Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Az a jó, ami olcsó és nem is kell sokat költeni rá. Suzuki Swift!catattack
Amúgy adom, a régi SSwift überkirály autó. Az az egyetlen, amit nem sikerült tönkre vernem (egy törést kivéve, de az nem az én hibámból volt, és ráadásul nem is saját autó.)szaba
Az egyetlen amit nem sikerült tönkre verned, csak egyszer megtörni? (Gondolom megsérült, mikor dobbantottál vele a medencébe 😛) De a lényeg, hogy te mifaszt csinálsz a kocsikkal? 😀 És ezek után még beengednek ülni egy A6-ba?
fetomy
A Volvót hengerfelyesre hajtottam mondjuk. Papám Rönója meg amúgy is szar volt, én meg adtam neki szépen, annak is kellett egy nagygenerál. De amúgy abszolút normális módon vezetek, csak hajlamosak elromlani az autók alattam.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a jó, ami olcsó és nem is kell sokat költeni rá. Suzuki Swift!catattack
Amúgy adom, a régi SSwift überkirály autó. Az az egyetlen, amit nem sikerült tönkre vernem (egy törést kivéve, de az nem az én hibámból volt, és ráadásul nem is saját autó.)szaba
Az egyetlen amit nem sikerült tönkre verned, csak egyszer megtörni? (Gondolom megsérült, mikor dobbantottál vele a medencébe 😛) De a lényeg, hogy te mifaszt csinálsz a kocsikkal? 😀 És ezek után még beengednek ülni egy A6-ba?

Egyébként nekem egy régi buzuki szfift verdám van -legalábbis a nevemen-, de amúgy meg Hondánk van. Viszont a buzuki a legkirályabb. Alig eszik valami benzint, a világ végére elmegyek vele egy ezresért 😀 Ezelőtt Citroen Xsarank volt az is az én nevemen, de hát nyilván családilag. Na azt nagyon bírtam 😊

JayB: A mazda mindig is elérhető-álomautóm lesz 😊 Leginkább a 6-os mondjuk, de egyébként is bírom őket 😊


Más: teljesen megértem, hogy valakit nem hat meg egy fogyatékosok kommunikációját segítő alapítvány, és teljesen megértem, hogy sokan azt hiszik kamu. De hogy egy gyógyszertárban elhelyezett ilyen urnában nulla forint, ellenben több sorszám, szórólap és egyéb papírszemét van beletuszkolva az kurvára no comment...
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Mazda 323 F, ár érték arányban tuti dobogós 😛
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Az volt a kérdés, hogy kié a legjobb autó, nem pedig, hogy kinek az apjának!
Amúgy én vagyok a győztes: Porsche 911 Carrera


(bár a szomszéd nevén van)catattack
Jó, hát így az én szomszédom nevén is van egy 750-es BMW 😛 Amúgy nem vagyok autóbuzi, de szeretem a jó gépeket, ennyi az egész. Az, hogy rendelkezésre is áll egy, az már ajándék.
több mint 15 éve
catattack 3 520
Az volt a kérdés, hogy kié a legjobb autó, nem pedig, hogy kinek az apjának!
Amúgy én vagyok a győztes: Porsche 911 Carrera


(bár a szomszéd nevén van)
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Basszus Szaba, nekem legalább a nevemen van... Már megijedtem, hogy lekörözöl 😀 😛JC6
Azt miből, a 0 Ft-os sportolói fizetésemből? 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Basszus Szaba, nekem legalább a nevemen van... Már megijedtem, hogy lekörözöl 😀 😛
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Az a jó, ami olcsó és nem is kell sokat költeni rá. Suzuki Swift!catattack
Amúgy adom, a régi SSwift überkirály autó. Az az egyetlen, amit nem sikerült tönkre vernem (egy törést kivéve, de az nem az én hibámból volt, és ráadásul nem is saját autó.)

JC6: nem én vagyok bodzaszedő, hanem apám 😀 szerk: és of course, nincs a nevem az autó (bár ua. a nevem, mint a tulajé 😛)
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Sobri, neked milyen van? Az a legjobb 😀JC6
Belvárosban lakok, amikor ideköltöztem, rá 3 hónappal eladtam a kocsim, lehetetlen volt parkolni, volt, hogy este 8-kor 40-50 perceket köröztem, majd letettem 5 utcával odébb, igaz, elötte 14 éven át volt mindig, de nem haltam bele, hogy 6 éve meg nincs.
Most szépen, komótosan elsétálok oda, ahol dolgom van, ha messzebb, akkor taxi, ha még messzebb, akkor meg kölcsönautó.
Szóval nekem bármilyen lehet, tényleg az a legjobb. 😛

több mint 15 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A6. De amúgy Briának asszem volt/van Chryslerja.szaba
és a Chrysler már jó kocsinak számít szaba? 😀petey
szabánál csak az A6 jó. Látszik nem tud pókerezni, egy A6-t simán dobni kell a picsába 😛fetomy
😀

több mint 15 éve
catattack 3 520
Az a jó, ami olcsó és nem is kell sokat költeni rá. Suzuki Swift!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
A6.szaba
Na menj a fenébe 😀 Te bodzaszedő 😀
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
A6. De amúgy Briának asszem volt/van Chryslerja.szaba
és a Chrysler már jó kocsinak számít szaba? 😀petey
szabánál csak az A6 jó. Látszik nem tud pókerezni, egy A6-t simán dobni kell a picsába 😛
több mint 15 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
A6. De amúgy Briának asszem volt/van Chryslerja.szaba
és a Chrysler már jó kocsinak számít szaba? 😀

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ajjaj durva felhők gyűlnek a topic fölött... 😊
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kibaszottul elegem van az olyan szarházi emberekből, akik abban élik ki szórakozásukat, hogy mindenbe belekötnek, mindenkinek beszólnak, csak kötözködnek...Csinált volna az apjuk kissámlit.

No meg mikor a 16-17 éves norvég kiscsaj babakocsit tologat az utcán...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 909
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
A6. De amúgy Briának asszem volt/van Chryslerja.
több mint 15 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
http://szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok/kozelet/brutalis-allatkinzas-pusztitas-az-allatmenhelyen-video-384275

Mocskos férgek, nem elég hogy a kábelokat ellopták, nem tudom minek kellett még a szerencsétlen kiskutyákat is megtaposni. Egyenként kéne az ilyen primitív állatoknak a kezén-lábán eltördelni az ujjait. Biztos nem cigányok voltak ezek sem...
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
Busszal, vonattal járok, amíg diák vagyok tökéletesen elég ez is, egyrészt túl nagy luxus lenne, másrészt csak a forgalmat növelném. De ahogy most látom előbb lesz robogóm, mint autóm. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kié a legjobb kocsi, innen, a fórumról? 😀JC6
az enyém. Lovas és cabrio, de nem ferrari

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
CCccc.. 😀
Kia Sportage 4WD, full extra.

És az enyém 😀

Sobri, neked milyen van? Az a legjobb 😀
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igény? Minek az? 😊fetomy
Igaz, meggyőztél. 😊Sobri Jóska
Huhh, akkor megérte az a rengeteg befektetett idő, munka és izzadtság.😀

Egyébként meg nekünk Honda HR-V 4WD van, és nyilván ez a legfaszább 😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Igény? Minek az? 😊fetomy
Igaz, meggyőztél. 😊

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igény? Minek az? 😊
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
De csak ha igény van rá. 😊