NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
Hurka hsz, amely kapott ket(!) like-ot = NEM MENO -> gyulolkodok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Mondjuk emiatt nem szeretem az ünnepeket. Hogy vagy ünnepi hangulatod van, vagy köcsög vagy, hogy ezen a napon nem tudsz boldog lenni... És mellesleg utálom a jópofizást olyanoknak, akiket nem bírok...fetomy
Mintha én írtam volna. Már ma három ember baszott le emiatt, és még csak holnap után lesz karácsony. :rolleyes:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bazzani: nem kötekedésből, puszta jobbító szándék: médiumnak köszönöd 😊 a média gyűjtőfogalom 😊
haromt: Számomra egy kis felszabadultság, jókedv indokolatlanul.
Hurka: Egyetértek... Főleg bosszantó, hogy egész eddig volt, mára elolvadt az egész.
Höri: Minek eltakarítani? 😀

Egyébként pedig nekem sincs különösebben karácsonyi hangulatom.. Vagy akkor mondjuk, hogy jókedvem. Mondjuk emiatt nem szeretem az ünnepeket. Hogy vagy ünnepi hangulatod van, vagy köcsög vagy, hogy ezen a napon nem tudsz boldog lenni... És mellesleg utálom a jópofizást olyanoknak, akiket nem bírok...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szeretném megköszönni az Orbán kormánynak és minden előző kormánynak,hogy itt tartunk.
Ma újra lehúzták az országot,ki szívja meg legjobban?
Természetesen a devizahitelesek.
Ja és boldog karácsonyt az összes médiának,ahonnan ez ömlött egész nap.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
karácsonyi hangulat. az mi?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ment a lájk
rohadtul nincs karácsonyi hangulatomFucu
Detto.
Pedig én mániákus Karácsony imádó voltam.
Ma döbbentem rá,hogy holnap lesz.
Ma is csak a melóbeosztás miatt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ha lesz, eltakarítod a házunk elől?Höri
karácsony sosem igazi hó nélkül, az ilyen problémáid nem nagyon érdekelnek 😛Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=x5h1GI2oNpk 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ha lesz, eltakarítod a házunk elől?Höri
karácsony sosem igazi hó nélkül, az ilyen problémáid nem nagyon érdekelnek 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ment a lájk
rohadtul nincs karácsonyi hangulatomFucu
Nekem még sose volt. 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ha lesz, eltakarítod a házunk elől?Höri
ha fizeted az utazásomat akkor igen 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ha lesz, eltakarítod a házunk elől?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
ment a lájk
rohadtul nincs karácsonyi hangulatom



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dekurvára szeretem, hogy semmi beleszólásom nincsen abba, hogy kivel töltöm a szentestét 😡
De legalább másnaptól fasza lesz talán minden. Leszámítva, hogy valami szar úgyis elbassza...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 056 — no es importante
Általában így karácsony előtt pont hogy feltöltődöm,de most valamiért olyan depresszióba estem amilyenben rég nem voltam már... De szar az élet.Cowboykarcsi
tessék karácsnyi dalokat hallgatni, telitömni magad kajával, megnézni az összes lehetséges amfoci meccset élőben/felvételről, elmenni egy jó nagyot inni a haverokkal, aztán mindjárt más színben látod a dolgokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Általában így karácsony előtt pont hogy feltöltődöm,de most valamiért olyan depresszióba estem amilyenben rég nem voltam már... De szar az élet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
De egy pé a Gripen, légyszi, amúgy tök érdekeseket írtok. 😊F.Schleck
Ja basszus, ez tegnap kb a harmadik söröm után vetődött fel bennem. Elszabtam, most a fejfájssal bűnhődök. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 597 — Invisible man
Hát persze, hogy annak kell ügyeletet tartani aki a legmesszebb lakik. Nekem semmi dolgom nincs elég 6-ra hazaérnem. Ráadásul anyum elé kikanyarodtak, úgyhogy a kocsi is meghúzva. Mondtam már, hogy rühellem a karácsony környékét?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 056 — no es importante
nemhivatalos bejelentés!

a bowl.hu-t ma estétől a bowl.blog.hu címen érhetitek el, és mivel így már csak egy "blog, nem egy szaklap" lesz, cikkeinket minden korrektúra és áttekintés nélkül fogjuk feltenni, zsigeri gyűlöletből a semmirekellő játékosok, a konkurencia és a pats drukkerek iránt

kis ízelítő kínálatunkból:
- fél perces mélyinterjú meskózolival!
- önismereti teszt: mely csapat utálata illik hozzád a legjobban?
- elemzés: a való világ nézése segít a támadóstratégiák megértésében?

és még ennél is több!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ON: most gyűlölködés bekapcs. 😡konqueror
+1
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Akkor árnyékra mentem
...pedig épp kezdtem megérezni a topik lényegét... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Kellemes Ünnepeket minden Gyűlölködőnek (holnap elutazom egy kis időre)! Azt az ARO kipufogós lánctalpas dögfighter nagy cucc, talán rendszeresíteni kellene mint mindenéltű mindenen-közlekedő harci edényt. 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
elcseszett szófosás... 😀

Az nem az, amikor nagy szakértelemmel fejtegetsz valamit és alapszintű fogalomzavar is előfordul az érvelésedben?
Majd az az elcseszett szófosó, akinek van képe szólni erről... 😊Gogo
Nem neked mondtam, meg nem is személyre értettem. Hanem hogy a szófordulat (amivel éltem) félre lett értve... nem szófosó, hanem szófosás.
Igen, a 21-est pl. benéztem, de a tiétek sem képzavarmentes 😀.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
szerintem vehetnék lánctalpas repülőt. AZ volt a szovjet-orosz technika csúcsa. nem csak dogfájtban, hanem a dögfájtban is jó voltharomt
támogatom 😀
több mint 13 éve
mighty8 34 — The Rebels' C
szerintem vehetnék lánctalpas repülőt. AZ volt a szovjet-orosz technika csúcsa. nem csak dogfájtban, hanem a dögfájtban is jó voltharomt
Most mit akarsz? A szláv innováció legendás, legalább annyi dolgot adtak az emberiségnek, mint a nők
Kalasnyikov, Zsiguli, atombomba, Pobjeda, T-34, űrrakéta, Tu-144, Csajka, dobtár, imperializmus, krumpliból igénytelen szesz
ezek mind mind mind a szláv ész és lelemény termékei, nem ám az állítólag utált ellenségeiktől koppintott dolgok 😛