Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Az a vicces, hogy minden olyan cselekedet, amely veszélyezteti a gerinces állatok testi épségét, 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, tehát ha én fogom magam, lemegyek a parkba, ahol 8-10 kutya naponta szaladgál szabadon, és agyonrúgom mindet, akkor ha Sobri lesz a bíró a perben, akkor velem semmi nem történik, a 8-10 gazdát viszont bebörtönzik, mivel azzal, hogy nem kötötték meg, ezt okozták.fetomy
De nem én leszek a bíró.
És itt egyértelmű, hogy te ártó szándékkal mentél, és így felmentve se leszel.
De ha valakire rátámad egy kutya, akkor neki ijedtségében nem kell optimális helyzetelemzést készítenie, és megint csak félelmében, ha önvédelmi reakcióra ragadtatja magát, ami a kutya épségét veszélyezteti, akkor őt jó eséllyel felmentik. És a felelős a kutya gazdája lesz. Mintahogy számos kutyatámadásos esetben, perben a kutya tulajdonosa, gazdája volt a felelős. Kutyát tartani felelősség.

több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
De gondolom, ha ezért majd megbüntetik, az már nem fogja se a kutya fájdalmát, se fetomy dühét csillapítani.
Vagyis ami valóban hasznos lett volna az az, ha pórázon van a kutya.
Sobri Jóska
http://www.youtube.com/watch?v=9rmUZQrvF5o 😀

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a vicces, hogy minden olyan cselekedet, amely veszélyezteti a gerinces állatok testi épségét, 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető, tehát ha én fogom magam, lemegyek a parkba, ahol 8-10 kutya naponta szaladgál szabadon, és agyonrúgom mindet, akkor ha Sobri lesz a bíró a perben, akkor velem semmi nem történik, a 8-10 gazdát viszont bebörtönzik, mivel azzal, hogy nem kötötték meg, ezt okozták.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
szobi22, nem jogszerű.
Rendőrt kell hívni, fel kell jelenteni azt, aki ilyet tesz.
De gondolom, ha ezért majd megbüntetik, az már nem fogja se a kutya fájdalmát, se fetomy dühét csillapítani.
Vagyis ami valóban hasznos lett volna az az, ha pórázon van a kutya.

JayB, ismered a feltételes módot? Ismered a fikciót, az irodalmat?

több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Lehet 0.5 kilo alatt nem kell pórázolni, de a kutya érdekében szerencsésebb lett volna.

Én nem.
Sobri Jóska
O.J. vazzesapka
Őt felmentette az esküdtszék. Vagyis nem bűnös.Sobri Jóska
http://konyvkapu.hu/simpson-o-j-ha-en-tettem-volna-jlx-kiado-9633052655.html
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Lehet 0.5 kilo alatt nem kell pórázolni, de a kutya érdekében szerencsésebb lett volna.

biztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Én nem.
Sobri Jóska
O.J. vazzesapka
Őt felmentette az esküdtszék. Vagyis nem bűnös.

több mint 15 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóska
biztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Én nem.
Sobri Jóska
O.J. vazze

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóska
biztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
illetve a 20k alatt lopásért sem jár semmi. vannak akik ezt ki is használják. na meg a 14 év alatt nem büntethetőt.

14 év alatt nem büntethető az olyan mint hogy 0,5 kiló alatt nem kell pórázolni a "kutyádat"
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóska
biztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmitsapka
Én nem.
Ha tudsz ilyenről Magyarországon, akkor jelentsd, állampolgári kötelességed.

több mint 15 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.Sobri Jóska
biztos ez?
lol, én már olyanról is hallottam, hogy bebizonyosodott valakiről, hogy lelőtte a feleségét mégsem kapott semmit

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Minden érthető. Mint tudjuk, ha sétálok az utcán, és agyonlőnek, szerinted akkor is az én hibám. Kivéve, ha cigány vagyok, mert akkor azé aki lőtt.

Nem kell leírni ugyanazt mégegyszer, felfogtam, hogy a testvérem volt a hibás. Tökéletesen igazad van, mint mindig.fetomy
Rendben. Valóban ő volt. Ha pórázon van a kutya, ez nem történik meg.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromt
nem hát. tömegpusztító fegyver.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromt
Mondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. Ha törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.Sobri Jóska
ha a törvény szerint lopni tilos, akkor megélhetési bűnözés is annyit ér mint a sima.haromt
Így igaz.
És olyanról nem is hallottam, hogy BEBIZONYOSODOTT hogy valaki lopott, és mégsem kapott büntetést.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Minden érthető. Mint tudjuk, ha sétálok az utcán, és agyonlőnek, szerinted akkor is az én hibám. Kivéve, ha cigány vagyok, mert akkor azé aki lőtt.

Nem kell leírni ugyanazt mégegyszer, felfogtam, hogy a testvérem volt a hibás. Tökéletesen igazad van, mint mindig.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromt
Mondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. Ha törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.Sobri Jóska
ha a törvény szerint lopni tilos, akkor megélhetési bűnözés is annyit ér mint a sima.
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93
tévedés. mindig soldinak van igaza. még ha be sem száll egy vitába, akkor is 😛haromt
Ők ketten együtt maga az apokalipszis 😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...haromt
Mondom, hogy nem ismerem a kutyafajtákat. A törvény meghatározása alapján ha kutya, akkor póráz kell rá. Ha nem az, akkor nem kell.
Az eredeti beírásban kutyáról volt szó.

Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93
Te igen, de ez még kevés, nagyon kevés.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.FViktor93
tévedés. mindig soldinak van igaza. még ha be sem száll egy vitába, akkor is 😛
több mint 15 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Sobri ezen nem érdemes vitázni. Felfogtuk, hogy mindig neked van igazad.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
a yorkshire nem kutya ezt azért szögezzük le...
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Igen, és akkor ilyen alapon ezentúl bukósisakban sétálok, hátha egy elmebeteg fejbedob a 4.ről egy késsel...fetomy
Ez nem tudom hogy kapcsolódik ide.
A kutyát lakott területen, közterületen etc. pórázon kell vezetni.
Ez a szabály. És nem csak azért, hogy ne büntessenek meg, se nem azért, hogy másokat a nem pórázon vezetett kutya ne inzultálhasson, hanem többek közt azért is, hogy ne essen baja.
Ha lenne egy kutyám, nem engedném, hogy csatangoljon, minden szart összeegyen, összegányolja magát, vagy ki legyen téve az általad is írt hülyék attrocitásainak.
Mi nem érthető ezen? 😊

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, és akkor ilyen alapon ezentúl bukósisakban sétálok, hátha egy elmebeteg fejbedob a 4.ről egy késsel...
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 408 — #NoStress
Miért nem mész autóval 120-al városban?
Hogy ne büntessenek meg?
Hogy ne okoss másnak sérülést?
Hogy téged ne érjen baleset?
Ha szarsz is az első kettőre, beláthatod, hogy a saját érdeked is azt diktálja, hogy légy elővigyázatos.
Ugyanez van a kutya és a póráz esetében is.
Ha rajta van a póráz kontrollálod, ha nincs, csak reménykedhetsz, hogy ne fogsz ki egy gondnokot mondjuk, aki Bruce Lee-nak képzeli magát.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a cigány jó, a yorkshire rossz.
világos 😛haromt
tényleg!! köszi:

A yorkink anyját egy cigány kúrta meg, tehát félig cigány a kutya is, illetve épp a szögesdrótot akarta ellopni, és szaladni vele a méhbe, mikor lefülelte a gondnok 😂
több mint 15 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
ász párral kiszopni király 3-tól..kibaszott kurva életbe :o :oHall Of Green
irány a sportfogodás 😀Gabesz92
az kéne még 😀