NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én a MIG-ek mellett vagyok. Ha valamit nagyon jól tudnak az oroszok, akkor az a katonai dolgok (tank, repülő, stb.) gyártása. Kegyetlen jó.

Egyébként hogy néz ki most a Magyar Honvédség gépállománya?JC6
http://www.kerozingozos.hu/2010/06/12/magyar-legiero-2010/

Kb átfogó képet ad a Magyar Légierőről. A Honvédség többi cuccát nem szoktam figyelemmel kísérgetni, mindíg is a vadászrepülés érdekelt, ebben a tekintetben kicsit egysíkú vagyok 😂 .

Szerintem is. Nincs az a demokratikus átalakulás, hogy az oroszok ne - legalább - 1,5 lépéssel a versenytársak előtt járjanak katonai fejlesztések terén. 😀
Okés ez a MIG31, meg a többi csodamasina, de engem azoknak a hangáraknak a tartalma jobban izgatna, ami a szibériai jégmezőknél van bevédve. Anno a MIG31-ről is az első kalózfotó hasonló környezetből került ki (épp vakarták róla a jeget).
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?

ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.atapapa
Meg persze OV beszédeit, szülinapját és unokáinak keresztelőjét sem lehet, ha azt a pártsemleges és független médiatanács kiemelten nagy jelentőségű eseménynek nyilvánítja.somoskovig
teljesen félreértelmezed ezt a rendelkezést.
"A televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből."

Ez nem azt jelenti, hogy kötelezik a TV-t bizonyos események közvetítésére.
Durván arról van szó, hogy ha a digisport csak 10%-nyi előfizetőt ér el és egyedül megveszi a foci-vb közvetítését, akkor meg kell oldania, hogy az az összes néző 80%-ának lehetősége legyen követni, vagyis a kizárólagosságukról kénytelenek lemondani.

Ez a szabály teljesen erre a régóta (kb. 2006-os VB) fennálló a problémára lett szabva.atapapa
Itt csupán az a kérdés, hogy mit tekintünk kiemelten nagy jelentőségűnek. Mondjuk a sportban? Egy foci VB-t gondolom igen. Kézilabda VB? Kosár VB? BL döntő?

Megint egy olyan része a törvénynek, ami rohadtul olyan érzésű, hogy a franc se tudja mit akarnak vele, mivel nem határozták meg, hogy mi a kiemelt jelentőségű (gumitörvény). És ami nem az? Magyarország számára egy foci BL kiemelt jelentőségű? Kb. az ország 60-70%-a szerint nem. Viszont ha nem kiemelt, akkor minden marad a régiben, azaz a Digi felvásárol mindent...

De én ezen a részen még nem akadtam fent annyira egyébként, mert ezt még lehet értelmesen használni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De ugye azt nem gondoljuk komolyan, hogy a 9 tagú csak kormánypárti mádiatanács az OV által kinevezett SZA elnökségével gyakorlatilag diktatórikusan (frekvenciakiosztás, bírságkiszabás) vezetett hatóság csak és kizárólagosan az átlagemberek mindennapjainak megkönnyebitése érdekében jött így létre.zinedine5
Nem, mindenképpen OV világuralmi terveit szolgálják.

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 405 — Ajmo Vatreni
De ugye azt nem gondoljuk komolyan, hogy a 9 tagú csak kormánypárti mádiatanács az OV által kinevezett SZA elnökségével gyakorlatilag diktatórikusan (frekvenciakiosztás, bírságkiszabás) vezetett hatóság csak és kizárólagosan az átlagemberek mindennapjainak megkönnyebitése érdekében jött így létre.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem vagyok egy nyelvtannáci, de már nem bírom magamban tartani. Gripen az, nem Grippen.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem a honvédség gépállományáról mindig az az eset jut eszembe amikor mi magyarok hősiesen kiküldtünk x t72-est istentudja már hova hogy mi majd segítünk szerencsétleneken aztán gyorsan vissza is küldték majdnem az összeset mondván használhatatlan 😀 Gondolom a Grippenek is hasonló állapotban vannak mikor arra sincs pénz hogy a nato előírásnak megfelelő számú órát repkedjünk velük.JayB
Igazság szerint a magyar hadsereg mentalitásával van a gond. Mondj még egy országot, ahol a gyári ajánlásokkal szembe mennek, és kitolják a gyári szerviz-időintervallumokat. Mindegy, hogy spórolásból, vagy mert sajtóhátteret akartak csapni a Grippen-eknek a MIG-ek kárára. Ha F16-osok, vagy Raptorok lettek volna, ilyen feltételek mellett azok is lepotyognak az égből. Mindegy is, mi okból tették. Ilyen állapotú gépekkel engedtek felszállni pilótákat. Most őszintén: te harcolnál egy ilyen hadseregben?

Egyébként; a Grippenjeink jó állapotban vannak. Alig használtak, sajnos. De a MIG-ek is ilyenek voltak, aminek fényében érthetetlen volt maga a csereprogram is, nem beszélve az időben furcsán közel eső "balesetekről". A "magyar MIGek furán repülnek ("HUN MIGs make nerd flies" - érdekes módon a magyar sajtón kívül nem ette be senki, hogy maguktól esegetnek le a 29esek 😀). De tényleg nem sok értelme van beszélni erről. A pilótákat sem tisztelik, az országot sem védik, kit érdekelnek, nemde?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tököm kivan hogy tanulok vizsgára mint állat, és mégis úgy megyek be rá, hogy egy esélytelennek is több esélye van...
Fa.om kezd már kifele lenni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
"Minden médiumra, így a lapokra, hírportálokra és internetes újságokra is kiterjed az új médiatörvény hatálya."
Vrijbloed
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?
"Lényeges korlátozás, hogy a televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből. Hogy melyek ezek az események, azt a médiatanács állapítja meg.
"
Vrijbloed
ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.atapapa
Meg persze OV beszédeit, szülinapját és unokáinak keresztelőjét sem lehet, ha azt a pártsemleges és független médiatanács kiemelten nagy jelentőségű eseménynek nyilvánítja.somoskovig
teljesen félreértelmezed ezt a rendelkezést.
"A televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből."

Ez nem azt jelenti, hogy kötelezik a TV-t bizonyos események közvetítésére.
Durván arról van szó, hogy ha a digisport csak 10%-nyi előfizetőt ér el és egyedül megveszi a foci-vb közvetítését, akkor meg kell oldania, hogy az az összes néző 80%-ának lehetősége legyen követni, vagyis a kizárólagosságukról kénytelenek lemondani.

Ez a szabály teljesen erre a régóta (kb. 2006-os VB) fennálló a problémára lett szabva.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem maga a torveny boven messze van attol, hogy a TOP 10-es bicskanyitogatolistara raferjen.. de ugye ez akkor az eddigi eves tevekenyseguket (is) jellemzi 😛 (bar a SZA-ra vonatkozo reszek mondjuk viccesek.. dehat kell a szorakoztatas minden napra 😊)
Szamomra az volt a legerdekesebb az egeszbol, hogy ezt atnyomtak meg az ejszaka.. es nem napoltak el keddre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?

ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.atapapa
Meg persze OV beszédeit, szülinapját és unokáinak keresztelőjét sem lehet, ha azt a pártsemleges és független médiatanács kiemelten nagy jelentőségű eseménynek nyilvánítja.somoskovig
Basszus, mindent bele lehet látni, de úgy sem fog megtörténni. Ez a pont és a reklámok hangerejének csökkentése mindenképpen pozitív szerintem.F.Schleck
Azt hiszem, elég sok dologról hittem mostanában, hogy úgysem fog megtörténni...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Minden médiumra, így a lapokra, hírportálokra és internetes újságokra is kiterjed az új médiatörvény hatálya."
Vrijbloed
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?
"Lényeges korlátozás, hogy a televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből. Hogy melyek ezek az események, azt a médiatanács állapítja meg.
"
Vrijbloed
ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.atapapa
Meg persze OV beszédeit, szülinapját és unokáinak keresztelőjét sem lehet, ha azt a pártsemleges és független médiatanács kiemelten nagy jelentőségű eseménynek nyilvánítja.somoskovig
Basszus, mindent bele lehet látni, de úgy sem fog megtörténni. Ez a pont és a reklámok hangerejének csökkentése mindenképpen pozitív szerintem.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
"Minden médiumra, így a lapokra, hírportálokra és internetes újságokra is kiterjed az új médiatörvény hatálya."
Vrijbloed
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?
"Lényeges korlátozás, hogy a televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből. Hogy melyek ezek az események, azt a médiatanács állapítja meg.
"
Vrijbloed
ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.atapapa
Meg persze OV beszédeit, szülinapját és unokáinak keresztelőjét sem lehet, ha azt a pártsemleges és független médiatanács kiemelten nagy jelentőségű eseménynek nyilvánítja.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
"Minden médiumra, így a lapokra, hírportálokra és internetes újságokra is kiterjed az új médiatörvény hatálya."
Vrijbloed
A XXI. sz-ban miben különbözik a Népszabadság és az Index?
"Lényeges korlátozás, hogy a televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből. Hogy melyek ezek az események, azt a médiatanács állapítja meg.
"
Vrijbloed
ezzel konkrétan mi a gond? Innentől nem lehet eldugni a BL-meccseket olyan csatornákra, amit alig félmillió ember képes fogni.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Viktorka már kezdi nyalni az oroszok hátsóját, úgyhogy a narancsvidéken is el lehet kezdeni visszább venni az elvakult orosz-gyűlöletből.toxique
:sóhaj:

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, elolvastam a comment.com-os összefoglalót az új médiatörvényről: http://comment.blog.hu/2010/12/21/elfogadtak_a_mediatorvenyt

Valaki el tudja mondani, hogy melyik az szabadságkorlátozó, kommunista stb. része? Mert én hiába olvastam, nem látom benne.F.Schleck
"Minden médiumra, így a lapokra, hírportálokra és internetes újságokra is kiterjed az új médiatörvény hatálya."


"Az új médiatörvény hatálya alá tartozik januártól minden Magyarországon letelepedett médiatartalom-szolgáltató és itt kiadott sajtótermék, valamint bizonyos esetekben a más országból nyújtott, de ide irányuló, itt terjesztett vagy közzétett médiaszolgáltatások is."

"Lényeges korlátozás, hogy a televíziók nem gyakorolhatják kizárólagos közvetítési jogukat oly módon, hogy a közönség több mint 20 százalékát kizárják a kiemelten nagy jelentőségű események - előfizetési díj fizetése nélkül is hozzáférhető közvetítésen keresztüli - nyomon követéséből. Hogy melyek ezek az események, azt a médiatanács állapítja meg.
"

"Az NMHH hatósági eljárásban jogosult a médiaszolgáltatással, sajtótermék kiadásával, műsorterjesztéssel kapcsolatos - akár törvény által védett titkot magában foglaló - adatot tartalmazó eszközöket, iratokat, dokumentumokat megtekinteni, megvizsgálni, róluk másolatot, kivonatot készíteni."


Első olvasatra, ezek a részek nálam. Nyilván egy csomó mindent majd csak a gyakorlat alapján küldhetünk el melegebb éghajlatra, mindenesetre van 1-2 erre mutató rész...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én a MIG-ek mellett vagyok. Ha valamit nagyon jól tudnak az oroszok, akkor az a katonai dolgok (tank, repülő, stb.) gyártása. Kegyetlen jó.

Egyébként hogy néz ki most a Magyar Honvédség gépállománya?
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
csak összedobjuk itt a hibákat szép lassan 😀neuw
A hiba az nem szándékos dolog, mert ami szándékos, azt már máshogy hívják... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Nekem a honvédség gépállományáról mindig az az eset jut eszembe amikor mi magyarok hősiesen kiküldtünk x t72-est istentudja már hova hogy mi majd segítünk szerencsétleneken aztán gyorsan vissza is küldték majdnem az összeset mondván használhatatlan 😀 Gondolom a Grippenek is hasonló állapotban vannak mikor arra sincs pénz hogy a nato előírásnak megfelelő számú órát repkedjünk velük.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
"A németek tapasztalata szerint egy MiG-29-es üzembentartása évente 0,94 millió dollárt emészt fel, 150 repült óra esetén. Ez 6266 dolláros közvetlen óránkénti költséget jelent. A teljes élettartamra vonatkoztatott repült óra költség, tehát a beszerzési árral, az ipari javítások árával együtt meghaladhatja a 15 ezer dollárt, ami a világon az egyik legmagasabb érték. Ez hétszeresen múlja felül a MiG-21 hasonló kalkulációját, de természetesen ez is változik országról országra, hiszen mindenhol más az üzemanyag ára, a katonák fizetése, stb. Bulgáriában “csak” 4,7 MiG-21 vagy 2,3 MiG-23 üzemeltetési költségei azonosak egyetlen MiG-29-esével. Hasonló hazai adatok sajnos nem kerültek nyilvánosságra."
http://jets.hu/news?id=30
tessék a dologra innen emlékeztem, nem csak úgy mondtam, itt elég jól összegezve volt a Mig29es valamennyi tulajdonsága.mighty8
A SZU jogos. Valamelyik Szuhoj tipus volt, de nem a 47.
A fenntartási költségek kissé horribilisek, nem hiszem, hogy bármelyik ország bevállalta volna, ha ez igaz. És a MIG elég népszerű darab volt. Ahány honlap, annyi vélemény: olvastam a linket, más katonai oldalak pár dolgot máshogy tudnak, de ez nem igazán izgat. Meg amúgy sem lehettem vadász, így tökmindegy :o .
Azért MIG 31, mert - gondolom én - ha maradunk az orosz vonalon, akkor arra frissítünk mi is, új gép, tehát ha hasonlítunk, akkor az alternatívával hasonlítsuk. Ellenben nagyon sok szempontból alulmarad a Grippen még a MIG29-el szemben is.toxique
Az talán még egy magyar döntéshozóban sem merült fel komolyan, hogy NATO tagországként több százmillió dolcsit szánjunk nem NATOkompatibilis gépre, ráadásul a gyártó nem valószínű, hogy ilyen fegyvert adna el egy kvázi ellenséges katonai tömb tagjának.
A 29esek, elrettentő erejük miatt, a délszláv válságnál kellettek. Ezen kívül az elmúlt 10 évben annyi hasznuk volt, hogy nagyon sok pénzért jól lehet velük szerepelni a bemutatókon meg szépek. Ez - hacsak valaki nem nő - egy kicsit kevés, úgyhogy szigorúan szakmai alapon valószínűleg már korábban is belátták, hogy használható harci gépet kell venni. A gripen ilyen téren sokkal jobban megfelel nekünk.mighty8
Ebben nem fogunk megegyezni, de hogy a Grippen harci értéke nagyobb legyen egy MIG31-énél? Amikor katonai fórumok a Raptor harci értékét is kétségbe vonják a MIG31-el szemben... mindegy is. Legyen igazad! A fegyverzet kérdését már kifejtettem fentebb, nem fogom megint megtenni. A románok MIG21-e "NATO kompatibilisként" 2008-ban olyat repült Kecsón, hogy keresztbe kiröhögte a Grippent (a 21 egy kb 40 éves fejlesztésű bombázó... nem könnyű vadászgépecske 😀 ). Akárhogyan is olvasgatom a svéd csodád paramétereit, semmiben nem múlja felül a MIG29et (csak repülési ktgekben). Sőt.
De legyen igazad! Egy gyengébb röpképességű, de ócsó repülő fazék Grippen MINDENBEN FELSŐBBRENDŰBB és SOKKAL NAGYOBB HARCI ÉRTÉKET KÉPVISEL mint egy jóval komolyabb fegyverzettel rendelkező, első osztályú röpképességű MIG. Hiszen egy dogfight-ot az dönt el, hogy egy repülővel pár ezer dollárral olcsóbb felszállni. Sőt! Az a vacak, folyamatosan címeket nyerő, tehát 0,0 röpképességű MIG kifejezetten bulis kinézete miatt csak csajoknak való...
De:
Viktorka már kezdi nyalni az oroszok hátsóját, úgyhogy a narancsvidéken is el lehet kezdeni visszább venni az elvakult orosz-gyűlöletből.
A Grippen semmiféle harci értéket nem képvisel a MIG29-el szemben. Az olcsóbb fenntartás ellenére nem repülnek többet a magyar pilóták a Grippennel, vagyis a különbözetet simán zsebre rakja valaki. Juhhééé, spóroltunk!
Mivel kifejtettem a fegyveres részt (szerintem elég szakmai volt a miért ekkora szar ez rész), azért alátámaszthatnád a szakmai döntéses részt kissé szakmai szemmel.
Az orosz gépeket csak nekünk nem sikerült kompatibilissé tenni... akik akarták, simán tudták. Bár... ki tudja, hogy kik mivel jártak jól 😂
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
csak összedobjuk itt a hibákat szép lassan 😀

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Azt is olvastam még valahol, hogy azt is gondnak tartják sokan, hogy a 60 milliárd állami pénzt, amit a közmédia kap, valami alaphoz rakták, aminek elég átláthatatlan a szabályozása, meg ugye az NMHH vezetője nevezi ki annak is a vezetőjét, de ezt a részt annyira nem látom át...StormST
Plusz ugye elvileg a közmédiában megszűnnek a külön hírszerkesztőségek gyakorlatilag és csak azokat a híreket adják majd le, amiket kapnak és egy hírszerkesztőség leszneuw
Jaaaaj, tényleg, ezt hogy felejthettem ki? 😛

Mindenki az MTI-től veszi a híreket innentől. Burkolt cenzúra? Ááááá, dehogy... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Azt is olvastam még valahol, hogy azt is gondnak tartják sokan, hogy a 60 milliárd állami pénzt, amit a közmédia kap, valami alaphoz rakták, aminek elég átláthatatlan a szabályozása, meg ugye az NMHH vezetője nevezi ki annak is a vezetőjét, de ezt a részt annyira nem látom át...StormST
Plusz ugye elvileg a közmédiában megszűnnek a külön hírszerkesztőségek gyakorlatilag és csak azokat a híreket adják majd le, amiket kapnak és egy hírszerkesztőség lesz

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Azt is olvastam még valahol, hogy azt is gondnak tartják sokan, hogy a 60 milliárd állami pénzt, amit a közmédia kap, valami alaphoz rakták, aminek elég átláthatatlan a szabályozása, meg ugye az NMHH vezetője nevezi ki annak is a vezetőjét, de ezt a részt annyira nem látom át...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Meg az is probléma az új médiatörvénnyel, hogy ugye a büntetések annyira magasak benne, hogy már saját maga miatt is öncenzúrára fogja/foghatja az újságírót, szóval nem is nyíltan, hanem sunyiban fogja vissza az újságírókat a gigabüntetés, mert nem mernek/kevésbé mernek majd kényes pontokról írni.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 113 — SB 50 Champion @ Grund
Átnéztem az este én is, a puding próbája az evés lesz. Sok olyan rész van - sajnos - amit a gyakorlat fog kitöltetni.
Az egyértelmű, hogy a kertévéknél nem volt effektív az eddigi szankciórendszer. Télen a nagy nézettség alatt sorba szegték meg a törvényeket, majd az elsötétítést benyomták nyárra, amikor senki nem néz tévét.

Az mindenesetre hatalmas plusz, hogy a hírműsorok bűnügyi beszámolóit csökkenteni kell, kb. egy hónapja anyáztam azon, hogy az egyik kertévé híradójának vagy első 8 híre és negyed órája átment kékfénybe.
Ha rajtam múlna, még arra is kötelezném a nagy kertévéket, hogy a napi fő híradásba tegyenek 40 másodpercnyi sporthíreket is. Lassan 10 éve csak olyan sporteseményről számolnak be ezek a híradók, amit az adott csatorna közvetít.atapapa
A sporthíres részével maximálisan egyetértek, nevetséges, hogy szinte 0 a sportról szóló rész...

Sokaknak az a baja ezzel a médiatörvénnyel, hogy "gumiszabályokat" tartalmaz, vagyis persze lehet ez puha is meg nagyon kemény is, csak mivel olyan az NMHH összeállítása, amilyen, ezért lehet sejteni, hogy kinek lesz puha és kinek kemény. Persze az is lehet, hogy mindenkinek puha lesz, de kicsinek látom a valószínűségét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!