Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
Az a vicces, hogy minden olyan cselekedet, amely veszélyezteti a gerinces állatok testi épségét, 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, tehát ha én fogom magam, lemegyek a parkba, ahol 8-10 kutya naponta szaladgál szabadon, és agyonrúgom mindet, akkor ha Sobri lesz a bíró a perben, akkor velem semmi nem történik, a 8-10 gazdát viszont bebörtönzik, mivel azzal, hogy nem kötötték meg, ezt okozták.fetomyDe nem én leszek a bíró.
És itt egyértelmű, hogy te ártó szándékkal mentél, és így felmentve se leszel.
De ha valakire rátámad egy kutya, akkor neki ijedtségében nem kell optimális helyzetelemzést készítenie, és megint csak félelmében, ha önvédelmi reakcióra ragadtatja magát, ami a kutya épségét veszélyezteti, akkor őt jó eséllyel felmentik. És a felelős a kutya gazdája lesz. Mintahogy számos kutyatámadásos esetben, perben a kutya tulajdonosa, gazdája volt a felelős. Kutyát tartani felelősség.
több mint 15 éve
De gondolom, ha ezért majd megbüntetik, az már nem fogja se a kutya fájdalmát, se fetomy dühét csillapítani.http://www.youtube.com/watch?v=9rmUZQrvF5o 😀
Vagyis ami valóban hasznos lett volna az az, ha pórázon van a kutya.
Sobri Jóska
több mint 15 éve
Az a vicces, hogy minden olyan cselekedet, amely veszélyezteti a gerinces állatok testi épségét, 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, tehát ha én fogom magam, lemegyek a parkba, ahol 8-10 kutya naponta szaladgál szabadon, és agyonrúgom mindet, akkor ha Sobri lesz a bíró a perben, akkor velem semmi nem történik, a 8-10 gazdát viszont bebörtönzik, mivel azzal, hogy nem kötötték meg, ezt okozták.
több mint 15 éve
szobi22, nem jogszerű.Rendőrt kell hívni, fel kell jelenteni azt, aki ilyet tesz.
De gondolom, ha ezért majd megbüntetik, az már nem fogja se a kutya fájdalmát, se fetomy dühét csillapítani.
Vagyis ami valóban hasznos lett volna az az, ha pórázon van a kutya.
JayB, ismered a feltételes módot? Ismered a fikciót, az irodalmat?
több mint 15 éve
Lehet 0.5 kilo alatt nem kell pórázolni, de a kutya érdekében szerencsésebb lett volna.http://konyvkapu.hu/simpson-o-j-ha-en-tettem-volna-jlx-kiado-9633052655.html
Őt felmentette az esküdtszék. Vagyis nem bűnös.Sobri JóskaÉn nem.O.J. vazzesapka
Sobri Jóska
több mint 15 éve
Lehet 0.5 kilo alatt nem kell pórázolni, de a kutya érdekében szerencsésebb lett volna.Őt felmentette az esküdtszék. Vagyis nem bűnös.O.J. vazzesapkabiztos ez?Én nem.
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Sobri Jóska
több mint 15 éve
O.J. vazzeÉn nem.És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóskabiztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Sobri Jóska
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
illetve a 20k alatt lopásért sem jár semmi. vannak akik ezt ki is használják. na meg a 14 év alatt nem büntethetőt.És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóskabiztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
14 év alatt nem büntethető az olyan mint hogy 0,5 kiló alatt nem kell pórázolni a "kutyádat"
több mint 15 éve
Én nem.És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóskabiztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Ha tudsz ilyenről Magyarországon, akkor jelentsd, állampolgári kötelességed.
több mint 15 éve
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóskabiztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmit
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 15 éve
Minden érthető. Mint tudjuk, ha sétálok az utcán, és agyonlőnek, szerinted akkor is az én hibám. Kivéve, ha cigány vagyok, mert akkor azé aki lőtt.Rendben. Valóban ő volt. Ha pórázon van a kutya, ez nem történik meg.
Nem kell leírni ugyanazt mégegyszer, felfogtam, hogy a testvérem volt a hibás. Tökéletesen igazad van, mint mindig.fetomy
több mint 15 éve
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromtnem hát. tömegpusztító fegyver.
több mint 15 éve
Így igaz.ha a törvény szerint lopni tilos, akkor megélhetési bűnözés is annyit ér mint a sima.haromta yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromtMondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. Ha törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.Sobri Jóska
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.
több mint 15 éve
Minden érthető. Mint tudjuk, ha sétálok az utcán, és agyonlőnek, szerinted akkor is az én hibám. Kivéve, ha cigány vagyok, mert akkor azé aki lőtt.Nem kell leírni ugyanazt mégegyszer, felfogtam, hogy a testvérem volt a hibás. Tökéletesen igazad van, mint mindig.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ha a törvény szerint lopni tilos, akkor megélhetési bűnözés is annyit ér mint a sima.a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromtMondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. Ha törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Ők ketten együtt maga az apokalipszis 😀Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93tévedés. mindig soldinak van igaza. még ha be sem száll egy vitába, akkor is 😛haromt
több mint 15 éve
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromtMondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. A törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93Te igen, de ez még kevés, nagyon kevés.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93tévedés. mindig soldinak van igaza. még ha be sem száll egy vitába, akkor is 😛
több mint 15 éve
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...
több mint 15 éve
Igen, és akkor ilyen alapon ezentúl bukósisakban sétálok, hátha egy elmebeteg fejbedob a 4.ről egy késsel...fetomyEz nem tudom hogy kapcsolódik ide.
A kutyát lakott területen, közterületen etc. pórázon kell vezetni.
Ez a szabály. És nem csak azért, hogy ne büntessenek meg, se nem azért, hogy másokat a nem pórázon vezetett kutya ne inzultálhasson, hanem többek közt azért is, hogy ne essen baja.
Ha lenne egy kutyám, nem engedném, hogy csatangoljon, minden szart összeegyen, összegányolja magát, vagy ki legyen téve az általad is írt hülyék attrocitásainak.
Mi nem érthető ezen? 😊
több mint 15 éve
Igen, és akkor ilyen alapon ezentúl bukósisakban sétálok, hátha egy elmebeteg fejbedob a 4.ről egy késsel...
több mint 15 éve
Miért nem mész autóval 120-al városban?Hogy ne büntessenek meg?
Hogy ne okoss másnak sérülést?
Hogy téged ne érjen baleset?
Ha szarsz is az első kettőre, beláthatod, hogy a saját érdeked is azt diktálja, hogy légy elővigyázatos.
Ugyanez van a kutya és a póráz esetében is.
Ha rajta van a póráz kontrollálod, ha nincs, csak reménykedhetsz, hogy ne fogsz ki egy gondnokot mondjuk, aki Bruce Lee-nak képzeli magát.
több mint 15 éve
a cigány jó, a yorkshire rossz.tényleg!! köszi:
világos 😛haromt
A yorkink anyját egy cigány kúrta meg, tehát félig cigány a kutya is, illetve épp a szögesdrótot akarta ellopni, és szaladni vele a méhbe, mikor lefülelte a gondnok 😂
több mint 15 éve
az kéne még 😀ász párral kiszopni király 3-tól..kibaszott kurva életbe :o :oHall Of Greenirány a sportfogodás 😀Gabesz92