Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és,hogy ON is legyek.
Gyúlölöm,hogy a főnököm olyan pofával adja oda a fizetésemet mintha könyöradomány vagy munkanélküli segély lenne.
Kurva keményen megdolgozok azért a kis pénzért.
Szarházi milliomos patkány.

Karácsonyi pénzt meg olyan indokkal nem kapunk,hogy így is alig marad szegénynek valami.
Majd mindjárt megsajnálom.


Egyszer az egyik boltunkban a 10 dolgozó berakott tíz üres borítékot a fenyőfa alá,hátha beletesz valamit a főnökasszony,amolyan burkolt célzás jelleggel. Lejött és mind a 10 borítékba belenézett,mert azt gondolta,hogy a dolgozók adnak neki benne pénzt karácsonyra.

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma beszéltem egy mentős(amúgy Jobbikos képviselő) ismerősömmel.
Mesélte,hogy egy cigó nő (kora)szülését vezették le vmelyik nap.
A poronty nem volt 1kiló,mégis életben maradt és él azóta is.
Van bennük életerő sajnos...
Amúgy kurva nagy élmény lehet neki cigányoknak segédkezni.Bazzani
jaj, szerencsétlen, a hivatását kellett végeznie 😮. inkább azt tartom szánalmasnak, hogy ez egy negatív élmény neki. fújSzobi22
Nem mondta,hogy negatív.
Én gondolom úgy.Bazzani
A legjobb magyarországi mentős, aki amerikai focijátékos is egyben az a korábbi fullmentő ex-Kistarcsa LB, jelenleg Rebels fullback és ott Dízelként ismerik. Nos ő aztán szaftos esetekkel szórakoztatott minket a munkája kapcsán.




több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ma beszéltem egy mentős(amúgy Jobbikos képviselő) ismerősömmel.
Mesélte,hogy egy cigó nő (kora)szülését vezették le vmelyik nap.
A poronty nem volt 1kiló,mégis életben maradt és él azóta is.
Van bennük életerő sajnos...
Amúgy kurva nagy élmény lehet neki cigányoknak segédkezni.Bazzani
jaj, szerencsétlen, a hivatását kellett végeznie 😮. inkább azt tartom szánalmasnak, hogy ez egy negatív élmény neki. fújSzobi22
Nem mondta,hogy negatív.
Én gondolom úgy.Bazzani
Egyetértek... Szerintem pl. egy fodrász is szívesebben vágja egy ápolt ember frizuráját, mint egy ótvaros tetves madárfészket, és szvsz. van párhuzam a kettő között.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma beszéltem egy mentős(amúgy Jobbikos képviselő) ismerősömmel.
Mesélte,hogy egy cigó nő (kora)szülését vezették le vmelyik nap.
A poronty nem volt 1kiló,mégis életben maradt és él azóta is.
Van bennük életerő sajnos...
Amúgy kurva nagy élmény lehet neki cigányoknak segédkezni.Bazzani
jaj, szerencsétlen, a hivatását kellett végeznie 😮. inkább azt tartom szánalmasnak, hogy ez egy negatív élmény neki. fújSzobi22
Nem mondta,hogy negatív.
Én gondolom úgy.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
király
http://vastagbor.blog.hu/2010/12/15/zsiros_huscafat_a_salata_tetejen
éppen kérni akartamharomt
A parlamenti Jézuska rendszerfüggetlen, rá nincs hatással a fülkeforradalom.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
király
http://vastagbor.blog.hu/2010/12/15/zsiros_huscafat_a_salata_tetejen
éppen kérni akartam
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
De utálom Veszprémet, még be se érünk de már 800km/h-ás szél van meg esik a hó. brrr és még gyalogolni is :mad:EasyGhost
szidod szülővárosom? 😛

nem is tudtam hogy veszprémi vagy. ha nem, akkor meg mi dolgod itt? 😛konqueror
füredi vagyok, csak edzésre járok be, elég az. 😀

ja és hogy on legyek: De utálom a kettős mércét, kivételezést. :mad:
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Geci TO...fasz kivan vele

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
80%-ra egyes? WTF. Ilyet lehet egyáltalán?Mikey
Elsőben buktam én is ilyenből 100 pontos teszt, 80 ponttól kettes. 😂 😀

B-n ezt leszállította 70%-ra, kettessel átmentem. 😂Vrijbloed
Olyan nekünk is volt, de már nem emlékszem, hoyg mely tantárgy, mely téma, és arra se, hoyg középsuli, vagy fősuli, de a lényeg, hogy 90% volt a minimum, de jegyet nem kaphattál. Ha meg volt a 90, akkor jöhetett az év vége, ha nem, akkor lekváros bukta😀

Mondjuk matek gyakUVl. 70% felett megvolt, mehettél vizsgázni, de kettesnek minősülő jeggyel átlagolva.
Nem volt meg senkinek, levitte 60-ra a határt, így meglett 2 embernek, meg még kettőnek jóindulatból, akiknek 56% volt

:Humánreál:😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A kurva anyját annak a konyhás néninek aki a resztelt májamba valami undorító keserű szart csempészett, még most is öklendezek. Imádtam a májat de most asszem egy időre tiltólistára kerül.Rataccess
Nem csempészett bele semmit. Feltehetőleg nem volt jól megpucolva a máj, és az epe ott maradt. Egyébként lehet attól is keserű a máj, ha öreg, mint az országút, meg ha túl sokáig van főzve, igaz, akkor kemény is, bár ez az öreg állat mája effektus is egyben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én azt gyűlölöm, hogy hetek óta vállalhatatlanul szétesik a twitter, akárhányszor megnyitom. így használhatatlan. betölt, de ilyen szinte text only üzemmódban. használhatatlan, elvág a külvilágtól 😊konqueror
használj másik klienst vagy oldalt.

ajánlom a yamm!ot

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én azt gyűlölöm, hogy hetek óta vállalhatatlanul szétesik a twitter, akárhányszor megnyitom. így használhatatlan. betölt, de ilyen szinte text only üzemmódban. használhatatlan, elvág a külvilágtól 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A kurva anyját annak a konyhás néninek aki a resztelt májamba valami undorító keserű szart csempészett, még most is öklendezek. Imádtam a májat de most asszem egy időre tiltólistára kerül.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
80%-ra egyes? WTF. Ilyet lehet egyáltalán?Mikey
Elsőben buktam én is ilyenből 100 pontos teszt, 80 ponttól kettes. 😂 😀

B-n ezt leszállította 70%-ra, kettessel átmentem. 😂
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem sem volna semmi bajom az otthon szüléssel (hiszen csodálatos dolog), ha a jogi, tárgyi és személyi feltételek adottak lennének. De amíg ez úgy működhet mint egy kisipari otthon végezhető munka, addig nem... apeszos
Ennek hiányáról és a mostoha körülményekről a legkevésbé Gerébék tehetnek. Sokkal inkább a szülészorvosok és a jogalkotó.

Ha Geréb vezélyeztető vagy sértő szakmai hibát követett el bármikor, akkor feleljen érte a törvény előtt (ahogy minden kórházi orvosnak KÉNE, de ott az intézmény oltalmazni tudja a dokikat).
Geréb =/= otthonszülés. Őt most az egész szimbólumává tették, érthetően. Azonban el kellene a személyétől választani a kérdést és megfelelően szabályozni.

Csak hogy lásd mi folyik a témában: a lányomat egyszerűen nem voltak hajlandóak anyakönyvezni az önkormányzatnál. Amikor bementem az osztályvezetőnőhöz udvariasan a problémámmal, négyszemközt úgy beszélt velem, mint még a szüleim se soha. Ordított velem, káromkodott, lehordott mindennek, a lehető legteljesebb módon megalázott.atapapa
Ata, ha esetleg megbántottalak volna valamivel a vita során, akkor elnézést kérek. Természetesen a mulasztó orvosokat ugyanúgy elmarasztalnám, mint jelen esetben Gerébet, és az a véleményem, hogy egy jó ügyvéddel az orvos is elmarasztalható, az intézménnyel együtt. Az önkormányzati "dolgozók"-hoz nincs mit hozzáfűznöm, a hatalom kéjes érzése ugye..... Ott mindenki lefelé rugdos, a végén természetesen az ügyfélen csattan a legnagyobbat. Velem is előfordult már ilyen hangnem, türelmesen végighallgattam, majd elővettem a mobilomat és közöltem, hogy hangfelvételt készítettem a "beszélgetésről". Persze nem tettem, mert eszembe sem jutott, de az eredménye meglett... 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Szvsz röhej ez az otthonszülés mizéria. Ilyenkor egy anya szent, ha neki úgy tetszik akkor a holdon is életet adhat a saját gyerekének. Legalábbis így kéne lennie.JayB
Csak ne sírja tele a médiát,ha komplikáció merül fel.
Vállalja a következményeket.Bazzani
Teljesen egyetértek.

Nálunk mindhárom gyerek kórházban született apás szüléssel. Fel sem merült, hogy ne így legyen.
Geréb Ágnest egyszer bemutatta egy kollégám, mert tanú érdekében eljáró ügyvédként részt vettem egy kihallgatáson, ahol egy apukát hallgattak meg egy büntetőeljárásban a BRFK-n egy problémássá vált otthon szüléssel kapcsolatban (végül nem lett baj). nagyjából innen tudom, hogyan zajlik az ilyesmi.
A 20 kilós bőrönd az tényleg ott van oxigénpalackkal együtt.




több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Fszom a sok köcsög nagyorrrúúú kereskedőbe. 40 milkás forgalomtól esünk el, mert a csillagokat lehazudják az égről... Szívem szerint csomagolnék, hazamennék és január 3-ig nem is dolgoznék egy percet sem. Hiába kínlódtunk az elmúlt 1,5 hétben, mehet a levesbe...

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Én se hiszem, hogy tökéletesen ki lehet szűrni a rizikófaktorokat, ezért írtam, hogy kórházi hátteret biztosítani képes születéscentrumokba terelném a kórháztól valamiért idegenkedőket.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 301 — capitaine du château de Vienne 1487
Mindenekelőtt azon kellene elgondolkodni - és ez a fórum látogatóinak köre miatt nehéz lesz - hogy a mai nők mit gondolnak a szülésről, bizonyos körüknek miért nem megfelelő a (magyar) kórházi környezet, milyen szerepet szánnának az orvosnak a szülés során és milyen egyéb motiváció viszi őket arra, hogy a biztonságosnak mondott kórház mellett a Magyarországon ki nem taposott és nehezebb utat járják.

Ha rajtam múlna, akkor olyan születéscentrumokba "hajtanám" az otthonszülni vágyókat, ahol megfelelő térítés ellenében igény szerinti, az otthoni barátságos környezethez hasonló helyiségekben lehetnének a helyzet által megkívánt háttérszemélyzettel és infrastruktúrával (magánkórházban hasonló már ma is van, 400-800 ezer forintért...).
Ha az anya és a helyzet nem igényelné, akkor orvos nélkül a szakképzett és gyakorlott bába vezethetné le az anyának és a kicsinek megfelelő tempóban a szülést.
(Ha jól tudom az USA-ban is a szülés során szinte alig csinál valamit az orvos, csak a legkritikusabb percekben van jelen, ha szükséges)atapapa
Ata, általában a sima szülésekkel nincs semmi gond és egy képzett szülésznő elviszi, a doki meg max kávézik. A gond az, hogy bármennyire szeretnének pontos információkat a méhen belülről, nem tudnak szerezni - se a szivhang, se az ultrahang nem adja meg hogy PONTOSAN mi is zajlik. Ezért nem lehet előre eldönteni, hogy mi lesz a szüléskor, van-e a babának valami előre nem látható súlyos problémája - s akkor még nem beszéltünk a kitolási szakasz nehézségeiről, - a farfekvésről, az elakadt vállról, a beszorult mellkasról. Tehát egészségügyileg még mindig az az optimális, ha ott ül kettő méterre az orvos és bármikor be tud avatkozni, valamit tiz méterre a műtő előkészitve ha súlyosabb beavatkozás szükséges - mindez a mostani szülészetekkel normális körülmények közt véghazvihető. Csendes, homályos különhelyiséges, füdőval ellátott szülőszoba - apával, zenével mindennel. Mi az elsőt RHCP-re, a másodikat Metallicára szültük 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Mindenekelőtt azon kellene elgondolkodni - és ez a fórum látogatóinak köre miatt nehéz lesz - hogy a mai nők mit gondolnak a szülésről, bizonyos körüknek miért nem megfelelő a (magyar) kórházi környezet, milyen szerepet szánnának az orvosnak a szülés során és milyen egyéb motiváció viszi őket arra, hogy a biztonságosnak mondott kórház mellett a Magyarországon ki nem taposott és nehezebb utat járják.

Ha rajtam múlna, akkor olyan születéscentrumokba "hajtanám" az otthonszülni vágyókat, ahol megfelelő térítés ellenében igény szerinti, az otthoni barátságos környezethez hasonló helyiségekben lehetnének a helyzet által megkívánt háttérszemélyzettel és infrastruktúrával (magánkórházban hasonló már ma is van, 400-800 ezer forintért...).
Ha az anya és a helyzet nem igényelné, akkor orvos nélkül a szakképzett és gyakorlott bába vezethetné le az anyának és a kicsinek megfelelő tempóban a szülést.
(Ha jól tudom az USA-ban is a szülés során szinte alig csinál valamit az orvos, csak a legkritikusabb percekben van jelen, ha szükséges)

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Én ezt az otthon-szülés dolgot maximum úgy engedélyezném, hogy akkor tényleg saját költségen legyen ott egy szakképzett orvos és egy mentőautó. Persze ez biztos rengeteg pénz, de szerintem egy nőnek sincs joga veszélyeztetni akár a saját gyermeke életét sem. Ha egy sikeres szülés után a szülők felelőtlenségéből történik valami a gyerekkel, az bűncselekménynek számít, és minimum gondatlan veszélyeztetés. Nem értem ez miben különb, attól a felállástól. Az abortuszról is ugyanez a véleményem, senkinek sincs joga önkényesen dönteni egy másik életről (maximum lényegi egészségügyi kockázat esetén engedélyezném), ha nem akarja felnevelni, akkor adja örökbe.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 126 — #NoStress
Én támogatom az otthonszülést.
Leülök a fotelba, a Margit behozza asört, bekapcsolom atévét, s közbe szülök.

http://www.youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM
7:45-től

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
De utálom Veszprémet, még be se érünk de már 800km/h-ás szél van meg esik a hó. brrr és még gyalogolni is :mad:EasyGhost
szidod szülővárosom? 😛

nem is tudtam hogy veszprémi vagy. ha nem, akkor meg mi dolgod itt? 😛
több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
De utálom Veszprémet, még be se érünk de már 800km/h-ás szél van meg esik a hó. brrr és még gyalogolni is :mad:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
retek betclic... már egy napja szar...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!