Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Egy éve írtam ide a rendőrség hozzáállásáról a telefonlenyomozás ügyében... Pedig ott mást is lenyúltak. Én adtam nekik a tippeket, hogy mit kéne csinálni, de leráztak azzal, hogy ők ilyenek alapján nem szoktak nyomozni.
De mivel azóta Fidesz-kormány van, biztosan együttműködőbben járnak el 😉

Vicc nélkül, a rossz tapasztalat ellenére én is megpróbálnám a zsarukat.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
és hogy kell? bemászok a kerületi kapitányságra és ott teszek feljelentést?
gondolom akkor ne tiltassam le az IMEI-t mert ha nem használják nem lehet megtalálniharomt
Az IMEI-t a szolgáltatón keresztül tudod letiltatni, és nyugodtan le lehet, mert én úgy tudom, hogy a rendszerhez való csatlakozási kísérleteket is rögzítik, így nem probléma, ha le van tiltva.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ja, lopott telefont simán meg tudnak találni, ebben tényleg használható a polícia.Döme
Megtudnak csak nem akarják, nagyfaterom autójából vadászfegyvereket loptak el a telefon mellet és még akkor sem voltak hajlandóak a telefon után menni.JayB
Gondolom kapitánysága válogatja, Szegeden már több haveromnak is meglett így a telója.Döme
Pesten lakótársamnak nem lett meg :/ Attól még én is megpróbálnám, sokat nem veszít vele az ember.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, lopott telefont simán meg tudnak találni, ebben tényleg használható a polícia.Döme
Megtudnak csak nem akarják, nagyfaterom autójából vadászfegyvereket loptak el a telefon mellet és még akkor sem voltak hajlandóak a telefon után menni.JayB
Gondolom kapitánysága válogatja, Szegeden már több haveromnak is meglett így a telója.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és hogy kell? bemászok a kerületi kapitányságra és ott teszek feljelentést?
gondolom akkor ne tiltassam le az IMEI-t mert ha nem használják nem lehet megtalálni
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 913
Ja, lopott telefont simán meg tudnak találni, ebben tényleg használható a polícia.Döme
Megtudnak csak nem akarják, nagyfaterom autójából vadászfegyvereket loptak el a telefon mellet és még akkor sem voltak hajlandóak a telefon után menni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja, lopott telefont simán meg tudnak találni, ebben tényleg használható a polícia.Döme
ha ezt mondjátok akkor bepróbálom
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, lopott telefont simán meg tudnak találni, ebben tényleg használható a polícia.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Van vmi ilyen kárpótlási szolgálat azt tudom hogyha az irataidat lopják azt megtérítik a telefont nem vágom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Csóri Tibi. Mikor kiírtad facebookra amit írtál, meg előző nap a kocsma emlegetése, tudtam, hogy valami ilyen lesz.
Egyébként tényleg érdemes bemenni a yardra, lazán meg tudják találni.
Apósom vett valami nem túl extra Samsungot használtan egy telefonos üzletben. Pár hónap múlva csörgött a telefonja, és a rendőrségről keresték, mondták, hogy jó lenne, ha befáradna. Szerencséjére meg volt a számla a telóról, így legalább őt nem basztatták tovább.
Szóval ennyit megér, hátha meg lesz.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
valahogy megoldják ezek a gecik. remélem egyszer lesz szerencsén nagyobb mennyiséget megölni belőlükharomt
Rendőrségen feljelentést kell tenni, plusz szolgáltatónak is szólni, hogy figyeljék a telót. Persze basznának rá szvsz...De azért egy próbát megér.Asbee
rendőrséggel mit érek? semmit.haromt
Ha tudod a telefon IMEI vagy milyen kódját, akkor letiltathatod. Vissza nem kapod, de legalább ők is megszopják...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt sosem értettem h lehet valakinek ellopni a telefonját.
nekem mindig zsebben van.briareos
valahogy megoldják ezek a gecik. remélem egyszer lesz szerencsén nagyobb mennyiséget megölni belőlükharomt
Rendőrségen feljelentést kell tenni, plusz szolgáltatónak is szólni, hogy figyeljék a telót. Persze basznának rá szvsz...De azért egy próbát megér.Asbee
rendőrséggel mit érek? semmit.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ezt sosem értettem h lehet valakinek ellopni a telefonját.
nekem mindig zsebben van.briareos
valahogy megoldják ezek a gecik. remélem egyszer lesz szerencsén nagyobb mennyiséget megölni belőlükharomt
Rendőrségen feljelentést kell tenni, plusz szolgáltatónak is szólni, hogy figyeljék a telót. Persze basznának rá szvsz...De azért egy próbát megér.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
lakótársamtól 3 retek cigány lopta el vagy 2-3 hónapja, kés is volt náluk, mondjuk az már rablás. Ezeknek nincs más dolguk, kifejlesztik a lopás legmagasabb szintjét. észre sem veszed, már el is loptál.eaglesmcnabb
na az a durva 😮

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ezt sosem értettem h lehet valakinek ellopni a telefonját.
nekem mindig zsebben van.briareos
valahogy megoldják ezek a gecik. remélem egyszer lesz szerencsén nagyobb mennyiséget megölni belőlükharomt
lakótársamtól 3 retek cigány lopta el vagy 2-3 hónapja, kés is volt náluk, mondjuk az már rablás. Ezeknek nincs más dolguk, kifejlesztik a lopás legmagasabb szintjét. észre sem veszed, már el is lopták.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt sosem értettem h lehet valakinek ellopni a telefonját.
nekem mindig zsebben van.briareos
valahogy megoldják ezek a gecik. remélem egyszer lesz szerencsén nagyobb mennyiséget megölni belőlük
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tibi mi történt éjjel? 😀briareos
ellopta a telefonomat valami férég. ami biztos hogy cigány volt mert ilyen dolgokkal csak ők foglalkoznakharomt
Ez geciszar érzés tud lenni.... Ha valami mákod van és kiesett, akkor talán visszakerül hozzád (Szerencsen vannak ilyenek, Pesten nem hiszem, hogy túl valószínű 😀 )
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
ezt sosem értettem h lehet valakinek ellopni a telefonját.
nekem mindig zsebben van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tibi mi történt éjjel? 😀briareos
ellopta a telefonomat valami férég. ami biztos hogy cigány volt mert ilyen dolgokkal csak ők foglalkoznak
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha valaki ír egy oldalra és linkel hozzá egy videót, legalább belenézhetne egy kicsit és akkor kiderülhetne, hogy baromságot amit ír:
http://www.origo.hu/sport/jegkorong/20110108-sorozatban-kilenc-golt-szerezve-forditott-a-toronto-az-atlanta-ellen.html
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
tibi mi történt éjjel? 😀

több mint 13 éve
catattack 3 520
Balfasz kollégák! Félvállról veszik a napot és én iszom meg a levét! F.ck you!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Szemüveg témához:Kb 12 éves orom óta vagyok szemüveges(9 éve) és eddig nekem semmi problémám nem volt belőle,se bulizásilag(jó keretet kell venni és akkor még az igazán kemény pogózástól sem esik le 😀 ) ismerkedésben sem(pedig itt is nyernék az ötös dioptriával ha jól olvastam az előttem hozzá szólókat)okozott problémát soha.Ami engem egy picit zavar az az ha netán verekedésre kerül a sor nyilván cinkes szemüvegesnek lenni,de eddig az ilyen helyzeteket is sikerült megoldani hálisten.Szóval nem olyan gáz az Höri 😉Cowboykarcsi
gyenge, nekem 6 és 6,5 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Árral kapcsolatban el vagytok informálva! 5 éve műtötték meg a szemem 130ezer volt ha jól emlékszem.
Ami a k.rva nagy luxus az a lencse! Én utáltam is!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Szemüveg témához:Kb 12 éves orom óta vagyok szemüveges(9 éve) és eddig nekem semmi problémám nem volt belőle,se bulizásilag(jó keretet kell venni és akkor még az igazán kemény pogózástól sem esik le 😀 ) ismerkedésben sem(pedig itt is nyernék az ötös dioptriával ha jól olvastam az előttem hozzá szólókat)okozott problémát soha.Ami engem egy picit zavar az az ha netán verekedésre kerül a sor nyilván cinkes szemüvegesnek lenni,de eddig az ilyen helyzeteket is sikerült megoldani hálisten.Szóval nem olyan gáz az Höri 😉Cowboykarcsi
rövidlátó lettem, szóval sok bajom nincs most sem, szóval gépezéshez, írás/olvasához, sportoláshoz, kúráshoz, bebaszáshoz nincs rá szükségem, leginkább az ebbe fordítandó költség az, ami annyira nem tetszik 😊Höri
mást meg nem is csinálsz, szóval nem is értem miért kell

azért képet majd lőj vele ide a pórnépnek