NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
a Mester már a KPMG padjait koptatja 😀eaglesmcnabb
és nem padot, hanem karfás irodai széket 😀briareos
De te mit dolgozol? Én eddig azt hittem valami közgazdász szerűség, de akkor jogot tanulsz.tenorx
nemzetközi áfatanácsadással foglalkozok főleg.
edit: amúgy meglepően magas a jogászok aránya a departmentben

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
amúgy te most hol tartasz, vagy hova jársz?
anno olvastam h "az elte draftolt aztán jött a free agency" de nem emlékszem hogyan volt tovább

egyébként az a szar h ez a róma rohadtul nem vészes tárgy, simán megtanulható, csak felfújják meg gecik a vizsgán..brk
a Mester már a KPMG padjait koptatja 😀eaglesmcnabb
és nem padot, hanem karfás irodai széket 😀briareos
De te mit dolgozol? Én eddig azt hittem valami közgazdász szerűség, de akkor jogot tanulsz.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és nem padot, hanem karfás irodai széket 😀briareos
képletesen értettem 😀 gondoltam hogy nem fapados 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
amúgy te most hol tartasz, vagy hova jársz?
anno olvastam h "az elte draftolt aztán jött a free agency" de nem emlékszem hogyan volt tovább

egyébként az a szar h ez a róma rohadtul nem vészes tárgy, simán megtanulható, csak felfújják meg gecik a vizsgán..brk
a Mester már a KPMG padjait koptatja 😀eaglesmcnabb
és nem padot, hanem karfás irodai széket 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
..briareos
amúgy te most hol tartasz, vagy hova jársz?
anno olvastam h "az elte draftolt aztán jött a free agency" de nem emlékszem hogyan volt tovább

egyébként az a szar h ez a róma rohadtul nem vészes tárgy, simán megtanulható, csak felfújják meg gecik a vizsgán..brk
még mindig küzdök a joggal de már csak levelezőn, mert mellette fulltime dolgozom

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
amúgy te most hol tartasz, vagy hova jársz?
anno olvastam h "az elte draftolt aztán jött a free agency" de nem emlékszem hogyan volt tovább

egyébként az a szar h ez a róma rohadtul nem vészes tárgy, simán megtanulható, csak felfújják meg gecik a vizsgán..brk
a Mester már a KPMG padjait koptatja 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
..briareos
amúgy te most hol tartasz, vagy hova jársz?
anno olvastam h "az elte draftolt aztán jött a free agency" de nem emlékszem hogyan volt tovább

egyébként az a szar h ez a róma rohadtul nem vészes tárgy, simán megtanulható, csak felfújják meg gecik a vizsgán.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az az igazság, hogy Tomee az abszolút anti-briareos.
Minden másnap beírja, hogy hogyan szopatták szét az agyát a picsák 😛

Ennél durvábban nem is lehetne image-t rombolni 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Tomeee
vannak rajta kívül haverjaid? vannak
van csajod? nincs
hol a kérdés?.brk
bros before hoesbriareos
ebben az esetben a srác tűnik hisztis picsának 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
...Tomeee
vannak rajta kívül haverjaid? vannak
van csajod? nincs
hol a kérdés?.brk
😂 ott a pont.
látszik hogy jogot tanulsz. Átlátod a helyzetet 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
...Tomeee
vannak rajta kívül haverjaid? vannak
van csajod? nincs
hol a kérdés?.brk
bros before hoes

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Hamzánál csak Földi nagyobb faszkalap.Gogo
hamza, földi, siklósi (ő ott van még?)briareos
naná hogy
bár sztem siklósi még egész korrekt tud lenni. legalábbis szeminárium alapján..brk
muhahahhaha 😀
legnagyobb hitvány geci az egész tanszékről 😀
földit majd megszereted proszemináriumon, utána már nem fogsz parázni tőle.
hamza meg úgyis eltöri valamilyét vagy elhúz japánba vizsgaidőszak felénél

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Tomeee
vannak rajta kívül haverjaid? vannak
van csajod? nincs
hol a kérdés?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hamzánál csak Földi nagyobb faszkalap.Gogo
hamza, földi, siklósi (ő ott van még?)briareos
naná hogy
bár sztem siklósi még egész korrekt tud lenni. legalábbis szeminárium alapján.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Hamzánál csak Földi nagyobb faszkalap.Gogo
hamza, földi, siklósi (ő ott van még?)

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szedd fel a csajt a nyávogókat meg hagyd a picsába.kristof
egyetértek,nagy haver az ilyen nyávogó picsa....,megérthetné a helyzetet
az ilyeneket hagyni kell a faszba

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szedd fel a csajt a nyávogókat meg hagyd a picsába.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Add elő, hogy teljesen szétcsaptad magad, józanul természetesen sose tennél ilyet.tenorx
Nem akarom mentegetni magam, valamilyen szinten hibás vagyok.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilyen elbaszott helyzetben még soha az életben nem voltam. Egy egész társaság fordul egymás ellen, azért mert táncoltam(!!!) egy csajjal.Tomeee
annyira csúnya volt? 😀 ha nem akkor kapják be!eaglesmcnabb
Adott a csaj és egy haverom. Jóbarátok, de a csávó beleszeret a lányba, aki megmondja neki hogy ő nemszeretne többet tőle. Ez 2 hónapja volt. Ezzel egyidőben én belezúgok a csajba, de magamba fojtom a csávó miatt aki még mindig szereti nyilván és még mindig haverom.
Múltkor volt egy buli, ahol egész végig a csajjal voltam, de még csak egy kurva csók sem volt. 2 napra rá kitört a balhé, a srác nem áll szóba velem, a lányt is elküldte a picsába, neki azóta azért legalább visszaír fb-on.
Azóta még egykét ember bejelentette hogy most ne keressék egy ideig, stb. Folytathatnám, de nem teszem, a faszom kivan mindennel. Ebből csak vesztesen jöhetek ki.Tomeee
Add elő, hogy teljesen szétcsaptad magad, józanul természetesen sose tennél ilyet.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ja a slusszpoén az, hogy miután megtörtént ez a hiba, még úgy voltam vele hogy jó, utáljanak páran, ha közben legalább a csajjal lehetek. A csaj persze beadta a nemtudommilegyen, nemnagyon akarok komoly kapcsolatot dumát... 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ilyen elbaszott helyzetben még soha az életben nem voltam. Egy egész társaság fordul egymás ellen, azért mert táncoltam(!!!) egy csajjal.Tomeee
annyira csúnya volt? 😀 ha nem akkor kapják be!eaglesmcnabb
Adott a csaj és egy haverom. Jóbarátok, de a csávó beleszeret a lányba, aki megmondja neki hogy ő nemszeretne többet tőle. Ez 2 hónapja volt. Ezzel egyidőben én belezúgok a csajba, de magamba fojtom a csávó miatt aki még mindig szereti nyilván és még mindig haverom.
Múltkor volt egy buli, ahol egész végig a csajjal voltam, de még csak egy kurva csók sem volt. 2 napra rá kitört a balhé, a srác nem áll szóba velem, a lányt is elküldte a picsába, neki azóta azért legalább visszaír fb-on.
Azóta még egykét ember bejelentette hogy most ne keressék egy ideig, stb. Folytathatnám, de nem teszem, a faszom kivan mindennel. Ebből csak vesztesen jöhetek ki.Tomeee
Igyál még, és fogd rá a nyuszira. Az idő megoldja....
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ne foglalkozz komolytalan emberekkel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
love is painful, pointless, overrated
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ilyen elbaszott helyzetben még soha az életben nem voltam. Egy egész társaság fordul egymás ellen, azért mert táncoltam(!!!) egy csajjal.Tomeee
annyira csúnya volt? 😀 ha nem akkor kapják be!eaglesmcnabb
Adott a csaj és egy haverom. Jóbarátok, de a csávó beleszeret a lányba, aki megmondja neki hogy ő nemszeretne többet tőle. Ez 2 hónapja volt. Ezzel egyidőben én belezúgok a csajba, de magamba fojtom a csávó miatt aki még mindig szereti nyilván és még mindig haverom.
Múltkor volt egy buli, ahol egész végig a csajjal voltam, de még csak egy kurva csók sem volt. 2 napra rá kitört a balhé, a srác nem áll szóba velem, a lányt is elküldte a picsába, neki azóta azért legalább visszaír fb-on.
Azóta még egykét ember bejelentette hogy most ne keressék egy ideig, stb. Folytathatnám, de nem teszem, a faszom kivan mindennel. Ebből csak vesztesen jöhetek ki.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ilyen elbaszott helyzetben még soha az életben nem voltam. Egy egész társaság fordul egymás ellen, azért mert táncoltam(!!!) egy csajjal.Tomeee
annyira csúnya volt? 😀 ha nem akkor kapják be!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!