Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nahát, a fidesz szóvá tette, hogy az mszpsek idején a kormány azt mondta, hogy elítélendő dolog az utcára vinni a politikát, most ugyanezt teszi, mert már jó dolognak tartják. Eddig még oké, de számomra hihetetlen módon utána azt mondták (fidesz), hogy szerintük mindenkinek szíve joga az utcára menni és tüntetni valamiért 😮 A magyar politikától azt vártam volna, hogy rákontráz, és ő is elmondja, hogy szerintük se kéne az utcára menni 😀😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem lakótársam volt wannabe építész. gyönyörű káromkodásokat tanulhattam tőle mindig rajz/makett leadás közeledtével 😛 kedvenc sztorim volt mikor bevitték a művet suliba, a tanár leokézta azzal, hogy még egészítse ki valamivel. ok, faszányos, hazafelé vettek SPARban sört, a többhetes munkálkodáséjszakázás feszültségét levezetendő. sajnos a táskába helyezett serital kifolyt, rá a rajzra, hazavágva cirka egy hónap munkáját, és ezzel a 3-4 kredites tárgyatkonqueror
kiegészítette egy pár sörrel. A legideálisabb ház amiben beépített sör van. Nem tudom ezzel mi a baj.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekem lakótársam volt wannabe építész. gyönyörű káromkodásokat tanulhattam tőle mindig rajz/makett leadás közeledtével 😛 kedvenc sztorim volt mikor bevitték a művet suliba, a tanár leokézta azzal, hogy még egészítse ki valamivel. ok, faszányos, hazafelé vettek SPARban sört, a többhetes munkálkodáséjszakázás feszültségét levezetendő. sajnos a táskába helyezett serital kifolyt, rá a rajzra, hazavágva cirka egy hónap munkáját, és ezzel a 3-4 kredites tárgyat
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És hogy bírod ki? Még nekünk is mondogatják, hogy az építészek furcsa emberek, el vannak szállva folyamatosan 😀tenorx
húgom építésznek tanul... :mad: -> you just made a powerful enemy! (ezentúl plusz felár GM játékban, esetleges tradeknél 😛 és teszek róla, hogy Rosenhausék felárazzák a szabadügynökeidet 😛)Igor
Nekem is tanul barátom építésznek, és? 😀
Ezt egy tanár mondta 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
És hogy bírod ki? Még nekünk is mondogatják, hogy az építészek furcsa emberek, el vannak szállva folyamatosan 😀tenorx
húgom építésznek tanul... :mad: -> you just made a powerful enemy! (ezentúl plusz felár GM játékban, esetleges tradeknél 😛 és teszek róla, hogy Rosenhausék felárazzák a szabadügynökeidet 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Építészmérnökről annyit, hogy két haverom felvételizett, egyik hónapokig járt pestre felkészítőre, és mindketten simán megbuktak a felvételin 😀
Pedig mindkettő rohadt szépen és jól rajzol 😛tenorx
nem is én akarok építészmérnökire menni,hanem BL 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Építészmérnökről annyit, hogy két haverom felvételizett, egyik hónapokig járt pestre felkészítőre, és mindketten simán megbuktak a felvételin 😀
Pedig mindkettő rohadt szépen és jól rajzol 😛tenorx
palcaembert en is rohadt szepen es jol rajzolok
csak eppen a fizikahoz meg a matekhoz kifejezetten segg vagyok meg magamhoz kepest is
edesanyam agan csaladi betegseg a bme epiteszmernoki kar hallok rola eleget 😀
nagyfater belsoepitesz leven tanitott jodarabig ott is
draga unokahugom pedig most faszakszik vele
a ketto kozott azert elvegeztek egy paran a csaladbol h biztos ne maradjunk legoaddictok nelkulFake
Nem semmi felhozatal 😀
És hogy bírod ki? Még nekünk is mondogatják, hogy az építészek furcsa emberek, el vannak szállva folyamatosan 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Építészmérnökről annyit, hogy két haverom felvételizett, egyik hónapokig járt pestre felkészítőre, és mindketten simán megbuktak a felvételin 😀
Pedig mindkettő rohadt szépen és jól rajzol 😛tenorx
palcaembert en is rohadt szepen es jol rajzolok
csak eppen a fizikahoz meg a matekhoz kifejezetten segg vagyok meg magamhoz kepest is
edesanyam agan csaladi betegseg a bme epiteszmernoki kar hallok rola eleget 😀
nagyfater belsoepitesz leven tanitott jodarabig ott is
draga unokahugom pedig most faszakszik vele
a ketto kozott azert elvegeztek egy paran a csaladbol h biztos ne maradjunk legoaddictok nelkul
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Építészmérnökről annyit, hogy két haverom felvételizett, egyik hónapokig járt pestre felkészítőre, és mindketten simán megbuktak a felvételin 😀
Pedig mindkettő rohadt szépen és jól rajzol 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Black Levanderrel durva ÖSZK volt tegnap.Mentünk BME nyíltnapra,két kar előadását hallgattuk meg (építészmérnök,gépészmérnök),ezután elmentünk gyakorlati bemutatóra (gépészmérnöki),eléggé elhúzódott----->14:23-as IC bukó
15:23-as IC-vel akarunk menni----->100perc késés+nincs helyjegy
16:23-as IC-re elfogytak a jegyek,ezért maradt a 16:28-as gyors,ügyes,okos helyezkedés------>fasza ülőhely,szerencsére

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
egy NB1-es foci pálya Magyarországon
Joci
libalegelő, fogadok h kedden se lesz meccs...

|
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
egy NB1-es foci pálya Magyarországon


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként ez a C-vitamin, mint csodaszer nagyon nincs bizonyítva.F.Schleck
engem meggyógyít, nekem ez elég 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként ez a C-vitamin, mint csodaszer nagyon nincs bizonyítva.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a pálinkát főleg torokfájásra szoktam. arra a legjobb.
illetve egy jó barckban kurva sok vitamin is van. nem kell csak 1 max 2 felest lenyomni.
de sajna nincs itthon HP így szenvedekharomt
nekem megvan mind a hét 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vegyél C-Vitamint 😉 Mármint nem pezsgőszart, hanem rendes minimum 500, de inkább 1000 milis tablettát. Iszonyat hatásos tud lenni, és túladagolni sem lehet 😉fetomy
tegnap 3db 500ast nyomtam be. soha nem nyomok megfázásra mást csak pálinkát és vitamint.
szedek elég mérget másra.haromt
nem is kell 😊 egy jó adag vitaminbomba kiölögeti a cuccost, a pia meg enyhíti a tüneteket 😀
amúgy érdekes kombó, tekintve, hogy az alkoholtól is többet pisál az ember, a sok cvitamintól is sokat pisál az ember, szóval a kettő együtt főleg ha társul egy kis inkontinenciával igen kellemes napokat tud okozni 😀fetomy
a pálinkát főleg torokfájásra szoktam. arra a legjobb.
illetve egy jó barckban kurva sok vitamin is van. nem kell csak 1 max 2 felest lenyomni.
de sajna nincs itthon HP így szenvedek
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kurva megfázás. Tegnap dél óta kettő 100as csomag zsebkendőt nyomtam el.haromt
vegyél C-Vitamint 😉 Mármint nem pezsgőszart, hanem rendes minimum 500, de inkább 1000 milis tablettát. Iszonyat hatásos tud lenni, és túladagolni sem lehet 😉fetomy
tegnap 3db 500ast nyomtam be. soha nem nyomok megfázásra mást csak pálinkát és vitamint.
szedek elég mérget másra.haromt
nem is kell 😊 egy jó adag vitaminbomba kiölögeti a cuccost, a pia meg enyhíti a tüneteket 😀
amúgy érdekes kombó, tekintve, hogy az alkoholtól is többet pisál az ember, a sok cvitamintól is sokat pisál az ember, szóval a kettő együtt főleg ha társul egy kis inkontinenciával igen kellemes napokat tud okozni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kurva megfázás. Tegnap dél óta kettő 100as csomag zsebkendőt nyomtam el.haromt
vegyél C-Vitamint 😉 Mármint nem pezsgőszart, hanem rendes minimum 500, de inkább 1000 milis tablettát. Iszonyat hatásos tud lenni, és túladagolni sem lehet 😉fetomy
tegnap 3db 500ast nyomtam be. soha nem nyomok megfázásra mást csak pálinkát és vitamint.
szedek elég mérget másra.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kurva megfázás. Tegnap dél óta kettő 100as csomag zsebkendőt nyomtam el.haromt
vegyél C-Vitamint 😉 Mármint nem pezsgőszart, hanem rendes minimum 500, de inkább 1000 milis tablettát. Iszonyat hatásos tud lenni, és túladagolni sem lehet 😉
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk most süt a nap. Mondjuk ettől még hideg van.Matthew99
Nálunk detto.szaba
😂 Annak örülök, hogy 2 utcával lejjebb is hasonló a helyzet.Matthew99
Itt is süt a nap, csak kurva hideg van, ráadásul a tegnap leesett hó már látványosan olvad és latyak az egész. RÜhellem.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
gyűlölöm ezt a mocsok időjárást :/Stez
Nálunk most süt a nap. Mondjuk ettől még hideg van.Matthew99
Nálunk detto.szaba
😂 Annak örülök, hogy 2 utcával lejjebb is hasonló a helyzet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
gyűlölöm ezt a mocsok időjárást :/Stez
Nálunk most süt a nap. Mondjuk ettől még hideg van.Matthew99
Nálunk detto.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kurva megfázás. Tegnap dél óta kettő 100as csomag zsebkendőt nyomtam el.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 595 — Invisible man
gyűlölöm ezt a mocsok időjárást :/Stez
Nálunk most süt a nap. Mondjuk ettől még hideg van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 254 — Whoops, looks like something went wrong.
gyűlölöm ezt a mocsok időjárást :/