Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedet
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
több mint 15 éve
ha még ma leigazoljuk, még bajnok lehet a fradi ^^ugyan, Durica kéne megintHurka1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomybezzeg ha visszajönne DajicHöri
több mint 15 éve
ugyan, Durica kéne megint1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomybezzeg ha visszajönne DajicHöri
több mint 15 éve
http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1sna hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!fetomy1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomybezzeg ha visszajönne DajicHöri
több mint 15 éve
na hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomybezzeg ha visszajönne DajicHöri
több mint 15 éve
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomybezzeg ha visszajönne Dajic
több mint 15 éve
Pár éve még én is hittem. Anyagi helyzet is jobb volt, kint voltam minden hazai vidi meccsen, és szintén utaztam idegenbe is, ha nem ilyen picsamessze mentünk. De nálam sem csak a meccs maga számított, hanem az egész feeling, az utazás :cool: A svájci kiruccanást a 'Hoppershez külön bírtam, pedig ultrafos volt az út a retek busszal, ami max 80-al ment.. 😀Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomyNyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...Asbee
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/
több mint 15 éve
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...catattackSpeciel az egész nemcsak a fociról szólt. Minden túra külön történet volt szinte... 😀 Mondjuk az is érdekes, hogy egy átlag bajnokin többen voltak, mint egy női kosárdöntőn. Lehet mondani bármit, de akármilyen szar is a focink, szerethető csapatunk volt, kupagyőzelmet pedig nem hiszem, hogy van olyan soproni aki elfelejtené :cool:
több mint 15 éve
catattack
3 520
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...
több mint 15 éve
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomyNyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...
több mint 15 éve
Lehet, hogy életem döntése, hogy nem mentem ki megnézni a meccset, mert biciklivel mentem volna, mint múltkor.Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.FViktor93
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI



több mint 15 éve
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
több mint 15 éve
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀
több mint 15 éve
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.catattackElég darálós.
több mint 15 éve
catattack
3 520
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.
több mint 15 éve
Ó hogy a rohadt qrva élet!Faszért van egy innsbrucki hotelnek olyan hosszú bemutatkozó szövege h mire lefordítom és rányomom a mentést a rendszer kiléptet tétlenség miatt :mad: Így most kezdhetem elölről az egészet...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...AsbeeSoccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛fetomy
több mint 15 éve
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛fetomy
több mint 15 éve
nagyon sok Zelig van ebben az országbanfluort is majdnem 120 ezrenhát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomymajdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
: |kristof

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Rohadék Muzsla...
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
fluort is majdnem 120 ezrenhát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomymajdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
: |
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛
több mint 15 éve
Soccerország. Úgy kell nekik.majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJUtálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
több mint 15 éve
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
