Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
én úgy tudom ki tolták márciusig, vagy csak akarják?Divat
rákerestem, ez tegnapi nyilatkozat

Selmeczi Gabriella, nyugdíjvédelmi biztos: - Ha valaki maradni akar a magánnyugdíjpénztáránál, akkor január 31-ig nyilatkoznia kell a nyugdíjbiztosító intézet valamelyik fiókjánál, 36 ilyen végpont van az országban. Tehát el kell menni személyesen, nyilatkozatot kell tenni január 31-ig.JJ Tiller
Ha pedig vissza akarod magad tereltetni az államiba, nincsen semmi dolgod, csak arról kell döntened, hogy az esetlegesen realizálódott hozamodat (a nyugdíjon felül) 1.adómentesen, kápéban felveszed 2.hozzácsapod a nyugdíjhoz vagy 3.önkéntesben fialtatod. Ha erről sem nyilatkozol, kápét kapsz.

Aszondják (kalkulálják), hogy csak a legmagasabb jövedelműeknek és a nyugdíj előtt állóknak éri meg a magánban maradni.Dzsokijuing
Szerintem is így van. Én biztos megyek vissza az államiba.




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Ígyis-úgyis szarul járunk!
Az állami nyugdíj a sok sok tényezőnek "hála", úgyis becsődöl! Ez most csak egy kis időhúzás, hogy bevonják a magánnyugdíjakat is a rendszerbe, most kapnak egy pluszt, amivel kihúzzák egy jó ideig! De nem örökké, szóval azért 20 év múlva ha nem lesz radikális változás, úgyis mindenki kizárja magát az államiból!

A magánnyugdíj pénztárakat meg most gyorsan tönkrevágják, így aztán majd mindenkit terelhetnek ahogy akarnak!

Kemény világ van most és még lesz rosszabb is...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
egyetlen jó volt a manyupban. hogy azt a pénzt legalább nem kolompár ödönke és kiccsaládja részére utalta ki az állam... most már ez sincs.
őszintén én lehet hogy maradok, már csak amiatt is hogy ne adják legalább ezt a pénzt a norvégjainknak. annál még a sanszosan becsődölő manyup is jobb.haromt
Mivel az államiban is egyéni számlád lesz, elvi jogalapod lesz verni az asztalt, ha úgy látod, hogy sérülnek a befizetett járulékaid.Dzsokijuing
Elvi alapod lehet, de a ktgfinanszírozás közösségi volta miatt "sorry you sucks" lesz és szevasz haver. Innentől nincs értelme pl. az egyéni számlavezetésnek sem (mivel közös kasszába kerül a sztex). Arra a pénzre már ihatsz hideg vizet. Viktor fizeti.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
egyetlen jó volt a manyupban. hogy azt a pénzt legalább nem kolompár ödönke és kiccsaládja részére utalta ki az állam... most már ez sincs.
őszintén én lehet hogy maradok, már csak amiatt is hogy ne adják legalább ezt a pénzt a norvégjainknak. annál még a sanszosan becsődölő manyup is jobb.haromt
Mivel az államiban is egyéni számlád lesz, elvi jogalapod lesz verni az asztalt, ha úgy látod, hogy sérülnek a befizetett járulékaid.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetlen jó volt a manyupban. hogy azt a pénzt legalább nem kolompár ödönke és kiccsaládja részére utalta ki az állam... most már ez sincs.
őszintén én lehet hogy maradok, már csak amiatt is hogy ne adják legalább ezt a pénzt a norvégjainknak. annál még a sanszosan becsődölő manyup is jobb.haromt
én ugyanezt gondolom, igazából semmilyen racionális érvem nincs a maradás mellett, de:
egyrészt basszák meg a jó kurvaanyjukat
másrészt amit írtál
harmadrészt pedig nem tudom elképzelni h az én nyugdíjazásom hátralévő 40 évben nem lesz egy kormány aki néhány csillió billió fifiliárdból majd visszaalakítja a rendszert.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyetlen jó volt a manyupban. hogy azt a pénzt legalább nem kolompár ödönke és kiccsaládja részére utalta ki az állam... most már ez sincs.
őszintén én lehet hogy maradok, már csak amiatt is hogy ne adják legalább ezt a pénzt a norvégjainknak. annál még a sanszosan becsődölő manyup is jobb.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Hát igen, valszeg megyek az államiba!

Egyrészt ezzel a lépéssel a legtöbb ember már csak a lustasága miatt is így lesz! ezzel ellehetetlenítik a magánpénztárakat! Valamint ugye a magánpénztárak még a mai napig is inkább felhalmozók, mint kifizetők, így hamarosan már eljött volna az az idő, amikor ők is fizetik a nyugdíjak egy részét és ezzel a tőkéjük csökkenne, ami további nehézségeket okozna, a már amúgy is nehezebb (értsd kevesebb befizető) helyzetben lévő magánpénztáraknak! Tehát ha a nyugdíj előtt állók maradnak, akkor hamarosan őket is elvesztik, és így szopóra van ítélve a dolog!

Az más kérdés, hogy mivel én 30 éves vagyok, állami nyugdíjra sem igen számíthatok, szóval csakis az öngondoskodás az egyetlen járható út, de hát ha nincs miből, akkor nincs miből egyelőre! (Egyedül tartok fenn egy lakást, amin még hitel is van!)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 986 — Saturday Night Lights
sokáig nem lehet, január közepéig dönteni kellJJ Tiller
én úgy tudom ki tolták márciusig, vagy csak akarják?Divat
rákerestem, ez tegnapi nyilatkozat

Selmeczi Gabriella, nyugdíjvédelmi biztos: - Ha valaki maradni akar a magánnyugdíjpénztáránál, akkor január 31-ig nyilatkoznia kell a nyugdíjbiztosító intézet valamelyik fiókjánál, 36 ilyen végpont van az országban. Tehát el kell menni személyesen, nyilatkozatot kell tenni január 31-ig.JJ Tiller
Ha pedig vissza akarod magad tereltetni az államiba, nincsen semmi dolgod, csak arról kell döntened, hogy az esetlegesen realizálódott hozamodat (a nyugdíjon felül) 1.adómentesen, kápéban felveszed 2.hozzácsapod a nyugdíjhoz vagy 3.önkéntesben fialtatod. Ha erről sem nyilatkozol, kápét kapsz.

Aszondják (kalkulálják), hogy csak a legmagasabb jövedelműeknek és a nyugdíj előtt állóknak éri meg a magánban maradni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
várni 😊Divat
sokáig nem lehet, január közepéig dönteni kellJJ Tiller
én úgy tudom ki tolták márciusig, vagy csak akarják?Divat
rákerestem, ez tegnapi nyilatkozat

Selmeczi Gabriella, nyugdíjvédelmi biztos: - Ha valaki maradni akar a magánnyugdíjpénztáránál, akkor január 31-ig nyilatkoznia kell a nyugdíjbiztosító intézet valamelyik fiókjánál, 36 ilyen végpont van az országban. Tehát el kell menni személyesen, nyilatkozatot kell tenni január 31-ig.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki segítsen már dönteni ezzel a rohadék nyugdíj dologgal kapcsolatban!

Menni vagy maradni?Bruce
várni 😊Divat
sokáig nem lehet, január közepéig dönteni kellJJ Tiller
én úgy tudom ki tolták márciusig, vagy csak akarják?

|
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
Valaki segítsen már dönteni ezzel a rohadék nyugdíj dologgal kapcsolatban!

Menni vagy maradni?Bruce
várni 😊Divat
sokáig nem lehet, január közepéig dönteni kell


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A faszom a nagy magyar valóságba!

Pénzt, repülőjegyet és szabad utat akarok. Most!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki segítsen már dönteni ezzel a rohadék nyugdíj dologgal kapcsolatban!

Menni vagy maradni?Bruce
várni 😊

|
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Valaki segítsen már dönteni ezzel a rohadék nyugdíj dologgal kapcsolatban!

Menni vagy maradni?
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 493 — Sic semper tyrannis!
Autó szerviz -85000=Boldog Karácsonyt mindenkinek!catattack
Nekem 135 volt az autótörésem. Egészen jó érzés volt kifizetni! :/
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Aki kitalálta, hogy szombaton is lehet egyetemen vizsgáztatni, az tehet nekem egy szívességet...
Pluszba ugye minden tárgyból 3 időpontot kötelesek felrakni, ez a szabály.

A szabály meg arra van itt nálunk, hogy ne tartsák be, mert ez az egy időpont van... :mad:Vrijbloed
nyugi nekem szombaton este 6-tól van szemináriumi záró zh, ami tulajdonképpen vizsgának felel meg, mert ha buksz akkor szopó van és javítani sem lehet.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Aki kitalálta, hogy szombaton is lehet egyetemen vizsgáztatni, az tehet nekem egy szívességet...
Pluszba ugye minden tárgyból 3 időpontot kötelesek felrakni, ez a szabály.

A szabály meg arra van itt nálunk, hogy ne tartsák be, mert ez az egy időpont van... :mad:Vrijbloed
Gondolod másutt megvan tartva három vizsga? Van, amiből egy van, van amiből kettő... nem tartják azt be ha nem muszáj a létszám miatt.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kurvára utálom a tejködöt, amiben 25-el lehet jönni, mert a táblákig nem lehet ellátni, és amitől kurvára fáj a fejem... Kár amúgy, mert a köd látványát szeretem, de ezek miatt utálom :/
több mint 13 éve
catattack 3 520
Autó szerviz -85000=Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1-es angol ZH. Gó tú dö JÚVÍ. faszkivan.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A legjobb magyarországi mentős, aki amerikai focijátékos is egyben az a korábbi fullmentő ex-Kistarcsa LB, jelenleg Rebels fullback és ott Dízelként ismerik. Nos ő aztán szaftos esetekkel szórakoztatott minket a munkája kapcsán.vadibandi
Nekünk is van egy mentős CB-nk, ő is mesélt szépeket, meg fotókat is mutatott, amiket a telefonjával csinált.

Aztán nekiállt gyúrni egy kicsit és most kiment Afganisztánba "elsősegélyt nyújtani". 😊


több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Aki kitalálta, hogy szombaton is lehet egyetemen vizsgáztatni, az tehet nekem egy szívességet...
Pluszba ugye minden tárgyból 3 időpontot kötelesek felrakni, ez a szabály.

A szabály meg arra van itt nálunk, hogy ne tartsák be, mert ez az egy időpont van... :mad:
több mint 13 éve
catattack 3 520
A büdös kurva életbe, hogy egész héten 48 órát nem vagyok otthon és pont akkor lenne rám szükség! Kibaszott dühítő és kétségbeejtő!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
.

Egyszer az egyik boltunkban a 10 dolgozó berakott tíz üres borítékot a fenyőfa alá,hátha beletesz valamit a főnökasszony,amolyan burkolt célzás jelleggel. Lejött és mind a 10 borítékba belenézett,mert azt gondolta,hogy a dolgozók adnak neki benne pénzt karácsonyra.Bazzani
ez kurva jó 😊 az ilyenek mehetnének bele az új alkotmány preambulumába mert ezek jelképezik igazán Magyarországotharomt
Jaja.
A múltkor volt egy értekezlet,ahol a főnökasszonyom lánya (30éves és soha életében nem volt pasija,demégcsak barátnője sem) aki kisfőnök nálunk felszólalt.
A felszólalás lényege az volt,hogy sajnálhatjuk az édesanyját,mert minden hónapban rengeteg számlát ki kell neki fizetni. Majdnem elsírta magát a mondandó közben.

Végül a dolgozóknak nincsenek csekkjei ugyebár...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
.

Egyszer az egyik boltunkban a 10 dolgozó berakott tíz üres borítékot a fenyőfa alá,hátha beletesz valamit a főnökasszony,amolyan burkolt célzás jelleggel. Lejött és mind a 10 borítékba belenézett,mert azt gondolta,hogy a dolgozók adnak neki benne pénzt karácsonyra.Bazzani
ez kurva jó 😊 az ilyenek mehetnének bele az új alkotmány preambulumába mert ezek jelképezik igazán Magyarországot