Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tanulnám ezt a retket, (ami alapból gyűlölködésre ad okot, mert 9.30-kor vizsgázom és most kezdtem,) de a retek szúnyogok megzabálnak! :oeaglesmcnabb
Nekem déltől matek, harmadszor. El is kell jutni Győrbe, előtte összekapni magam, fél 8-kor kelés. Aludni nagyon nem bírok jó fura gondolatok keringenek a fejemben... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tanulnám ezt a retket, (ami alapból gyűlölködésre ad okot, mert 9.30-kor vizsgázom és most kezdtem,) de a retek szúnyogok megzabálnak! :oeaglesmcnabb
akkor ez most valami gyakorlati cucc lehet

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 460 — je suis poloska
Tanulnám ezt a retket, (ami alapból gyűlölködésre ad okot, mert 9.30-kor vizsgázom és most kezdtem,) de a retek szúnyogok megzabálnak! :o

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jóhát a magyar az stand up lesz valszeg.
Haver most olyan elemzést linkelt be, hogy az Ady:Föl-föl dobott kő szerkezete egy feldobott kő röppályájához hasonlít. Most komolyan, ki a franc képes kitalálni ilyen faszságokat. És elvárják, hogy ezt tanuljam meg.Chevy
szóbeliimre (magyar-töri-olasz) összesen az érettségi délelőttjén tanultam, szóval bőven jól állsz 😛Szobi22
Ismerős. Bementünk délelőtt, akkor ott amíg elmondták, hogy ki mikor fog, addig tanultunk, aztán mikor mondták, hogy majd csak délután, akkor hazamentünk, haverral south parkot néztünk, majd délután mentünk, és tanultunk, míg sorra nem kerültünk 😀 magyar-töri-angol-infó. Mondjuk csak a törit olvasgattam így is 😀
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
500 oldal alkotmány és parlamentarizmus történet. Holnap délre. Nem szoktam éjszaka tanulni 😀Hanni
délelőtt PP szig, délután BE szig.

and the winner is 😀

több mint 15 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
Ha vigasztal nekem 246 tétel, 1 nap. (Vegyipari géptan)
több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
holnap kezdődik a szóbeli?

na remélem mindenkinek szar lesz, aki tőlem akarja elvenni a helyetHöri
majd csak holnapután
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
holnap kezdődik a szóbeli?

na remélem mindenkinek szar lesz, aki tőlem akarja elvenni a helyet

több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jóhát a magyar az stand up lesz valszeg.
Haver most olyan elemzést linkelt be, hogy az Ady:Föl-föl dobott kő szerkezete egy feldobott kő röppályájához hasonlít. Most komolyan, ki a franc képes kitalálni ilyen faszságokat. És elvárják, hogy ezt tanuljam meg.Chevy
szóbeliimre (magyar-töri-olasz) összesen az érettségi délelőttjén tanultam, szóval bőven jól állsz 😛

több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
500 oldal alkotmány és parlamentarizmus történet. Holnap délre. Nem szoktam éjszaka tanulni 😀Hanni
Ön nyert 😀
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
500 oldal alkotmány és parlamentarizmus történet. Holnap délre. Nem szoktam éjszaka tanulni 😀
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ne kóstolgassanak már, mert rossz vége lesz...JC6
esetleg levélbombát kap az illető?maximilien
te hiányoztál még..JC6
márk te szemétláda! 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
ne kóstolgassanak már, mert rossz vége lesz...JC6
esetleg levélbombát kap az illető?maximilien
te hiányoztál még..
több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
bocs,de ezen most besírtam 😀
de átérzem,nekem 70 tétel,6-7 nap és a tudásom kb. 0 a tételekkel kapcsolatban 😀Newman
most esett le, hogy angolból is érettségizem, szóval 70 tétel van még 😀
de legalább a fizikát azt tudom, szóval ez mind töltelék (magyar-töri-angol)Chevy
az angolt nem számoltam 😀 arra nem tanulok
infóból kéne eléggé,de nehezebb,mint hittem
a többi nekem is csak töltelék,a cél ezeknél kb. a 20% elérése a szóbelin (főleg magyaron lesz a necces 😀)Newman
Jóhát a magyar az stand up lesz valszeg.
Haver most olyan elemzést linkelt be, hogy az Ady:Föl-föl dobott kő szerkezete egy feldobott kő röppályájához hasonlít. Most komolyan, ki a franc képes kitalálni ilyen faszságokat. És elvárják, hogy ezt tanuljam meg.
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
bocs,de ezen most besírtam 😀
de átérzem,nekem 70 tétel,6-7 nap és a tudásom kb. 0 a tételekkel kapcsolatban 😀Newman
most esett le, hogy angolból is érettségizem, szóval 70 tétel van még 😀
de legalább a fizikát azt tudom, szóval ez mind töltelék (magyar-töri-angol)Chevy
az angolt nem számoltam 😀 arra nem tanulok
infóból kéne eléggé,de nehezebb,mint hittem
a többi nekem is csak töltelék,a cél ezeknél kb. a 20% elérése a szóbelin (főleg magyaron lesz a necces 😀)

több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
bocs,de ezen most besírtam 😀
de átérzem,nekem 70 tétel,6-7 nap és a tudásom kb. 0 a tételekkel kapcsolatban 😀Newman
most esett le, hogy angolból is érettségizem, szóval 70 tétel van még 😀
de legalább a fizikát azt tudom, szóval ez mind töltelék (magyar-töri-angol)
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
50 tétel - 1 nap - don't freak outChevy
bocs,de ezen most besírtam 😀
de átérzem,nekem 70 tétel,6-7 nap és a tudásom kb. 0 a tételekkel kapcsolatban 😀

több mint 15 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
50 tétel - 1 nap - don't freak out
több mint 15 éve
maximilien 214 — #5
ne kóstolgassanak már, mert rossz vége lesz...JC6
esetleg levélbombát kap az illető?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
még 3 kibaszott óra szenvedés.
holnap a hírekben fogtok velem találkozni. majd a kékfényben
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
De gyűlölöm azt, amikor ismeretlen emberek ítélkeznek felettem, pár hozzászólás után. Nagy az internet világa, az ember írhat bármit, de ha nem egyezik a véleményünk, ne kóstolgassanak már, mert rossz vége lesz...
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
2 lehetőség előtt állok.
vagy idegösszeroppanást kapok, vagyok holnap bemegyek a melóhelyre és a nagykést 10x megforgatom a főnökömben.

hogy lehet valaki ekkora fasszopó senkiházi mocskos ribanc, hogy utolsó nap után még a hétvégére hozzámbasz 1 hétnyi geciszart hogy csináld meg?

ennyire mi a faszomért használják ki hogy kell a pénz?
komolyan kibaszott vérengzést fogok végrehajtani. már szétvertem itthon mindent amit lehetharomt
Pontosan azért csinálják, hogy te szenvedj. Nálunk is ilyen a főnök. Neki az a heppje,hogy értelmetlen dolgokat parancsol meg (vidd ide ezt,majd tedd le ott és hozd vissza holnap kb) csak azért,hogy érezhesse a hatalmát és röhögjön a mi dühünkön.
Erre sajnos nincs megoldás, mi rájöttünk arra,hogyha vigyorogva tűrjük a baszakodást akkor előbb utóbb megunja. Tudom,hogy ez neked nem segítség,csak leírtam.

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
2 lehetőség előtt állok.
vagy idegösszeroppanást kapok, vagyok holnap bemegyek a melóhelyre és a nagykést 10x megforgatom a főnökömben.

hogy lehet valaki ekkora fasszopó senkiházi mocskos ribanc, hogy utolsó nap után még a hétvégére hozzámbasz 1 hétnyi geciszart hogy csináld meg?

ennyire mi a faszomért használják ki hogy kell a pénz?
komolyan kibaszott vérengzést fogok végrehajtani. már szétvertem itthon mindent amit lehetharomt
Segíteni nem lehet vhogy? (mmint neked)szaba
de. adsz egy élesebb kést mert az itthoni szar.

komolyan bazmeg nem látom a végét ennek a gecinek, pedig úgy szólt a megállapodásom ezekkel a faszokkal hogy pénteken vége. mocsadék senkik.
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 910
2 lehetőség előtt állok.
vagy idegösszeroppanást kapok, vagyok holnap bemegyek a melóhelyre és a nagykést 10x megforgatom a főnökömben.

hogy lehet valaki ekkora fasszopó senkiházi mocskos ribanc, hogy utolsó nap után még a hétvégére hozzámbasz 1 hétnyi geciszart hogy csináld meg?

ennyire mi a faszomért használják ki hogy kell a pénz?
komolyan kibaszott vérengzést fogok végrehajtani. már szétvertem itthon mindent amit lehetharomt
Segíteni nem lehet vhogy? (mmint neked)
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
2 lehetőség előtt állok.
vagy idegösszeroppanást kapok, vagyok holnap bemegyek a melóhelyre és a nagykést 10x megforgatom a főnökömben.

hogy lehet valaki ekkora fasszopó senkiházi mocskos ribanc, hogy utolsó nap után még a hétvégére hozzámbasz 1 hétnyi geciszart hogy csináld meg?

ennyire mi a faszomért használják ki hogy kell a pénz?
komolyan kibaszott vérengzést fogok végrehajtani. már szétvertem itthon mindent amit lehet