Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Erdekes.. en mazochista lehetek, pont azon filoztam mostanaban, hogy hazajovok.. 😊 de ennyi gyulolet meg a vegen eltantorit..
Hazahozom a sokmilliiardos offshore vagyonom 😛 😀Igor
hát téged ismerve mire ténylegesen hazaérsz már négyszer lesz kormányváltás 😛fetomy
😂 😂
pedig ma mar tenyleg ugy voltam vele folteszem, de akkor nem 😛Igor
Ezt most GM javaslatok topicba akartad? 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Akik ilyet és ehhez hasonlókat írnak-mondanak, mind itt maradnak, a peregrinusok hazajönnek, az optimista, bizakodó figurák meg a Szilícium-völgyet boldogítják 😛Dzsokijuing
Erdekes.. en mazochista lehetek, pont azon filoztam mostanaban, hogy hazajovok.. 😊 de ennyi gyulolet meg a vegen eltantorit..
Hazahozom a sokmilliiardos offshore vagyonom 😛 😀Igor
hát téged ismerve mire ténylegesen hazaérsz már négyszer lesz kormányváltás 😛fetomy
😂 😂
pedig ma mar tenyleg ugy voltam vele folteszem, de akkor nem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
Akik ilyet és ehhez hasonlókat írnak-mondanak, mind itt maradnak, a peregrinusok hazajönnek, az optimista, bizakodó figurák meg a Szilícium-völgyet boldogítják 😛Dzsokijuing
Erdekes.. en mazochista lehetek, pont azon filoztam mostanaban, hogy hazajovok.. 😊 de ennyi gyulolet meg a vegen eltantorit..
Hazahozom a sokmilliiardos offshore vagyonom 😛 😀Igor
hát téged ismerve mire ténylegesen hazaérsz már négyszer lesz kormányváltás 😛fetomy
nem, addigra már rendszerváltás lesz 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valóban az egyedüli megoldás eltakarodni innen a picsába.
Nem csak akkor ha diplomád van. Ha értékelhető van abból, akkor meg főleg.
Itt sem megbecsülést nem kapsz, sem pénzt. És ez nem is fog változni. Elbaszott trágyadomb az egész évszázadok óta.haromt
Akik ilyet és ehhez hasonlókat írnak-mondanak, mind itt maradnak, a peregrinusok hazajönnek, az optimista, bizakodó figurák meg a Szilícium-völgyet boldogítják 😛Dzsokijuing
Erdekes.. en mazochista lehetek, pont azon filoztam mostanaban, hogy hazajovok.. 😊 de ennyi gyulolet meg a vegen eltantorit..
Hazahozom a sokmilliiardos offshore vagyonom 😛 😀Igor
hát téged ismerve mire ténylegesen hazaérsz már négyszer lesz kormányváltás 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
valóban az egyedüli megoldás eltakarodni innen a picsába.
Nem csak akkor ha diplomád van. Ha értékelhető van abból, akkor meg főleg.
Itt sem megbecsülést nem kapsz, sem pénzt. És ez nem is fog változni. Elbaszott trágyadomb az egész évszázadok óta.haromt
Akik ilyet és ehhez hasonlókat írnak-mondanak, mind itt maradnak, a peregrinusok hazajönnek, az optimista, bizakodó figurák meg a Szilícium-völgyet boldogítják 😛Dzsokijuing
Erdekes.. en mazochista lehetek, pont azon filoztam mostanaban, hogy hazajovok.. 😊 de ennyi gyulolet meg a vegen eltantorit..
Hazahozom a sokmilliiardos offshore vagyonom 😛 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Utálom, hogy a Gyűlölködjünk topik tele van politikával... :rolleyes:

Szerintem legyen egy külön topik aztán menjen oda mindenLittle Jarry
Most komolyan bazeg, menjetek már a ***-ba 😀 Nem lehet nők miatt rinyálni, mert beszólnak, nem lehet tehetségkutatókról beszélni, mert beszólnak, nem lehet politikáról beszélni, mert beszólnak, hát mi a jó tökömről lehet ebben a gyökér topicban beszélni, ami miatt nem fog hőzöngeni a fél fórum? 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az állampolgárok jelentős része idióta és csak a saját érdekeikre gondolnak, JJ Tiller
vagy csak mindenki Rousseaut akarja isteníteni 😀Hurka
írhattál volna akár Horatiust is, ha már annyira fel akartál vágni frissen megszerzett történelemtudásoddal 😛JJ Tiller
irodalom 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
Ha sosem próbálsz mást, akkor örökké ez a két párt szopat halálra. Az nyilván részemről naivság, hogy a kis viccpártok később mások lehetnek, mint ezek, de azt sem értem, hogy évről évre leszerepelnek pártok, és mégis egyszer ezt-egyszer azt szavazzuk újra. Az meg a másik, hogy ha meg nincs 2/3-ad, akkor se jobb, mert akkor meg se a hülyeségek, se a jó intézkedések nem mennek át, mert még ha Orbán bejelenti, hogy 45435543453254546536453254656432 forintot ad személyesen az államnak, azt is leszavazza az ellenzék, mert - nem tudom máshol hogy megy - de itthon tök mindegy mit csinál az egyik, a másiknak az sose jó.fetomy
Az ellenzék nem tud semmit se leszavazni, mivel kisebbségben van.
Viszont kétharmadot adni Orbánnak kb. olyan, mint... hogy finoman fogalmazzak... kecskére bízni a káposztát.
Nem lett volna gond azzal, ha a Fidesz nyer, a gond a kétharmad.
Aki felelőssen akart szavazni, és nem akart ilyen országot/diktatúrát, az a kétharmad ellen szavazott, mégha akár addig az életben sosem szavazott a szocikra. Szerinted az elmúlt 8 évet figyelembe véve van több százezer ember, aki azért szavazott a szocikra, hogy nyerjenek?Sobri Jóska
de most én ezt nem értem... miért jobb, ha 40 % mszp áll szemben a fidesszel, mintha 10% mszp, 10 % jobbik, 10% lmp, 10% kétfarkúkutya? Mármint persze, ha egy pártba tömörül, akkor ők mindenképp egységesek, de a 2/3-ad se így, se úgy nem lenne meg a fidesznek, és ahogy egyedül az mszp, úgy külön-külön a 4 másik se értene egyet soha sem a kormánypárttal.
Nyilván a nem-szavazók valóban "támogatták" a 2/3-ot, de a Jobbik és LMP szavazókat nem értem miért támogatták volna szavazatukkal a 2/3-ot.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Utálom, hogy a Gyűlölködjünk topik tele van politikával... :rolleyes:

Szerintem legyen egy külön topik aztán menjen oda mindenLittle Jarry
Nők miatt sírni mennyivel jobb?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
az állampolgárok jelentős része idióta és csak a saját érdekeikre gondolnak, JJ Tiller
vagy csak mindenki Rousseaut akarja isteníteni 😀Hurka
írhattál volna akár Horatiust is, ha már annyira fel akartál vágni frissen megszerzett történelemtudásoddal 😛JJ Tiller
😂
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
az állampolgárok jelentős része idióta és csak a saját érdekeikre gondolnak, JJ Tiller
vagy csak mindenki Rousseaut akarja isteníteni 😀Hurka
írhattál volna akár Horatiust is, ha már annyira fel akartál vágni frissen megszerzett történelemtudásoddal 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utálom, hogy a Gyűlölködjünk topik tele van politikával... :rolleyes:

Szerintem legyen egy külön topik aztán menjen oda minden
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az állampolgárok jelentős része idióta és csak a saját érdekeikre gondolnak, JJ Tiller
vagy csak mindenki Rousseaut akarja isteníteni 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
Ha sosem próbálsz mást, akkor örökké ez a két párt szopat halálra. Az nyilván részemről naivság, hogy a kis viccpártok később mások lehetnek, mint ezek, de azt sem értem, hogy évről évre leszerepelnek pártok, és mégis egyszer ezt-egyszer azt szavazzuk újra. Az meg a másik, hogy ha meg nincs 2/3-ad, akkor se jobb, mert akkor meg se a hülyeségek, se a jó intézkedések nem mennek át, mert még ha Orbán bejelenti, hogy 45435543453254546536453254656432 forintot ad személyesen az államnak, azt is leszavazza az ellenzék, mert - nem tudom máshol hogy megy - de itthon tök mindegy mit csinál az egyik, a másiknak az sose jó.fetomy
Az ellenzék nem tud semmit se leszavazni, mivel kisebbségben van.
Viszont kétharmadot adni Orbánnak kb. olyan, mint... hogy finoman fogalmazzak... kecskére bízni a káposztát.
Nem lett volna gond azzal, ha a Fidesz nyer, a gond a kétharmad.
Aki felelőssen akart szavazni, és nem akart ilyen országot/diktatúrát, az a kétharmad ellen szavazott, mégha akár addig az életben sosem szavazott a szocikra. Szerinted az elmúlt 8 évet figyelembe véve van több százezer ember, aki azért szavazott a szocikra, hogy nyerjenek?Sobri Jóska
ez megint blődség, hogy lehet a "kétharmad ellen" szavazni? azt be kell látni, hogy minden országban, minden választáson az emberek döntő többsége sosem VALAKIRE, hanem VALAKI ELLEN voksol, a fidesz nagy arányú győzelme éppen ezért nem az ő hatalmas sikerük és magas támogatottságuk, hanem a szocik elképesztő inkompetenciájának eredménye

amiből egyszerűen elegem van, az a hangulatkeltés, ami mindig is megy... jön pl. az új médiatörvény, már megy a diktatúrázás meg miegymás, közben úgysem változik tulajdonképpen semmi, de sokan annyira élvezik, hogy lázíthatnak (és most nem a jelenlegi kormányt védem, korábban is ugyanez volt a helyzet)

az állampolgárok jelentős része idióta és csak a saját érdekeikre gondolnak, szóval ne csodálkozzunk, ha a közülük kikerülő politikusok is ilyenek. én azért még mindig váltig állítom, hogy aki érvényesülni képes és akar is, az tud változtatni a saját sorsán, úgyhogy amíg nem kell attól félnem, hogy egy öngyilkos merénylő bármelyik pillanatban felrobbanthat a lehel piacon, addig élvezem az itthoni életet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ti se vagytok szobatársak akkor 😀Newman
Miből gondolod? 😀tenorx
ja,irl is most arról folyik a vita vagy miszösz? 😛Newman
Nem, amúgy tényleg nem. De irl nem szoktunk verekedni, ha találkozunk 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Remélem akkor ki is fizeted utána az oktatásod költségét. Nem nagyon van olyan dolog, ami jobban irritálna ennél a hozzáállásnál...F.Schleck
ti se vagytok szobatársak akkor 😀Newman
Miből gondolod? 😀tenorx
ja,irl is most arról folyik a vita vagy miszösz? 😛
szerk:amúgy is,rossz a hozzáállásod 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó ez a Viktatorizmus, amint elvégzem az egyetemet húzok külfödre, ha nem hamarabb (ha még majd ki lehet lépni az országból).tenorx
Remélem akkor ki is fizeted utána az oktatásod költségét. Nem nagyon van olyan dolog, ami jobban irritálna ennél a hozzáállásnál...F.Schleck
ti se vagytok szobatársak akkor 😀Newman
Miből gondolod? 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 123 — #NoStress
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
Ha sosem próbálsz mást, akkor örökké ez a két párt szopat halálra. Az nyilván részemről naivság, hogy a kis viccpártok később mások lehetnek, mint ezek, de azt sem értem, hogy évről évre leszerepelnek pártok, és mégis egyszer ezt-egyszer azt szavazzuk újra. Az meg a másik, hogy ha meg nincs 2/3-ad, akkor se jobb, mert akkor meg se a hülyeségek, se a jó intézkedések nem mennek át, mert még ha Orbán bejelenti, hogy 45435543453254546536453254656432 forintot ad személyesen az államnak, azt is leszavazza az ellenzék, mert - nem tudom máshol hogy megy - de itthon tök mindegy mit csinál az egyik, a másiknak az sose jó.fetomy
Az ellenzék nem tud semmit se leszavazni, mivel kisebbségben van.
Viszont kétharmadot adni Orbánnak kb. olyan, mint... hogy finoman fogalmazzak... kecskére bízni a káposztát.
Nem lett volna gond azzal, ha a Fidesz nyer, a gond a kétharmad.
Aki felelőssen akart szavazni, és nem akart ilyen országot/diktatúrát, az a kétharmad ellen szavazott, mégha akár addig az életben sosem szavazott a szocikra. Szerinted az elmúlt 8 évet figyelembe véve van több százezer ember, aki azért szavazott a szocikra, hogy nyerjenek?

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szerintem akárki került volna újra kormányra, vagy újonnan, ugyanúgy semmi komolyat nem tudna csinálni/nem is lenne érdeke, és akkor az is baj lenne, itt már régóta nincs win-win szituáció :/

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó ez a Viktatorizmus, amint elvégzem az egyetemet húzok külfödre, ha nem hamarabb (ha még majd ki lehet lépni az országból).tenorx
Remélem akkor ki is fizeted utána az oktatásod költségét. Nem nagyon van olyan dolog, ami jobban irritálna ennél a hozzáállásnál...F.Schleck
ti se vagytok szobatársak akkor 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én azt mondom, azoktól el tudom fogadni, hogy bevállalják a külföldi életet, akik pár évet végigszoptak már itthon, de nincs annál kevésbé szánalmasabb dolog, mikor tizenéves suhancok, nulla perc munkával a hátuk mögött azzal dobálóznak, hogy "elviselhetetlenek itthon a dolgok"... és ez nem személyeskedés volt, csak úgy megjegyeztemJJ Tiller
ugyan én nem személyesen nem dédelgetek ilyen álmokat, de miért jó ha itthon szopnak egy ideig és aztán ugyanúgy kimennek? de ha már itt tartunk nem is a kimenetellel van gond, hanem h ha kimegy megszedi magát visszajön-e és itt költi el a pénzét itt adózik stb v marad a seggén külföldön.

(az meg h ingyenes a felsőoktatás, kicsi túlzás mivel a legtöbb ott tanulónak az anyja/apja nem keveset fizetett érte (nem közvetlenül természetesen) persze én is sokallom az így tanulók számát, de hát ez van)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
http://www.youtube.com/watch?v=lDjupJ6v0NA kb. tükrözi a hangulatomat... És még kib.szott angol ZH holnap...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
😀 😀 ki marad akkor ki?

én azt mondom, azoktól el tudom fogadni, hogy bevállalják a külföldi életet, akik pár évet végigszoptak már itthon, de nincs annál kevésbé szánalmasabb dolog, mikor tizenéves suhancok, nulla perc munkával a hátuk mögött azzal dobálóznak, hogy "elviselhetetlenek itthon a dolgok"... és ez nem személyeskedés volt, csak úgy megjegyeztemJJ Tiller
most ezzel egyetértek.

Tényleg kire szavaztál volna?
Én mindig is utáltam OV-t és a Fideszt. Sőt.
De azt mondtam áprilisban, ok nem fogok rátok szavazni most sem, de adok időt, hogy hátha ekkora lehetőségekkel valamit elindítanak, ami jó lesz
Ehhez képest mindent amit lehetett elbasztak vagy ami még gázabb, egyáltan nem csináltak vele semmit csak agyonhallgatják.
Most már nem fogom azt hallgatni, hogy majd februárban ezt meg azt bejelentenek, meg nem látjuk mit akarnak, meg még csak most kerültek oda. lassan 8 hónapja kormányoznak de ebből csak annyira telt, hogy minden helyre beültették az embereiket és minden kontrolt vagy ellenőrzési lehetőséget kiiktattak és elindítottak egy nagyon undorító folyamatot a diktatúra és tökéletes állami kontroll felé.

28 éves vagyok láttam ezt meg azt, sőt igen sokat tanultam a történelmet és a politikát. Szerintem látom, hogy ez az egész most kurvára rossz irányba halad.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
Ha sosem próbálsz mást, akkor örökké ez a két párt szopat halálra. Az nyilván részemről naivság, hogy a kis viccpártok később mások lehetnek, mint ezek, de azt sem értem, hogy évről évre leszerepelnek pártok, és mégis egyszer ezt-egyszer azt szavazzuk újra. Az meg a másik, hogy ha meg nincs 2/3-ad, akkor se jobb, mert akkor meg se a hülyeségek, se a jó intézkedések nem mennek át, mert még ha Orbán bejelenti, hogy 45435543453254546536453254656432 forintot ad személyesen az államnak, azt is leszavazza az ellenzék, mert - nem tudom máshol hogy megy - de itthon tök mindegy mit csinál az egyik, a másiknak az sose jó.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 029 — no es importante
És azok az agynélküliek, akik meg nem mentek el szavazni, meg LMP-kre, Jobbik-okra és hasonló viccpártokra szavaztak, szintén csak maguknak köszönhetik Orbánt.Sobri Jóska
😀 😀 ki marad akkor ki?

én azt mondom, azoktól el tudom fogadni, hogy bevállalják a külföldi életet, akik pár évet végigszoptak már itthon, de nincs annál kevésbé szánalmasabb, mikor tizenéves suhancok, nulla perc munkával a hátuk mögött azzal dobálóznak, hogy "elviselhetetlenek itthon a dolgok"... és ez nem személyeskedés volt, csak úgy megjegyeztem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal