Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a cigány jó, a yorkshire rossz.
világos 😛
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ász párral kiszopni király 3-tól..kibaszott kurva életbe :o :o

több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
biztos a gazdájáról is azt hitte, meg akarja támadni, azért baszott rá a szögesdróttal, nem? ezt már komolyan te se gondolhatod komolyan

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
Vick is ilyenekkel nyomult 😀
JayB
Elképzelem ahogy habzó szájjal vérző karommal támad Sobri felé, hogy leharapja a fél karját 😛FViktor93
Nem ilyen volt, amelyiket meg kellett rendszabályozni. 😊
Némileg vérmesebb.
De igazán tudhatnád, hogy a Vérnyúl se tűnt veszedelmesnek, aztán mégis szedte az áldozatokat tucatszám.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondom Sobri tökéletesen igazad van, és nagyon sajnálom, hogy eddig is állandó életveszélyben éltél a véryorkink miatt. Így mostmár a gondnokot is megértem. Hogy idézzem Brandont: "Szerintem teljesen igaza volt abban, hogy meg kellett verni a kissrácot. A parkban állni ilyen korban nem illik. Úgyhogy az ilyeneket mind meg kell ütni. Folyjon a vére. Én is ezt tenném. Sőt, üssön meg engem is elvégre én vagyok az apja. Vagy verjem meg én magam? Vagy fussak neki a falnak?"

Nekem is első gondolatom, mikor ágaskodik, hogy jól belerúgnék
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Én sem szeretem mikor a telepi arc sétáltatja a péniszhosszabító rotveilerrét, azt kösse csak pórázra de a kutyasétáltatók nagyrésze kis ölebbel közlekedik, aki ilyenektől beijed és támad annak csak gratulálni tudok..
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Vick is ilyenekkel nyomult 😀
JayB
Elképzelem ahogy habzó szájjal vérző karommal támad Sobri felé, hogy leharapja a fél karját 😛FViktor93
nekem fáj is az öklöm, mert ahogy megláttam a képet már ütöttem is a monitort, ki tudja mit akar ezzel a vérző tekintettel

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
-Kié az a pitbull amelyik ki volt kötve a bár elé?
-Az enyém.
-Hát haver úgy tűnik a yorkshire terrierrem megölte.
-Hát hogy faszba?
-Fennakadt a torkán

több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vick is ilyenekkel nyomult 😀
JayB
Elképzelem ahogy habzó szájjal vérző karommal támad Sobri felé, hogy leharapja a fél karját 😛
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Vick is ilyenekkel nyomult 😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
De figyi, aki nem ért a kutyákhoz, annak kutya-kutya.
Honnan kéne tudni, hogy egy ugatva felém rohanó kutya mit akar tőlem?
El nem mondja.
Nem a kutya tehet róla, a gazdájáé a felelősség.
Városban, emberek között igenis kösse meg.
Tökmindegy, mi a fajtája, ha nem ismerem, és gondolom más nemkutyás se.
Egyébként engem harapott meg öklömnyi tacskó. Odaszaladt hozzám, ugatott, én le se szartam, és már kaffantott is. Nem haltam bele, persze, de amíg csak ugat, és rohan, nem lehet tudni a szándékait. Lásd be.
Ha meg pórázra van kötve nem árthat senkinek, és neki se árthat senki.
Talán ezért is kötelező?

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazad van. A parkban, két egymással, melletted játszó, cipő méretű kutya halálos fenyegetés rád nézve. Rúgd agyon, aztán tépd fel a száját, és szarjál bele, hogy kimutasd a dominanciádat, és jelezd a többi tömeggyilkos öleb számára, hogy ha rád néznek, gyakorlatilag már meg is döglöttek, hisz az vagy nekik, mint rosszfiúnak Chuck Norris, vagy a vámpíroknak Wesley Snipes.

Hagyjuk tudom, a húgom volt az idióta, hogy a gyilkos véryorkit merte elengedni a parkban játszani, kockáztatva ezzel a 3. világháború kirobbanását. Szégyellem is magam miatta, ha hazajön a barátjától neki is belerúgok négyet a fejébe.

De mondjuk így, hogy már tudom, hogy ilyen szintű ferdült emberek járkálnak az utcákon, inkább rárakjuk a pórázt, nehogy valami vadbarom agyonrugdalja, mert elmert mellette menni. Ja, és bocs, hogy potenciálisan eddig is súlyos életveszélyben voltál miattunk.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 407 — #NoStress
Azért egy kutya legyen megkötve.
Nekem is rontott már a körút közepén kutya, lóbaszó nagy dög, én ösztönösen fejberúgtam, erre jön a tulaj, hogy én vagyok a fasz, nem bánt a kutya. Hát engem biztos nem, mert nem hagyom magam, de honnan tudjam én, hogy mit akar? Játszani, vagy rámtámadni? Közterületen a póráz kötelező, ez alap.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Öcsém.........
Van egy kiskutyánk. Tesómék ki szokták vinni játszani a parkba, ahol sok hasonló van. Egyáltalán nem agresszív, a legdurvább amit csinál, hogy ugat (na jó, meg néha megkúrja a lábakat 😂 ). Épp most meséli, hogy egy faszkalap, a suli gondnoka, ami ott van, mikor előtte volt a kiskutya, rábaszott egyet egy szöges dróttal.... A rendőröknek persze azt mondta, hogy a kutya rátámadt... (a kutya Yorki, pici és baromi barátságos..)
Jah, a rendőrök azért jöttek ki, mert az egyik kutyatulajdonos odament "reklamálni" a faszinál, aki pedig az illetőt is megbaszta a szögesdróttal.

Kérdem én, ilyen elmebeteg ember hogy a faszomba dolgozhat iskolában?? Akkora az a kutya mint egy cipő bazmeg...fetomy
Szegény ottani iskolás gyerekek....
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Öcsém.........
Van egy kiskutyánk. Tesómék ki szokták vinni játszani a parkba, ahol sok hasonló van. Egyáltalán nem agresszív, a legdurvább amit csinál, hogy ugat (na jó, meg néha megkúrja a lábakat 😂 ). Épp most meséli, hogy egy faszkalap, a suli gondnoka, ami ott van, mikor előtte volt a kiskutya, rábaszott egyet egy szöges dróttal.... A rendőröknek persze azt mondta, hogy a kutya rátámadt... (a kutya Yorki, pici és baromi barátságos..)
Jah, a rendőrök azért jöttek ki, mert az egyik kutyatulajdonos odament "reklamálni" a faszinál, aki pedig az illetőt is megbaszta a szögesdróttal.

Kérdem én, ilyen elmebeteg ember hogy a faszomba dolgozhat iskolában?? Akkora az a kutya mint egy cipő bazmeg...
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy az a jó h neked még akkor is járna konstans 99 amikor épp kapcsolatban vagy 😀briareos
😂 Hát hiába, király vagyok, na 😂
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
fetomy az a jó h neked még akkor is járna konstans 99 amikor épp kapcsolatban vagy 😀

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kösz 😂
több mint 15 éve
catattack 3 520
Sok sikert és boldogságot!
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hihetetlen a sztori. Meghalt 8 házzal lejjebb a bácsi, és 24 órában ez a téma?
...És hogy a családban ez bárkivel megtörténhet? :/catattack
igen. konkrétan:

"54 éves volt....-kivárás, hogy mondjak valamit-, a lift előtt esett össze....-kivárás-, a felesége találta meg...-kivárás-, két lánya volt...-kivárás-, még meg se házasodtak...-kivárás-, apa is már 45 éves, és fizikai munkát végez...-kivárás-, én nem tudom mit csinálnék ha blabla-satöbbiiiiiiiii"

De tök mindegy, már hozzászokhattam volna, mert húgom is olyan, hogy ha mondanak egy olyat, hogy Zumbawambában, Udugnibugni fővárosában megmozdult a levegő, akkor a húgom gépére pillantva meg van nyitva a firefox, és a lapok kb: "forgószél - wikipedia, forgószél székesfehérvár - google, forgószél magyarország - google, körbeforgórúgás - chucknorris.hu"... 😛 A nyári vulkánkitörésnél is egy hétig hallgattuk egyfolytában a húgomtól, hogy nem lesz nyár, napot se látunk, megfulladunk mert a hamu és gyémánt...

Nők... mi lenne velünk nélkülük? 😛 (nyugodt napokat élnénk.... 😛)
több mint 15 éve
catattack 3 520
Hihetetlen a sztori. Meghalt 8 házzal lejjebb a bácsi, és 24 órában ez a téma?
...És hogy a családban ez bárkivel megtörténhet? :/
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Depresszió egy olyasvalaki miatt, aki véletlenül abba az utcába költözött? Felesleges idegzabálás az egész.catattack
Hát igen... Ez már nem együttérzés, hanem a saját idegeink kikészítése...
több mint 15 éve
catattack 3 520
Depresszió egy olyasvalaki miatt, aki véletlenül abba az utcába költözött? Felesleges idegzabálás az egész.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...fetomy
Bővebben...catattack
Barátnőmék környékén meghalt valaki, ő pedig olyan szinten túlreagálta, hogy azt el sem lehet mondani. Mély depresszió, és különböző családtagjaink halálának vizionálása napokig...

Együtt érzek, meg minden, de túlságosan élénk a képzelőerőm ahhoz, hogy egyfolytában olyanokról "ábrándozzak", hogy össze-vissza kihal a családom...
több mint 15 éve
catattack 3 520
A faszomat már. Most komolyan, mi a fasznak csinálja magának az ember a szart??? Ráadásul aztán terjeszti is...fetomy
Bővebben...