Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 596
Howard Webb,

hogy basszon szájba téged egy ló a ravatalodon miután éveken át tartó kínok között megdögöltél.

Nincs nálad nagyobb gerinctelen féreg a világon. Nem az első Liverpool meccs volt a mai, amelyet így elcsaltál te fasz, és nem is a második.

Kívánom, hogy az FA összes többi vezetőjével és játékvezetőjével is történjen meg ugyanez.

Életemben nem voltam még ennyire dühös. Még szerencse, hogy ekkora önuralmam van, és megúszta szobám egyben...

:mad: :mad: :mad:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kellene részegen bruce leet játszani, mert fenn áll a veszélye, hogy a célul kitűzött long drinkes pohár helyett, a korlátot karatéjozod meg teli rüszttel, és úgy kell hazahozni...gabtsi
én anno mamáméknál éreztem a késztetést, hogy leuntánozzam ezt http://www.youtube.com/watch?v=P7zcQ5rt1Y0 a gólt a szobában egy szivacslabdával, sajnos az asztal sarkát bombáztam szét, és ömlött a vér a nagylábujjamból 😀konqueror
mekkora meccs volt. ilyen szar spanyol válogatott se volt azóta 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem kellene részegen bruce leet játszani, mert fenn áll a veszélye, hogy a célul kitűzött long drinkes pohár helyett, a korlátot karatéjozod meg teli rüszttel, és úgy kell hazahozni...gabtsi
én anno mamáméknál éreztem a késztetést, hogy leutánozzam ezt http://www.youtube.com/watch?v=P7zcQ5rt1Y0 a gólt a szobában egy szivacslabdával, sajnos az asztal sarkát bombáztam szét, és ömlött a vér a nagylábujjamból 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem kellene részegen bruce leet játszani, mert fenn áll a veszélye, hogy a célul kitűzött long drinkes pohár helyett, a korlátot karatéjozod meg teli rüszttel, és úgy kell hazahozni...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
😂 😂 😂
ez kéész 😂 bocs fetomy, de ez hatalmas 😂 😂Hurka
Utánaírta, hogy "magát" szóval Hurka nem ér csalni. 😛Vrijbloed
De egy óra múlva írta oda, mikor realizálta hibáját. 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
😂 😂 😂
ez kéész 😂 bocs fetomy, de ez hatalmas 😂 😂Hurka
Utánaírta, hogy "magát" szóval Hurka nem ér csalni. 😛Vrijbloed
Sztem azt csak utána írta fetomy 😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
gondoltam vasárnap reggel beszélgetek egy kicsit a barátnőmmel... fasza, akkor bassza meg mindenki.fetomy
vadibandi
😂 😂 😂
ez kéész 😂 bocs fetomy, de ez hatalmas 😂 😂Hurka
Utánaírta, hogy "magát" szóval Hurka nem ér csalni. 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
mi?mi? én nem látok semmit :rolleyes: 😀 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
gondoltam vasárnap reggel beszélgetek egy kicsit a barátnőmmel... fasza, akkor bassza meg mindenki.fetomy
vadibandi
😂 😂 😂
ez kéész 😂 bocs fetomy, de ez hatalmas 😂 😂
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
gondoltam vasárnap reggel beszélgetek egy kicsit a barátnőmmel... fasza, akkor bassza meg mindenki.fetomy
Fontos a helyes központozás!




több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
imádom, amikor a családom, aki folyton baszogat, hog ynem csinálok semmit, egy pillanat alatt le tudja törni a lelkesedésemet, amikor végre találok valamit, amit élvezek, és szeretek, sőt még jó is vagyok benne... mindezt azért, mert gondoltam vasárnap reggel beszélgetek egy kicsit a barátnőmmel...

fasza, akkor bassza meg mindenki. magát 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
részletezzem?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Modernebb telókra már vannak okosságok lopás ellen is, mint pl. itt a 123-as hsz.-ben...Rataccess
Az a baj, hogy a rend őreit nem könnyű rávenni ilyen kis okosságok alapján történő nyomozásra.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Modernebb telókra már vannak okosságok lopás ellen is, mint pl. itt a 123-as hsz.-ben...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Inkább a cigányok használják mint a halak?Black_Adder
ha használják akkor meg lehet találniharomt
tényleg ilyenkor mivan?
ha valamelyik lakatos húlió 24/7-ben hívja a bodgán dzsesszikáját, akkor rajtad vasalja be a szolgáltató a számlát?briareos
egyébként igen, bárki mondhatja, hogy ellopták, tehát rajta vasalnák be. éppen ezért kell a simet tiltani rögtön, ha kiderül, hogy elcsórták. a telefont meg akkor kell tiltani, ha már nincs remény arra, hogy visszakapja az ember.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a sim le van tiltva az éjjel megtettem. szóval számlát nem csinál
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Inkább a cigányok használják mint a halak?Black_Adder
ha használják akkor meg lehet találniharomt
tényleg ilyenkor mivan?
ha valamelyik lakatos húlió 24/7-ben hívja a bodgán dzsesszikáját, akkor rajtad vasalja be a szolgáltató a számlát?briareos
ilyenkor az az elso dolga a parasztnak h lehuzza a wcn a simkartyat tapasztalataim szerint :/
edit mivel ugysem a kartyara utaznak es nem annyira ertelmesek h ismerjek mi az az imei szam
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Csak ha látják, hogy le van tiltva, könnyen a Dunában végezheti a cucc.F.Schleck
Inkább a cigányok használják mint a halak?Black_Adder
ha használják akkor meg lehet találniharomt
tényleg ilyenkor mivan?
ha valamelyik lakatos húlió 24/7-ben hívja a bodgán dzsesszikáját, akkor rajtad vasalja be a szolgáltató a számlát?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az IMEI-t a szolgáltatón keresztül tudod letiltatni, és nyugodtan le lehet, mert én úgy tudom, hogy a rendszerhez való csatlakozási kísérleteket is rögzítik, így nem probléma, ha le van tiltva.Dub
Csak ha látják, hogy le van tiltva, könnyen a Dunában végezheti a cucc.F.Schleck
Inkább a cigányok használják mint a halak?Black_Adder
ha használják akkor meg lehet találni
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
és hogy kell? bemászok a kerületi kapitányságra és ott teszek feljelentést?
gondolom akkor ne tiltassam le az IMEI-t mert ha nem használják nem lehet megtalálniharomt
Az IMEI-t a szolgáltatón keresztül tudod letiltatni, és nyugodtan le lehet, mert én úgy tudom, hogy a rendszerhez való csatlakozási kísérleteket is rögzítik, így nem probléma, ha le van tiltva.Dub
Csak ha látják, hogy le van tiltva, könnyen a Dunában végezheti a cucc.F.Schleck
Inkább a cigányok használják mint a halak?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Letiltani semmiképpen nem kell. Hadd higgyék, hogy minden okés.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
és hogy kell? bemászok a kerületi kapitányságra és ott teszek feljelentést?
gondolom akkor ne tiltassam le az IMEI-t mert ha nem használják nem lehet megtalálniharomt
Az IMEI-t a szolgáltatón keresztül tudod letiltatni, és nyugodtan le lehet, mert én úgy tudom, hogy a rendszerhez való csatlakozási kísérleteket is rögzítik, így nem probléma, ha le van tiltva.Dub
Csak ha látják, hogy le van tiltva, könnyen a Dunában végezheti a cucc.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Most kötekedhetnék, hogy a rendőrkapitányt az országos rendőrfőkapitány nevezi ki, akit meg Pintér, de nem teszem, mert jó duma volt 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy éve írtam ide a rendőrség hozzáállásáról a telefonlenyomozás ügyében... Pedig ott mást is lenyúltak. Én adtam nekik a tippeket, hogy mit kéne csinálni, de leráztak azzal, hogy ők ilyenek alapján nem szoktak nyomozni.
De mivel azóta Fidesz-kormány van, biztosan együttműködőbben járnak el 😉

Vicc nélkül, a rossz tapasztalat ellenére én is megpróbálnám a zsarukat.atapapa
elfeledkezel róla hogy a XIII.kerületi kapitányság ávósokból áll. Ez itt Angyalföld ahova nem ér el a NER keze 😊
Persze azért bepróbálom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy éve írtam ide a rendőrség hozzáállásáról a telefonlenyomozás ügyében... Pedig ott mást is lenyúltak. Én adtam nekik a tippeket, hogy mit kéne csinálni, de leráztak azzal, hogy ők ilyenek alapján nem szoktak nyomozni.
De mivel azóta Fidesz-kormány van, biztosan együttműködőbben járnak el 😉

Vicc nélkül, a rossz tapasztalat ellenére én is megpróbálnám a zsarukat.atapapa
ha nem segítenek a yardok, akkor egy dolgot lehet csinálni:

felkeresni a szupercsapatot.