NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 069 — no es importante
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Kontaktlencse?Tomeee
Mondom: Műtét! Ez az egyetlen alternatíva!catattack
és miből ha épp nincs rá lóvé?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Kontaktlencse?Tomeee
Mondom: Műtét! Ez az egyetlen alternatíva!
több mint 13 éve
Tomeee 753
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Kontaktlencse?

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
csajok szeretik a szemüveges csávókat (állítólag) csak normális keretet kell választani.

ha a $ a lényeg akkor SZTK keret lesz 😀 (én karácsonyra vettem új szemüt és 30 volt)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Alkoholfogyasztáskor soha me tartsd magadnál!gyeek
meg depi koncerten se

több mint 13 éve
catattack 3 520
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Spórolj és irány a műtét!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Alkoholfogyasztáskor soha me tartsd magadnál!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Na és milyen keretet sikerült választani? Remélem valami ütőset..😛GRAFI
járó.

amúgy is a $ a lényeg

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Na és milyen keretet sikerült választani? Remélem valami ütőset..😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 504 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jövő héttől szemüveges leszek basszamegHöri
Nem olyan rossz az. Én 11 vagy 12 éves korom óta vagyok az. Meg lehet szokni elég hamar.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jövő héttől szemüveges leszek basszameg

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha még egyszer meghallom valamelyik csaj ismerősömtől hogy milyen bunkók a mostani férfiak és hogy nincs egy normális férfi se már,én azt esküszöm szájba vágom(vagy verem).Csak személyes tapasztalatból tudnék legalább 3 olyan esetet mondani amikor olyan faszi lett választva helyettem aki kb úgy beszélt az adott hölggyel mintha a seggéből rángatta volna elő...Ezek után ne rinyáljon nekem egyik se azért mert a férfiak "bunkók",ezt az istentelen baromságot!Cowboykarcsi
Ugyan, mind hülye. Mind unalmasnak tartja a normál fazonokat, utána meg sírnak 30 felett, hogy mért nincs rendes kapcsolatuk, meg már kéne gyerek. Aztán agylövés faszikkal jönnek össze. Menő, macsó, jóképű, ggazdag, bunkó, seggfejjel, aki alázza, megcsalja, de hát a szint az szint. Normál = unalmas = nem kell. Akkor meg is érdemlik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mehetek jövőhéten is vizsgázni, 4%al basztam el...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rühellem, hogy vizsgaidőszakban minden haverom a vizsgákról dumál, dicsekszik/károg, kérdezget engem, hogy hogy megy, ahelyett, hogy basznának rá és egyszerűen innának.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
lehet... csak nem a SPARos 😀eaglesmcnabb
Az sem olyan rossz amúgy. 😀
Van a tesconak valami saját márkája, sun... Nem jut eszembe a neve, nah az finom nagyon a hohes c mellett, csak olcsóbb azért. 😊F.Schleck
Nem a solfrutta-ra gondolsz?Mondjuk az 50%os de azt én is nagyon szeretem,pedig egyébként kimondottan utálom a narancs levet,de ezt az egy márkát valamiért nem tudom megunni meginni annál inkább 😊Cowboykarcsi
A solfruta az pennys cucc. Rákerestem, a Sun Grown nevű világmárkára gondoltam. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mi bajod van vele? A legfaszább alkoholmentes ital.F.Schleck
lehet... csak nem a SPARos 😀eaglesmcnabb
Az sem olyan rossz amúgy. 😀
Van a tesconak valami saját márkája, sun... Nem jut eszembe a neve, nah az finom nagyon a hohes c mellett, csak olcsóbb azért. 😊F.Schleck
Nem a solfrutta-ra gondolsz?Mondjuk az 50%os de azt én is nagyon szeretem,pedig egyébként kimondottan utálom a narancs levet,de ezt az egy márkát valamiért nem tudom megunni meginni annál inkább 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
100%-os narancslé... nem csak drága, de még szar is...eaglesmcnabb
Mi bajod van vele? A legfaszább alkoholmentes ital.F.Schleck
lehet... csak nem a SPARos 😀eaglesmcnabb
Az sem olyan rossz amúgy. 😀
Van a tesconak valami saját márkája, sun... Nem jut eszembe a neve, nah az finom nagyon a hohes c mellett, csak olcsóbb azért. 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
kezdjetek el akkor 30-40 éves nők felé kacsintgatni, ők már nagyjából tudják, mit akarnak, szerelemdokikJJ Tiller
Volt egy haverom (23-25 eves korszak), aki egy idoben megfogadta, hogy elege van a csitrikbol.. es cougarokkal fog nyomulni (30-35 kozott volt nala a korosztaly asszem)
Tokeletes volt egy darabig, isteni volt veluk beszelgetni (lehetett veluk beszelgetni!), borozni, kiallitasra jarni.. de mivel mindegyikuk gyereket akart zaros hataridon belul, asszem a masodik/harmadik rovid kapcsolat (egyet nem hajlando elismerni 😀) utan ismet filozofiat valtott 😊Igor
Pedig volt még párszázezer. Ha mindegyikkel csak 1-2 hétig nyomul, akkor is elég párszáz nő évtizedekre. Nem a filozófia a hibás, hanem nem volt elég kitartó. 😊

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
100%-os narancslé... nem csak drága, de még szar is...eaglesmcnabb
Mi bajod van vele? A legfaszább alkoholmentes ital.F.Schleck
lehet... csak nem a SPARos 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
100%-os narancslé... nem csak drága, de még szar is...eaglesmcnabb
Mi bajod van vele? A legfaszább alkoholmentes ital.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
kezdjetek el akkor 30-40 éves nők felé kacsintgatni, ők már nagyjából tudják, mit akarnak, szerelemdokikJJ Tiller
Volt egy haverom (23-25 eves korszak), aki egy idoben megfogadta, hogy elege van a csitrikbol.. es cougarokkal fog nyomulni (30-35 kozott volt nala a korosztaly asszem)
Tokeletes volt egy darabig, isteni volt veluk beszelgetni (lehetett veluk beszelgetni!), borozni, kiallitasra jarni.. de mivel mindegyikuk gyereket akart zaros hataridon belul, asszem a masodik/harmadik rovid kapcsolat (egyet nem hajlando elismerni 😀) utan ismet filozofiat valtott 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 127 — #NoStress
a nők 16 évesek mind. Szellemileg. Ott megrekednek és annyi.haromt
Én ezt nem igazán így tapasztaltam.
Megfelelő kommunikációval a legtöbb nő teljesen normális, mondhatni jól használható.
Megfelelő kommunikáción nem egy standard hozzáállást értek, hanem egyénre szabottat.
Mivel a nők nagy része valóban nem tudja tulajdonképpen mit is akar, a pasi feladata rádöbbenteni arra, hogy adott esetben őt.
Akinek ez nem sikerül, ne a nőben/nőkben keresse a hibát, hanem azt nézze, mit rontott el az adott szituációban, mivel a nők nem olyan bonyolultak, mint ahogy sokan takaróznak ezzel.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
100%-os narancslé... nem csak drága, de még szar is...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Én elégedett vagyok!
A feleségem egy főnyeremény, és én meg is ütöttem! 😊vadibandi
akkor már jelentelek is fel, és te leszel az ügyvédem saját magad ellen is 😛
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én elégedett vagyok!
A feleségem egy főnyeremény, és én meg is ütöttem! 😊