Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ha már magyar valóság 2010...
http://index.hu/bulvar/2010/12/09/buszsofort_akartak_lincselni_ibranyban/

miért nem lehet végre kitelepíteni ezeket a geciket?haromt
District 9 ---> atomStez
Azért a sofőrök is azokkal a trágya Ikarusz buszokkal mennek, mint a lököttek, azon csodálkozok, hogy nincs több baleset, bár arrafelé forgalom se nagyon van. És egy szondát is időnként fújatnék velük, egyszer egy sofőr úgy be volt baszva, nem bírt jegyet adni, nem találta a gombokat a kis masináján. Én meg úgy voltam vele, ha eddig eljött gond nélkül, ezután se lesz probléma. Nem is volt. Hiányzik a Nyírség......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
District 9 ---> atomStez
tegnap előtt volt asszem h salgótarjánba felszált a csóka a távolságibuszra a 16 éves fiával jegy nélkül, a sofőr meg mondta, h vagy vesz jegyet vagy leszáll erre ütni kezte a sofőrt a fia meg segített neki.
Vki odarohant segíteni azt is jól megverték. :/TDavid
győzikének lánya vanHurka
kinézetre mondjuk az nem látszik rajta, hogy lány

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ha már magyar valóság 2010...
http://index.hu/bulvar/2010/12/09/buszsofort_akartak_lincselni_ibranyban/

miért nem lehet végre kitelepíteni ezeket a geciket?haromt
District 9 ---> atomStez
tegnap előtt volt asszem h salgótarjánba felszált a csóka a távolságibuszra a 16 éves fiával jegy nélkül, a sofőr meg mondta, h vagy vesz jegyet vagy leszáll erre ütni kezte a sofőrt a fia meg segített neki.
Vki odarohant segíteni azt is jól megverték. :/TDavid
győzikének lánya van
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már magyar valóság 2010...
http://index.hu/bulvar/2010/12/09/buszsofort_akartak_lincselni_ibranyban/

miért nem lehet végre kitelepíteni ezeket a geciket?haromt
District 9 ---> atomStez
tegnap előtt volt asszem h salgótarjánba felszált a csóka a távolságibuszra a 16 éves fiával jegy nélkül, a sofőr meg mondta, h vagy vesz jegyet vagy leszáll erre ütni kezte a sofőrt a fia meg segített neki.
Vki odarohant segíteni azt is jól megverték. :/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
ha már magyar valóság 2010...
http://index.hu/bulvar/2010/12/09/buszsofort_akartak_lincselni_ibranyban/

miért nem lehet végre kitelepíteni ezeket a geciket?haromt
District 9 ---> atom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már magyar valóság 2010...
http://index.hu/bulvar/2010/12/09/buszsofort_akartak_lincselni_ibranyban/

miért nem lehet végre kitelepíteni ezeket a geciket?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
Na meg a franciákat is 😀
Egyébként én utálom az angolokat sőt minden britet, de az angol humoros sorozatok nagyon bejönnek. monty python-tól a Yes Ministeren (Igenis Miniszer Úr) át a Rowan Atkinson sorozatokig, melyek közül még a Mr. Bean a leggyengébb...
Van mondjuk 1-2 ami nagyon nem, de a legtöbb királyBlack_Adder
az Igenis miniszter úr nem angol sorozat a 80as években, hanem a Magyar valóság 1990-től napjainkig 😛 Úgy kell nézni 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 940 — we almost always almost win
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
Na meg a franciákat is 😀
Egyébként én utálom az angolokat sőt minden britet, de az angol humoros sorozatok nagyon bejönnek. monty python-tól a Yes Ministeren (Igenis Miniszer Úr) át a Rowan Atkinson sorozatokig, melyek közül még a Mr. Bean a leggyengébb...
Van mondjuk 1-2 ami nagyon nem, de a legtöbb király

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.haromt
:cool:

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Hallo Hallo iszonyatosan király. Szétmarják benne az angolokat, a németeket és az olaszokat is. sokkal több fantázia van benne mint ezekben az új szarokban.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy ez tökéletes ötlet. Senkinek nem kéne olvasnia 😛

Egyébként eszembe jutott a Maximilien-Dzsörzé kapcsolatról, hogy az egyik korábbi szériából a lezbi mocskos csaj meg nekem valami távoli rokonom 😀 Kiskoromban állítólag nyaraltam is együtt vele 😀

tenorx: Ízlések, és pofonok 😛 néha hatalmas pofonok.. 😀😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Támogatom Vadibandi javaslatát. Gyanútlanul a gyűlölködnék vagy OFFolnék, erre mit látok? VV. PEDIG ROHADTUL NEM ÉRDEKEL...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Fetomy: Az angol humor nekem a kedvencem, pedig imádom a Himym, RoE, TaHM stb vonulatot is, én simán megnézek egy Waczak szállót ezeket helyett 😀

VV topik: Nem lesz 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
Nope.tenorx
biztos Alekoszt láttad 😛shawnka
na én ennyit vágok belőle meg valami elkúrt arcú szőke maradt meg. nagyonnagyonalja. villamoson szemben velem ült egy nő aki blikket olvasott. címlapon: alekosz csak a szexre hajt. WOW 😀Zsoca
még egy részt sem néztem belőle, de az imént neten annyit olvasok, hogy egy új csaj aki bekerült, azt mondja 600 palival volt már együtt, utána olvastam, hogy 19 éves a ribanc
bazmeeeg és ez kell a primitív embereknek

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Szerintem legyen külön VV topik erre a félévre!vadibandi
amennyiben bármely más topicban való VV-zés bannal jár, úgy támogatom 😉

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Nem nagyon nézem a VV-t, párat láttam csak de eddig mintha valamivel kultúráltabb emberek lennének bent nem?JayB
Nope.tenorx
biztos Alekoszt láttad 😛shawnka
na én ennyit vágok belőle meg valami elkúrt arcú szőke maradt meg. nagyonnagyonalja. villamoson szemben velem ült egy nő aki blikket olvasott. címlapon: alekosz csak a szexre hajt. WOW 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
K.baszott armageddon tombol Pécsen...remélem az esti bulira eláll.Tomeee
hatalmas plusz, fővárosban is káosz, este pedig buli :/Stez
Ráadásul a bulihely kb fél óra sétára van, meg fogok pusztulni addig. Bár lesz ami melegítsen.Tomeee
ja, hát ettől én se félek, lesz töltet elég, ráadásul mellé lesz, aki melegítsen is még ráadásként 😊
dee hát azért na 😀

több mint 13 éve
Tomeee 753
K.baszott armageddon tombol Pécsen...remélem az esti bulira eláll.Tomeee
hatalmas plusz, fővárosban is káosz, este pedig buli :/Stez
Ráadásul a bulihely kb fél óra sétára van, meg fogok pusztulni addig. Bár lesz ami melegítsen.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 255 — Whoops, looks like something went wrong.
K.baszott armageddon tombol Pécsen...remélem az esti bulira eláll.Tomeee
hatalmas plusz, fővárosban is káosz, este pedig buli :/

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
K.baszott armageddon tombol Pécsen...remélem az esti bulira eláll.Tomeee
Azt mondják nem fog....
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szerintem legyen külön VV topik erre a félévre!




több mint 13 éve
Tomeee 753
K.baszott armageddon tombol Pécsen...remélem az esti bulira eláll.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igazából per pillanat fogalmam nincs, hogy melyik a Waczak szálló és melyik a Mylord és melyik a Vipera 😀😀 Ezekből elvétve láttam 1-1 részt, volt amelyik tetszett, volt amelyik kevésbé, de nem adták sosem túl gyakran, úgyhogy nemtom :/fetomy
A vacak az a John Cleese-es, a Mylordban kvázi ismeretelenk vannak, a Vipera meg a Beanes cucc Hugh Laurieval meg Stephen Fry-jal. Mindegyik király😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
itt várjuk Max insider infóját, hogy valóban homár-e a kisfilmjében ennek szöges ellentétét sugalló Jerzy Dudek, amúgy csoda összefoglaló volt fetomy, köszönjük (Y)konqueror
nem homár,legalábbis kétlem. pár hónapja még volt nője,valami táncos csaj.
mondjuk azokra a nőkre én sem néznék rá.. 😀

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából per pillanat fogalmam nincs, hogy melyik a Waczak szálló és melyik a Mylord és melyik a Vipera 😀😀 Ezekből elvétve láttam 1-1 részt, volt amelyik tetszett, volt amelyik kevésbé, de nem adták sosem túl gyakran, úgyhogy nemtom :/