Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...catattackSpeciel az egész nemcsak a fociról szólt. Minden túra külön történet volt szinte... 😀 Mondjuk az is érdekes, hogy egy átlag bajnokin többen voltak, mint egy női kosárdöntőn. Lehet mondani bármit, de akármilyen szar is a focink, szerethető csapatunk volt, kupagyőzelmet pedig nem hiszem, hogy van olyan soproni aki elfelejtené :cool:
több mint 15 éve
catattack
3 520
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...
több mint 15 éve
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomyNyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...
több mint 15 éve
Lehet, hogy életem döntése, hogy nem mentem ki megnézni a meccset, mert biciklivel mentem volna, mint múltkor.Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.FViktor93
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI



több mint 15 éve
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
több mint 15 éve
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀
több mint 15 éve
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.catattackElég darálós.
több mint 15 éve
catattack
3 520
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.
több mint 15 éve
Ó hogy a rohadt qrva élet!Faszért van egy innsbrucki hotelnek olyan hosszú bemutatkozó szövege h mire lefordítom és rányomom a mentést a rendszer kiléptet tétlenség miatt :mad: Így most kezdhetem elölről az egészet...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...AsbeeSoccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛fetomy
több mint 15 éve
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛fetomy
több mint 15 éve
nagyon sok Zelig van ebben az országbanfluort is majdnem 120 ezrenhát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomymajdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
: |kristof

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Rohadék Muzsla...
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
fluort is majdnem 120 ezrenhát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomymajdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
: |
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóskavagy inkább sucker..😛
több mint 15 éve
Soccerország. Úgy kell nekik.majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJUtálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
több mint 15 éve
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛
több mint 15 éve
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛
több mint 15 éve
Jólvan, remélemtem h nem csinálsz belőle személyes ügyet. 😊 Kívánom, hogy az élet kárpótoljon.szaba: sztem ezt ilyenkor ne!Lakidehogyis, jót röhögtem 😊
amúgy meg köszi, tenorx 😊Szobi22
több mint 15 éve
szaba: sztem ezt ilyenkor ne!Lakidehogyis, jót röhögtem 😊
amúgy meg köszi, tenorx 😊
több mint 15 éve
Már látom előre hogy a Dexter lesz az egyetlen pozitív dolog a mai napomban...
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
szaba: sztem ezt ilyenkor ne!

"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
