy
Én úgy érzem, hogy úgy vannak vele : az amerikai foci olyan sportág, ami keveseket érdekel (szerintük) és ezért csak annyit foglalkoznak vele, amennyit kell, esetleg a trendi dolgokkal kicsit többet (pl. Vick dolgai, Brady és neje, stb...), viszont ha az MTI lehoz valamit, azt gyorsan lehozzák, így letudva a dolgot (a kötelezőt), energiát és időt spórolva...

Undorító újságírói hozzáállás, de elég tipikusan magyar...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
Igen, egyébként tök jó, hogy ne csak egy forrásból tudjuk meg a híreket, meg satöbbi, de tényleg az van, hogy van 45 híroldal, és egyiken sem tesznek hozzá semmit sem az alap hírhez...fetomy
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛StormST
Kétségkívül annyit megtehetnének minimum, de akkoris, szerintem ez így nagyon szar. Direkt szoktam keresgetni, hátha valahol bővebben írnak 1-1 dologról, de amikor már 6odszor találkozom tökugyanazzal a szöveggel... Ennek nem tudom mi értelme van.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
Igen, egyébként tök jó, hogy ne csak egy forrásból tudjuk meg a híreket, meg satöbbi, de tényleg az van, hogy van 45 híroldal, és egyiken sem tesznek hozzá semmit sem az alap hírhez...fetomy
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛StormST
Majd megtudod, ha 2 hétig nem fogsz tudni belépni az oldalra 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
Igen, egyébként tök jó, hogy ne csak egy forrásból tudjuk meg a híreket, meg satöbbi, de tényleg az van, hogy van 45 híroldal, és egyiken sem tesznek hozzá semmit sem az alap hírhez...fetomy
OK, ne tegyen hozzá semmit, de legalább az alap szintű baromságokat korrigálhatnák...

Azért kíváncsi lennék Soldi véleményére egyébként... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
Igen, egyébként tök jó, hogy ne csak egy forrásból tudjuk meg a híreket, meg satöbbi, de tényleg az van, hogy van 45 híroldal, és egyiken sem tesznek hozzá semmit sem az alap hírhez...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
a FASZ hatására már 212 felett CHF/HUF árfolyam ..!.DiamondsHead44
Szárnyalunk, szárnyalunk! 😀

281 az EUR éppen, az is kellemes... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
a francba, hogy nekem miért a Denver a kedvencem? 😀JC6
Ja, azért gondold magadat egy Bills vagy egy Lions szurker helyébe, vagy akár a Raidersesekébe. Ahhoz képest nektek színes üveggel vakargatják a seggötöket. 😛Döme
nálunk legalább lehetett várni hogy szar lesz.
Sokkal fosabb mondjuk a Bengals szurkolóknak, akik nagy reményekkel várták ezt a fost.
Én már nem idegesíteném rajta magam ha látnám legalább hogy tesz valamit a vezetőség (mondjuk eltakarítja a kisfaszt), de így meg nem.haromt
Az én szememet felnyitotta ez a fos. Bebizonyította, hogy qrvára nem értek hozzá. 😊
Egyébként az első 3-4 hét volt szar, azóta én már csak röhögök magamban, és magamon.
Komoly változtatásokra meg úgysincs esély, szóval idegeskednem fölösleges. 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
nem is lesz csak 1 hamarosan. a közszolgálatban már bevezetés alatt (mti).DiamondsHead44
A fenti példából látszik, hogy mennyire jól fogunk azzal járni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
nem is lesz csak 1 hamarosan. a közszolgálatban már bevezetés alatt (mti).

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a FASZ hatására már 212 felett CHF/HUF árfolyam ..!.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?JJ Tiller
Ez az 1 000 000 Ft-os kérdés, bizony... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
mi a fenének van ennyi hírportál, ha mindenhova átnézés nélkül ugyanazokat a híreket teszik ki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Nem, az Origo is az MTI-től vette át a hírt

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
StormST!
Az Origo is benézte:
http://www.origo.hu/sport/20101129-tiltott-videozasert-buntettek-az-nfles-edzot.html 😂
Mindenhol droidok dolgoznak.xrace77
Ostoba firkászok... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 503
StormST!
Az Origo is benézte:
http://www.origo.hu/sport/20101129-tiltott-videozasert-buntettek-az-nfles-edzot.html 😂
Mindenhol droidok dolgoznak.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Ide is beteszem, okulásul a magyar média jelenlegi állapotáról. Ezt én először a NS honlapon láttam, de úgy tűnik, hogy az MTI hozta ki először, ma reggel:

Kémkedésért bűnhődött a Denver edzője

* MTI - ugyelet@mail.index.hu

| 2010. november 29., hétfő 07:32

Tiltott videózásért 50 ezer dollárt kell fizetnie Josh McDanielsnek, a tengerentúli profi amerikaifutball-ligában (NFL) érdekelt Denver Broncos mesterének.

Az arizonaiak trénere október 30-án arra utasította egyik beosztottját, hogy készítsen felvételeket a rivális San Francisco 49ers edzéséről, mielőtt a két csapat összecsapott volna a londoni Wembley Stadionban. Az NFL szabályzata bünteti az ellenfelek kémlelését.

Az angliai alapszakaszmeccset 24-16-ra nyerte meg a San Franciscó-i alakulat, 84 ezer néző előtt.
http://sportgeza.hu/sport/hirek/2010/11/29/kemkedesert_bunhodott_a_denver_edzoje/
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-videozasert-bunhodott-a-denver-mestere-josh-mcdaniels-2054653

Ez az MTI fogja az összes magyar tv-nek gyártani a híreket. Az csak egy dolog, hogy 1 napos pletykát hoznak le, de úgy, hogy közben van egy totál ellentétes hivatalos álláspont, úgy egyenesen nevetséges...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c7301a/article/tape-of-49ers-practice-draws-50k-fines-for-broncos-mcdaniels

Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy földrajzból is 1-es, Denver végül is csak Colorado állam fővárosa, de szerintük (egy elvileg profi hírügynökség) Arizona...

SZÁNALOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezért az ipodos összevissza nyeklő-nyakló reklámért szivesen agyonvernék mindenkit az nfl.com szerkesztőségében
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma biztos megtalálnak az ellenőrök, mert elfelejtettem venni új bérletet, és vasárnap lejárt...