NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Mondjuk az is vicces, hogy a mérlegképes tanfolyam pénzügyi számviteli vizsga (nem a szakvizsga, csak egy féléves tárgy) nehézsége szintje lenyomja a miskolci egyetem záróvizsgáját... 😀. Magyarán, ha a könyvelést nézzük, a könyvelő közgazdászabb mint az egyetemet végzett.toxique
azért ennek megvan az oka, egy szimpla könyvelő a legtöbbet a számvitelt használja, míg bizonyos közgazdászoknál egyáltalán nem biztos hogy valaha használni fogja azt a tudást.
Vagy ahogy egy rendőr ismerősöm mondta, neki keményebb volt a rendőrtiszti főiskolán abszolválnia a büntetőjogot, mint később a jogi egyetemen. A rendőrnél szinte megkerülhetetlen a büntetőjog használata, de egy jogász lehet sikeres más jogterületen, ha egy tényállásra se emlékszik.atapapa
Igaz. De attól mindkettő közgazdaságtan. Mivel a könyvelés sem csak számlaszámokról szól. toxique
nem is ezt írtam
csak arra utaltam, hogy egy könyvelő szinte biztos hogy használja a számvitelt, egy közgazdász meg rengeteg olyan területen dolgozhat, ahol könnyen meglehet nélküle.

több mint 13 éve
mighty8 34 — The Rebels' C
Irreálisan drága az üzemeltetésük, megbízhatatlanok, és teljesen használhatatlanok bármelyik NATO misszióban.mighty8
Kérlek ezt fejtsd ki bővebben. Az "enyém a nagyobb mer' mer'" magyarázattal a chat-en a kiscsajokat, okés? 😂

Egyébként a Grippen könnyű vadászbombázó... a korrektség miatt. Tényleg, mesélsz nekem a különbségekről az elfogó vadász és a könnyű vadász között? Csak hogy ne halljak meg bután 😂toxique
persze nagyon szívesen, bár én igazából a vh-s gépekhez értek inkább
a vadászbombázó elsődleges feladata a földi célpontok elleni csapásmérés, ami után saját magát hatékonyan megvédve tud visszatérni a támaszpontjára
a vadászatra csak másodlagos
az elfogó vadászgép egyes v csoportos behatolók elfogására lett tervezve, földi csapásmérésre csak csekély mértékben alkalmas, ennek megfelelően gyorsabb, nagyobb, erősebb és sokkal drágább mint az első
a Mig egy repült órája kb 15ezer dollár volt, a Gripené kb 3ezer
a Mig egy kvázi katonailag jelenleg nem túl baráti ország terméke, az alkatrészbeszerzés évek óta, vagy talán soha nem volt igazán megoldott, a Gripennél ilyen gondok nem lesznek előreláthatóan, valamint ez nagy részben integrált a NATO-ba, pl ha elküldjük Afganisztánba, akkor ott egyszerűen és viszonylag olcsón tud részt venni a hadműveletekben. Hatékonyan lehet irányítani, könnyen lehet benne alkatrészt cserélni és hasonlók.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mondjuk az is vicces, hogy a mérlegképes tanfolyam pénzügyi számviteli vizsga (nem a szakvizsga, csak egy féléves tárgy) nehézsége szintje lenyomja a miskolci egyetem záróvizsgáját... 😀. Magyarán, ha a könyvelést nézzük, a könyvelő közgazdászabb mint az egyetemet végzett.toxique
azért ennek megvan az oka, egy szimpla könyvelő a legtöbbet a számvitelt használja, míg bizonyos közgazdászoknál egyáltalán nem biztos hogy valaha használni fogja azt a tudást.
Vagy ahogy egy rendőr ismerősöm mondta, neki keményebb volt a rendőrtiszti főiskolán abszolválnia a büntetőjogot, mint később a jogi egyetemen. A rendőrnél szinte megkerülhetetlen a büntetőjog használata, de egy jogász lehet sikeres más jogterületen, ha egy tényállásra se emlékszik.atapapa
Igaz. De attól mindkettő közgazdaságtan. Mivel a könyvelés sem csak számlaszámokról szól. Különböző gazdálkodási módszerek gyakorlati alkalmazásáról (pl: anyagfelhasználás, anyaggazdálkodás), illetve elemzési módszerek gyakorlati alkalmazásáról, adótörvények, IFRS (és a többi) előírások alkalmazásáról. Nem vagyok könyvelő, de azért elismerem, hogy sokrétű a tudás, nem csak a Tartozik és Követel oldal.
Egyébként ők 3 szlaszám mélységig tanulnak és vizsgáznak a mérlegösszeállítástól az anyagkönyvelésig. Láttam pl. Miskolci egyetemi záróvizsgát; a fasorban nincs ehhez. Úgyhogy: biztosan jobban ért hozzá, mint egy egyetemet végzett közgazdász, de erről nem akarok vitázni; mivel lassan már egyiknek sem lesz munkája... 😕
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Irreálisan drága az üzemeltetésük, megbízhatatlanok, és teljesen használhatatlanok bármelyik NATO misszióban.mighty8
Kérlek ezt fejtsd ki bővebben. Az "enyém a nagyobb mer' mer'" magyarázattal a chat-en a kiscsajokat, okés? 😂

Egyébként a Grippen könnyű vadászbombázó... a korrektség miatt. Tényleg, mesélsz nekem a különbségekről az elfogó vadász és a könnyű vadász között? Csak hogy ne halljak meg bután 😂
több mint 13 éve
mighty8 34 — The Rebels' C
A SAAB a kocsik mellett gyártotta a Wiggen nevű vackot, és Grippen nevű "már elavultnak gyártott" vadászrepülőgépet. Ebből van nekünk pár db, ami mindenre képes, csak az országot megvédeni nem tudja (elavult, kevés és alulfegyverzett).
toxique
1) Mitől elavult?
2) Kevésnek kevés, de ez nem a gép hibája
3) Mivel van felfegyverezve és mivel kellene?gyeek
1. A Grippen egy 4. generációs vadászrepülőgép, középhatótávolságú, kevésbé alkalmas pl. dogfightra (ami a szimpla hajtómű okozta tolóerőhátrány miatt egyértelmű), ami egy alapvetően egy kis terület védelemére berendezkedett légierőnek kevésbé előnyös. Egyszerűen kevésbé manőverezhető. A MIG31 a 29 továbbfejlesztése, jelenleg a legrepülhetőbb állományba állított elfogó vadászrepülőgép (youtube, és lehet csodálkozni. A vicc, hogy pl. az Albán hadsereg is rendelkezik (rendelkezni fog?) ilyen gépekkel). A MIG29 képességeit nem kell elemezni: lazán lenyomja a Grippent. Az F16 szerintem is elavult, de az izraeli verzió komoly átalakításai mindenképp figyelemre méltók.
2. korrekt.
3. AIM9L Sidewinder vs. R-73asok. Felújított (???) vagy utángyártott volt, mindegyis. Aztán beszereztünk pár önirányítós rádiólokátoros AIM–120C5-öst, de ezek már 96'ban is azért lettek megcsiszolva, hogy beférjenek az F22-es raptor 5.generációs gép fegyverterébe. Ha jól tudom a sorozattal a Sparrow-ot váltották a 80-as években. A lényeg, hogy a jelenleg pl izraelben hadrendben lévő AIM-120 légiharc rakéták is 50%-al nagyobb hatótávolságúak, robbanótöltetűek, és GPS alapú navigációval rendelkeznek (2004es fejlesztés). Nagy vicc, hogy a C5ösnek még nincs megfelelő zavarvédelme, miközben pl. a Grippenek fő fegyverzete. Ez a volt orosz technikához képest is visszalépés. A lényeg nem a fegyverzet típusa, hanem a tudása. Ha összevetjük pl. egy támadó fegyverzetű MIG31-essel (pl: R40TD-k, és R73/77asok és a katapultos indítású AKU) már maga a fegyverzet a hatótávolságból adódóan is ledarálja a Grippent. A dogfight-nál pedig abszolút semmi esély. Persze, ez csak az én véleményem.toxique
A Gripen egy harcászati vadászbombázó, nem pedig elfogó vadász, tehát teljesen felesleges a Migekhez hasonlítani. Azokat eleve kényszermegoldásként szereztük be, és mára teljesen feleslegesek lettek. Irreálisan drága az üzemeltetésük, megbízhatatlanok, és teljesen használhatatlanok bármelyik NATO misszióban.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Mondjuk az is vicces, hogy a mérlegképes tanfolyam pénzügyi számviteli vizsga (nem a szakvizsga, csak egy féléves tárgy) nehézsége szintje lenyomja a miskolci egyetem záróvizsgáját... 😀. Magyarán, ha a könyvelést nézzük, a könyvelő közgazdászabb mint az egyetemet végzett.toxique
azért ennek megvan az oka, egy szimpla könyvelő a legtöbbet a számvitelt használja, míg bizonyos közgazdászoknál egyáltalán nem biztos hogy valaha használni fogja azt a tudást.
Vagy ahogy egy rendőr ismerősöm mondta, neki keményebb volt a rendőrtiszti főiskolán abszolválnia a büntetőjogot, mint később a jogi egyetemen. A rendőrnél szinte megkerülhetetlen a büntetőjog használata, de egy jogász lehet sikeres más jogterületen, ha egy tényállásra se emlékszik.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Több köze van a könyvelőnek a közgazdaságtanhoz, mint a marketingesnektoxique
a helyes válasz hogy egyiknek sincs hozzá közesapka
való igaz 1ik se használja az elméleti közgázt a munkája soránempty taxi
Vagyis: ebben az olvasatban az a közgazdász, aki napi 8 órát elmélkedik a Marshall keresztről? 😂
A légkönnyebb meló a világon; ebből kiindulva egy marketinges is simán ért hozzá... 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Több köze van a könyvelőnek a közgazdaságtanhoz, mint a marketingesnektoxique
a helyes válasz hogy egyiknek sincs hozzá közesapka
való igaz 1ik se használja az elméleti közgázt a munkája során


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Akkor innál rendes skóüt viszkit, ne azt az amerikai szart, amit szoktál😛kishaszi
én is jobban szeretem a bourbont mint a scotchot.
mondjuk a JD nem bourbon. Nem is bírom annyira.
Jim Beam és Rebel Yell 😊haromt
Jameson és Tullamore Dew. Az ír jobb mint a többi 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Több köze van a könyvelőnek a közgazdaságtanhoz, mint a marketingesnektoxique
a helyes válasz hogy egyiknek sincs hozzá köze

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szóval asszem visszatérhetünk oda, hogy szégyent hoz a diplomájára.StormST
ez tényleg így van ezzel nem is vitatkoznék, de tényleg csak magamat tudnám ismételni mégegyszer, ez nem közgazdász (de még ha belegondolsz miféle közösség/közegnek a gazdaságával kapcsolatos a diplomája?), hanem szimplán gazdasági diploma, egy szakirány, és tekintsünk el attól hogy mint már írtam Mo-n általánosan rásütik mindenre hogy közgazdász, de valójában csupán gazdasági, ez olyan mintha egy könyvelőre rásütnéd hogy közgazdász.sapka
így van, tudomásom szerint már a felvételin sincs matek, egy fapados közgazdászhoz képest alig tanulnak gazdasági-pénzügyi tárgyakatatapapa
Több köze van a könyvelőnek a közgazdaságtanhoz, mint a marketingesnek - szerintem. Mondjuk az is vicces, hogy a mérlegképes tanfolyam pénzügyi számviteli vizsga (nem a szakvizsga, csak egy féléves tárgy) nehézsége szintje lenyomja a miskolci egyetem záróvizsgáját... 😀. Magyarán, ha a könyvelést nézzük, a könyvelő közgazdászabb mint az egyetemet végzett.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem az a vicces, hogy nagydarab, túlértékelt ex-vizilabdázók azt mondják a TeveVízióban, hogy a 4% infláció valójában azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb lett minden (azóta félve nyúlok a távirányítóhoz). Az érdekes az, hogy a volt főnököm vizilabdázott. Nem egy profi / olimpiai bajnok vizilabdázóval járt egy felsőoktatási intézménybe anno. Szerinte azért hülyék és nem értenek semmihez a profi sportpályafutás után (tisztelet a kivételnek), mert nem az iskolapadban dolgoznak meg a diplomáért, hanem a sportban. Intézményi presztizs. Ez a sportoló részéről érthető is: nincs idő tanulni (edzések, versenyek, nem a madarak csipegetik össze a bajnoki címeket). :mad: . Az intézmények viszont elbújhatnak a farizmom mögé.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Szóval asszem visszatérhetünk oda, hogy szégyent hoz a diplomájára.StormST
ez tényleg így van ezzel nem is vitatkoznék, de tényleg csak magamat tudnám ismételni mégegyszer, ez nem közgazdász (de még ha belegondolsz miféle közösség/közegnek a gazdaságával kapcsolatos a diplomája?), hanem szimplán gazdasági diploma, egy szakirány, és tekintsünk el attól hogy mint már írtam Mo-n általánosan rásütik mindenre hogy közgazdász, de valójában csupán gazdasági, ez olyan mintha egy könyvelőre rásütnéd hogy közgazdász.sapka
így van, tudomásom szerint már a felvételin sincs matek, egy fapados közgazdászhoz képest alig tanulnak gazdasági-pénzügyi tárgyakat

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Szóval asszem visszatérhetünk oda, hogy szégyent hoz a diplomájára.StormST
ez tényleg így van ezzel nem is vitatkoznék, de tényleg csak magamat tudnám ismételni mégegyszer, ez nem közgazdász (de még ha belegondolsz miféle közösség/közegnek a gazdaságával kapcsolatos a diplomája?), hanem szimplán gazdasági diploma, egy szakirány, és tekintsünk el attól hogy mint már írtam Mo-n általánosan rásütik mindenre hogy közgazdász, de valójában csupán gazdasági, ez olyan mintha egy könyvelőre rásütnéd hogy közgazdász. (marketing szöveggel érvelni ez ellen durva szabálytalanság, és 15 yard penalty.-most akkor a reklámszakemberek is közgazdászok? 😀 )

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A SAAB a kocsik mellett gyártotta a Wiggen nevű vackot, és Grippen nevű "már elavultnak gyártott" vadászrepülőgépet. Ebből van nekünk pár db, ami mindenre képes, csak az országot megvédeni nem tudja (elavult, kevés és alulfegyverzett).
toxique
1) Mitől elavult?
2) Kevésnek kevés, de ez nem a gép hibája
3) Mivel van felfegyverezve és mivel kellene?gyeek
1. A Grippen egy 4. generációs vadászrepülőgép, középhatótávolságú, kevésbé alkalmas pl. dogfightra (ami a szimpla hajtómű okozta tolóerőhátrány miatt egyértelmű), ami egy alapvetően egy kis terület védelemére berendezkedett légierőnek kevésbé előnyös. Egyszerűen kevésbé manőverezhető. A MIG31 a 29 továbbfejlesztése, jelenleg a legrepülhetőbb állományba állított elfogó vadászrepülőgép (youtube, és lehet csodálkozni. A vicc, hogy pl. az Albán hadsereg is rendelkezik (rendelkezni fog?) ilyen gépekkel). A MIG29 képességeit nem kell elemezni: lazán lenyomja a Grippent. Az F16 szerintem is elavult, de az izraeli verzió komoly átalakításai mindenképp figyelemre méltók.
2. korrekt.
3. AIM9L Sidewinder vs. R-73asok. Felújított (???) vagy utángyártott volt, mindegyis. Aztán beszereztünk pár önirányítós rádiólokátoros AIM–120C5-öst, de ezek már 96'ban is azért lettek megcsiszolva, hogy beférjenek az F22-es raptor 5.generációs gép fegyverterébe. Ha jól tudom a sorozattal a Sparrow-ot váltották a 80-as években. A lényeg, hogy a jelenleg pl izraelben hadrendben lévő AIM-120 légiharc rakéták is 50%-al nagyobb hatótávolságúak, robbanótöltetűek, és GPS alapú navigációval rendelkeznek (2004es fejlesztés). Nagy vicc, hogy a C5ösnek még nincs megfelelő zavarvédelme, miközben pl. a Grippenek fő fegyverzete. Ez a volt orosz technikához képest is visszalépés. A lényeg nem a fegyverzet típusa, hanem a tudása. Ha összevetjük pl. egy támadó fegyverzetű MIG31-essel (pl: R40TD-k, és R73/77asok és a katapultos indítású AKU) már maga a fegyverzet a hatótávolságból adódóan is ledarálja a Grippent. A dogfight-nál pedig abszolút semmi esély. Persze, ez csak az én véleményem.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛StormST
4 óra csúszással 😊, de Szijjártó Péternek nincs közgazdász diplomája, konkrétan nemzetközi kapcsolatok és sportmenedzsment szakon végzett, egyiksem közgazdász, sőt mondok egy jobbat: Mo-n a legtöbb emberre akire rásütik, hogy közgazdász az valójában nem az 😊, az angolok tesznek egy jelentősebb különbséget a gazdasági szakok között, business és economics. Mo-n még nem teljesen vált szét szóhasználatban a két irány, de az elsőt ne nevezzük közgazdásznak.sapka
Utolsó ismereteim szerint a nemzetközi kapcsolatok az a közgazdasági terület egy felsőbb kategóriája. Unokatesóm is azt végezte, szóval van egy kis sejtésem... 😊

Egyébként a Corvinus honlapján a szak jellemzésének utolsó bekezdése (az eleje rizsa)
"A nemzetközi kapcsolatok szak olyan, a nemzetközi kapcsolatok, a külügyek kérdéseiben járatos közgazdászokat kíván magas szinten képezni, akik szélesköri történeti ismeretekkel rendelkeznek, megalapozott elméleti felkészültségiek a nemzetközi jog, a nemzetközi gazdaságtan és a nemzetközi politikaelmélet kérdésköreiben, járatosak az euroatlanti integrációs folyamat különböző területein, tájékozottak az Európán kívüli régiók sajátosságaiban, eligazodnak a nemzetközi szervezetek világában, és a világban zajló eseményekben, képesek idegen nyelven is tárgyalni, érvelni, kommunikálni és képesek arra, hogy elhelyezzék Magyarországot tágabb és szûkebb környezetében és megfelelően képviseljék Magyarország érdekeit a nemzetközi kapcsolatok formálásában."

Valamint a saját honlapjáról: (vazze, most le kell mosnom monitort 😛)
"2002-ben a Budapesti Közgazdaságtudományi és Államigazgatási Egyetem nemzetközi kapcsolatok szakán kapott közgazdász diplomát, mellette sportmenedzsmentet is hallgatott."

Szóval asszem visszatérhetünk oda, hogy szégyent hoz a diplomájára. Vagy azzal, hogy magát közgazdásznak nevezi mindenhol és nem az, vagy azzal, hogy közgazdászként beszél hülyeségeket majdnem mindegy... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Én azóta nem tekintem mérvadónak egy politikusnál, hogy közgazdasági végzettsége van abból a szempontból, hogy ért-e a gazdasághoz, amióta tudom, hogy Szijártó Péternek is közgazdász diplomája van. Ő aztán keményen leértékeli annak a diplomának az értékét a "kiváló" nyilatkozataival gazdasági témákban... 😛StormST
4 óra csúszással 😊, de Szijjártó Péternek nincs közgazdász diplomája, konkrétan nemzetközi kapcsolatok és sportmenedzsment szakon végzett, egyiksem közgazdász, sőt mondok egy jobbat: Mo-n a legtöbb emberre akire rásütik, hogy közgazdász az valójában nem az 😊, az angolok tesznek egy jelentősebb különbséget a gazdasági szakok között, business és economics. Mo-n még nem teljesen vált szét szóhasználatban a két irány, de az elsőt ne nevezzük közgazdásznak.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Akkor innál rendes skóüt viszkit, ne azt az amerikai szart, amit szoktál😛kishaszi
én is jobban szeretem a bourbont mint a scotchot.
mondjuk a JD nem bourbon. Nem is bírom annyira.
Jim Beam és Rebel Yell 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De utálom, hogy mostanában 11 óránál kevesebbet nem tudok aludni, így MNF idején sikerült 5-kor felkelnem. Ráadásul még anyám is felidegesít...

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezért gagyi az ingyenes honlap.
Pár ezerért van rendes.Sobri Jóska
Skót vagyok, pián kívül nem szívesen adok ki pénzt bármire is. 😛TheMileHighCity
Akkor innál rendes skóüt viszkit, ne azt az amerikai szart, amit szoktál😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én beletörődtem hogy anyagilag és életszínvonalban nekem itt jobb semmilyen oldal kormányával nem lesz.
Viszont éppen ezért azt is megfogadtam, hogy amelyik a konstans szar mellett még a személyes alapjogaimat is korlátozza annak az első sorban fogok nekimenni mindenféle fegyverrel ami a kezembe akad, amint erre mód nyílik.
Most sikerült elérni. Abban mindenki biztos lehet, hogy a legelső komolyabb megmozduláson ott leszek a legradikálisabbak között.

Ennyi.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én úgy gondolom, hogy a 21. században egy demokratikus országban ilyen médiatörvényt és médiaalkotmányt nem lehetne hozni. Most akkor vagy a demokrácia megy ki a kéményen lassan vagy nem tudom mi lesz... 😛StormST
A demokrácia akkor megszünt amikor keresztül vitték az alkotmánybíróság elleni törvényt. Gyakorlatilag onnantól minden a kezükben van és demokrácia mint olyan megszünt .
Lesz ez még rosszabb is éljen a 2/3...Toca
Demokrácia még nem volt Magyarországon.
Az 1989 utáni "valamit" hatalmas blődség annak csúfolni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Utálom, mikor eltervezem, hogy kb. miből áll a napom, és az kb. már az ébredésem előtt füste is megy...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 271 — Vikings fan
Én úgy gondolom, hogy a 21. században egy demokratikus országban ilyen médiatörvényt és médiaalkotmányt nem lehetne hozni. Most akkor vagy a demokrácia megy ki a kéményen lassan vagy nem tudom mi lesz... 😛StormST
A demokrácia akkor megszünt amikor keresztül vitték az alkotmánybíróság elleni törvényt. Gyakorlatilag onnantól minden a kezükben van és demokrácia mint olyan megszünt .
Lesz ez még rosszabb is éljen a 2/3...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Kíváncsi leszek, meddig dolgoznak még az mr1-nél, és hogy mikor fognak legközelebb 180 percet csinálni...somoskovig
arra én is, de az ügy megkreált utóélete mívesen ábrázolta a blogos "újságírás" hátulütőit.atapapa
ata azért ez kicsit cikinek érzem hogy azonosulni tudsz ezzel.

Ha a gazdasági dolgokkal igen azt még megértem, de a média bekussoltatásával...
haromt
félreértesz, nem a médiatörvényt védem, nem is volt arra időm, hogy átnézzem. azonban már a kormányváltás előtt is untam, hogy ha valaki valamit összehord egy blogban, valóságtartamtól függetlenül kedvező "széljárással" pillanatok alatt tudta a netes közvéleményt formálni. Lásd a kurucinfót, amelynél az önálló cikkek forrásmegjelölésénél általában az exbarátnő szobatársának özvegy édesanyjának a férje szerepelt.

És ezt most politikától függetlenül mondom: ne lehessen fórumokon kívül bárkiről bármit leírni egy olyan világban, ahol a HR-esek első lépése a toborzás során a jelöltekre történő rákeres a neten.