Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Annál meg már csak az viccesebb, mikor valaki meg van győződve róla, hogy neki bizony ilyen nincs.fetomy
Amúgy nekem tényleg nincs.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
KEresztes póknak meg kieshetne már egy embere. Elképesztő irritáló az a nő. Köcsög Geszti.tüsi91
Vicc lett volna ha kiszróják a srácot vagy úgyis mondhatnám A hangot.JayB
😀 A hang 😀 ha ez a csávó "világsztár" lesz ezzel a "hanggal" és fejszerkezettel, a draft közben élő egyenesen adásban operálom ki saját kezemmel az összes hangszálamat 😛

mondjuk tényleg vicces, mikor egy amfocis fórumon kiváló meccsek közben valaki x-faktort néz...JJ Tiller
hát szombat esténként tesóm bitorolja a gépet általában szal sok választásom nincs
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölöm, ha az embert folyamatosan baszogatják olyan k.vajelentős dolgokért, mint hogy mikor mit néz...

Ezen kívül "vicces" mikor valaki lenéz, lebasz, stb... valakit, aki szerinte nevetséges, igénytelen, stb... dolgot szeret, és közben kegyesen szemet huny a saját "bűnös szenvedélyei" fölött... Annál meg már csak az viccesebb, mikor valaki meg van győződve róla, hogy neki bizony ilyen nincs.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
KEresztes póknak meg kieshetne már egy embere. Elképesztő irritáló az a nő. Köcsög Geszti.tüsi91
Vicc lett volna ha kiszróják a srácot vagy úgyis mondhatnám A hangot.JayB
😀 A hang 😀 ha ez a csávó "világsztár" lesz ezzel a "hanggal" és fejszerkezettel, a draft közben élő egyenesen adásban operálom ki saját kezemmel az összes hangszálamat 😛

mondjuk tényleg vicces, mikor egy amfocis fórumon kiváló meccsek közben valaki x-faktort néz...JJ Tiller
Tudom kurva gáz, el is bújok mindjárt.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
KEresztes póknak meg kieshetne már egy embere. Elképesztő irritáló az a nő. Köcsög Geszti.tüsi91
Vicc lett volna ha kiszróják a srácot vagy úgyis mondhatnám A hangot.JayB
😀 A hang 😀 ha ez a csávó "világsztár" lesz ezzel a "hanggal" és fejszerkezettel, a draft közben élő egyenesen adásban operálom ki saját kezemmel az összes hangszálamat 😛

mondjuk tényleg vicces, mikor egy amfocis fórumon kiváló meccsek közben valaki x-faktort néz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyűlölök mindenkit aki a kibaszott """""""tehetségkutatókról""""""""" beszél
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
KEresztes póknak meg kieshetne már egy embere. Elképesztő irritáló az a nő. Köcsög Geszti.tüsi91
Vicc lett volna ha kiszróják a srácot vagy úgyis mondhatnám A hangot.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
KEresztes póknak meg kieshetne már egy embere. Elképesztő irritáló az a nő. Köcsög Geszti.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lehet igazatok van, de egy számot megírni szövegestől-zenéstől azért jóval másabb mint átalakítani.eaglesmcnabb
Lehet sokként fog érni, de az amerikai sztárok se maguknak írják a szöveget, sőt a zenét se általában 😛tenorx
hát már a melyik 😛 Vannak, akik magunkak írnak 😊 de kétségkívül ők vannak kevesebben..
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehet sokként fog érni, de az amerikai sztárok se maguknak írják a szöveget, sőt a zenét se általában 😛tenorx
épp ezért csak a te szemedben sztárok 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
lehet igazatok van, de egy számot megírni szövegestől-zenéstől azért jóval másabb mint átalakítani.eaglesmcnabb
Lehet sokként fog érni, de az amerikai sztárok se maguknak írják a szöveget, sőt a zenét se általában 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
lehet igazatok van, de egy számot megírni szövegestől-zenéstől azért jóval másabb mint átalakítani.eaglesmcnabb
Ezért hívják zenei tehetségKUTATÓNAK, nem grammy díjas zenészek versenyének 😛 Valahol el kell indulni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lehet igazatok van, de egy számot megírni szövegestől-zenéstől azért jóval másabb mint átalakítani.eaglesmcnabb
viszont egy slágert, amit mindenki egy módon ismer, és milliók imádnak, nem egyszerű adott esetben egy teljesen más formában sikeresen előadni 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lehet igazatok van, de egy számot megírni szövegestől-zenéstől azért jóval másabb mint átalakítani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
stop
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Én például ezt nem szeretem az ilyen műsorokban. Könnyű más számot, ami voltaképp befutott elénekelni...
Írjanak saját számot, és adják elő azt. Mint pl. anno Caramel a "Szállok a dallal"-t. az számomra művészet. Ez nem...
Ez olyan mintha kiállnék stand upolni Kiss Ádám és Bödőcs Tibor poénjaival...eaglesmcnabb
amúgy - csak hogy megint előjöjjek az uk x factorral 😛 - azért szeretem sokkal jobban a uk x factort, mert ott direkt minden számot sajátra kell formálni. Szóval pontosan az a cél, hogy megváltoztasd a számot, vagy valahogy tedd bele magad, míg itthon annál jobb, minél jobban hasonlít az eredetire... A uk-ban volt már többször is, hogy az élősóban konkrétan lebaszták a versenyzőt, hogy bár nem énekelt rosszul, de ez csak egy másolat volt, ami ilyen formában szarrá teszi a produkciót 😛

persze van, hogy 1-1 produkció hasonlít az eredetire, de mégis jobbnak tűnik az, hogy mindenképpen kicsit saját formára kell alakítani, nem elég, ha lemásolod az eredetit..fetomy
Rendre felhozzák pozitívumnak ha sajátjukra formálják a dalt, pl a Nikolas gyerek eddigi minden dala jobb volt (nálam) mint az eredeti, és még csak nem is hasonlított rá.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én például ezt nem szeretem az ilyen műsorokban. Könnyű más számot, ami voltaképp befutott elénekelni...
Írjanak saját számot, és adják elő azt. Mint pl. anno Caramel a "Szállok a dallal"-t. az számomra művészet. Ez nem...
Ez olyan mintha kiállnék stand upolni Kiss Ádám és Bödőcs Tibor poénjaival...eaglesmcnabb
amúgy - csak hogy megint előjöjjek az uk x factorral 😛 - azért szeretem sokkal jobban a uk x factort, mert ott direkt minden számot sajátra kell formálni. Szóval pontosan az a cél, hogy megváltoztasd a számot, vagy valahogy tedd bele magad, míg itthon annál jobb, minél jobban hasonlít az eredetire... A uk-ban volt már többször is, hogy az élősóban konkrétan lebaszták a versenyzőt, hogy bár nem énekelt rosszul, de ez csak egy másolat volt, ami ilyen formában szarrá teszi a produkciót 😛

persze van, hogy 1-1 produkció hasonlít az eredetire, de mégis jobbnak tűnik az, hogy mindenképpen kicsit saját formára kell alakítani, nem elég, ha lemásolod az eredetit..
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én például ezt nem szeretem az ilyen műsorokban. Könnyű más számot, ami voltaképp befutott elénekelni...
Írjanak saját számot, és adják elő azt. Mint pl. anno Caramel a "Szállok a dallal"-t. az számomra művészet. Ez nem...
Ez olyan mintha kiállnék stand upolni Kiss Ádám és Bödőcs Tibor poénjaival...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kiss Tibi (Quimby) korántsem szerelmes dalát ismertették meg egy országgal, miközben gondolom fingjuk nem volt róla milyen indittatásból is született a dal eredetileg.

http://www.youtube.com/watch?v=WgiqBHQjatMSobri Jóska
Szerintem egy dalt nem csak egyféleképpen lehet értelmezni. Én is tudok Kiss Tibi drogproblémáiról, és múltjáról, de pont az az igazán nagyszerű a dalban, hogy mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné. És ezt a dalt nem a tv2 értelmezte először szerelmes dalként. Szerepelt az S.O.S szerelem című nem túl minőségi filmben is és a Csík zenekar feldolgozásában is nekem szerelmes dalnak tűnt.F.Schleck
Nehéz szerelmes dalnak értelmezni, de persze mindenki úgy élvezi, ahogy akarja.
Ettől függetlenül szerintem poén, hogy 8 megasztár ezt énekli, és nem valami kommersz "bulislágert" 😊Sobri Jóska
A CSÍK zenekar féle hangszerelésben és előadásban ugyan nagyon másnak nem lehet értelmezni, mint szerelmes dalnak, ha a szövegtől eltekintünk teljes egészében.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiss Tibi (Quimby) korántsem szerelmes dalát ismertették meg egy országgal, miközben gondolom fingjuk nem volt róla milyen indittatásból is született a dal eredetileg.

http://www.youtube.com/watch?v=WgiqBHQjatMSobri Jóska
Szerintem egy dalt nem csak egyféleképpen lehet értelmezni. Én is tudok Kiss Tibi drogproblémáiról, és múltjáról, de pont az az igazán nagyszerű a dalban, hogy mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné. És ezt a dalt nem a tv2 értelmezte először szerelmes dalként. Szerepelt az S.O.S szerelem című nem túl minőségi filmben is és a Csík zenekar feldolgozásában is nekem szerelmes dalnak tűnt.F.Schleck
Nehéz szerelmes dalnak értelmezni, de persze mindenki úgy élvezi, ahogy akarja.
Ettől függetlenül szerintem poén, hogy 8 megasztár ezt énekli, és nem valami kommersz "bulislágert" 😊Sobri Jóska
Ez igaz, bár mondjuk Patai Annánál én kénytelen voltam kikapcsolni, de a mondandódban valóban van igazság. Már csak azt nem értem, hogy miért ebbe a topikba került akkor. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Kiss Tibi (Quimby) korántsem szerelmes dalát ismertették meg egy országgal, miközben gondolom fingjuk nem volt róla milyen indittatásból is született a dal eredetileg.

http://www.youtube.com/watch?v=WgiqBHQjatMSobri Jóska
Szerintem egy dalt nem csak egyféleképpen lehet értelmezni. Én is tudok Kiss Tibi drogproblémáiról, és múltjáról, de pont az az igazán nagyszerű a dalban, hogy mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné. És ezt a dalt nem a tv2 értelmezte először szerelmes dalként. Szerepelt az S.O.S szerelem című nem túl minőségi filmben is és a Csík zenekar feldolgozásában is nekem szerelmes dalnak tűnt.F.Schleck
Nehéz szerelmes dalnak értelmezni, de persze mindenki úgy élvezi, ahogy akarja.
Ettől függetlenül szerintem poén, hogy 8 megasztár ezt énekli, és nem valami kommersz "bulislágert" 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kiss Tibi (Quimby) korántsem szerelmes dalát ismertették meg egy országgal, miközben gondolom fingjuk nem volt róla milyen indittatásból is született a dal eredetileg.

http://www.youtube.com/watch?v=WgiqBHQjatMSobri Jóska
Szerintem egy dalt nem csak egyféleképpen lehet értelmezni. Én is tudok Kiss Tibi drogproblémáiról, és múltjáról, de pont az az igazán nagyszerű a dalban, hogy mindenki úgy értelmezi, ahogy szeretné. És ezt a dalt nem a tv2 értelmezte először szerelmes dalként. Szerepelt az S.O.S szerelem című nem túl minőségi filmben is és a Csík zenekar feldolgozásában is nekem szerelmes dalnak tűnt.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
Nem folynék bele a megasztár/xfaktor vitába, mivel én se vagyok a kimondott törzsközönség, de szerintem egy műsor, amiben énekelnek az sokkal kevésbbé ártalmas, mint rengeteg más, agyzsibbasztó fos (pl. győzike, mónika-show, valóvilág, táskanyitogatás, politika, stb). Én szeretem a zenét.
Viszont az a videó, amit idekopizok, szép példája annak, hogy miképp teremt "véletlenül" értéket egy műsor.
Kiss Tibi (Quimby) korántsem szerelmes dalát ismertették meg egy országgal, miközben gondolom fingjuk nem volt róla milyen indittatásból is született a dal eredetileg.

http://www.youtube.com/watch?v=WgiqBHQjatM

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
nahát, a fidesz szóvá tette, hogy az mszpsek idején a kormány azt mondta, hogy elítélendő dolog az utcára vinni a politikát, most ugyanezt teszi, mert már jó dolognak tartják. Eddig még oké, de számomra hihetetlen módon utána azt mondták (fidesz), hogy szerintük mindenkinek szíve joga az utcára menni és tüntetni valamiért 😮 fetomy
Fideszék lehet hogy már tudnak valamit. Mondjuk azt, hogy reaktiválják egy kis időre a viperás Gergényit 😉

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Mesterszarházi hogy ki kelt magából 😀 mivan veled ember...