Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
az előbb taknyot köptem.

utálom ha még tippem sincs mikor fáztam meg.Höri
Nem baj, nekem az orrpolip miatt egész évben ez van😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az előbb taknyot köptem.

utálom ha még tippem sincs mikor fáztam meg.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Egyébként rosszul gondolom, h ebben a korban a beszéd témái a csajok, sport, pia 3mas valamelyikének kéne lennieBlack_Adder
Egyébként rosszul gondolom, hogy nem az az ideális, ha minden ember ugyanolyan, és pl. csak ugyanarról beszél?

Nálunk a fősulin többeknek nem is volt más témája, mint hogy melyik csajt hogyan baszná meg, meg melyik héten mennyire baszottszívott be. Igazából nem igazán értem miért jobb erről, miért jobb a piáról, csajokról, sportról akármiről beszélni, mint mondjuk egy xfactorról.

Sosem értettem, miért jó ha az emberek nem különböznek, hanem mind egyforma. Mindenki erre törekszik, hogy ugyanúgy nézzünk ki, ugyanúgy gondolkodjunk, ugyanarról beszéljünk, stbstbstb... Hát a faszom. Ha valaki lenéz azért, mert nem arról beszélek adott esetben épp egy harmadik emberrel, hogy kivel és hányszor basztam a hétvégén hullarészegen, hanem mondjuk az xfactorról, hát nézzen.fetomy
Milyen jó és ideális, h különbözök a többiektől és nem ezekről a szarokról akarok beszélni 😛

Egyébként nem csak az említett lenne jó, ha csak az általam hozott 3 dolog lenne a téma, de sokkal jobb lenne mintha csak ez az 1. Direkt 3 népszerű témát hoztam, amihez elvileg mindenkinek van véleménye szóval beszédtéma lehetne...

És senkit se nézek le azért, mert ezeket nézi, csak te KIVÉTELESEN többet látsz a szavak mögött, mint ami ott van. Én csupán utálom ezeket a műsorokat és utálom, h a haverjaim között ez a téma, amibe én nem nagyon tudok beleszólni. De nézni csak azért se fogom 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként rosszul gondolom, h ebben a korban a beszéd témái a csajok, sport, pia 3mas valamelyikének kéne lennieBlack_Adder
Egyébként rosszul gondolom, hogy nem az az ideális, ha minden ember ugyanolyan, és pl. csak ugyanarról beszél?

Nálunk a fősulin többeknek nem is volt más témája, mint hogy melyik csajt hogyan baszná meg, meg melyik héten mennyire baszottszívott be. Igazából nem igazán értem miért jobb erről, miért jobb a piáról, csajokról, sportról akármiről beszélni, mint mondjuk egy xfactorról.

Sosem értettem, miért jó ha az emberek nem különböznek, hanem mind egyforma. Mindenki erre törekszik, hogy ugyanúgy nézzünk ki, ugyanúgy gondolkodjunk, ugyanarról beszéljünk, stbstbstb... Hát a faszom. Ha valaki lenéz azért, mert nem arról beszélek adott esetben épp egy harmadik emberrel, hogy kivel és hányszor basztam a hétvégén hullarészegen, hanem mondjuk az xfactorról, hát nézzen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 938 — we almost always almost win
Faszért nézi apám a TV2-n éppen futó műsort?!?! :mad:

Behajtott szobaajtó mellett, fülhallgatóval a fejemen, hangosan hallgatok zenét, de így is behallatszik, és érzem, ahogy az értelem szivárog ki a fejemből a vérnyomásom meg emelkedik szépen lassan...

...nem akarja kedvenc kormányunk betiltani azt a csatornát de qrvagyorsan? Végre tenne valami jót is.Mikey
Mert egy ilyen kibaszott nagy és tehetséges ország mint Magyarország simán kitermel évente 3 tehetségkutatóra való elit mezőnyt, akik mindent dalt jobban énekelnek mint az eredeti 😛

Btw:
Utálom, h 4 fiatal húszon éves férfi között 3nak ezek a szarok a témák, főleg h én vagyok a 4. Ha nem nézed se menekülsz meg tőlük. De csak azért se vagyok hajlandó ilyen szarokat nézni.
Egyébként rosszul gondolom, h ebben a korban a beszéd témái a csajok, sport, pia 3mas valamelyikének kéne lennie

És ez csak rosszabb lesz: Mindjárt jönnek a valóságshow-k :sick: :mad: 😡

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Színvonalas műsor az is. 😊

Aláírásod utolsó sora: 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Faszért nézi apám a TV2-n éppen futó műsort?!?! :mad:

Behajtott szobaajtó mellett, fülhallgatóval a fejemen, hangosan hallgatok zenét, de így is behallatszik, és érzem, ahogy az értelem szivárog ki a fejemből a vérnyomásom meg emelkedik szépen lassan...

...nem akarja kedvenc kormányunk betiltani azt a csatornát de qrvagyorsan? Végre tenne valami jót is.Mikey
Az hagyján, de sokak élvezetére, most az In Good In Bad-en belül csináltak egy tehetségkutató műsort, Csillagsztár vagy mi néven 😀😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Faszért nézi apám a TV2-n éppen futó műsort?!?! :mad:

Behajtott szobaajtó mellett, fülhallgatóval a fejemen, hangosan hallgatok zenét, de így is behallatszik, és érzem, ahogy az értelem szivárog ki a fejemből a vérnyomásom meg emelkedik szépen lassan...

...nem akarja kedvenc kormányunk betiltani azt a csatornát de qrvagyorsan? Végre tenne valami jót is.
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Na, itt a válasz arra, mait Igor fejtegetett tegnap este. Hülye az egész világ, nem értik OV és bandája nagyszerűségét...somoskovig
ja, ráadásul az a hír járja, hogy év végére a Fitch le fogja minősíteni Magyarországot miatta

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szabály az szabály.

nem azzal kell foglalkozni hogy kivel hogy tartatják be hanem hogy te tartsd be....haromt
vicces, hogy közlekedési szabályokra ráírod ide, hogy szabály az szabály, tartsam be, ne foglalkozzak mással, de pl. te is eldühöngsz itt pl. Orbánék (vagy épp adott kormány intézkedésein). Pedig ugyanaz, ők is csak szabályokat hoznak, ne foglalkozzál azzal, hogy mennyire jogos, vagy ésszerű, vagy mennyire nyilvánvaló lopás, akkoris csináljad úgy ahogy mondják, aztán eszedbe ne jusson itt dühöngeni miatta...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szabály az szabály.

nem azzal kell foglalkozni hogy kivel hogy tartatják be hanem hogy te tartsd be....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Meg most őszintén, egy 3-5 sávos úton hol veszed észre, hogy nem 100-al mész, hanem 115-el?fetomy
A műszerfalra tekintve 😛
Semmi különbség nincs. De 30ezret érő meg aztán végképp.fetomy
100 helyett 115 majd' 1,5x nagyobb féktáv...

egyébként meg ha 100Ft lenne a büntetés, senkinek se fájna kifizetni... 30ezerrel talán kedvet lehet szegni...H_Marko
A problémám az ésszerűtlenséggel van még mindig. Mert lehet, hogy nekem húdekurvára a kedvemet szegték, és milliók életét kímélték meg azzal, hogy 115 helyett akkor majd most 113-al megyek, ami még ugye szabályos, ellenben akik 200-al száguldanak végig, továbbra is leszarják. És a baleseteket továbbra is a jóval nagyobb sebességgel gyorshajtók és az ittasok fogják okozni, nem az, aki 114 helyett 115-el megy (mert egyébként nem is a 100 a helyes mérték, hiszen még a 114 is tök jó.)
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Meg most őszintén, egy 3-5 sávos úton hol veszed észre, hogy nem 100-al mész, hanem 115-el?fetomy
A műszerfalra tekintve 😛
Semmi különbség nincs. De 30ezret érő meg aztán végképp.fetomy
100 helyett 115 majd' 1,5x nagyobb féktáv...

egyébként meg ha 100Ft lenne a büntetés, senkinek se fájna kifizetni... 30ezerrel talán kedvet lehet szegni...

több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
most leltem,epic 😂
Joci
nem a magánnyugdíjpénztárakra értették... 😛

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 503
Tegnap este történt:
Johnny Matolcane: Keresztapa, nem tudom, mit tegyek. Az emberek nem akarják nekünk adni a nyugdíjukat.
Don Vittorio Orbalone: Mi van veled? Ez az Európai Unió belőled is buzit csinált? Úgy sírsz, min egy nő.
Johnny Matolcane: De vége a költségvetésemnek, ha nem lépnek át. Tönkretesznek, kiröhögnek!
Don Vittorio Orbalone: Menj haza! Hat hét múlva az emberek neked fogják adni azt a pénzt.
Johnny Matolcane: Késő, már egy hónapja támadjuk a magánpénztárakat, és senki sem akar magától átlépni.
Don Vittorio Orbalone: Az én ajánlatomat nem fogják visszautasítani. Készülj, holnap sajtótájékoztatót tartasz.DiamondsHead44
http://www.youtube.com/watch?v=crLzLGZ19jE 😀
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
istenem hogy én hogy utálom a hisztis kurvákat 😀

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/11/26/a_befektetok_szabadulnak_a_forinttol_es_a_magyar_reszvenyektol/

Na, itt a válasz arra, mait Igor fejtegetett tegnap este. Hülye az egész világ, nem értik OV és bandája nagyszerűségét...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is beállok a sorba és terjesztem
http://www.facebook.com/event.php?eid=135065879880408
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Hm, akkor a pontgyűjtésbe is sikerült belekezdened rendesen... Szerintem vezess kicsit óvatosabban, nehogy a jogsid bánja a végén 😊Rataccess
igen, csak pont ezaz, hogy abszolút nem vezetek veszélyesen... még csak túl gyorsnak se mondanám.. Meg most őszintén, egy 3-5 sávos úton hol veszed észre, hogy nem 100-al mész, hanem 115-el? Semmi különbség nincs. De 30ezret érő meg aztán végképp.

De mindegy, kénytelen leszek én is úgy menni, ahogy muszáj.. (amit hozzáteszek, van fehérváron 1-2 hely, ahol kifejezetten az a rosszabb, és veszélyesebb, de hát mindegy. Lehet, hogy így előbb karambolozok, de legalább elmondhatom, hogy én szabályos voltam ^^ fasza

Amúgy a pontokat leszarom. Vegyék is el inkább, faszomnak sincs kedve így már vezetni.
szerk.: Utánakerestem, elvileg a pénz melllé pontot nem adnak.fetomy
Elvileg a rendőrnek ott kéne mérnie, ahol a sebességkorlát átlépése veszélyt jelent és nem ott, ahol a legvalószínűbb, hogy átléped, mivel nincs veszélyeztető körülmény.
De ez nem a közlekedésbiztonságról szól, hanem sima pénzbeszedés.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hm, akkor a pontgyűjtésbe is sikerült belekezdened rendesen... Szerintem vezess kicsit óvatosabban, nehogy a jogsid bánja a végén 😊Rataccess
igen, csak pont ezaz, hogy abszolút nem vezetek veszélyesen... még csak túl gyorsnak se mondanám.. Meg most őszintén, egy 3-5 sávos úton hol veszed észre, hogy nem 100-al mész, hanem 115-el? Semmi különbség nincs. De 30ezret érő meg aztán végképp.

De mindegy, kénytelen leszek én is úgy menni, ahogy muszáj.. (amit hozzáteszek, van fehérváron 1-2 hely, ahol kifejezetten az a rosszabb, és veszélyesebb, de hát mindegy. Lehet, hogy így előbb karambolozok, de legalább elmondhatom, hogy én szabályos voltam ^^ fasza

Amúgy a pontokat leszarom. Vegyék is el inkább, faszomnak sincs kedve így már vezetni.
szerk.: Utánakerestem, elvileg a pénz melllé pontot nem adnak.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hm, akkor a pontgyűjtésbe is sikerült belekezdened rendesen... Szerintem vezess kicsit óvatosabban, nehogy a jogsid bánja a végén 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kurvára szeretem a zéró toleranciát ^^
És imádom, hogy iszonyú felesleges módon az autópálya (Fehérvár-Pest szakaszán) nagyjából a felén 100-al lehet menni. Rendkívül sok értelme volt megépíteni. Főleg, hogy tele van olyan kanyarokkal, mintha a Forma1-ben mennék.
A leginkább viszont azt imádom, hogy 100 helyett 117-el mentem (meg egyszer 119 és egyszer 122) egy tök üres háromsávos szakaszon, (illetve egyszer az 5 sávos M1M7-en), amiért megkaptam a 3szor 30ezer forintot ^^

Emellett bónuszképpen imádom, hogy 3 év alatt nem büntettek meg egyszer sem, de az elmúlt másfél hónapban legalább 5ször ^^ És minden alkalommal akkora értelmetlen, jelentéktelen és tökéletesen veszélytelen dologért, hogy az már hihetetlen...

A létező összes szempontból egy kibaszottul elszart országban élünk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez is király
http://varanus.blog.hu/2010/11/26/a_nyugdijbiznisz_jutalma
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most leltem,epic 😂
http://www.barikad.hu/sites/barikad.hu/files/2010/Megvedik_a_nyugdijpenztarakat.jpgJoci
most miért? ahogy az eddigi hszekből kivettem, a Fidesz tényleg megőrzi a nyugdíjak értékét 😀 más kérdés, hogy maguknak 😀fetomy
Legjobb húzás: járulék helyett adó. Vagyis csak beszedik, jogosultság nem jár hozzá --> arra lehet költeni, amire csak akarják.somoskovig
De hát ők radikálisan csökkentik az adókat...

eddig minden kibaszott szavuk igaz volt.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 269 — 49ers GM
most leltem,epic 😂
http://www.barikad.hu/sites/barikad.hu/files/2010/Megvedik_a_nyugdijpenztarakat.jpgJoci
most miért? ahogy az eddigi hszekből kivettem, a Fidesz tényleg megőrzi a nyugdíjak értékét 😀 más kérdés, hogy maguknak 😀fetomy
Legjobb húzás: járulék helyett adó. Vagyis csak beszedik, jogosultság nem jár hozzá --> arra lehet költeni, amire csak akarják.