Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a francba, hogy nekem miért a Denver a kedvencem? 😀JC6
Ja, azért gondold magadat egy Bills vagy egy Lions szurker helyébe, vagy akár a Raidersesekébe. Ahhoz képest nektek színes üveggel vakargatják a seggötöket. 😛Döme
nálunk legalább lehetett várni hogy szar lesz.
Sokkal fosabb mondjuk a Bengals szurkolóknak, akik nagy reményekkel várták ezt a fost.
Én már nem idegesíteném rajta magam ha látnám legalább hogy tesz valamit a vezetőség (mondjuk eltakarítja a kisfaszt), de így meg nem.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a francba, hogy nekem miért a Denver a kedvencem? 😀JC6
Ja, azért gondold magadat egy Bills vagy egy Lions szurker helyébe, vagy akár a Raidersesekébe. Ahhoz képest nektek színes üveggel vakargatják a seggötöket. 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a francba, hogy nekem miért a Denver a kedvencem? 😀JC6
Akkor mit szóljanak a Cleveland; Detroit; Buffalo; San Fransisco szurkolók(nem -csak- a mostani szezonra gondolok itt elsősorban)?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a francba, hogy nekem miért a Denver a kedvencem? 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat, hogy állandóan vasárnap jön rám a "vasárnapi hangulat" 😡
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Goodell a kurva anyád! Takarodj!Soldados
má megint mit tett?haromt
Flagfootball. Ha ez így megy tovább, én nem nézem ezt a játékot tovább, vagy lehet NCAA-re váltok. Nem normális mikre dobálnak zázlót.

Kíváncsian várom Harrison mit kap majd és mit Andre Johnson? El kéne dönteni mit büntetünk, a kemény játékot, vagy a szánékos ökölharcot...

Goodell takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Goodell a kurva anyád! Takarodj!Soldados
má megint mit tett?haromt
semmit 😛 csak lélegzik, meg minden............... olyanGó Gudellesen - valakinek tecc, valakinek meg az anyukályával vannak tervei

hühü, nekem is 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Goodell a kurva anyád! Takarodj!Soldados
má megint mit tett?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Goodell a kurva anyád! Takarodj!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Jogászkomák! Ezen két - a környezetéből kiragadott - szösszenet szerint, most van tulajdona a pénztártagnak vagy nincs?
"1. § A magánnyugdíjról és a magánnyugdíjpénztárakról szóló 1997. évi LXXXII. törvény (a
továbbiakban: Mpt.) 123. § (6) bekezdésében foglaltak alapján a társadalombiztosítási
nyugdíjrendszerbe visszalépő pénztártag természetes személyek portfolióját képező eszközöket az
Nyugdíjreform és Adósságcsökkentő Alapnak kell átadni."
„(4) A pénztártag követelése – a tulajdonlás elve szerint – a pénztártag tulajdona, amelyre az e
törvényben foglaltak szerint kedvezményezett jelölhető."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
az uccsó két magánnyugdíjpénztár tag (a videjón van a hangsúly): http://orulunkvincent.blog.hu/2010/11/28/matolcsy_gyorgy_es_az_allami_garanciavallalas

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Népszabadság interjú mélyen tisztelt Matolcsy úrral.
http://nol.hu/gazdasag/szabad_valasztas__kovetkezmenyekkel

- Mindketten tudjuk, hogy valójában szó sincs döntési szabadságról. Miért nem húztak egy vonalat január elsejével: akkortól mindenki visszakerül a tb-be, oszt jónapot.

- Mert az államosítás lenne, az pedig ellentétes egy konzervatív polgári kormány közgazdasági gondolkozásával. Mi biztosítjuk a szabad választás lehetőségét, aminek viszont vannak következményei.

- Súlyos következményei!

- Így van, s mivel súlyosabb kockázatok fűződnek a maradáshoz, mint a visszatéréshez, a túlnyomó többség vissza fog jönni. Az állam senkit nem kötelez, a választás szabad.

Ez nálam a "nem etikus, de jogszerű"-höz hasonló szinten lesz kedvenc idézet.Mikey
Ja, mint geronazzo mariskán a tüllfátyol...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Népszabadság interjú mélyen tisztelt Matolcsy úrral.
http://nol.hu/gazdasag/szabad_valasztas__kovetkezmenyekkel

- Mindketten tudjuk, hogy valójában szó sincs döntési szabadságról. Miért nem húztak egy vonalat január elsejével: akkortól mindenki visszakerül a tb-be, oszt jónapot.

- Mert az államosítás lenne, az pedig ellentétes egy konzervatív polgári kormány közgazdasági gondolkozásával. Mi biztosítjuk a szabad választás lehetőségét, aminek viszont vannak következményei.

- Súlyos következményei!

- Így van, s mivel súlyosabb kockázatok fűződnek a maradáshoz, mint a visszatéréshez, a túlnyomó többség vissza fog jönni. Az állam senkit nem kötelez, a választás szabad.

Ez nálam a "nem etikus, de jogszerű"-höz hasonló szinten lesz kedvenc idézet.Mikey
kérlek egyszer olvassátok már el mit akarnak, és mi az ami a Lajtán túl teljesen elfogadott, csak nekünk valamiért kibaszottul nem engedi a Világbank
http://hu.wikipedia.org/wiki/Keynesianizmus


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Népszabadság interjú mélyen tisztelt Matolcsy úrral.
http://nol.hu/gazdasag/szabad_valasztas__kovetkezmenyekkel

- Mindketten tudjuk, hogy valójában szó sincs döntési szabadságról. Miért nem húztak egy vonalat január elsejével: akkortól mindenki visszakerül a tb-be, oszt jónapot.

- Mert az államosítás lenne, az pedig ellentétes egy konzervatív polgári kormány közgazdasági gondolkozásával. Mi biztosítjuk a szabad választás lehetőségét, aminek viszont vannak következményei.

- Súlyos következményei!

- Így van, s mivel súlyosabb kockázatok fűződnek a maradáshoz, mint a visszatéréshez, a túlnyomó többség vissza fog jönni. Az állam senkit nem kötelez, a választás szabad.

Ez nálam a "nem etikus, de jogszerű"-höz hasonló szinten lesz kedvenc idézet.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
fetomy,
Néhány fiatal azzal definiálja önmagát, hogy ők elvből elvetnek minden mainstream dolgot. Zenében, filmben, tévében, könyvben, és azáltal tudják magukat "önigazolni", hogy kedvencük senki másnak sem a kedvence. Ez fiatalon érthető.
Ezért nem kell felháborodnod azon, hogy szerintük ciki az xfaktor. Láthattad, páran elvből nem nézik, bár még egy részt nem láttak belőle. Lelkük rajta, fiatalok 😊
Én már "öregebb" vagyok, ezért szerintem semmi ciki nincs semmiben sem tulajdonképpen. Emlékszem, amikor mi voltunk kamaszok, akkor tiszta ciki volt mondjk a Neoton Família, vagy a Dolly Roll. Azóta pedig már ki tudja hányszor buliztunk a Santa Maria-ra, vagy a Vakáció-ra. Kutyát nem érdekelte ott és akkor, hogy x éve még ciki volt.
Ugyanez a helyzet a tv műsorokkal is.
Pl. van egy barátom, 2 diplomája van, 5-6 nyelven beszél, az Oxfordon tanított (most egy másik angliai egyetemen), szakmája világszerte elismert szaktekintélye, igen ritkán néz tv-t csak úgy, szórakozásból. Tavasszal mikor itthon volt, és mentem fel hozzá épp Mónika Show-t nézett. Én rádöbbentem, hogy "ezmiez?!". Azt mondta ő se nagyon látott ilyet, de szórakoztató meglátásokat mondanak benne, neki ilyen eszébe nem jutott volna, és leköti a dolog. Míg itthon volt, megnézett vagy 10 adást, neki tetszett. Biztos beteg lélek 😊 Pedig nem. És tudja mi a művészet, mi az értékes kultúra, stb.
Ez a helyzet az ilyen zeneműsorokkal is. Én szeretem a zenét, sok kommersz számot is, mégse köt le pl a megasztár. nekem unalmas, hogy 10 szám van benne, de mindent elmondanak 100szor, szavazzunk, megmutatják mi volt, stb. Tagadhatatlanul bugyuta a szerkezete a műsornak. De maguk a számok érdekesek, így már volt, hogy ment a háttérben, és mégsem érzem magam emiatt zombinak, vagy agyhalottnak.
És azok sem azok, akik "elvből" elvetik ezek nézését, sőt lehurrogják látatlanba, csak kevésbbé nyitottak, vagy kitudja. Így próbálják kivonni magukat a mainstream média hömpölygő fostengeréből. Ez is érthető álláspont.
Még egy érdekesség: kevés annyira taszító médiaszereplő van, mint Hajdú Péter, asszem ebben sokak egyetértenek velem. Mégis, ami az elmúlt két héten volt nála Fenyő ügyben, az igenis megsüvegelendő. Kapott pár valóban kompetens riportalanyt, feltett pár fontos kérdést, nem hagyta a válaszokat elmismásolni, stb. Ha lenne oknyomozó újságírás Magyarországon, akkor ebből még lehetne is valami. Én nem bánom, hogy láttam ezt a 2 műsorrészt. Pedig Hajdút nézni is biztos nagyon ciki a bowl.hu-n 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nesztek egy valódi gyűlölködni való

"Adózniuk kell az átlépőknek a magán-nyugdíjpénztári reálhozam után - A többi tőkejövedelemhez hasonlóan fog adózni, a 16 százalékos, egykulcsos szja alá fog esni."

Ezúton szeretném küldeni OV-nak a következő számot, az én és a parlament leendő kapcsolatáról
http://www.youtube.com/watch?v=sKhN0gh0kjYharomt
http://www.youtube.com/watch?v=QgYtsE8dhp8 1,10-től jön a lényeg, bár a bevezető zene is gyülölködni való.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nesztek egy valódi gyűlölködni való

"Adózniuk kell az átlépőknek a magán-nyugdíjpénztári reálhozam után - A többi tőkejövedelemhez hasonlóan fog adózni, a 16 százalékos, egykulcsos szja alá fog esni."

Ezúton szeretném küldeni OV-nak a következő számot, az én és a parlament leendő kapcsolatáról
http://www.youtube.com/watch?v=sKhN0gh0kjY
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mellesleg akkor konkrétan a Te esetedben él az emlékeimben nem egy eset, mikor inkább egy kevésbé fontos egyetemi focimeccset néztél, akár felvételről, miközben NFL meccs volt. Kétségkívül nem ugyanaz, de a korábbi példával szemléltetve, ki néz egy vidi-siófokot, mikor a másikon az El Clasicó megy?fetomy
csütörtökön a Tuskegee-Alabama State meccset néztem a Saints-Cowboys helyett, na és?

mindegy, nem fogok egy értelmetlen vitába belemenni, akinek az ncaa örökrangadók helyett az x-faktor jelenti a szórakozást, érezze magát jólJJ Tiller
pont itt a lényeg. Téged jobban érdekel a Tuskegee-Alabama State meccs, mint egy Saints-Cowboys. Engem meg jobban elszórakoztat egy zenés műsor per pillanat, mint egy college meccs. Hozzátenném, hogy leszámítva nyilván a Buckeyes-Wolverines meccset, aminek nagy része lement addigra, plusz egyébként is baszott működni bármelyik stream, szóval amúgysem láthattam... és ha NFL meccs lett volna a sporttvn, azt is előbb néztem volna, de a college foci mostanában annyira nem hoz lázba. Ha nem lett volna X faktor, se néztem volna, mint ahogy most sem nézek college meccset. Ez van. Ettől függetlenül viszont bátorkodom megjelenni ezen a fórumon, ahol nem csak a fociról lehet beszélni elvileg.

Azt meg már csak halkan jegyzem meg, hogy éppen annak sem lenne semmi akadálya, hogy nézzek gépen két college meccset élőben, egyet letöltve, és közben menjen a tv-ben mondjuk az xfaktor. Szóval azért a többségnek szerintem nem muszáj választania a kettő közül.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Ezen a fórmunom én pont azért vagyok ennyire aktív mert nem csak fociról lehet szövegelni, van itt minden és ez így jó.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
Mellesleg akkor konkrétan a Te esetedben él az emlékeimben nem egy eset, mikor inkább egy kevésbé fontos egyetemi focimeccset néztél, akár felvételről, miközben NFL meccs volt. Kétségkívül nem ugyanaz, de a korábbi példával szemléltetve, ki néz egy vidi-siófokot, mikor a másikon az El Clasicó megy?fetomy
csütörtökön a Tuskegee-Alabama State meccset néztem a Saints-Cowboys helyett, na és?

mindegy, nem fogok egy értelmetlen vitába belemenni, akinek az ncaa örökrangadók helyett az x-faktor jelenti a szórakozást, érezze magát jól


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
biztos mindenkinek van, de egy soccer fórumon én sem hangoztatnám nagyon mondjuk az el clásico közben, hogy épp az ncaa női gyepladbakupájának negyeddöntőjét nézem...JJ Tiller
Szerintem azért hatalmas különbség van egy el clásico és egy egyetemi focimeccs között..
Ezen kívül szerintem van olyan soccerrajongó, aki mondjuk nem szereti sem a barcát sem a reált, ellenben mondjuk élvezi a női gyeplabdát is, és épp a kedvenc csapata játszik a negyeddöntőben, így lehet, hogy éppen nem focit fogja nézni, hanem a gyeplabdát. Kétségkívül kevesen, de itt sem 20an beszélgetünk róla, hanem 2-3 ember. És az egyéb témakörben, aminek elvileg kevés köze van a focihoz.

Mellesleg akkor konkrétan a Te esetedben él az emlékeimben nem egy eset, mikor inkább egy kevésbé fontos egyetemi focimeccset néztél, akár felvételről, miközben NFL meccs volt. Kétségkívül nem ugyanaz, de a korábbi példával szemléltetve, ki néz egy vidi-siófokot, mikor a másikon az El Clasicó megy?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
biztos mindenkinek van, de egy soccer fórumon én sem hangoztatnám nagyon mondjuk az el clásico közben, hogy épp az ncaa női gyepladbakupájának negyeddöntőjét nézem...JJ Tiller
Az el classico holnap kezdődik 8.20 PM az NBC-n.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
biztos mindenkinek van, de egy soccer fórumon én sem hangoztatnám nagyon mondjuk az el clásico közben, hogy épp az ncaa női gyepladbakupájának negyeddöntőjét nézem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Annál meg már csak az viccesebb, mikor valaki meg van győződve róla, hogy neki bizony ilyen nincs.fetomy
Amúgy nekem tényleg nincs.szaba
Huhúúúúú mégegy ekkora aranyköpést 😀😀fetomy
Annak is szántam 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annál meg már csak az viccesebb, mikor valaki meg van győződve róla, hogy neki bizony ilyen nincs.fetomy
Amúgy nekem tényleg nincs.szaba
Huhúúúúú mégegy ekkora aranyköpést 😀😀