Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Mellesleg erről jut eszembe, hogy kurvára utálom a szezonális meg promóciós meg satöbbi újdonságokat, amiket csokiknál meg üdítőknél nyomatnak. Bejön egy új íz, kurvafinom, aztán két hónap múlva már nem forgalmazzák... :mad:

dr peppert meg még nem ittam, és már vagy 5 éve vágyom rá 😀 Ha valaki tud fellelhetőséget, az ne habozzon szólni 😛fetomy
ha még Pápán is kapható, akkor nem hiszem hogy olyan nagyon nehéz lenne hozzájutni 😛 vagy ha igen, legközelebbi fórumtalálkozóra viszek neked egyet 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Ásványvízből én a zöldalmás Active O2-re voksolok. Sötétzöld kupakos.

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Ha már zöld meg tea, akkor san benedetto 😊😊pc_x
drága, és ráadásul olasz. Szóval nem erőltetem.
Igaz ami igaz mondjuk még nem is kóstoltam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
dr peppert meg még nem ittam, és már vagy 5 éve vágyom rá 😀 Ha valaki tud fellelhetőséget, az ne habozzon szólni 😛fetomy
Westendbe ami van alul supermarket Match talán vagy nem tudom. Ott láttam a múltkor irtózatos áron 😀

Jah ami még N°1 az az epres-guavás Jana :cool:
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mellesleg erről jut eszembe, hogy kurvára utálom a szezonális meg promóciós meg satöbbi újdonságokat, amiket csokiknál meg üdítőknél nyomatnak. Bejön egy új íz, kurvafinom, aztán két hónap múlva már nem forgalmazzák... :mad:

dr peppert meg még nem ittam, és már vagy 5 éve vágyom rá 😀 Ha valaki tud fellelhetőséget, az ne habozzon szólni 😛
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ha már zöld meg tea, akkor san benedetto 😊😊pc_x
Hatalmas +1. Isteni nedű, csak kevés helyen lehet kapni errefelé és nem a legolcsóbb.
több mint 15 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ha már zöld meg tea, akkor san benedetto 😊😊


több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
sosem iszok kólát, alkalomadtán bulikon Dr. Peppert szoktam elszürcsölni 😊 anno a vaníliás Coca-Colát imádtam, sajnos kivonták a forgalombólJJ
az mekkora volt atyaég

dr pepper meg igenis király

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Mi a faszt csinaltatok a gyűlölködőből?
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 740 — Poloska confirmed
Ezekkel viszont az a bajom, hogy túlságosan csúsznak, húzóra megiszok akármennyit, ami az én szomjammal társulva anyagi csőd 😀fetomy
Kedvencem a barackos-dinnyés Cappy. Egy félidő alatt megiszom a 1,5 littyót :rolleyes:
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Szar mese.

"Tudtunkra jutott, hogy a jószágok gazdája nem EU komfort ólban tartja őket, és egészségtelen táplálékkal igyekszik őket hízlalni. Mivel A Disznó Is Ember, így nagy állatvédőként azonnal a PETA virginiai központjába szállítottuk volna az állatokat, ha nincs ez az orvtámadés ellenünk"Höri
😂 😂Szobi22
Ők is így mondták volna a meséjükben 😛 😀

egyébként piában a "Nyestlé zöldteja" a tutkó. AMúgy mindegy, csak ne Fanta legyen, mert attól hányok. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Kofola nekem van mikor ízlik, van mikor nem 😛 Viszont kizárólag hidegen jó. Nagyjából citromos kólához tudnám hasonlítani, valóban kicsit "fanyar" íze van, ami viszont hidegen sztem kifejezetten jó frissítő. Szerintem jó cucc.

Egyébként nálam a Sprite és a Gyömbér és CherryCoke a nevesek közül, de legtöbbet kólát szoktam inni, viszont higítva szeretem. Jah, és a Schweppes szőlő is nagyon jó még. Nem szénsavas üdítőket nagyon szeretem, leggyakrabban a barackot, illetve az ice teát és a multivitaminos hülyeségeket. Ezekkel viszont az a bajom, hogy túlságosan csúsznak, húzóra megiszok akármennyit, ami az én szomjammal társulva anyagi csőd 😀
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ha már szénsavas üdítő, akkor gyömbér.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
Én üdítőital tekintetében a Traubisodára szavazok. (Csakis a kóserre 😊 )
De pl a jó Sió kajszibaracklé, vagy 100%-os almalé felülmúlhatatlan.

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
sosem iszok kólát, alkalomadtán bulikon Dr. Peppert szoktam elszürcsölni 😊 anno a vaníliás Coca-Colát imádtam, sajnos kivonták a forgalomból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nem iszok sok kólát, de ha már iszok, akkor inkább a jobbat 😛, hiába Pepsi Center a Pepsi Center 😊Black_Adder
Próbáljátok ki a Profi Light kólát! Régebben én is Cocát ittam, de ez jobban ízlik. És csak 119 ft! 😀catattack
Hallottam van valami cseh (vagy szlovák?) nevű borzalom, a Kofola arról tudna mesélni valaki valamit?Asbee
A kofola simán felfér az emberiség ellen elkövetett 100 legnagyobb bűntény listájára.
több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Nem iszok sok kólát, de ha már iszok, akkor inkább a jobbat 😛, hiába Pepsi Center a Pepsi Center 😊Black_Adder
Próbáljátok ki a Profi Light kólát! Régebben én is Cocát ittam, de ez jobban ízlik. És csak 119 ft! 😀catattack
Hallottam van valami cseh (vagy szlovák?) nevű borzalom, a Kofola arról tudna mesélni valaki valamit?Asbee
Ittam olyat, (am szlovák) szerintem semmi köze sincs a kólához, csak a színe ugyanaz. Az íze pocsék, ilyen kesernyés-savanyú fos.

Viszont a Pepper meg kurvafinom, olyasmi, mint a Cherry Coke, csak nincs benne cherry 😊 Csak mondjuk elég drága is...
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
A Kofola-t nem ismerem, bár ittam sokfajta "ál"kólát életem során, mindolyan, hogy vagy bejön az íze, vagy nem, de az eredetire nem igazán hasonlít, édes lötty.
Viszont biztos ittak páran Dr.Peppert, na azt nehéz elképzelni, higy ízlik bárkinek is, brrrrr, de persze USA-ban népszerű ital, és tuti lesz itt is, akinek bejön.Sobri Jóska
Dr Pepper asszem Rajna fétise. Nekem úgy elmegy, de nem iszom kólát amúgy.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 416 — #NoStress
A Kofola-t nem ismerem, bár ittam sokfajta "ál"kólát életem során, mindolyan, hogy vagy bejön az íze, vagy nem, de az eredetire nem igazán hasonlít, édes lötty.
Viszont biztos ittak páran Dr.Peppert, na azt nehéz elképzelni, higy ízlik bárkinek is, brrrrr, de persze USA-ban népszerű ital, és tuti lesz itt is, akinek bejön.

több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem iszok sok kólát, de ha már iszok, akkor inkább a jobbat 😛, hiába Pepsi Center a Pepsi Center 😊Black_Adder
Próbáljátok ki a Profi Light kólát! Régebben én is Cocát ittam, de ez jobban ízlik. És csak 119 ft! 😀catattack
Hallottam van valami cseh (vagy szlovák?) nevű borzalom, a Kofola arról tudna mesélni valaki valamit?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szar mese.

"Tudtunkra jutott, hogy a jószágok gazdája nem EU komfort ólban tartja őket, és egészségtelen táplálékkal igyekszik őket hízlalni. Mivel A Disznó Is Ember, így nagy állatvédőként azonnal a PETA virginiai központjába szállítottuk volna az állatokat, ha nincs ez az orvtámadés ellenünk"Höri
😂 😂

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak az alkoholStez
meg a nagy csöcsökAsbee
és Hollandia

or

és a Michelle Wild

örülök h vannak mások is akik ismerik... 😛 😊

|
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meghallgatásukkor azt mondták: sérülten találták a disznót a földúton, felrakták a platóra, majd tovább kocsikáztak, de elakadtak. Ekkor támadtak rájuk.

LOL

kiszökött a házidisznó a sok moslék közül és elment inkább makkért, de közben egy náci eltörte a lábát, a szegény norvég megsajnálta és mivel pont egy platós kocsival volt, gondolta elviszi állatorvoshoz szegény állatot.haromt
Szar mese.

"Tudtunkra jutott, hogy a jószágok gazdája nem EU komfort ólban tartja őket, és egészségtelen táplálékkal igyekszik őket hízlalni. Mivel A Disznó Is Ember, így nagy állatvédőként azonnal a PETA virginiai központjába szállítottuk volna az állatokat, ha nincs ez az orvtámadés ellenünk"

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
A Suliba 70% csaj, Jó eséllyel kevesebbet szopok eaglesmcnabb
😂 😂Hurka
Úristennnnnnn 😀 😀JC6
az 😐

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
catattack 3 520
Nem iszok sok kólát, de ha már iszok, akkor inkább a jobbat 😛, hiába Pepsi Center a Pepsi Center 😊Black_Adder
Próbáljátok ki a Profi Light kólát! Régebben én is Cocát ittam, de ez jobban ízlik. És csak 119 ft! 😀