Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Dehogyis.
A kereskedelmi tévében reklámblokkok vannak, amik az extraprofitot termelik, és a reklámok közötti részeket kell kitölteni műsorokkal. Ez az alapkoncepció. Ha olyan műsort csinálsz, amit néznek, akkor nem kapcsolnak el a reklámok alatt, tehát a reklámblokkod is nézett lesz, amit pontosan mérnek, és lesz újabb reklámod. Az emeltdíjas telefonokból befolyó pénz az elenyésző a reklámbevételekhez képest. Persze tévés szinten.

Amúgy a tv-k nem kommunikálják a szavazatszámokat soha, nem véletlenül, a Való Világ 1-2-ben csúnya balhék voltak ebből.
De most "elszólták" magukat, a VV4-ben az egyik srácot 1 telefonáló juttatta be pár száz szavazattal. Gondolj amúgy bele, mondjuk 1000 szavazatot küldesz, az 300ezer forint. Viszont elvileg van egy embered, aki önmagában azért nagyobb reklámerőt képvisel a napi megjelenéseivel, mint az a 300ezer forint amit beletettél. (Ezért főműsoridőben nem kapnál még egy 4mp-es spotot sem).
A VV1-ben volt egy srác, aki így jutott be, szponzoráltan, leszerződött a Devergo-val, azok bejuttatták, cserébe ő reklámozta a termékeiket napi szinten, győzték kiszerkeszteni annyiszor kimondta naponta a nevét a cégnek 😊 Ez okos marketingfogás volt pár éve.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...Döme
Azt nem tudom, hogy tényleg pár száz fő van-e, de az biztos, hogy nem az sms-ek miatt éri meg. Egyértelműen a reklámbevételek hozzák a pénzt még az ilyen szavazós műsoroknál is.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.Sobri Jóska
Ez komoly? Én azt hittem, hogy az emeltdíjas sms-ek miatt éri meg ezeket a szarokat csinálni elsősorban...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
1: tény hogy Magyarorszégon nem a jó zenére van igény, lásd győzike, fekete pákó stb...
2: tény hogy az egész műsor meg van rendezve, már az elején el van döntve hogy ki nyer...
3: viszont azt tényleg nem értem, xy kiesésével, miért van tele pl. a fb-on 3 oldal... Ha x nyeri, nem pedig y, akkor olcsóbb lesz a kenyér?eaglesmcnabb
Nincs megrendezve az egész, nincs az elején eldöntve, hogy ki nyer. De az tény, hogy belenyúlnak a szavazatokba, vagyis ha a csatornán múlik, akkor azt szed ki, akit akar. De ez minden ilyen szavazós műsornál így megy 13 éve.
Nem is beszélve a formátumról. Ha azt akarják, hogy xy nyerjen, akkor nincs más dolguk csak
a, ha nem kerül veszélybe továbbjut automatice,
b, ha veszélybe kerül, akkor a zsűri tovább tolja, vagyis nem hagyja kiesni.
De valójában mindegy ki nyer, nem ezen múlik a lemezszerződés, haknik, késöbbi karrier, stb.
Majka se nyert, vagy Gáspár Laci, pedig eddig ők profitáltak legtöbbet ezekből.
Igaz Majka nem zeneivalóságshow-ban volt, de ez mellékes.



keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
teljesen felesleges volt a párbaj amugy, lehetett volna a kis díszfiu akármilyen szar akkor is tovább sms-ezi a több ezer szerelmes tinipichaTDavid
Belső infó: nincs többezer szavazat. Pár száz van, per kopf.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
teljesen felesleges volt a párbaj amugy, lehetett volna a kis díszfiu akármilyen szar akkor is tovább sms-ezi a több ezer szerelmes tinipicha
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nlcafe.hu/

a xfaszombuziknak
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk az xfaktor nem is arról szól, hogy kinek a legjobb a hangja... Egyébként igaz.kishaszi
igaz,szimpátia szavazás tény
de ez számomra felfoghatatlan 😛Newman
Speciel arra gondoltam, hogy az x-faktor eredendően arról szól, hogy kiben van meg az a plusz, (x-faktor), amitől jó lehet. Pl. Király L. Norbi nem, hogy nem tud énekelni, hanem egyenesen förtelmes, de van nem kicsi showman vénája, és alapból nem kell hang, hogy valaki sikeres legyen, lásd Charlie, Brian Johnson, Joe Cocker....
(Takács Nikolasnak jó hangja van, de nulla faktor, nem x)

Amúgy meg vicc tényleg, hogy nézők szavaznak.kishaszi
Király L.Norbit bírom,mert ő a legnagyobb showman,az kétségtelen,hihetetlen a pali,de amit ma leművelt az maga a förtelem,nagyon metalcore-ba csapott át,már-már hajazott a röfögős metálra 😛
Nikolast meg nem értem,jó énekes az biztos,de semmi extra nincs a hangjában szvsz,felfoghatatlan,hogy hogy jutott el idáig.(A hang...lol)

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
botfülű népség ez a magyarNewman
Mondjuk az xfaktor nem is arról szól, hogy kinek a legjobb a hangja... Egyébként igaz.kishaszi
igaz,szimpátia szavazás tény
de ez számomra felfoghatatlan 😛Newman
Speciel arra gondoltam, hogy az x-faktor eredendően arról szól, hogy kiben van meg az a plusz, (x-faktor), amitől jó lehet. Pl. Király L. Norbi nem, hogy nem tud énekelni, hanem egyenesen förtelmes, de van nem kicsi showman vénája, és alapból nem kell hang, hogy valaki sikeres legyen, lásd Charlie, Brian Johnson, Joe Cocker....
(Takács Nikolasnak jó hangja van, de nulla faktor, nem x)

Amúgy meg vicc tényleg, hogy nézők szavaznak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
Úgy érzem kicsit túl komolyan veszed ezt a dolgot😊, mindenesetre jó hangja van a csajszinak. Legalábbis ebből az eresztésből neki volt a legjobb. Bociszeműszépfiútesvérektől úgyis fáztam, és nem is jók😛kishaszi
Az igazságtalanságok mindig is felbasznak. Nem vagyok egy nagy Veca és egyáltalán x-factor fan, de ha már az istenadta nép ilyen hülyén szavaz és 14 év fölötti vagy fasszal rendelkező ember nem szavaz, akkor legalább ő ne az egyértelműen tehetségtelent juttassa tovább.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1: tény hogy Magyarorszégon nem a jó zenére van igény, lásd győzike, fekete pákó stb...
2: tény hogy az egész műsor meg van rendezve, már az elején el van döntve hogy ki nyer...
3: viszont azt tényleg nem értem, xy kiesésével, miért van tele pl. a fb-on 3 oldal... Ha x nyeri, nem pedig y, akkor olcsóbb lesz a kenyér?eaglesmcnabb
pff,ezen besírtam 😂

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1: tény hogy Magyarorszégon nem a jó zenére van igény, lásd győzike, fekete pákó stb...
2: tény hogy az egész műsor meg van rendezve, már az elején el van döntve hogy ki nyer...
3: viszont azt tényleg nem értem, xy kiesésével, miért van tele pl. a fb-on 3 oldal... Ha x nyeri, nem pedig y, akkor olcsóbb lesz a kenyér?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
botfülű népség ez a magyarNewman
Mondjuk az xfaktor nem is arról szól, hogy kinek a legjobb a hangja... Egyébként igaz.kishaszi
igaz,szimpátia szavazás tény
de ez számomra felfoghatatlan 😛

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
húzzák itt az időt pedig már nézném, hogy bebaszva káromkodnak a villábanHöri
😊))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
húzzák itt az időt pedig már nézném, hogy bebaszva káromkodnak a villábanHöri
inkább beStohlozva 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
botfülű népség ez a magyarNewman
Mondjuk az xfaktor nem is arról szól, hogy kinek a legjobb a hangja... Egyébként igaz.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
húzzák itt az időt pedig már nézném, hogy bebaszva káromkodnak a villában

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
én meg egy nagy büdös "menjetekaretkeskurvaanyátokbafasszopók"-at küldenék a szavazóknak,pont az a két ember párbajozott,akiknek nem kellett volna
botfülű népség ez a magyarNewman
hogy a tökömbe jutott el idáig ez a Lucky Norbert... vicc

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
Úgy érzem kicsit túl komolyan veszed ezt a dolgot😊, mindenesetre jó hangja van a csajszinak. Legalábbis ebből az eresztésből neki volt a legjobb. Bociszeműszépfiútesvérektől úgyis fáztam, és nem is jók😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!F.Schleck
én meg egy nagy büdös "menjetekaretkeskurvaanyátokbafasszopók"-at küldenék a szavazóknak,pont az a két ember párbajozott,akiknek nem kellett volna
botfülű népség ez a magyar

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
keresztes ildikó, a jó édes kurva anyádat!!

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Évről évre jobban utálom ezt a rohadt ajándékkeresős, bevásárló zombis gyökérséget.Matthew99
akkor ne ajandekozzatok
problema megoldvaFake
Amiket netről rendeltem azok maradnak a többit leszarom. Pedig csak pár apróságot akartam még beszerezni meg a barátnőmnek valamit de embertelen mi tömeg van.Matthew99
Én meg már szeptemberben is tudom, hogy december 24-én karácsony lesz.
Volt olyan, hogy karácsonyi ajándékot márciusban vettem, mert akkor találtam poénosat, a fiókban elált dec24-ig.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vagy élni?tenorx
Azért nem volt ilyen komoly a kérdésem 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)JC6
Most már értem miért akarsz vadászpilóta lenni 😀Black_Adder
Mi a jobb? Autóbalesetben meghalni vagy hogy lelövik a géped? 😀

Totál kész vagyok...

😀JC6
Vagy élni?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)JC6
Most már értem miért akarsz vadászpilóta lenni 😀Black_Adder
Mi a jobb? Autóbalesetben meghalni vagy hogy lelövik a géped? 😀

Totál kész vagyok...

😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 940 — we almost always almost win
Rohadt mocskos tél, rohadt utat nem tisztítók... 100 ezres kár a kocsiban.... anyátok! (nem a fórumozóké)JC6
Most már értem miért akarsz vadászpilóta lenni 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear