Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most leltem,epic 😂
http://www.barikad.hu/sites/barikad.hu/files/2010/Megvedik_a_nyugdijpenztarakat.jpgJoci
most miért? ahogy az eddigi hszekből kivettem, a Fidesz tényleg megőrzi a nyugdíjak értékét 😀 más kérdés, hogy maguknak 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
most leltem,epic 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Felolem, csinaljak ezt barmilyen teren.. csak ne a gazdasagin, konyorgom.
Ez nagyon jo jatek lenne, ha nem a forintarfolyammal, meg az orszag minositesevel packaznanak allandoan..Igor
Egyetértünk, de azt nem hiszem, hogy a konkrét téma felvetett részei (szolgálati idő el vagy el nem ismerése, az állami egyéni számla esetleges kialakítása, stb.) relevánsan érintenék a forintárfolyamot.atapapa
Hmm... gondolod te. En azert maskepp latom, es aggodalmas vagyok (ez egyelore viszonylag csondesen elmult, de a gorog, Szijarto-Kosa fele mutatvanynal 3 napig kaptam "WTF" kommentart jellegu kerdeseket / rohogott rajtunk a vilag.)

http://www.portfolio.hu/gazdasag/nyugdij/ez_remalom_ez_argentina_reakciok_a_nyugdijugyre.141970.html

Megha kicsit tuldramatizalt is, ez jon le.. sot, minel tavolabb van a kulfoldi, annal rosszabb. Ok meg ennyit se tudnak, masodkezbol jon le sok helyen, stb... Egy jo baratom van aki elemzo (igaz, energiaszektor) - neki is atdobtam.. (igaz egyszerusitett angol cikket), hasonlo meglepodes/huledezes, rogton a 24%-kal jott.. kicsit atbeszeltuk, hozzadtam neki reszleteket... mondta, hogy igyse tetszik neki.

De ha ez igy jon le kulfoldon akar elsore, hasbol valo reagalaskent; akar masodikra, kicsit atgondoltabban... az nem jo jel.
Es a legfobb bajom, meg mindig az, hogy nem tudjuk ertelmesen kommunikalni... ami talan meg nagyobb hiba, mint az hogy helyes-e egy gazdasagi elmelet v. sem. Ha nem ert vele egyet a piac, igyis-ugyis szopo.. de legalabb ne faramuci modon adjuk elo. Mert akkor biztos, hogy joval kisebb lenne az esetleges negativ oldalszele a dolognak..

Raadasul ismetlodo tendencia mutatkozik, meg plane bennuk mozgolodik az a kurucos erzes, hogy csakazeris beintunk ennek-annak.. aztan csodalkozik mindenki, amikor masnap reggel ontik a forintot a piacra az ijedt amcsi magannyugdijpenztarak. Ironia off 😊
A burzsujbankar velemenyet hallottak 😛Igor
jogos

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibaszott BSZtenorx
+1Szücsi
Hát én sem ilyen fajta feladatokat vártam, de azért a kettes csak meg lesz. És a vizsga miatt úgyis csak ez lenne a cél, szóval vehetjük úgy, hogy én elégedett vagyok.F.Schleck
A 2es nekem rohadt nagy mákkal meglehet, főleg úgy, hogy a gyakvezér az előző ZHnál osztogatta a pontokat a kettesért. Nagyon reménykedek, de végülis legrosszabb esetben pótZH. Szücsivel beszéltem bevfizen, neki nagyobb szopás, ha nincs meg, mert akkor kereszt 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
http://mandiner.blog.hu/2010/11/25/kirov_feloszt

Jó kép. Valamelyik LMP-s ezt is vihetné a parlamentbe.zinedine5
Azt nem írták, h mitől védik a nyugdíjpénztárakat. 😛 Pl.: Kígyó még egyiket se marta meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
Vágási Ferit kellene megkérdezni 😀
http://www.youtube.com/watch?v=AG3FYKxUr0Y


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kibaszott BSZtenorx
+1Szücsi
Hát én sem ilyen fajta feladatokat vártam, de azért a kettes csak meg lesz. És a vizsga miatt úgyis csak ez lenne a cél, szóval vehetjük úgy, hogy én elégedett vagyok.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
http://mandiner.blog.hu/2010/11/25/kirov_feloszt

Jó kép. Valamelyik LMP-s ezt is vihetné a parlamentbe.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Várjuk ki a végét. Könnyen lehet hogy csak a szokásos Fidesz-játék zajlik: mondunk valami nagyon rosszat, de végül csak fele olyan rossz lesz, és az emberek fellélegeznek, hogy milyen jól jártakatapapa
Felolem, csinaljak ezt barmilyen teren.. csak ne a gazdasagin, konyorgom.
Ez nagyon jo jatek lenne, ha nem a forintarfolyammal, meg az orszag minositesevel packaznanak allandoan..Igor
Egyetértünk, de azt nem hiszem, hogy a konkrét téma felvetett részei (szolgálati idő el vagy el nem ismerése, az állami egyéni számla esetleges kialakítása, stb.) relevánsan érintenék a forintárfolyamot.atapapa
Hmm... gondolod te. En azert maskepp latom, es aggodalmas vagyok (ez egyelore viszonylag csondesen elmult, de a gorog, Szijarto-Kosa fele mutatvanynal 3 napig kaptam "WTF" kommentart jellegu kerdeseket / rohogott rajtunk a vilag.)

http://www.portfolio.hu/gazdasag/nyugdij/ez_remalom_ez_argentina_reakciok_a_nyugdijugyre.141970.html

Megha kicsit tuldramatizalt is, ez jon le.. sot, minel tavolabb van a kulfoldi, annal rosszabb. Ok meg ennyit se tudnak, masodkezbol jon le sok helyen, stb... Egy jo baratom van aki elemzo (igaz, energiaszektor) - neki is atdobtam.. (igaz egyszerusitett angol cikket), hasonlo meglepodes/huledezes, rogton a 24%-kal jott.. kicsit atbeszeltuk, hozzadtam neki reszleteket... mondta, hogy igyse tetszik neki.

De ha ez igy jon le kulfoldon akar elsore, hasbol valo reagalaskent; akar masodikra, kicsit atgondoltabban... az nem jo jel.
Es a legfobb bajom, meg mindig az, hogy nem tudjuk ertelmesen kommunikalni... ami talan meg nagyobb hiba, mint az hogy helyes-e egy gazdasagi elmelet v. sem. Ha nem ert vele egyet a piac, igyis-ugyis szopo.. de legalabb ne faramuci modon adjuk elo. Mert akkor biztos, hogy joval kisebb lenne az esetleges negativ oldalszele a dolognak..

Raadasul ismetlodo tendencia mutatkozik, meg plane bennuk mozgolodik az a kurucos erzes, hogy csakazeris beintunk ennek-annak.. aztan csodalkozik mindenki, amikor masnap reggel ontik a forintot a piacra az ijedt amcsi magannyugdijpenztarak. Ironia off 😊
A burzsujbankar velemenyet hallottak 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Kibaszott BSZtenorx
+1Szücsi
Szücsi te melyik tankörbe vagy? Illetve milyen szinű? Egyszer láttalak bevfizikán eddig összesen 😕tenorx
10-es. Bevfizikán ottvagyok szinte mindig, megyek ma is 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kibaszott BSZtenorx
+1Szücsi
Szücsi te melyik tankörbe vagy? Illetve milyen szinű? Egyszer láttalak bevfizikán eddig összesen 😕
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Kibaszott BSZtenorx
+1
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fogadjunk egy 2 hetes Patriots/Steelers avatarban, hogy átmész?F.Schleck
Jó. Meg meghívlak egy sörre a holnapi gólyakocsmában is. Amúgy gyere msnre magyarázni akkor 😀tenorx
Holnap megyek haza, szóval ez nekem most kimarad. Még én sem tudok semmit, tanulok inkább most, bocsi. 😊F.Schleck
Már keresem neked a Steelers avatart 😊
És akkor kössük össze a kellemest a hasznossal: Kibaszott BSZ, most mehetek pótZHzni (bár a csoportom fele már kb. el is bukta a tárgyat, szóval még jó vagyok).
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bizalmi elv?
LOL
Ezer éve nem működőképes. Ha mindig így mennék, már sokszor rábasztam volna .alap, hogy a jobbkezes utcákban is balra nézek először... Más kárán jobb taulni.kishaszi
én is elnézek az egyirányú utca mindkét irányába, mikor kijövök a kapun, de azért van egy szint ami után már durva. Pl. ha nem merek bemenni normálisan a kereszteződésbe, hátha valaki áttép a piroson.fetomy
Persze, világos. Ez olyan, mint a "jaj le ne lépjen elém az útra". Ettől féltem még 16 évesen, de autóba ülve elmúlt, ha így ül be valaki az autóba, akkor már megette a fene. Sokan egyébként rettegnek a kocsiban, látszik a vezetési stílusukon. Illetve azt nem nevezném stílusnak....

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Aztán ha mégis jönne akkor meg helószia! Attól mert nem jöhetne még nem biztos hogy nem is fog jönniKGB
Jó, ilyen alapon mindenki megállhatna a zöldnél is körülnézni, nem jön-e át valaki a piroson...somoskovig
Valóban, ha a mentő-rendőr-tűzoltó nénó nélkül megérkezik balról, nekem nincs több fórumozás. Plusz valami őrült. De bízom az állami szervek szabálykövetésében és az ámokfutók halandóságában 😊Dzsokijuing
Tudod mit, amikor (ritkan) Pesten jarok/jartam, valahogy en sem merem meghuzni, forgalmasabb reszeken.. csak sok kukucskalas utan. (Az meg a masik, hogy en sok helyen jartam mar, ahol telezolddel csinaljak az ilyeneket.. szoval vannak furcsa berogzodeseim neha 😊)

Amugy ez a kisivu kanyarodas szep dolog, de kb. 18 olyan dolgot tudnek mondani, ami sokkal sulyosabb gond a kozlekedesi morallal odahaza..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bizalmi elv?
LOL
Ezer éve nem működőképes. Ha mindig így mennék, már sokszor rábasztam volna .alap, hogy a jobbkezes utcákban is balra nézek először... Más kárán jobb taulni.kishaszi
én is elnézek az egyirányú utca mindkét irányába, mikor kijövök a kapun, de azért van egy szint ami után már durva. Pl. ha nem merek bemenni normálisan a kereszteződésbe, hátha valaki áttép a piroson.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Várjuk ki a végét. Könnyen lehet hogy csak a szokásos Fidesz-játék zajlik: mondunk valami nagyon rosszat, de végül csak fele olyan rossz lesz, és az emberek fellélegeznek, hogy milyen jól jártakatapapa
Ez nem fideszjáték. Ugyanaz, mint a vasútvonalakkal, vagy a nagyob bcégeknél a bértárgyalásoknál és elbocsátásoknál.
Kitalálják, hogy mennyit akarnak megszüntetni, leépíteni, elbocsájtani. Utána bedobják a közösbe ennek a dupláját pl. Ekkor mindenki felháborodik, anyázik, és jön a kínkeserves tárgyalás, ahol az "érdekvédők" "elérik" a felét mondjuk. Magyarán a kis ember azt hiszi, hogy elért valamit a többi kisembernek, büszke, hoyg ezt elérték, közben meg a vezetők meg elégedettek, mert a tervük teljesült, és még a kicsi is azt hiszi, hogy de frankó!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bizalmi elv?
LOL
Ezer éve nem működőképes. Ha mindig így mennék, már sokszor rábasztam volna .alap, hogy a jobbkezes utcákban is balra nézek először... Más kárán jobb taulni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet, csak nálunk olyan, hogy normál utazósebességgel teljesen jól át lehet haladni rajta, de igazából nem is a lassúsággal van probléma, értem én, hogy aki ki sem próbálja, vagy mittudomén, az lassan megy át, hanem azzal, hogy konkrétan megállnak előtte. Majd gázadás nélkül megy át rajta, és így viszont k.vahosszú idő alatt jut át, mert hát a finommenet azért alapból is lassú, nem még ha bukkanón megy át.fetomy
Ez a hazai vezetési "kultúra" része. A zemberek ott is megállnak, ahol azt hinnéd, józan ésszel senki. Pl. balra kanyarodásnál zöld lámpa, jobbra mackósajt: evidens, hogy megállás nélkül befordulhatsz jobbra, hiszen a lámpa miatt balról nem jöhetnek. Ehhez képest 10-ből kilenc befékez és a fejét balra fordítva sasol.Dzsokijuing
Aztán ha mégis jönne akkor meg helószia! Attól mert nem jöhetne még nem biztos hogy nem is fog jönniKGB
A kresz-ben van egy bizalmi elv nevű dolog, miszerint bízunk abban, hogy a többiek betartják a szabályokat, ergo ha mehetek, akkor mehetek, nem fog valaki tilosba menni, és szétzúzni.

Enélkül vezetni sem érdemes, mert ilyen alapon ha megyek az utcán óvatosan kell, hátha egy szemből jövő gondol egyet, és átjön a sávomba meghalni.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 982 — Saturday Night Lights
Ez a hazai vezetési "kultúra" része. A zemberek ott is megállnak, ahol azt hinnéd, józan ésszel senki. Pl. balra kanyarodásnál zöld lámpa, jobbra mackósajt: evidens, hogy megállás nélkül befordulhatsz jobbra, hiszen a lámpa miatt balról nem jöhetnek. Ehhez képest 10-ből kilenc befékez és a fejét balra fordítva sasol.Dzsokijuing
Aztán ha mégis jönne akkor meg helószia! Attól mert nem jöhetne még nem biztos hogy nem is fog jönniKGB
Jó, ilyen alapon mindenki megállhatna a zöldnél is körülnézni, nem jön-e át valaki a piroson...somoskovig
Valóban, ha a mentő-rendőr-tűzoltó nénó nélkül megérkezik balról, nekem nincs több fórumozás. Plusz valami őrült. De bízom az állami szervek szabálykövetésében és az ámokfutók halandóságában 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
Lehet, csak nálunk olyan, hogy normál utazósebességgel teljesen jól át lehet haladni rajta, de igazából nem is a lassúsággal van probléma, értem én, hogy aki ki sem próbálja, vagy mittudomén, az lassan megy át, hanem azzal, hogy konkrétan megállnak előtte. Majd gázadás nélkül megy át rajta, és így viszont k.vahosszú idő alatt jut át, mert hát a finommenet azért alapból is lassú, nem még ha bukkanón megy át.fetomy
Ez a hazai vezetési "kultúra" része. A zemberek ott is megállnak, ahol azt hinnéd, józan ésszel senki. Pl. balra kanyarodásnál zöld lámpa, jobbra mackósajt: evidens, hogy megállás nélkül befordulhatsz jobbra, hiszen a lámpa miatt balról nem jöhetnek. Ehhez képest 10-ből kilenc befékez és a fejét balra fordítva sasol.Dzsokijuing
Aztán ha mégis jönne akkor meg helószia! Attól mert nem jöhetne még nem biztos hogy nem is fog jönniKGB
Jó, ilyen alapon mindenki megállhatna a zöldnél is körülnézni, nem jön-e át valaki a piroson...

több mint 13 éve
KGB 79
Lehet, csak nálunk olyan, hogy normál utazósebességgel teljesen jól át lehet haladni rajta, de igazából nem is a lassúsággal van probléma, értem én, hogy aki ki sem próbálja, vagy mittudomén, az lassan megy át, hanem azzal, hogy konkrétan megállnak előtte. Majd gázadás nélkül megy át rajta, és így viszont k.vahosszú idő alatt jut át, mert hát a finommenet azért alapból is lassú, nem még ha bukkanón megy át.fetomy
Ez a hazai vezetési "kultúra" része. A zemberek ott is megállnak, ahol azt hinnéd, józan ésszel senki. Pl. balra kanyarodásnál zöld lámpa, jobbra mackósajt: evidens, hogy megállás nélkül befordulhatsz jobbra, hiszen a lámpa miatt balról nem jöhetnek. Ehhez képest 10-ből kilenc befékez és a fejét balra fordítva sasol.Dzsokijuing
Aztán ha mégis jönne akkor meg helószia! Attól mert nem jöhetne még nem biztos hogy nem is fog jönni
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 982 — Saturday Night Lights
Lehet, csak nálunk olyan, hogy normál utazósebességgel teljesen jól át lehet haladni rajta, de igazából nem is a lassúsággal van probléma, értem én, hogy aki ki sem próbálja, vagy mittudomén, az lassan megy át, hanem azzal, hogy konkrétan megállnak előtte. Majd gázadás nélkül megy át rajta, és így viszont k.vahosszú idő alatt jut át, mert hát a finommenet azért alapból is lassú, nem még ha bukkanón megy át.fetomy
Ez a hazai vezetési "kultúra" része. A zemberek ott is megállnak, ahol azt hinnéd, józan ésszel senki. Pl. balra kanyarodásnál zöld lámpa, jobbra mackósajt: evidens, hogy megállás nélkül befordulhatsz jobbra, hiszen a lámpa miatt balról nem jöhetnek. Ehhez képest 10-ből kilenc befékez és a fejét balra fordítva sasol.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lehet, csak nálunk olyan, hogy normál utazósebességgel teljesen jól át lehet haladni rajta, de igazából nem is a lassúsággal van probléma, értem én, hogy aki ki sem próbálja, vagy mittudomén, az lassan megy át, hanem azzal, hogy konkrétan megállnak előtte. Majd gázadás nélkül megy át rajta, és így viszont k.vahosszú idő alatt jut át, mert hát a finommenet azért alapból is lassú, nem még ha bukkanón megy át.
több mint 13 éve
wes New England Patriots 29
Csak én vagyok olyan idióta, hogy a teszkósféle minifekvőrendőrön nem úgy megyek át, mint az emberek 95%-a, hogy megáll előtte, és finommenetben áterőlködik rajta?fetomy
Én akkor a 95 %-hoz tartozom, mindig lassan megyek át rajta. Probáltam gyorsabban is, de olyan fos modón van megcsinálva nálunk, hogy majdnem kiestem az ülésből, azóta nem probálkozom.