Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
hát ez durván szopó

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
ZH-n 30-ból 24 pont: 1-es... hát azért rohadjon már meg a kedves tanérnő...JJ Tiller
LOL, ez milyen tantárgy?neuw
kezdő weblapszerkesztés... az utolsó feladat 5 pontos volt, nem igazán értettem, de nem is törtem magam rajta, gondoltam így is simán jó vagyok még egy hármasra, négyesre, erre most látom hogy 1-es, fantasztikus
szóval nem is a beugrót rontottam el, szimplán köcsög


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
ZH-n 30-ból 24 pont: 1-es... hát azért rohadjon már meg a kedves tanérnő...JJ Tiller
LOL, ez milyen tantárgy?

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
ZH-n 30-ból 24 pont: 1-es... hát azért rohadjon már meg a kedves tanérnő...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem lenne nagy veszteség. A jó filmeket úgy is el lehetne adni, a sok hulladékért meg nem kár.GRAFI
hát miután ez filmművészet ezért a bevétel nem mindig van arányban a minőséggel, és akkor még finom voltam.

szóval az, hogy valami önmagában jó, nem jelenti azt hogy pénzt is hoz.

viszont az adókedvezmény rengeteg külföldi produkciót hoz az országba, aminek folyományaként filmstúdiók épülnek, és a magyar filmesek is kapnak munkát. ezeket amúgy a tisztán magyar filmgyártás nem képes eltartani.

abban viszont egyetértek, hogy az ilyen ügyek csak ártanak a megítélésnek, ugyanúgy amikor főorvos úr 3 minimálbérnyi paraszolvencia ellenére is bent felejti a törlő kendőt. de ettől még orvosokra szükség van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
A világ legjobb itala a másnaposság, fáradtság elűzésére. 😊TheMileHighCity
regisztrálva
majd kipróbálom,annak ellenére,hogy a whiskey nem tartozik a kedvenceim közé 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem lenne nagy veszteség. A jó filmeket úgy is el lehetne adni, a sok hulladékért meg nem kár.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez is szánalmas történet: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/12/14/negymilliard_visszaterites/
A magyar foci mellett ez lenne a másik, amire egy fillér támogatást nem adnék. Ha az izraelita közösségnek támogatni van kedve, ne az adókedvezmény miatt tegye, hanem a pajtások kedvéért.GRAFI
ha van egy ötlet ami jó, akkor azt nem megszüntetni kellene, hanem bezárni azokat a kiskapukat ami visszaélésre ad lehetőséget, ha pedig nem lehet, akkor kőkeményen ellenőrizni ezeket.

de a beszüntetése az adókedvezménynek, az utolsó szög lenne a magyar filmgyártás koporsójába.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Környezetvédelem eredményét felrakhatnák már...Okés, hogy úgy érzem tuti meglesz, de azért kell a megerősítés na. :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez is szánalmas történet: http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2010/12/14/negymilliard_visszaterites/
A magyar foci mellett ez lenne a másik, amire egy fillér támogatást nem adnék. Ha az izraelita közösségnek támogatni van kedve, ne az adókedvezmény miatt tegye, hanem a pajtások kedvéért.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez nem volt eddig. erre egyszerűen nincs olyan röhögéskifejező online mód ami visszaadná a gondolataimat
http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/12/13/jofej_nagybacsi_lesz_az_mfb-bol/
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
http://holnapiujsag.blog.hu/2010/11/27/2022_nemzetboldogitasi_es_jogondolkodasi_alaprol_dontott_a_kormany#more2475975

és ez is kurvajó szerintem 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
http://holnapiujsag.blog.hu/2010/12/14/2019_bocsanatkeres

😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tom Coughlin! a KURVA ANYÁDAT!
21-3-nál RZ-ban 4. és 1-re nekimegy. Tynes 3 pontja kellett volna hogy ne kapjak ki Fantasyben.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
Egyébként így felhozva a piás kávét, ki is próbálok gyorsan egy gagyibb verziót 😀 (3in1 valamiféle alkohollal) egyébként egyáltalán nem rossz ^^fetomy
imádom a kávét és a piát is, de valahogy együtt mindig nagyon rossznak találtam őket.
sokszor nem is próbálkoztam.
Mondjuk én abszolút espresso fan vagyok ahhoz meg elég vicces lenne piát önteni. Nem szeretem a hosszú kávét.haromt
pedig sokan isznak espresso-t egy kis plusz amarettoval


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
a te fejed a napi 4-5 üveg JD miatt fáj 😛konqueror
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
A világ legjobb itala a másnaposság, fáradtság elűzésére. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is iszok annyit, és a JD-től soha nem fáj a fejem, legfeljebb a torkom szárad ki tőle másnap reggelre, amíg nem kezdek el újra inni. 😛
Amúgy délután feküdtem egy órát csukott szemmel félálomban (aludni nem sikerült), utána bevertem egy whiskeys kávét és azóta egész jól megvagyok. 😀TheMileHighCity
whiskeys kávé,omg,beteg vagy 😀Newman
az ír kávéról hallottál már?

fetomy, neked meg ajánlom a hangoskönyveketJJ Tiller
hallani igen,de nem tudom mi az 😊
nem sok közöm van a kávékhoz....

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
NEm teljesen ide való de amikor tudatosult bennem gyűlölködtem:
vettem egy új videókártyát de mikor beraktam a gépbe akkor tudatosult bennem h nincs S-video kimenet a kártyán a tv-n pedig csak az van,így nem tudom az egyik meccset tv-n még a másikat monitoron nézni. MEgoldás?Holnap megyek tv-t és HDMI kábelt venni 😀Joco
Megételek, mi is múltkor vettünk egy függönyt, aztán kiderült, hogy nem illik oda, úgyhogy gyorsan vettünk mégegy házat a függönynek. 😛fetomy
ráadásul van pofája a gyűlölködőbe írni 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Kapjátok be 😛
Nem 50colos led tv-t veszek 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
NEm teljesen ide való de amikor tudatosult bennem gyűlölködtem:
vettem egy új videókártyát de mikor beraktam a gépbe akkor tudatosult bennem h nincs S-video kimenet a kártyán a tv-n pedig csak az van,így nem tudom az egyik meccset tv-n még a másikat monitoron nézni. MEgoldás?Holnap megyek tv-t és HDMI kábelt venni 😀Joco
Megételek, mi is múltkor vettünk egy függönyt, aztán kiderült, hogy nem illik oda, úgyhogy gyorsan vettünk mégegy házat a függönynek. 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
NEm teljesen ide való de amikor tudatosult bennem gyűlölködtem:
vettem egy új videókártyát de mikor beraktam a gépbe akkor tudatosult bennem h nincs S-video kimenet a kártyán a tv-n pedig csak az van,így nem tudom az egyik meccset tv-n még a másikat monitoron nézni. MEgoldás?Holnap megyek tv-t és HDMI kábelt venni 😀Joco
van pénz 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
NEm teljesen ide való de amikor tudatosult bennem gyűlölködtem:
vettem egy új videókártyát de mikor beraktam a gépbe akkor tudatosult bennem h nincs S-video kimenet a kártyán a tv-n pedig csak az van,így nem tudom az egyik meccset tv-n még a másikat monitoron nézni. MEgoldás?Holnap megyek tv-t és HDMI kábelt venni 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor nekem biztos azért ízlik, mert én meg pont a hosszú kávékat szeretem jobban. Pontosabban leginkább a jegeskávét szeretem.
Egyébként ebben az izében sztem valami rumféleség van, de az is biztos, hogy 120-25 után se szédülnék be tőle 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként így felhozva a piás kávét, ki is próbálok gyorsan egy gagyibb verziót 😀 (3in1 valamiféle alkohollal) egyébként egyáltalán nem rossz ^^fetomy
imádom a kávét és a piát is, de valahogy együtt mindig nagyon rossznak találtam őket.
sokszor nem is próbálkoztam.
Mondjuk én abszolút espresso fan vagyok ahhoz meg elég vicces lenne piát önteni. Nem szeretem a hosszú kávét.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Van is pont spanyol nyelvleckém 😛 Be is játszom ezt este (habár az MNF után kétlem, hogy kell még altató 😀) Meglátjuk, melyik hogy válik be, köszi 😊

Egyébként így felhozva a piás kávét, ki is próbálok gyorsan egy gagyibb verziót 😀 (3in1 valamiféle alkohollal) egyébként egyáltalán nem rossz ^^