NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem jó, hogy karácsonykor nincs hó, nagyon nem...Hurka
Jah, inkább lapátolnám egyedül - mer úgyse teszi meg senki a parkolóban, minthogy tavasz legyen Szenteste. 2 napja meg kockára fagyott a tököm is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
mekkora fostartályez az új iwiw...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.
Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛haromt
hát sajnos nem én döntöttem, hova költözünk 😛 mellesleg anyám is megbánta már eme döntését.. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.
Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucu
én is ezt mondom.. 😊 Pedig a zsíros testemmel nem a legfaszább dolog havat lapátolni.. 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucu
itt süt a nap 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 610 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az még hagyján, hogy nem esik a hó (sőt alig vannak felhők az égen), de hogy egy nátha-köhögős kombót is sikerült kifognom, hát nagyszerű... :mad:

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valóban, ízlések, és pofonok.
Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊Sobri Jóska
honnan? 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Valóban, ízlések, és pofonok.
Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ízlések és pofonok, de én mégis maradnék a laposságnál:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.fetomy
Szerintem nem fő az a laposság, cáfolom:


több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomy
és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛konqueror
nem, mert nem szeretnék alaptalan lenni 😕 Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomy
és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majd csak január elsejétől 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂fetomy
De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊Sobri Jóska
várom a fekete mercit ^^
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
itt is van egy gettósnowboardos egyén 😛 Veszprémben egy időben a BMX pálya télen ilyen agyatlanságok színtere volt, mondjuk csak nekem és másik haveromnak volt deszkája, menők is voltunk. többi telepi suhanc meg linóleumpadlódarabokkal vagy mikkel hasított 😀 meg ilyen műanyag seggcsúszkákkal 😀

mégkorábban meg a volt HS-em mellett volt egy extrém meredek lejtő, ott is volt a sima út meg a domb, kvázi a fekete pálya, annak a tövébe még nyilván ugratót is kellett építeni, olyan zakózások voltak, hogy csak nyekkentemkonqueror
Mivel egy HSbe jártunk, ez nekem is megvan, bár sajnos azóta már beépítették... nálunk a csúszkálás általában default kabátban vagy sparos szatyoron zajlott, iskolatáskák nélkül az éppen soros következő helyijáratig.. Amennyiben busz érkezett, az utolsónak felmászó emberke táskáját lehetőleg őt magát megcélozva basztuk le a mélybe. Az ehhez hasonló incidensek általában másnap szolidabb verekedésekben végződtek, lehetőleg még órák előtt, hogy tesire kibéküljünk 😀

otthon, a gettódombon meg mi is gettóboarddal toltuk, egyszer leszedtük a közeli fodrász cégtábláját, sikerült is kitörni a fogam egy ugratásnál 😊 de hülyék voltunk bazmeg 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂fetomy
De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂