NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úgy nézem túl gyors 😊atapapa
Kíváncsi leszek, meddig dolgoznak még az mr1-nél, és hogy mikor fognak legközelebb 180 percet csinálni...somoskovig
arra én is, de az ügy megkreált utóélete mívesen ábrázolta a blogos "újságírás" hátulütőit.atapapa
ata azért ez kicsit cikinek érzem hogy azonosulni tudsz ezzel.

Ha a gazdasági dolgokkal igen azt még megértem, de a média bekussoltatásával...

Kiváncsi vagyok mi a kínai-magyar tárgyalások legfőbb célja. Megszerezni a kínai netszűrő berendezéseket okosba?
Az meg hogy senkinek nem hajlandók nyilatkozni annyira bicskanyitogató hogy az hihetetlen.
Ezzel lényegében pont azt sugalják, hogy ők is nagyon jól tudják hogy a totális diktatúrájukat építik, ahol nekik is kuss a nevük
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛StormST
Lamperth meg jogász és az ártatlanság védelméről beszélt.
Egy politikus azt mond, ami az érdeke. Járai pénzügyminiszterként teljesen jó barátságban volt a magas inflációval, jegybankelnökként szoci kormánnyal a nyakán pedig az ország "legmonetárisabb" embere lettatapapa
Nah, pont ezek bizonyítják, hogy a diploma mennyire jó érv egy politikus mellett. Járai egy külön történet, de érdemes barátkozni a nevével, tavasztól 9-20 évre MNB elnök lesz valszeg... 😛

Jah, Lamperth-et se védeném, szerintem az a nő szimplán buta... 😛StormST
Lamperth rettenet, van szerencsém személyesen ismerni...

Járait meg majd kb. az őstermelők jogállásáról szóló törvénybe fogják valami olyan módon becikkelyezni, hogy ha az MNB elnökének monogramja SA, akkor 50 éves korában le kell mondania, de ha JZS, akkor 98 éves koráig nem lehet elmozdítani a posztjáról, csak egymást követő 3 országgyűlés négyötödös többségével.

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.atapapa
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛StormST
Lamperth meg jogász és az ártatlanság védelméről beszélt.
Egy politikus azt mond, ami az érdeke. Járai pénzügyminiszterként teljesen jó barátságban volt a magas inflációval, jegybankelnökként szoci kormánnyal a nyakán pedig az ország "legmonetárisabb" embere lettatapapa
Nah, pont ezek bizonyítják, hogy a diploma mennyire jó érv egy politikus mellett. Járai egy külön történet, de érdemes barátkozni a nevével, tavasztól 9-20 évre MNB elnök lesz valszeg... 😛

Jah, Lamperth-et se védeném, szerintem az a nő szimplán buta... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Na, ez gyors volt...

http://comment.blog.hu/2010/12/21/gyorshir_egy_percre_elhallgatott_az_mr1somoskovig
úgy nézem túl gyors 😊atapapa
Kíváncsi leszek, meddig dolgoznak még az mr1-nél, és hogy mikor fognak legközelebb 180 percet csinálni...somoskovig
arra én is, de az ügy megkreált utóélete mívesen ábrázolta a blogos "újságírás" hátulütőit.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.atapapa
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛StormST
Lamperth meg jogász és az ártatlanság védelméről beszélt.
Egy politikus azt mond, ami az érdeke. Járai pénzügyminiszterként teljesen jó barátságban volt a magas inflációval, jegybankelnökként szoci kormánnyal a nyakán pedig az ország "legmonetárisabb" embere lett

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.atapapa
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Na, ez gyors volt...

http://comment.blog.hu/2010/12/21/gyorshir_egy_percre_elhallgatott_az_mr1somoskovig
úgy nézem túl gyors 😊atapapa
Kíváncsi leszek, meddig dolgoznak még az mr1-nél, és hogy mikor fognak legközelebb 180 percet csinálni...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Na, ez gyors volt...

http://comment.blog.hu/2010/12/21/gyorshir_egy_percre_elhallgatott_az_mr1somoskovig
úgy nézem túl gyors 😊

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Én úgy gondolom, hogy a 21. században egy demokratikus országban ilyen médiatörvényt és médiaalkotmányt nem lehetne hozni. Most akkor vagy a demokrácia megy ki a kéményen lassan vagy nem tudom mi lesz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
hallottatok arról, hogy még vasárnap valaki kiugrott a vonat elé Győrszemerén? most derült ki, hogy idén érettségizett az én iskolámban, elég durva..
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/video/2010/12/21/sunazhato_lesz-e_orban_viktor/

gáz az hogyha legszivesebben egy csákánnyal csapnám pofán mondjuk Pállfy sohanemittam Istvánt? Cinikus gecik. Komolyan kezdek besokalniharomt
Nem gáz, de ha lehet a suhintásnál, mindenképpen kapjon még valahogy a Harrach meg a Semjén is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/video/2010/12/21/sunazhato_lesz-e_orban_viktor/

gáz az hogyha legszivesebben egy csákánnyal csapnám pofán mondjuk Pállfy sohanemittam Istvánt? Cinikus gecik. Komolyan kezdek besokalni
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 167 — Stromfeld Aurél fan
A SAAB a kocsik mellett gyártotta a Wiggen nevű vackot, és Grippen nevű "már elavultnak gyártott" vadászrepülőgépet. Ebből van nekünk pár db, ami mindenre képes, csak az országot megvédeni nem tudja (elavult, kevés és alulfegyverzett).
toxique
1) Mitől elavult?
2) Kevésnek kevés, de ez nem a gép hibája
3) Mivel van felfegyverezve és mivel kellene?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, ez gyors volt...

http://comment.blog.hu/2010/12/21/gyorshir_egy_percre_elhallgatott_az_mr1somoskovig
respect. nem szoktam rádiót hallgatni de ez kifejezetten jóarcság volt főleg úgy hogy az állásával játszik jelen helyzetben.
SZA suck
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Na, ez gyors volt...

http://comment.blog.hu/2010/12/21/gyorshir_egy_percre_elhallgatott_az_mr1

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
gondolom a Lockheed azért korrupciós cucc mert Grippenes cucchoz volt köze. Mondjuk nem igazán ismerem a dolgot.
De alapvetően nem erről szólt a cikk hanem ezekről a senkiháziakról akik felelős beosztásba kerülhettek 0 teljesítménnyel.
Tényleg nehéz eldönteni melyik a legcikibb.
A Roy esetében még lehet azzal védekezni hogy kb az összes jobbikos ilyen arc. De a kommer pozsgay mint alkotmányozó, a seggbuta kiflitolvaj mint nyugdíjfelelős és a 0 gazdasági tapasztalatú ÁSZ elnök iszonyat durvák.

palika meg a rendszer koronája.haromt
A SAAB a kocsik mellett gyártotta a Wiggen nevű vackot, és Grippen nevű "már elavultnak gyártott" vadászrepülőgépet. Ebből van nekünk pár db, ami mindenre képes, csak az országot megvédeni nem tudja (elavult, kevés és alulfegyverzett).
A történet az volt, hogy a kormánykánk úgy mondotta, hogy azért a Grippeneket választotta anno, mert a SAAB konszern megígérte, hogy a tenderért cserében autógyárat épít Magyarországon. Baszott gyárat építeni. Amikor kiderült, hogy valójában megkent mindent és mindenkit (nem csak nálunk, hanem sok országban), akkor M.O. volt az egyetlen hely, ahol nem hullottak fejek ezért. Már 53.ak vagyunk a korrupciós listán? Miért is? Ez volt anno.
Most mi van? Egy rakat szar a levegőben. Legalábbis a ROB-on állította pár pilóta, hogy ez visszafejlődés a MIG29hez képest (főleg, hogy az oroszok 10edannyiból modernizálták volna a MIG állományt, mint amibe a Grippenek fájtak). Mit tettek? Nem szervizelték a MIG-eket ktghatékonyság címén (irracionálisan kitolták a szervízintervallumokat). Amiatt kozmált oda majdnem a K.Z. (Topi), és leesett 4-5 db másik MIG. Ez gyilkossági kísérlet: azokat a szerencsétlen pilótákat a halálba küldték, amikor felszálltak.
Ez Magyarország. Borzalom.
Ukrajnának SZU-47ei vannak, és MIG31-ei. Óvatos tippelgetés szerint 3-4db MIG31 lerendezné a magyar vadászgépállományt. Legalábbis a szimulált dogfight alapján nem kellene nagyobb erőfeszítés.toxique
Ismerem a Grippen-ügy pletykáit, de keversz néhány dolgot.
A Lockheed-ügy továbbra sem köthető össze a Grippen-üggyel, utóbbin valóban tollasodott az egész politikai elit.
A Migek korszerűsítését anno hamar elvetették, gondolom NATO-kompatibilitás és társai miatt.
A vadászgépekhez nem értek, de annyit tudok hogy az amcsik által erőltetett F-16-osok biztos hogy elavultabbak (és használtak) voltak a Grippeneknél.
Végül emlékeim szerint a Grippen-megállapodásban nem az volt rögzítve, hogy itt autógyár lesz ellentételezésként, hanem csak az, hogy svéd nagyvállalatok meghatározott összeget fektetnek be Magyarországon. Ez megtörtént, ennek keretében fejlesztett és fektetett be itthon az Electrolux, az Ericsson és még tudom is én milyen svéd cégek.

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
kurvaanyád karácsony

child please!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
azért ez is odaver.
http://velemenyvezer.blog.hu/2010/12/20/top5_2010_legelkepesztobb_politikai_karrierjei

nehéz a választás...haromt
azért a Lockheed-ügyet korrupciós botrányként aposztrofálni komoly túlzás.atapapa
gondolom a Lockheed azért korrupciós cucc mert Grippenes cucchoz volt köze. Mondjuk nem igazán ismerem a dolgot.
De alapvetően nem erről szólt a cikk hanem ezekről a senkiháziakról akik felelős beosztásba kerülhettek 0 teljesítménnyel.
Tényleg nehéz eldönteni melyik a legcikibb.
A Roy esetében még lehet azzal védekezni hogy kb az összes jobbikos ilyen arc. De a kommer pozsgay mint alkotmányozó, a seggbuta kiflitolvaj mint nyugdíjfelelős és a 0 gazdasági tapasztalatú ÁSZ elnök iszonyat durvák.

palika meg a rendszer koronája.haromt
A SAAB a kocsik mellett gyártotta a Wiggen nevű vackot, és Grippen nevű "már elavultnak gyártott" vadászrepülőgépet. Ebből van nekünk pár db, ami mindenre képes, csak az országot megvédeni nem tudja (elavult, kevés és alulfegyverzett).
A történet az volt, hogy a kormánykánk úgy mondotta, hogy azért a Grippeneket választotta anno, mert a SAAB konszern megígérte, hogy a tenderért cserében autógyárat épít Magyarországon. Baszott gyárat építeni. Amikor kiderült, hogy valójában megkent mindent és mindenkit (nem csak nálunk, hanem sok országban), akkor M.O. volt az egyetlen hely, ahol nem hullottak fejek ezért. Már 53.ak vagyunk a korrupciós listán? Miért is? Ez volt anno.
Most mi van? Egy rakat szar a levegőben. Legalábbis a ROB-on állította pár pilóta, hogy ez visszafejlődés a MIG29hez képest (főleg, hogy az oroszok 10edannyiból modernizálták volna a MIG állományt, mint amibe a Grippenek fájtak). Mit tettek? Nem szervizelték a MIG-eket ktghatékonyság címén (irracionálisan kitolták a szervízintervallumokat). Amiatt kozmált oda majdnem a K.Z. (Topi), és leesett 4-5 db másik MIG. Ez gyilkossági kísérlet: azokat a szerencsétlen pilótákat a halálba küldték, amikor felszálltak.
Ez Magyarország. Borzalom.
Ukrajnának SZU-47ei vannak, és MIG31-ei. Óvatos tippelgetés szerint 3-4db MIG31 lerendezné a magyar vadászgépállományt. Legalábbis a szimulált dogfight alapján nem kellene nagyobb erőfeszítés.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A búvalb@szott zöld szemes ostoros csápja csapja agyon az összes, magát feliratkészítő művésznek képzelő, Pilinszky díjra hajtó művészkedő majmot, aki "magyarítunk mer nem magyaros a szövegezés" rizsával elcseszi a filmek összes poénját. Amiért a barátnőm (olaszul és németül beszél, angolul nem) fa arcal néz egy ami mozit, és nem érti, hogy minek röhögöm szét magam, amikor Ő semmi, de semmi vicceset nem olvasott... Remélem, otthon, a kádban, azok a nyomi majmok a "hosszúfityulájukkal" prüttyögtetnek a szépmagyar novella díjra. Akik pl. a spell-t mondókának, az uprising-ot felkelesztésnek fordító idiotizmust tartják etalonnak (varázsige, és feltámadás - úgy látszik, nem olvastak se gyerekmeséket, se bibliát) egy 3adosztájú nyomi klisémozinak a feliratában (Sorcerer's apprentice). Kedves megvezetett dinnyék, legyen mottótokká:
1. Csak fordítás. Nem kell új szövegkönyv, nem kell irodalomkodni sem. A büdös életben nem kaptok irodalmi díjat, csak egy rakat ember szórakozását cseszitek el.
2: Szar munkáért ne dolgozz, ne is kelj fel.
3: Ha nem tudod, mit jelent: kérdezz (akármilyen angol nyelvű fórum) (és akkor nem fogod pl. a "dig for"-t leásni vminek-ként fordítani, hanem hip-hop, az adott szövegkörnyezetben bevillan a helyes megoldás: "kapar valamiért", "akar/szeret vmit, hajt vmiért, ráhajt vmire")! A gotta pedig a have got to -nak a szleng verziója... áááááá!

Nem tudok én sem tökéletesen angolul, főleg h a nyomi amerikai angol tele van szlengekkel, de legalább próbálkozom. 😕 És elismerem, ha elcsesztem.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Útálok megfázni... útálom a 3 villanásos meccseket (1:kezdés, 2:húmijafax_baj van?, 3: nyertünk...), közte meg alig valami játék. Kénytelen vagyok letölteni.
Tetejében ülve aludtam/ájultam be, így baxottul fáj a nyakam is. De legalább nyertünk...

Megfázás! Halál rááád!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
de gyűlölöm, hogy nem tudok egyetlen egy oldalra sem felmenni, ahol ne az x traktorról lenne szó... ráadásul dumálni akarok 1-2 arccal fb-n, és onnan is csak ez a fos folyik.
de gyűlölöm a világnak ezen részét. a moslékot, amivel meg akarnak etetni...JC6
Van saját topic a témában, ami nagyon népszerű, várunk szeretettel 😊Sobri Jóska
ne Joe, ne, elég 😀 a csapból is ez folyik 😀JC6
Fura csapok vannak felétek 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de gyűlölöm, hogy nem tudok egyetlen egy oldalra sem felmenni, ahol ne az x traktorról lenne szó... ráadásul dumálni akarok 1-2 arccal fb-n, és onnan is csak ez a fos folyik.
de gyűlölöm a világnak ezen részét. a moslékot, amivel meg akarnak etetni...JC6
Van saját topic a témában, ami nagyon népszerű, várunk szeretettel 😊Sobri Jóska
ne Joe, ne, elég 😀 a csapból is ez folyik 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
de gyűlölöm, hogy nem tudok egyetlen egy oldalra sem felmenni, ahol ne az x traktorról lenne szó... ráadásul dumálni akarok 1-2 arccal fb-n, és onnan is csak ez a fos folyik.
de gyűlölöm a világnak ezen részét. a moslékot, amivel meg akarnak etetni...JC6
Van saját topic a témában, ami nagyon népszerű, várunk szeretettel 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de gyűlölöm, hogy nem tudok egyetlen egy oldalra sem felmenni, ahol ne az x traktorról lenne szó... ráadásul dumálni akarok 1-2 arccal fb-n, és onnan is csak ez a fos folyik.
de gyűlölöm a világnak ezen részét. a moslékot, amivel meg akarnak etetni...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Domokosról ismét hatalmas túlzás azt mondani, hogy 0 gazdasági tapasztalata van. Közgazdász végzettségű, amikor parlamenti képviselő volt, állandóan gazdasági, pénzügyi bizottságok tisztségviselője volt. Ezek olyan bizottságok, amelyeknek kiemelt szerepe van a központi költségvetés összeállításában, ami összefügg az ÁSZ tevékenységével is.
Nem egy elméleti zseni, de a kinevezése inkább amiatt aggályos, hogy pártpolitizált, viszont még ez se volt ellentétes az ÁSZ-törvénnyel.atapapa
Domokos es Sneider kinevezese olyan szintu fityisz/ironia/pofatlansag, hogy nekem eg tole a pofam.. az adott hivatal/tisztseg valami hihetetlen modon torteno arculcsapasa.
Mondhatod, hogy rablobol lesz a legjobb pandur, csak sztem meg kecskere biztuk a kaposztat.. nehogy megnagyobb zsivany legyen az eddig "kisstilu", ergo kisebb szemetdombon csintalankodo uriemberekbol.Igor
Sneider "kinevezése" az összes párt alkuja volt, a bizottsági elnöki, alelnöki tisztségek nem személyekről szólnak, hanem a pártok a "szokásjognak" megfelelően állapodnak meg ezeknek az elosztásáról, majd a megállapodás után a párt belügye, hogy kit állít az elnyert posztra.

Domokosról nem tudok mit mondani. Kovács Árpád is milyen nagy tiszteletnek örvendett, és mégis mindenki leszarta, amikor a szocik alatt rángatta a vészharangot. Baloldali érzelmű is volt (ezért választották meg Hornék), majd a megbízatásának megszűnése után a szocikat szidta és Orbánt dicsérte.