NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Nekem az a kedvencem, amikor azzal a szöveggel jönnek, hogy nem voltak felkészülve a havazásra. Miért mikor vannak rá felkészülve augusztusban? Valaki szólhatna nekik, hogy a tél már csak ilyen, hogy esik a hó és jó lenne ha felkészülnének rá.Sebii
Ez olyan, mint az autósok. Mindig meglepetésként éri őket a decemberi havazás, aztán a nyári gumival koriznak egyet.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Nekem az a kedvencem, amikor azzal a szöveggel jönnek, hogy nem voltak felkészülve a havazásra. Miért mikor vannak rá felkészülve augusztusban? Valaki szólhatna nekik, hogy a tél már csak ilyen, hogy esik a hó és jó lenne ha felkészülnének rá.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lázár zászlósuramat ne szidd. Nagyszerű ura ő Vásárhely szabad királyi városának.

És különben is. A hónemeltakarítást megtalálni más EU-s országok gyakorlatában is. Például Cipruson vagy Portugáliában sem takarítanak soha havat.haromt
Nagyszerű ura a városnak,mint a nejének.
Akit ugye nem szokott megverni,mindig elesik szegénykém.
Januártól azért is fizetni kell,ha kimész a stadionba kocogni.
Lassan a levegőt is pénzért adja.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lázár zászlósuramat ne szidd. Nagyszerű ura ő Vásárhely szabad királyi városának.

És különben is. A hónemeltakarítást megtalálni más EU-s országok gyakorlatában is. Például Cipruson vagy Portugáliában sem takarítanak soha havat.haromt
LOOOOL 😀 Nagyon nagy 😀

Ha ad rá pénzt, én szívesen veszek terepjárót. De fölös volt ebbe is belemenni, csak nagyon idegesített és le kellett írnom. Itt tiszta jégborda a város, nem is tudom, hogy a magasabb helyekről hogy jönnek le a lakók, vagy éppenséggel hogy mennek fel... de gusztustalan. Ilyen szép szembeköpés ez a választópolgároknak, lakosoknak. Bár tavaly is ugyan ez volt, ugyan ezzel a vezetéssel, szóval nem tudom min csodálkozom 😀

Nevetséges.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nálatok sincs eltakarítva a hó? Nálunk utoljára hétfőn esett, azt hiszem. Gyűlölöm ezt a "városvezetést"...JC6
Szegeden nincs.empty taxi
Szeged még istenes.
Vásárhelyen nem fizették ki a tavalyi hóeltakarítást,így idén nem takarítják.
Ne tudjátok meg.
Ma vagy 10 embert láttam aki elesett biciklivel vagy gyalog,pedig nem sokat voltam kinn.
Volt több autóbaleset is.

Lázár urunk azt mondta,hogy minek takarítani,júniusra elolvad.
Egy másik képviselő válasza meg az volt,hogy vegyen mindenki terepjárót.Bazzani
Lázár zászlósuramat ne szidd. Nagyszerű ura ő Vásárhely szabad királyi városának.

És különben is. A hónemeltakarítást megtalálni más EU-s országok gyakorlatában is. Például Cipruson vagy Portugáliában sem takarítanak soha havat.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálatok sincs eltakarítva a hó? Nálunk utoljára hétfőn esett, azt hiszem. Gyűlölöm ezt a "városvezetést"...JC6
Szegeden nincs.empty taxi
Szeged még istenes.
Vásárhelyen nem fizették ki a tavalyi hóeltakarítást,így idén nem takarítják.
Ne tudjátok meg.
Ma vagy 10 embert láttam aki elesett biciklivel vagy gyalog,pedig nem sokat voltam kinn.
Volt több autóbaleset is.

Lázár urunk azt mondta,hogy minek takarítani,júniusra elolvad.
Egy másik képviselő válasza meg az volt,hogy vegyen mindenki terepjárót.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Nálatok sincs eltakarítva a hó? Nálunk utoljára hétfőn esett, azt hiszem. Gyűlölöm ezt a "városvezetést"...JC6
2 napja mentem Egerbe, M3-mas hófehér, két sáv közt hófal és 140 km alatt egyetlen hókotróval sem találkoztam... Ausztriában egy 30 fős falu ötöd rangú útján leesik 2 méter hó az pár óra múlva járható de ahogy sokminden más sem úgy az útkezelők sem állnak nálunk a helyzet magaslatán.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Nálatok sincs eltakarítva a hó? Nálunk utoljára hétfőn esett, azt hiszem. Gyűlölöm ezt a "városvezetést"...JC6
Szegeden nincs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nálatok sincs eltakarítva a hó? Nálunk utoljára hétfőn esett, azt hiszem. Gyűlölöm ezt a "városvezetést"...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ez az új gúgel is egy rakás szar
használhatatlan
fos
ócskakishaszi
jaja. "fuccstechnika csúcsa" /nem tudom, hogy kitől idéztem/. Bár, még mindíg jobb, mint az Ask, vagy a többi dilikereső.

Ellenben a vindóz 7 nagyon okés lett. Azt hittem, hogy erőmű kell majd hozzá, végül kiderült, hogy az 5 éves épphogycsakjó pAcer is jól fújja (kíváncsiság), nemcsak a duálkór 😂 . Meg nem is nagyon van választás. kApple + OSX = labanc vindóz sem egy leányálom (nincs vírus helyett horror árak, korlátozott használhatóság és folyamatos kifagyás...thx), az Ubuntu meg még mindíg egy vicc...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most már én is utálom a médiatörvényt...
A kedvenc női nevem lassan szitokszóvá válik, nagyon fasza.F.Schleck
válts csajt 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most már én is utálom a médiatörvényt...
A kedvenc női nevem lassan szitokszóvá válik, nagyon fasza.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ez az új gúgel is egy rakás szar
használhatatlan
fos
ócska

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó ez a szurkolói társadalom azért... Míg nem álltunk így(falcons) kussolt mindenki, max mi beszéltünk itt a csapat topic-ba a dolgokról, most meg már mindenhol hogy így rohadékok vagyunk, meg így szar, erősek de azért nem lenne baj ellenük, mákjuk van ez a játékos meg lófaszt se ér. felbasz agyilag, hogy egyből milyen gyökerek tudnak lenni az emberek. Ha kiesnénk akkor meg jön hogy ő megmondta hogy ennyi lesz ha meg nyerünk akkor meg hogy háááát, nem nekik kellett volna és közbe csak irígykedik...Buga
Ismerős. Így volt a Penguins esetén is az nhl.hu őskorában, amikor kb. 6-an voltunk, aztán egyre többen. Mindenki szimpatizált a tökutolsó fos pittsburghgel, szimpi, hajtós csapat stb... aztán jöttek a draftok, aztán elindult a mákos gecibanda,.... aztán a Stanley Cup. Persze, addig jó fejek vagyunk, amíg nem nyerünk kupát mások orra elől, persze érdemtelenül😀

Szánalom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Sikerült mára megbetegedni. Utálom.szaba
Akkor te hoztad ide? Én se vagyok jól.Matthew99
én is kurva szarul vagyok,a büdös faszba az egésszel

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Nincs trehányabb cég a Starcopy Kft.-nél.

Először rendeltem egy pólót, minden rendben.
Másodszor rendeltem, elküldtek egy félig készet. Aztán visszavitték befejezésre, de 1 hét után nekem kellett telefonálnom, hogy mi van már.

Gondoltam adok nekik még egy esély, egyszer mindenki hibázhat elven.

Rendeltem egy White Sox logókkal + egy 27-es mezszámmal ellátott pólót. Minden szép és jó, azt leszámítva, hogy a szürke körvonalak fehérek lettek.

Persze én ma nem voltam itthon, de apám átvette így... szóval aligha érek el bármit is, mert ugye "fizetés után reklamációt nem fogadunk el", de azért írok nekik egy mailt, hogy basszák meg a kurva anyjukat a ravatalon.

Pedig még nekem is úgy ajánlották őket, mert hogy nagyon jó meg nagyon igényes cég.

Hát nem az.

:mad:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyűlölöm,hogy a 60éves anyám hisztisebb,sértődékenyebb mint egy 16éves taknyos tinicsaj.
Mindig van valami kibaszott indok a megsértődésre és az önsajnálatra.
De ha megkérdezem,hogy mi a baja,akkor persze "Semmi!" a válasz,meg én magyarázom bele a dologba hogy neki valami baja van.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szeretek vonatozni. Imádom a MÁV-ot. Kedvencem a vasút. Példaképem a vasutas.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
rajtavagyok szolok ha van vmi. biztatoak a kilatasok. de nekem is bekell piritanom a pozor utvonalat mert mar december elejen nem volt jegy igy csak a japcsik ellenire van egyenlore.Fake
Nagy lenne. A holland-Korea kombóra már szereztem jegyet mert arra tud jönni haverom utána ő utazik el, de gondolom hétközi meccsekre, főleg a spanyolra még bőven lesz a következő hetekben. De a lényeg az olasz ugye...Rajna
Jah, azt nem vágod, hogy melyik szektorba lesz szurkolás? Gondolom tömve leszünk idiótákkal akik csak véletlenül lesznek kinn mert most ez olyan menő...Rajna
abban a szektorban biztos lesz ahova mi megyunk ne fossal 😀
en nagyivben leszarom amugy h ki ul mellettem egyreszt masreszt meg
sztem azert az olaszok ellen meg a divatok is szurkolni fognak mert az biztos nem lesz egy langyos meccs
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
iokmádo m az ilywen csakádi összejövetlejkett,legjobb faji kereszteaPÁÉM de utálomhoyg ha isziom szenitimenáűlios leszek és eszemebe jutz a voltbaráznőm oedigr réfgen volt már.Cowboykarcsi
Há 😂 de hihetetlen hogy az ilyen hszre kapok enny +1et,nem is emlékeztem erre csak az tűnt fel az előbb hogy hogy megugrott a karmám,elkezdtem hát keresgélni hogy mire kaptam ennyi pluszegyet,erre ez jön velem szembe....

Annak viszont kimondottan örülök hogy a mesterrel hogy egymásra találtunk.Cowboykarcsi
aranyköpővé is tettelek 😛
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
iokmádo m az ilywen csakádi összejövetlejkett,legjobb faji kereszteaPÁÉM de utálomhoyg ha isziom szenitimenáűlios leszek és eszemebe jutz a voltbaráznőm oedigr réfgen volt már.Cowboykarcsi
Há 😂 de hihetetlen hogy az ilyen hszre kapok enny +1et,nem is emlékeztem erre csak az tűnt fel az előbb hogy hogy megugrott a karmám,elkezdtem hát keresgélni hogy mire kaptam ennyi pluszegyet,erre ez jön velem szembe....

Annak viszont kimondottan örülök hogy a mesterrel hogy egymásra találtunk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 597 — Invisible man
Sikerült mára megbetegedni. Utálom.szaba
Akkor te hoztad ide? Én se vagyok jól.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 485
Sikerült mára megbetegedni. Utálom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brutális hogy bria részegen tudja cowboykarcsi régi nickjét 😀MattMiller
de az újat tuti nem tudja

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Brutális hogy bria részegen tudja cowboykarcsi régi nickjét 😀