NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a nők 16 évesek mind. Szellemileg. Ott megrekednek és annyi.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem kell ahhoz 40 éves nő, csak megfelelő partner 😉 Amelyik csaj képtelen felfogni, hogy jobb virágot kapni mint jobb horgot, az nem igazán éri meg a fáradozást.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 333 — Lájkold a zsűrit!
Alternatív megoldás a lyukhiányra: biliárd 😀

Nah de h on is legyek: h kerülne vérfertőzéses kapcsolatba a kedves szülejével az tetű kretén aki miután én beadtam a nemzetközi közgáz vizsgámat kilopta megoldókulcsot a teremből és emiatt érvénytelenítették mindenki vizsgáját! DZSIHÁÁÁÁÁÁÁÁD!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Ha még egyszer meghallom valamelyik csaj ismerősömtől hogy milyen bunkók a mostani férfiak és hogy nincs egy normális férfi se már,én azt esküszöm szájba vágom(vagy verem).Csak személyes tapasztalatból tudnék legalább 3 olyan esetet mondani amikor olyan faszi lett választva helyettem aki kb úgy beszélt az adott hölggyel mintha a seggéből rángatta volna elő...Ezek után ne rinyáljon nekem egyik se azért mert a férfiak "bunkók",ezt az istentelen baromságot!Cowboykarcsi
Kemény szavak... 😊 Nekem van egy delikvensem akinek egy ideje vérdíj van a fején, de akármennyire is megérdemelne egy 5ös erősségű rengést a fejében nem fogom megütni és te sem. Kinek kell egy szar mártír? Tanuld meg, hogy a nőket nem lehet és nem szabad komolyan venni, maximum a 3 gyerek után. Addig is kiszámítható egyedeket keresel, a kuplerájt tudom javasolni. Anyagilag nem fogsz azzal rosszabul kijönni mint egy barátnővel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 069 — no es importante
kezdjetek el akkor 30-40 éves nők felé kacsintgatni, ők már nagyjából tudják, mit akarnak, szerelemdokik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
Csak kurvára nem tudják sose eldönteni, hogy akkor tulajdonképpen ők mit is akarnak ebben a rohadt életben.
Szerintem ez a lényeg, nekem ez nagyon az agyamra tud menni. Csak sajnos nehéz olyat találni aki tudja mit akar és határozott...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha még egyszer meghallom valamelyik csaj ismerősömtől hogy milyen bunkók a mostani férfiak és hogy nincs egy normális férfi se már,én azt esküszöm szájba vágom(vagy verem).Csak személyes tapasztalatból tudnék legalább 3 olyan esetet mondani amikor olyan faszi lett választva helyettem aki kb úgy beszélt az adott hölggyel mintha a seggéből rángatta volna elő...Ezek után ne rinyáljon nekem egyik se azért mert a férfiak "bunkók",ezt az istentelen baromságot!Cowboykarcsi
Abszolút így van. Csak kurvára nem tudják sose eldönteni, hogy akkor tulajdonképpen ők mit is akarnak ebben a rohadt életben. A lényeg, hogy az épp aktuális helyzet csak rossz lehet, ha egyedül van magányos, és pasi kell neki, ha pasija van legalább 1 hónapja, akkor meg úgy érzi, hogy megfojtja őt a pasas, és szeretne újra a szinglimedencében úszkálni.

Tulajdonképpen ott "adtam fel" ezt az egészet, amikor húgomat megkérdeztem, hogy tulajdonképpen mit akarnak a nők valójában? Válasz: Nem tudom.

Én is megtanultam, hogy a pitizés, meg ezek a dolgok nem jönnek be.

Szerencse kérdése az egész. Ha nincs szerencséd, szopóálarc. Ez van.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 992 — Saturday Night Lights
a nő a legdrágább háziállat a világon.gabtsi
a szerelmes nem drága 😊JSanyo
Csak ha szerelmes háziállat. Az akkor is érzésre és kajára várva ül a küszöbön, amikor már tepsiben tolnak kifelé.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
a nő a legdrágább háziállat a világon.gabtsi
a szerelmes nem drága 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
love is painful, pointless, overratedkonqueror
ingyen szex, csinál kaját, házimunkát végez... nem overrated, csak kell bele egy kis munkát fektetni 😊JSanyo
ingyen ??

a nő a legdrágább háziállat a világon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
love is painful, pointless, overratedkonqueror
ingyen szex, csinál kaját, házimunkát végez... nem overrated, csak kell bele egy kis munkát fektetni 😊JSanyo
Akinek a kedves mamája hozza ezen funkciók többségét, annak lehet, hogy más a véleménye. 😊




több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
love is painful, pointless, overratedkonqueror
ingyen szex, csinál kaját, házimunkát végez... nem overrated, csak kell bele egy kis munkát fektetni 😊

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Ja a slusszpoén az, hogy miután megtörtént ez a hiba, még úgy voltam vele hogy jó, utáljanak páran, ha közben legalább a csajjal lehetek. A csaj persze beadta a nemtudommilegyen, nemnagyon akarok komoly kapcsolatot dumát... 😊Tomeee
és még a gép előtt ülsz? 😛atapapa
Erre nyomhatnám a MÁR a gép előtt ülök szöveget,
de sajnos nem 😀Tomeee
egy egészséges férfi imádja azt hallani, hogy "most jöhet bármi, csak ne legyen komoly" 😛

Egyébként életem egyik legbizarrabb élménye pont egy ilyen laza baráti társasághoz fűződik. Dizsiben nyomulunk, beindul valami lassú szám, az egyik srác megkér, hogy lassúzzak a barátnőjével. Már ekkor szagot kellett volna fognom, de adtam az ártatlant és táncoltam a csajjal. Aki fél perc után lesmárolt :o Kérdem ez mi? Csaj: a pasija megengedte 😂
Mire én: de az én barátnőm nem

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nem is az zavar most leginkább hogy még nemvagyunk együtt, hanem az hogy egy komplett társaságot képes egy ilyen piti ügy egymás ellen fordítani.Tomeee
legyél már férfi vazze 😛

tessék ha már a zene sem segít akkor talán az olvasás
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2010/03/08/a_nok_16haromt
mennyire jól mutat a fejlécben a "Nők - Gyűlölt ellenségeink." szöveg 😂
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ja a slusszpoén az, hogy miután megtörtént ez a hiba, még úgy voltam vele hogy jó, utáljanak páran, ha közben legalább a csajjal lehetek. A csaj persze beadta a nemtudommilegyen, nemnagyon akarok komoly kapcsolatot dumát... 😊Tomeee
és még a gép előtt ülsz? 😛atapapa
Erre nyomhatnám a MÁR a gép előtt ülök szöveget,
de sajnos nem 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 409 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
tessék Tomee. még te linkelted 😛 (egyébként az előadó szerintem bria maga 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=dbn1ipdCqW8haromt
http://www.youtube.com/watch?v=lDjupJ6v0NA ez a tuti! 😀 tirpánál is jobban megy neki az oltás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem is az zavar most leginkább hogy még nemvagyunk együtt, hanem az hogy egy komplett társaságot képes egy ilyen piti ügy egymás ellen fordítani.Tomeee
legyél már férfi vazze 😛

tessék ha már a zene sem segít akkor talán az olvasás
http://gyuloltellensegeink.blog.hu/2010/03/08/a_nok_16
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Nem is az zavar most leginkább hogy még nemvagyunk együtt, hanem az hogy egy komplett társaságot képes egy ilyen piti ügy egymás ellen fordítani.Tomeee
személyes tapasztalat.
ha most sem vagytok még együtt, nem is lesztek.
jó elhiszem ő más, stb nem ismerem.
helyedben nem beszélgetnék vele nap mint nap hanem kb 2 hétig rá se bagóznék, aztán ha tényleg akar valamit jön.
De a mostanival csak magadat szivatod.
i've been there before

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Tomi
hazajössz
elmondod mi bánt
én majd képviselem Bria álláspontját, és rávilágítok, hogy le kell szarni mindent
bebaszunk
és mindenki boldog 😀
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Ja a slusszpoén az, hogy miután megtörtént ez a hiba, még úgy voltam vele hogy jó, utáljanak páran, ha közben legalább a csajjal lehetek. A csaj persze beadta a nemtudommilegyen, nemnagyon akarok komoly kapcsolatot dumát... 😊Tomeee
és még a gép előtt ülsz? 😛

több mint 13 éve
Tomeee 753
Nem is az zavar most leginkább hogy még nemvagyunk együtt, hanem az hogy egy komplett társaságot képes egy ilyen piti ügy egymás ellen fordítani.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
tessék Tomee. még te linkelted 😛 (egyébként az előadó szerintem bria maga 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=dbn1ipdCqW8haromt
Köszi, de ez nem segít, ugyanis (és ezzel most még jobban aláásom magam) egyáltalán nemtudok haragudni a csajra, sőt, jóban vagyunk most is, mindennap beszélünk 😀 Éretten kezelem a helyzetet.Tomeee
-ostorhang-

több mint 13 éve
Tomeee 753
tessék Tomee. még te linkelted 😛 (egyébként az előadó szerintem bria maga 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=dbn1ipdCqW8haromt
Köszi, de ez nem segít, ugyanis (és ezzel most még jobban aláásom magam) egyáltalán nemtudok haragudni a csajra, sőt, jóban vagyunk most is, mindennap beszélünk 😀 Éretten kezelem a helyzetet.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tessék Tomee. még te linkelted 😛 (egyébként az előadó szerintem bria maga 😛)
http://www.youtube.com/watch?v=dbn1ipdCqW8
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 553 — StuG Life
Tomeee tweetje ihlette:
http://stripgenerator.com/strip/460961/99-problems/#sharebriareos
Beteg 😊
Ilyen meg hogy senkisemszeret tényleg nemmondtam soha, olvassátok vissza mind a 4000 tweetemet 😀 Túl sok ember is szeret az a baj néha.Tomeee
konkrétan erre gondoltam :
elfajzott itt minden amíg nem voltál 😀

szóval ez nem rólad szól, hanem a globális helyzetről