NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Tomeee 753
Ilyen elbaszott helyzetben még soha az életben nem voltam. Egy egész társaság fordul egymás ellen, azért mert táncoltam(!!!) egy csajjal.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hamzánál csak Földi nagyobb faszkalap.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
bukó a római jog, pedig kurvasokat tanultam rá, és tudtam is, csak hamza (tudom ez a név nem mond sokat, tanszékvezető római jog atyaúristen) úgy gondolta nem elég... annyit nem tett meg h rámnézzen vizsga közben, végig írkált valamit, egy wháá. ordítanék
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
én a buzikat akkor is rühellem ha szőrös az orruk ha nem......csak, hogy becsatlakozzak az eszmefuttatásba...bár lehet kár volt 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Tisztelt Fórumtársak!

Sajnálom, hogy anatómiai inkorrektségem, illetve egy későbbi, homoszexualitással kapcsolatos megjegyzésem ilyen indulatokat szított. Helyesen úgy kellett volna írnom, hogy az orrcimpámat (általában szőrtelen, de egy óvatlan mozdulattal könnyen megvágható) vágtam el, mivel utána Zorddd valószínűleg az orrnyeregre (ami ugye a külső rész, és ez az, amit a köznyelvben orrnak nevezünk, apró pelyhesedés lehet is rajta, de azt korántsem nevezném szőrnek) gondolt, utána pedig már az orrüregről (belső felület, élettanilag a legfontosabb) volt szó. Szeretném hozzátenni, hogy nem áll szándékomban lenézni sem a homoszexuális, sem a hosszú orrszőrű embereket, hiszen a génállományát kapja az ember, nem választja magának, és csak is sajnálatomat tudom kifejezni azok számára, akik számára ez kényelmetlen. Viszont őket szeretném megkérni, hogy akármilyen rossz is nekik, véletlenül se borotválják, inkább csak vágják rövidre, ugyanis az orr nyálkahártyájának egyáltalán nem tesz jót irritáció, a hártya megvastagodhat, váladékozhat, illetve a szaglás romlása következhet be. Az orrszőr, illetve az orrüreg eredeti funkciója pedig a lélegzés során a levegő tisztítása és szűrése, úgyhogy ha esztétikai okokból nincs rá szükség, ne basztassuk.

Köszönöm.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
nem bazeg.. nem volt komoly, mert nem szokásom az alapján leszólni másokat, hogy mit kapott a természettől 😉 Ez spec szerintem magas szintű gyökérség..
Amit írtam, azért írtam, mert valaki, de már vissza nem tekerek, jött a hülyeséggel, hogy buzi, aki orrszőrt borotvál, vagy jeti, ha kell neki vagy mi a tököm.fetomy
jajj ne vedd már komolyan, viccből írtam 😀eaglesmcnabb
ilyen amikor a humor nagyágyúi találkoznak

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem bazeg.. nem volt komoly, mert nem szokásom az alapján leszólni másokat, hogy mit kapott a természettől 😉 Ez spec szerintem magas szintű gyökérség..
Amit írtam, azért írtam, mert valaki, de már vissza nem tekerek, jött a hülyeséggel, hogy buzi, aki orrszőrt borotvál, vagy jeti, ha kell neki vagy mi a tököm.fetomy
jajj ne vedd már komolyan, viccből írtam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
What the F....-t csinál a tv2? 5 percenként beraknak egy 3 perces reklámot....szánalom a köbön

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Reggel borotválkozás közben megvágtam az orrom, de hogy a faszba sikerült összehozni, nem értem. Nem, nem láncfűrésszel volt. Viszont ömlött belőle a vér, és ez miatt sikerült is elkésni melóból...JSanyo
Én két hete jártam így 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem épp az ilyen esetről beszéltem, és egyébként sem volt komoly 😉fetomy
akkor rám értetted. Tök8 ígyis-úgyis bunkó vagy 😛 😂
engem pl. mindig kérdezgetnek hogy miért gyantáztatom magamat, és gecire idegel, holott tudomásom szerint nem szoktam ilyet csinálni...eaglesmcnabb
nem bazeg.. nem volt komoly, mert nem szokásom az alapján leszólni másokat, hogy mit kapott a természettől 😉 Ez spec szerintem magas szintű gyökérség..
Amit írtam, azért írtam, mert valaki, de már vissza nem tekerek, jött a hülyeséggel, hogy buzi, aki orrszőrt borotvál, vagy jeti, ha kell neki vagy mi a tököm.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem épp az ilyen esetről beszéltem, és egyébként sem volt komoly 😉fetomy
akkor rám értetted. Tök8 ígyis-úgyis bunkó vagy 😛 😂
engem pl. mindig kérdezgetnek hogy miért gyantáztatom magamat, és gecire idegel, holott tudomásom szerint nem szoktam ilyet csinálni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenesetre előbb buziság (bár inkább tinilány-szindróma) ha egy férfinak nem nő szőre, mintha 1-2 kényes helyen borotválja azt 😉fetomy
Veh azért nem növesztek szakállat mert az államon van egy téglalap alakú folt ahol nem nő szőr. Ehhez a buziságnak semmi köze 😛empty taxi
nem épp az ilyen esetről beszéltem, és egyébként sem volt komoly 😉
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mindenesetre előbb buziság (bár inkább tinilány-szindróma) ha egy férfinak nem nő szőre, mintha 1-2 kényes helyen borotválja azt 😉fetomy
ebben teljesen egyetértünk, az eléggé szar lehet 😊JSanyo
Akkor teljesen okés, hogy az új Star Wars-ban kosztüm nélkül játszhatom Csubakkát. Én leszek Csubi dzsunijor 😂
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mindenesetre előbb buziság (bár inkább tinilány-szindróma) ha egy férfinak nem nő szőre, mintha 1-2 kényes helyen borotválja azt 😉fetomy
ebben teljesen egyetértünk, az eléggé szar lehet 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Mindenesetre előbb buziság (bár inkább tinilány-szindróma) ha egy férfinak nem nő szőre, mintha 1-2 kényes helyen borotválja azt 😉fetomy
Veh azért nem növesztek szakállat mert az államon van egy téglalap alakú folt ahol nem nő szőr. Ehhez a buziságnak semmi köze 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Úgy délután fél 4 körül úgy rámjött a fejfájás, hogy azt hittem, meghalok.
Nagy nehezen sikerült aludnom kicsit, de most meg majd megfagyok.

A fentiek után még ez is. Fú de elegem van már ebből az évből.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
naja, hogy buziság. Köztudottan 10 nőből 9 vallja, hogy eszeveszetten szexis a pohárba lógó orrszőr... 😀toxique
amúgy azért érdekelne, hogy miért is buziság, ha olyat teszel, amitől a nők kisebb eséllyel hányják el magukat, ha rádnéznek.. 😀fetomy
LOLLL 😀 én úgy tudtam, hogy 10 nőből 9 nő az 1 nő 😊 nem tudom, hogy nektek milyen jeti génjeitek vannak, de nekem sose volt erre szükségem 😀JSanyo
Nem tudom neked milyen giliszta génjeid vannak, de attól még elég sok férfi küzd ezzel a problémával. Mellesleg nem kell naponta borotválni, de pár havonta nem árt. Mindenesetre előbb buziság (bár inkább tinilány-szindróma) ha egy férfinak nem nő szőre, mintha 1-2 kényes helyen borotválja azt 😉
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
naja, hogy buziság. Köztudottan 10 nőből 9 vallja, hogy eszeveszetten szexis a pohárba lógó orrszőr... 😀toxique
amúgy azért érdekelne, hogy miért is buziság, ha olyat teszel, amitől a nők kisebb eséllyel hányják el magukat, ha rádnéznek.. 😀fetomy
LOLLL 😀 én úgy tudtam, hogy 10 nőből 9 nő az 1 nő 😊 nem tudom, hogy nektek milyen jeti génjeitek vannak, de nekem sose volt erre szükségem 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kibaszott kurva család kopjon már le rólam,ez kibírhatatlan :mad:

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Durva cuccokat szedhetsz, ha már az orrod is szőrös... 😀Zorddd
Csak belül az, mint mindenki másnak, de azt borotválni már buziság 😀 igazából rohadt kómás voltam, valszeg megcsúszott a kezem

(amúgy köszi, hogy adtál kölcsön, tényleg hat a cucc)JSanyo
naja, hogy buziság. Köztudottan 10 nőből 9 vallja, hogy eszeveszetten szexis a pohárba lógó orrszőr... 😀toxique
amúgy azért érdekelne, hogy miért is buziság, ha olyat teszel, amitől a nők kisebb eséllyel hányják el magukat, ha rádnéznek.. 😀
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Reggel borotválkozás közben megvágtam az orrom, de hogy a faszba sikerült összehozni, nem értem. Nem, nem láncfűrésszel volt. Viszont ömlött belőle a vér, és ez miatt sikerült is elkésni melóból...JSanyo
Durva cuccokat szedhetsz, ha már az orrod is szőrös... 😀Zorddd
Csak belül az, mint mindenki másnak, de azt borotválni már buziság 😀 igazából rohadt kómás voltam, valszeg megcsúszott a kezem

(amúgy köszi, hogy adtál kölcsön, tényleg hat a cucc)JSanyo
naja, hogy buziság. Köztudottan 10 nőből 9 vallja, hogy eszeveszetten szexis a pohárba lógó orrszőr... 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
elkezdődnek a hétköznapok, és mindenki saját kezűleg mészárolja le magát 😀 kicsit én is félve megyek neki a napnak
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nekem a jobb csuklóm ment szét a hajnali Avs-meccs közbeni csapkodásban, de akkor nem is éreztem semmit. Most meg csak bal kézzel tudom fogni a whiskeys üveget, parázok is rendesen. :rolleyes:TheMileHighCity
Végső esetre ott a szívószál! 😊
Amúgy rá szoktam büntetni, ha valamim megsérül!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tegnap szétvertem a bal öklömet=Most fáj.catattack
Nekem a jobb csuklóm ment szét a hajnali Avs-meccs közbeni csapkodásban, de akkor nem is éreztem semmit. Most meg csak bal kézzel tudom fogni a whiskeys üveget, parázok is rendesen. :rolleyes:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Reggel borotválkozás közben megvágtam az orrom, de hogy a faszba sikerült összehozni, nem értem. Nem, nem láncfűrésszel volt. Viszont ömlött belőle a vér, és ez miatt sikerült is elkésni melóból...JSanyo
Durva cuccokat szedhetsz, ha már az orrod is szőrös... 😀Zorddd
Csak belül az, mint mindenki másnak, de azt borotválni már buziság 😀 igazából rohadt kómás voltam, valszeg megcsúszott a kezem

(amúgy köszi, hogy adtál kölcsön, tényleg hat a cucc)