Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedet
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
ugyan, Durica kéne megintHurka
ha még ma leigazoljuk, még bajnok lehet a fradi ^^
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
ugyan, Durica kéne megint
több mint 15 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
na hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!fetomy
http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
na hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne Dajic

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomy
Nyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...Asbee
Pár éve még én is hittem. Anyagi helyzet is jobb volt, kint voltam minden hazai vidi meccsen, és szintén utaztam idegenbe is, ha nem ilyen picsamessze mentünk. De nálam sem csak a meccs maga számított, hanem az egész feeling, az utazás :cool: A svájci kiruccanást a 'Hoppershez külön bírtam, pedig ultrafos volt az út a retek busszal, ami max 80-al ment.. 😀

1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...catattack
Speciel az egész nemcsak a fociról szólt. Minden túra külön történet volt szinte... 😀 Mondjuk az is érdekes, hogy egy átlag bajnokin többen voltak, mint egy női kosárdöntőn. Lehet mondani bármit, de akármilyen szar is a focink, szerethető csapatunk volt, kupagyőzelmet pedig nem hiszem, hogy van olyan soproni aki elfelejtené :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
catattack 3 520
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomy
Nyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.FViktor93
Lehet, hogy életem döntése, hogy nem mentem ki megnézni a meccset, mert biciklivel mentem volna, mint múltkor.




több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.
több mint 15 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.catattack
Elég darálós.
több mint 15 éve
catattack 3 520
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.
több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ó hogy a rohadt qrva élet!
Faszért van egy innsbrucki hotelnek olyan hosszú bemutatkozó szövege h mire lefordítom és rányomom a mentést a rendszer kiléptet tétlenség miatt :mad: Így most kezdhetem elölről az egészet...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛fetomy
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...Asbee
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛fetomy
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
fluort is majdnem 120 ezren
: |kristof
nagyon sok Zelig van ebben az országban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Rohadék Muzsla...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
fluort is majdnem 120 ezren
: |

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
Soccerország. Úgy kell nekik.

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Meg is lett a büntetés azonnal. 😊