Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
10re volt kiírva eredetileg is 😊Höri
akkor nem frissült a műsorújság, mert nálam fél órával csúszott az adásJJ Tiller
mert az espn america honlapján szar a műsorújság, használd ezt http://kamo.hr/pls/w/tv.channel?i_date=2010-12-19&i_ch=40025&i_xday=5Höri
a saját tévémen néztem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
néha azért jó a műsorújság



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha fél 10re van kiírva a humanitarian bowl ismétlés, akkor miért megy az nba tonight helyete??JJ Tiller
10re volt kiírva eredetileg is 😊Höri
akkor nem frissült a műsorújság, mert nálam fél órával csúszott az adásJJ Tiller
mert az espn america honlapján szar a műsorújság, használd ezt http://kamo.hr/pls/w/tv.channel?i_date=2010-12-19&i_ch=40025&i_xday=5

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
ha fél 10re van kiírva a humanitarian bowl ismétlés, akkor miért megy az nba tonight helyete??JJ Tiller
10re volt kiírva eredetileg is 😊Höri
akkor nem frissült a műsorújság, mert nálam fél órával csúszott az adás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha fél 10re van kiírva a humanitarian bowl ismétlés, akkor miért megy az nba tonight helyete??JJ Tiller
10re volt kiírva eredetileg is 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Nem szeretem, hogy lett realitys topik. Egy csomó fölösleges Egyéb témákra kattintást hozott magával. :rolleyes:
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
ha fél 10re van kiírva a humanitarian bowl ismétlés, akkor miért megy az nba tonight helyete??


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a kis faszomat már a köcsög (le)nmagba, hogy sose jó, mikor kéne :mad:
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Kedves Paolo Calcagno és Sandro Rossomando! Hogy kerülnétek vérfertőzéses kapcsolatba a saját kurva anyátokkal! Beintetek 12 lest amiből min. 3 nem volt az és 1 az 1-ben mentünk volna a kapusra! PUSZTULJATOK GANAJOK!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 165 — Stromfeld Aurél fan
1 órán át kergettem ma a család fehér nyulát a hóban mindezt tök sötétben(el lehet képzelni milyen poén lehetett ez az azonos szinvilág -hó és nyúl- miatt. Közben azt hiszem az összes magyar káromkodást sikerült felhasználnom(remélem a szomszédok nem sokat hallottal belőle...). Végül fülig havasan de sikerült elfognom a kis tökmagot.
Tanulság: Zárd vissza a ketrecet jól; még ha vizet is mész cserélni 8ami 2 perces távollétet igényel).iktriad
Tanulság: a nyúlpörkölt finom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Öööö.... bevezetnéd Te is a heti egyszeri kesztyű nélküli boxot a közigazgatásban?
Első perctől az utolsó lélegzetig? 😀 Szemkinyomás, harapás és ágyéktámadás érvényes!toxique
Az ötlet az ukrán parlamentből van? 😀

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
http://index.hu/belfold/2010/12/18/onkritikat_gyakorolt_lazar_janos/

Lázár önkritikát? Muhahahahahahahaha.
Ez az ember nem tisztel senkit,akit kell elsöpör.
Valamelyik reggel arról beszélt a rádióban,hogy Hódmezővásárhely összes utcája/útja le van takarítva,mert ő reggel látott egy hókotrót.
Ebben az a "vicces",hogy én pont egy totálhavas utcán araszoltam a kocsimmal az interjú közben.
Hazug szarházi,soha nem ismeri be a tévedését,maximum érdekből.Bazzani
Öööö.... bevezetnéd Te is a heti egyszeri kesztyű nélküli boxot a közigazgatásban?
Első perctől az utolsó lélegzetig? 😀 Szemkinyomás, harapás és ágyéktámadás érvényes!
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gyűlölöm, hogy 20-al kikaptunk Nyíregyházán és megint rohadhatunk az alsóházban tavasszal, ahogy elmúlt 5 évben mindig. Ráadásul megint jönnek majd a tét nélküli meccsek :mad:
Kaposvári Kosárlabda Klub én így szeretlek :o :o



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 498 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 órán át kergettem ma a család fehér nyulát a hóban mindezt tök sötétben(el lehet képzelni milyen poén lehetett ez az azonos szinvilág -hó és nyúl- miatt. Közben azt hiszem az összes magyar káromkodást sikerült felhasználnom(remélem a szomszédok nem sokat hallottal belőle...). Végül fülig havasan de sikerült elfognom a kis tökmagot.
Tanulság: Zárd vissza a ketrecet jól; még ha vizet is mész cserélni 8ami 2 perces távollétet igényel).
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 165 — Stromfeld Aurél fan
Jútyúb Fícsörd Vidió, egy világvégéért fohászkodó Tool számnál találtam a linket:

http://www.youtube.com/watch?v=embdtwW-sSE&feature=fvw

Gondolom a sok diszlájk a kommentek eltávoltása miatt van, hogy a jóérzésű átlagos lelkes felhasználó (mint pl én) nem közölheti vele, hogy b***ná rongyosra ennek a kokktízinges finom cafkának az összes ly***t! ... Ha valaki aki esetleg twitterel... :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Tomeee 753
Szaruhártyagyulladás.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem akarok kegyeletsértő lenni, de ebben láttok valami logikát?

"Rosszul lett, majd meghalt egy utas a 3-as metrón, ezért a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között a metró helyett pótlóbuszok közlekednek mindkét irányban"JJ Tiller
Én úgy tudom halál esetén ki kell tisztítani a járművet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://index.hu/belfold/2010/12/18/onkritikat_gyakorolt_lazar_janos/

Lázár önkritikát? Muhahahahahahahaha.
Ez az ember nem tisztel senkit,akit kell elsöpör.
Valamelyik reggel arról beszélt a rádióban,hogy Hódmezővásárhely összes utcája/útja le van takarítva,mert ő reggel látott egy hókotrót.
Ebben az a "vicces",hogy én pont egy totálhavas utcán araszoltam a kocsimmal az interjú közben.
Hazug szarházi,soha nem ismeri be a tévedését,maximum érdekből.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem akarok kegyeletsértő lenni, de ebben láttok valami logikát?

"Rosszul lett, majd meghalt egy utas a 3-as metrón, ezért a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között a metró helyett pótlóbuszok közlekednek mindkét irányban"JJ Tiller
nemtom, talán nem tudják miben halt meg, és ott átvizsgálják azt a részt, vagy helyszínelnek, vagy ilyesmi.
de hát ebben az országban már a fene tudja..
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem akarok kegyeletsértő lenni, de ebben láttok valami logikát?

"Rosszul lett, majd meghalt egy utas a 3-as metrón, ezért a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között a metró helyett pótlóbuszok közlekednek mindkét irányban"JJ Tiller
Lehet, hogy valami fertőzés. Mondjuk madárinfluenza!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 034 — no es importante
nem akarok kegyeletsértő lenni, de ebben láttok valami logikát?

"Rosszul lett, majd meghalt egy utas a 3-as metrón, ezért a Nagyvárad tér és a Deák Ferenc tér között a metró helyett pótlóbuszok közlekednek mindkét irányban"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bármikor tanulás < bármi másHöri
bármiből csúszáseaglesmcnabb
hosszú csúszás > azonnali elvégzésHöri
most a szánkózásról beszéltek? 😀😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk benne van a közös költségben a hóeltakarítási díj.
Párszáz forint havonta.
Jobb mintha nekem kellene állandóan lejárkálni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vizsgaidőszakban tanulás < bármi más 😊konqueror
bármikor tanulás < bármi másHöri
bármiből csúszáseaglesmcnabb
hosszú csúszás > azonnali elvégzés

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
vizsgaidőszakban tanulás < bármi más 😊konqueror
bármikor tanulás < bármi másHöri
bármiből csúszás
tök mindegy, mert ha pár óra múlva kinéznek, ugyanúgy szétbasszák a fejed 😀fetomy
ráadásul öcsém-bátyám sincs itthon hogy elvégezné helyettem a piszkos melót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!